بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
ممنون احد عالی بود.:) فقط 2تا سوال.
1: این مطالب رو از کجا تهیه کردی؟ خیلی کامل بود:cheesygri
2:میتونی یه مقاله از BSAA تهیه کنی؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
با تشکر از تمامی دوستانی که به من لطف دارن.

ممنون احد عالی بود.:) فقط 2تا سوال.
1: این مطالب رو از کجا تهیه کردی؟ خیلی کامل بود:cheesygri
2:میتونی یه مقاله از BSAA تهیه کنی؟

اگه قرار بود از یه جایی بردارم که این همه نمیشد :D

1-
60% از دیالوگ های بازی
35% از فایل های بازی
5% مطالب تکمیلی از بعضی از سایت ها.

کلا 95 % مشاهدات خودم هست ;)

2- خیلی زوده ;)

---------------------------------

در ضمن اگر سوالی هم ذهنتون رو مشغول کرده بپرسین.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
الان موضوع و گرفتم :biggrin1:
میگم احد من به این وسکر خیلی شک دارم به همین راحتی دم به تله بده من فکر میکنم این که الان مرده کولون وسکر بوده نه خودش ( البته نظر شخصیه ) .

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
نه متاسفاه کپکام اعلام کرد که وسکر تاریخ انقضاش تموم شد و دیگه به هیچ وجه نمیبینیمش!
البته شاید به نظر من تو نسخههای REMAKE بعدی باشه یعنی حتما باید باشه! ولی دیگه مرد!
البته توی فیلم RE4 هستش

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
راستی آقا احد وسکر احتمالا واسه ترایسل کار نمی کرد؟
توی انیمیشن RE DENGERTION غیر از ترایسل یه کمپانی دیگه هم بود احتمال داره ادا کارمند اونجا هم باشه؟!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
راستی آقا احد وسکر احتمالا واسه ترایسل کار نمی کرد؟
توی انیمیشن Rت.E DENGERTION غیر از ترایسل یه کمپانی دیگه هم بود احتمال داره ادا کارمند اونجا هم باشه؟!
وسکر همه جا اهداف شخصیش رو دنبال میکنه. از آمبرلا گرفته تا ترایسل
یکی از دلایلی که نمیتونم مرگ وسکر رو باور کنم همین ایدا هست. ایدا وابسته به وسکر هس

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
مگه ایدا تو نسخه 4 به وسکر خیانت نمی کنه؟!
نظر من اینه که تا حالا 2 دشمن بزرگ بازی یعنی آمبرلا و وسکر نابود شده
دشمن بعدی همون کمپانی هستش که ایدا داره واسش کار میکنه
منبع یادم رفته ولی خیلی مطمئنم که وسکر دیگه مرد
ولی خیلی باحال بود!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
مگه ایدا تو نسخه 4 به وسکر خیانت نمی کنه؟!
نظر من اینه که تا حالا 2 دشمن بزرگ بازی یعنی آمبرلا و وسکر نابود شده
دشمن بعدی همون کمپانی هستش که ایدا داره واسش کار میکنه
منبع یادم رفته ولی خیلی مطمئنم که وسکر دیگه مرد
ولی خیلی باحال بود!

بله درسته که وسکر رو میپیچونه اما دستورات وسکر به جلو میرفته. البته بعضی وقت ها سرپیچی میکرده :D

کلا ایدا Agent وسکر هست.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آره اجنت وسکر و خدا میدونه اجنت کی!
هنوز معلوم نیست اون نمونه ویروس لاس پلاگاس رو به کی داد!
خودش که گفت یه چیز دیگه به وسکر میدم!
از یه طرف هم وسکر نمونه رو به دست میاره و ارتقاش میده آخه!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اول ار همه باز ممنونم احد جان
حرف نداشت
ولی در مورد مرگ وسکر

نمیدونم می دقت کردم یا زیادی وسواس به خرج میدم ولی تو اون دموی آخر که با شلیک Rocket Louncher از هلیکوپتر به سمت وسکر
وسکر ناپدید میشه شاید به من بخندید ولی اونایی که رفتن باز دمو رو ببینن ولی من قشنگ مطمئنم که موشک ها به پشت وسکر و تو مواد مذاب خورد مستقیم به وسکر نخورد تیکه تیکش کنه البته میگم اینا شاید تصور من باشه ولی حتما این سری با دقت دمو ها رو ببینید من خودم نزدیک 100 بار دیدم ولی همون احساس رو داشتم که غیب میشه

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
در ضمن اگر سوالی هم ذهنتون رو مشغول کرده بپرسین.
چشم:biggrin1:

کریس باز هم مخالفت میکندو وقتی جیل میبیند که فکر کریس متوجه اوست و نمیتواند کریس را متقاعد کند از در احساسات وارد میشود و به کریس میگوید که تو تنها کسی هستی میتونی از عهده ی این کار برآیی و با همان نگاه معنادار به کریس میگوید که[FONT=Times New Roman (Arabic)] ی[/FONT]عنیبه من اعتماد نداری؟ اینجا دیگر کریس تسلیم میشود
1:اون کلمه رو خوب متوجه نشدم. به چیه من اعتماد نداری؟

با کشته شدن لیسا و باز شدن درب روبرویی جیل بالاخره به آزمایشگاه مخفی آمبرلا رسید. دوباره در آزمایشگاه اسرار زیادی برای جیل آشکار شد. جیل فهمید که وسکر در واقع یکی از محققان آمبرلا هست که عامل نفوذی آمبرلا محسوب میشود. با بررسی ها و جست و جو های فراوانی که انجام داد موفق شد تا کریس را در یک سلول که در بخش آزماشگاه بود , پیدا کند. اما در سلول توسط قفل الکتریکی بسته بود. پس برای باز کردن قفل به همرا بری به آزمایشگاه مرکزی رفتند. در آزمایشگاه جیل برای بار دوم وسکر را که در حا تایپ کرن بود, دید. وسکر همه ی ماجرا را برای جیل تعریف کرد. بعد هم از پروژه و هدف اصلیش یعنی Tayrant پرده برداری کرد و آن را آزاد کرد. اما تایرنت در همان اول خود وسکر را کشت. بعد هم به جیل و بری حمله کرد. جیل با زحمت توانست موقتا از دست تایرانت خلاص شود و قفل الکتریکی سلول را هم باز کند و کریس را نجات بدهد. هر 3 خیلی سریع به محوطه ی بیرونی رفتند و منتظر هلی کوپتر Brad ماندند.. اما دوباره تایرنت میرسد. جیل این بار به کمک Brad موفق میشود تا تایرنت را به طور کامل نابود کند و به همراه هلی کوتر از منطقه فرار کنند.
2:وسکر چجوری زنده موند؟ مگه تو وسکر نمیمیره بعد چجوری تو نسخه ی بعدی (منظورم همون نسخه ای که کریس و جیل با آلبرت درگیر میشن و جیل و آلبرت به دره سقوط میکنند) پیداش میشه؟

بعد از نابودی آمبرلا جیل و کریس برای خاتمه دادن به این داستان ها به جست و جوی وسکر می پردازند. آنها بالاخره موفق میشوند که اطلاعاتی در مورد مخفیگاه جدید اسپنسر , بنیانگذار اصلی آمبرلا اطلاعاتی بدست آورند. آنها به این امید که از طریق اسپنسر به وسکر برسند به منطقه عازم شدند. به محض رسیدن به عمارت جدید اسپنسر, وسکر را در حالی که اسپنسر را کشته است مشاهده کردند. هر دو به طرف وسکر تیراندازی کردند. اما وسکر به همه ی آنها جاخالی داد . وسکر هردوی آنها را به تنهایی با قدرت مافوق انسانیش در هم کوبید. وسکر کریس را به شدت مورد اصابت ضربات خودش قرار داد و نزدیک بود کارش را تمام کند اما با فداکاری جیل این اتفاق نیفتاد. موقعی که وسکر آماده بود تا ضربه ی آخر را به کریس بزند جیل با پرت کردن خودش به طرف وسکر باعث شد تا هم خودش و هم وسکر از پنجره به پایین دره پرتاب شوند. بعد از اون اتفاق هیچ وقت جسد جیل پیدا نشد.در تاریخ November 232006 جیل رسما مرده اعلام شد و اسمش در لیست افراد کشته شده ی B.S.A.A ثبت شد حتی برای جیل مراسم هم گرفتند. کریس بار ها به مزار جیل میرفت. اما حقیقت چیز دیگری بود.
3:احد اسم این نسخه بازی رو یادم رفته. اسمش چی بود؟
اگه اشتباه نکنم واسه PS2 به طور انحصاری عرضه شده بود.

4:راستی یه چیزی رو من هنوز نفهمیدم. کریس و جیل تو نسخه اول بازی با هم تو یه گروه بودن و یه هدفی رو داشتن و حتی اواخر بازی بعد از اینکه فهمیدن آلبرت یکی از محققان آمبرلا هست و عامل نفوذی آمبرلا محسوب میشه باز هم هیچ درگیری ای بین جیل و بری با آلبرت پیش نیومد و حتی وسکر,پروژه و هدف اصلیش رو برای جیل فاش کرد:
در آزمایشگاه جیل برای بار دوم وسکر را که در حا تایپ کرن بود, دید. وسکر همه ی ماجرا را برای جیل تعریف کرد.
ولی بعد از اتفاقات این نسخه تو نسخه بعدی یه دفعه وسکر دشمن جیل و کریس شد, چرا؟ چرا تو نسخه قبلی درگیری ای بین جیل و آلبرت پیش نیومد؟
(امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشی;))
احد جان هر موقع مقاله های دیگت کامل شد بزار, هیچ عجله ای نیست, اگه دیرتر ولی کاملتر بزاری عالی میشه.
بازم بابت مطالبت ممنون.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
دوستان این بخش اول بیوگرافی جیل که براتون گذاشتم. منتظر یک Bounce هم باشين ;)
برادر شما یک آنترآک داشته باش، بفکر سلامتی ما هم باش :D. خسته نباشی احد جون. استفاده بردیم شدید!.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من توی ps3 دقت نکرده بودم اما تو PC فهمیدم که اروین تو ماشین با لب تاپ کار میکنه یک آرم دیدم شبیه آرم tricell بود آیا اون هم آره یعنی برای اون شرکت کار میکرده ( یا من تو توهمم ) :D
میخواستم ببینم ADA از وسکر متنفر هست یا نه ( دستورات وسکر و انجام میده ما نه به صورت کلی ) .

از این بازی زیاد سر در میاری میخوام بدونم بنظرت اگه بگیم کلا وسکر نابود شده چه شخصی میتونه جای این شخص و بگیره (ADA یا کس دیگر ) .

اگه سوالام باید تو فرصتی جواب داده بشه مشکلی نیست .
از الانم بخاطر مطالبی که گذاشتی و خواهی گذاشت تشکر میکنم که پست الکی برای تشکر ندم :biggrin1:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
واقعا عالی بود پس بیوگرافی یعنی این:biggrin1:پس سعی کن از ایناهم بیو گرافی بزاری لطفا.
1.کریس ردفیلد
2.همون بدبخت ترسویی که تو re3جلوی چشمان جیل توسط نیمسیس کشته شد.
3.شیوا
4.کارلوس
5.نیکولا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر