بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

از RE4 سری اون خاص بودنشو که باعث شد چیز تکی باشه. شوتر شد :|
بعد هی اکشن تر شد و داستانش اب رفت :| که بازی کلیشه ای شد :|
ولی می تونست خیلییییییییی بدتر باشه. ( اونایی که DMC رو بازی کردن می دونن چیو میگم )

حتی 5 هم عالی نبوده. داستانش خوب بوده ولی تم بازی و سبکو اینا مثل بقیه بوده. گند.

من اصلا هیچ امیدی به RE7 ندارم چون معلوم نیست میخوان چی بسازن ایده هاشون در زمینه ایول ساختن ته کشیده بخاطر اینه بیشتر سعی میکنن یه داستان سطحی بسازن و بازیو رو اکشن یکم محیط رو تاریک میکنن که ترسناک بنظر بیاد. اولش یکی رو میدزدن بعد یه رامبو میافته تو بازی با انواع سلاح ها، بکش برو جلو یارو رو نجات بده بعد باس آخرم میخواد با هلیکوپتر یا قطار جیم بزنه تو جلوشو میگیری. از این جور داستان ها تو بازی ها زیاد دیدیم یه چیز جدید میخوایم با ایده های جدید نمیتونید بیشتر از این گند نزنید به اسم بازی:D اگه کپکام شروع به ریمیک همه کلاسیک هایی که ریمیک نشدن بکنه با دوربین سوئیچ خیلی امیدش بالاتره تا ساختن ایول 7. فعلا تنها امیدم ایول 2 هست چون قبلا امتحان خودشو پس داده الانم داره ریمیک میشه. الانم اسم RE5 رو میبینم دلم میخواد بخرمش ولی یاد این اکشن بازیاش و اون موتور سواری زامبی ها و اون گیر نژاد پرستانه و اینا..... میافتم به کل پشیمون میشم:D
منم دقیقا یه همچین حسی به 5 دارم نمی خرمش :-& همینطور هم به 6 :-& بخدا حیف Cd رم بلو-ری ps4 نیست اینا رو بذاری داخلش :D ولی نه 4 رو دوست دارم مخصوصا اگه تفنگ های جدید و کمپین های بیشتر و موارد مخفی بیشتر بهش اضافه کنن حله ^:)^ عاشق اون حرکتم که با لباس گانگستری انجام میدی :D

از RE4 سری اون خاص بودنشو که باعث شد چیز تکی باشه. شوتر شد :|
بعد هی اکشن تر شد و داستانش اب رفت :| که بازی کلیشه ای شد :|
ولی می تونست خیلییییییییی بدتر باشه. ( اونایی که DMC رو بازی کردن می دونن چیو میگم )

حتی 5 هم عالی نبوده. داستانش خوب بوده ولی تم بازی و سبکو اینا مثل بقیه بوده. گند.

دقیقا باهات موافقم آتوسا
بدی RE5 هم همین بوده. گیم پلیش خیلی نچسب بوده !!

دقیقا باهات موافقم آتوسا
بدی RE5 هم همین بوده. گیم پلیش خیلی نچسب بوده !!

فقط گیم پلی هم نبود. نحوه ی اجرای داستان ، محیط ، پارتنرت و حتی دشنان بازی خیلی حوصله سر بر بودند.
انگار دشمنای Silent Hill رو اورده بودی تو بازی :|

فقط گیم پلی هم نبود. نحوه ی اجرای داستان ، محیط ، پارتنرت و حتی دشنان بازی خیلی حوصله سر بر بودند.
انگار دشمنای Silent Hill رو اورده بودی تو بازی :|
اقا پای سایلنت هیل رو وسط نکشین تروخدا, با سری کلاسیک رزیدنت همکلامش کنین, اخه با پنج؟ 8-| دوسش میداریم ^:)^

• Like
Reactions: Princess Claire
خودم کشتم تا تونستم بازی اجرا کنم 8-} بعد میگید 4 شروع اکشن شدن رزیدنت بود ؟؟؟؟!! @-) ببخشید تو همین Code x اول بازی کلیر هزارتا حرکت ماتریکسی کرد همون کات سین اول این هوا بود ؟:))=)) یه لشکر ادمو تو هوا پرت کرد مثلا :)) حالا که خودم بازیشو دارم میکنم دست خیلیاتونو از پشت می بندم:D>:) نبینم کسی بگه رزیدنت 4 شروع اکشن شدن (:|

همین الان یهویی :D (2)

خودم کشتم تا تونستم بازی اجرا کنم 8-} بعد میگید 4 شروع اکشن شدن رزیدنت بود ؟؟؟؟!! @-) ببخشید تو همین Code x اول بازی کلیر هزارتا حرکت ماتریکسی کرد همون کات سین اول این هوا بود ؟:))=)) یه لشکر ادمو تو هوا پرت کرد مثلا :)) حالا که خودم بازیشو دارم میکنم دست خیلیاتونو از پشت می بندم:D>:) نبینم کسی بگه رزیدنت 4 شروع اکشن شدن (:|

خوبه خودت میگی تو کاتسین اول:D تو بازی اگه اکشن دیدی بعد قضاوت کن. بازی کاملا کلاسیکه معما های سختی هم داره:D اول یه دور تمامش کن از رو یه کاتسین که نمیشه نظر داد اگه به این بود ادم بازی نمیکرد می رفت یه کاتسین اول بازیو میدید بعد کل بازی میامد دستش. ایول 4 نوآوری زیادی داشت ولی در کنار نوآوری استارت اکشن شدن بازی بود اگه ایول 4 نمیومد کار ایول به اینجا کشیده نمیشد. شایدم باید بعد از 4 اینقدر بازیو اکشن تر نمیکردن که مردم زده بشن از بازی. کد ورونیکا زمان خودش یکی از بهترین گرافیک ها رو روی دریم کست داشت. گیم پلی خوبی هم داره منتها یکم سخته! مخصوصا واسه کسی که بار اول بازیش کنه:D من خودم کنسول دریم کست رو فقط واسه اون خریدم

خوبه خودت میگی تو کاتسین اول:D تو بازی اگه اکشن دیدی بعد قضاوت کن. بازی کاملا کلاسیکه معما های سختی هم داره:D اول یه دور تمامش کن از رو یه کاتسین که نمیشه نظر داد اگه به این بود ادم بازی نمیکرد می رفت یه کاتسین اول بازیو میدید بعد کل بازی میامد دستش. ایول 4 نوآوری زیادی داشت ولی در کنار نوآوری استارت اکشن شدن بازی بود اگه ایول 4 نمیومد کار ایول به اینجا کشیده نمیشد. شایدم باید بعد از 4 اینقدر بازیو اکشن تر نمیکردن که مردم زده بشن از بازی. کد ورونیکا زمان خودش یکی از بهترین گرافیک ها رو روی دریم کست داشت. گیم پلی خوبی هم داره منتها یکم سخته! مخصوصا واسه کسی که بار اول بازیش کنه:D من خودم کنسول دریم کست رو فقط واسه اون خریدم
حرفمو پس میگیرم گیر کردم =)) دکمه هاش با نسخه های کلاسیک دیگه فرق داره تو کلاسیکا با مربع می دویدی تو این با X تا حالا بخاطر همین قاطی کردم می پریدم تو دل زامبی ها نه راستش بازیش خوبه فقط نمی دونم چرا با کلیر کلا حال نمی کنم

حرفمو پس میگیرم گیر کردم =)) دکمه هاش با نسخه های کلاسیک دیگه فرق داره تو کلاسیکا با مربع می دویدی تو این با X تا حالا بخاطر همین قاطی کردم می پریدم تو دل زامبی ها نه راستش بازیش خوبه فقط نمی دونم چرا با کلیر کلا حال نمی کنم

این بازی اصلا برای PC ساخته نشده و باید با شبیه ساز اجراش کرد. می تونین خودتون دکمه ها رو عوض کنین

شما اول یاد بگیرین اسمشو درست بگین !! اسمش Resident Evil Code : Veronica X هستش. Resident Evil اسم سریش هستش. Code یعنی کلمه ی بعدیش به جای شماره ای که بازی ها دارن قرار گرفته. Veronica اسم اصلی این بازیه که برگرفته از ویروس T - Veronica و Veronica اشفورده. X هم نشون دهنده ی اینه که اون نسخه ی ویرایش شده ی بازیه که یه سری تغییراتی توش داده شده ( مثلا مدل موهای استیو )

دموی اول بازی هم هیچ ربطی به اکشن بودن نداره. شما اول این بازیو کامل کنین بعد بگین اکشنه یا نه. Code Veronica X یکی از بهترین و جذاب ترین رزیدنت های کلاسیکه. اگه بتونین داستانشو درک کنین عاشق بازیش می شین اما اگه نه داستانشو بفهمین نه ترفند های گیم پلیشو کشف کنین براتون جذاب نمی شه. این بازی حتی قسمت های عادی گیم پلیش هم ترفند هایی داره که بدون یاد گرفتن اونا بازی سخت تر می شه. چیزهایی که لازمه یه کم فکر کنین تا بهشون برسین. اگه از چنین بازی هایی خوشتون نمیاد پیشنهاد می کنم همین الان بازیشو حذف کنین

فک کنم بشه تو اپشن دکمه ها رو عوض کنی. یادم نیست یه گلیچ هم بلدم خونت بینهایت میشه. خواستی میتونم واست بگم البته اگه دوس داشتی بازی واست آسونتر بشه:Dاون زامبی بزرگ ها یکم رو اعصابن دست درازی دارن من هیچ وقت قلق جاخالی دادن اون دستشونو یاد نگرفتم هر وقت میخوردم بهشون میگرفتنم:D

فک کنم بشه تو اپشن دکمه ها رو عوض کنی. یادم نیست یه گلیچ هم بلدم خونت بینهایت میشه. خواستی میتونم واست بگم البته اگه دوس داشتی بازی واست آسونتر بشه:Dاون زامبی بزرگ ها یکم رو اعصابن دست درازی دارن من هیچ وقت قلق جاخالی دادن اون دستشونو یاد نگرفتم هر وقت میخوردم بهشون میگرفتنم:D

داری ؟ بده بده :D اگه رو تروفی تاثیری نداره بده :D زامبی بزرگارو بیخیال چجوری باید زمانی که نزدیکت میشن زامبیا بهشون ضربه زد ؟ تو Re2 - 3 با همون مربع تیر زدن سریع میزدی این کارو میکرد اینجا نفهمیدم .. کلا احساس میکنم همچی اینجا سخت تر شده :D

شما اول یاد بگیرین اسمشو درست بگین !! اسمش Resident Evil Code : Veronica X هستش. Resident Evil اسم سریش هستش. Code یعنی کلمه ی بعدیش به جای شماره ای که بازی ها دارن قرار گرفته. Veronica اسم اصلی این بازیه که برگرفته از ویروس T - Veronica و Veronica اشفورده. X هم نشون دهنده ی اینه که اون نسخه ی ویرایش شده ی بازیه که یه سری تغییراتی توش داده شده ( مثلا مدل موهای استیو )
خدایی جواب دادن تو از کشتن اخرین باس بلاد بورن سخت تره من همینجوری پست دادم حالا باید دقیق نام تایتلو میزدم :-s بخدا همینجوری داشتم پست میدادم حواسم نبود :-s

چیزهایی که لازمه یه کم فکر کنین تا بهشون برسین. اگه از چنین بازی هایی خوشتون نمیاد پیشنهاد می کنم همین الان بازیشو حذف کنین
باشه :-s

• Like
داری ؟ بده بده :D اگه رو تروفی تاثیری نداره بده :D زامبی بزرگارو بیخیال چجوری باید زمانی که نزدیکت میشن زامبیا بهشون ضربه زد ؟ تو Re2 - 3 با همون مربع تیر زدن سریع میزدی این کارو میکرد اینجا نفهمیدم .. کلا احساس میکنم همچی اینجا سخت تر شده :D

خدایی جواب دادن تو از کشتن اخرین باس بلاد بورن سخت تره من همینجوری پست دادم حالا باید دقیق نام تایتلو میزدم :-s بخدا همینجوری داشتم پست میدادم حواسم نبود :-s

باشه :-s

خیلی خشن حرف زدم ؟؟ :D

اگه نسخه ی ژاپنیشو گرفتین نمی خواد از کد تقلب استفاده کنین. رو حالت آسونش واقعا آسونه :D در کل اگه سوالی درمورد این بازی داشتین می تونین از من بپرسین. به جرئت می تونم بگم غیر ممکنه کسی تو این سایت نصف منم این بازیو رفته باشه :D

خیلی خشن حرف زدم ؟؟ :D
بیشتر یه خاطره برام زنده کردی بی شوخی :D الان فعلا سر اونجام که الفرد اشپرد میبینی...
-یه چیزی مثل سنگ دارم توش یه الماس سبز هست این برای چیه ؟
-اون چمدون قفل داخل اتاق چجوری باز کنم ؟ بدرد چی میخوره ؟

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or