بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

شما به همچین چرت و پرتایی می گین رزیدنت ؟؟ ما این همه منتظر موندیم و بحث کردیم که آخرش دو تا کرکتر اضافه و مسخره رو بیارن بزارن کرکتر اصلی ؟؟

در حد شایعه می مونه. چیزایی که من نوشته بودم که خیلی بیشتر شبیه رزیدنت بودن رد شدن چه برسه به اینا !!!

درسته. و لازمه یاد آوری کنم که رزیدنت 7 یه نسخه ی کنسل شده هم داشته
دوست عزيز game play مهمه كاركتر هر كسي ميخواد باشه مهم نيست بعدشم game play مثه tlou يا ds باشه خيليم خوبه

دوست عزيز game play مهمه كاركتر هر كسي ميخواد باشه مهم نيست بعدشم game play مثه tlou يا ds باشه خيليم خوبه
اتفاقا گیم پلی مثل TLOU اصلا به رزیدنت نمیخوره. اون خیلی به سمت Stealth میره ولی رزیدنت بیشتر اکشن هست و زامبی کشی داره. کلا رزیدنت Stealth بشه اصلا خوب نیست ولی Dead Space آره خوبه. هرچند به نظرم بهترین عناوین برای گیم پلی همون رزیدنت های کلاسیک هستن. از هونا تقلید کنه عالی هست
در مورد کارکتر من هم با کارکتر جدید موافقم ولی به شرطی که تکلیف خیلی از کاراکترهای قبلی مشخص بشه مثل بیلی و ربکا.
==============
خدا کنه فقط جیل و کلر حداقل به عنوان کاراکتر اصلی تو نسخه جدید حضور نداشته باشن :D

مصطفی شما استاد Daed Space هستی بخوان حرکت دشمناش مثل Ds کنن ملت تا نصف بازی هم نمی تونن برن >:) من همون Ds 3 نتونستم تموم کنم =)) ولی Tlu تقریبا یه رویاست فک کن عنوان رزیدنت - گیم پلی و هوش مصنوعی Tlu - جوء ترسناک Dead Space میشه واقعا جز Top بازی های سال

اتفاقا گیم پلی مثل TLOU اصلا به رزیدنت نمیخوره. اون خیلی به سمت Stealth میره ولی رزیدنت بیشتر اکشن هست و زامبی کشی داره. کلا رزیدنت Stealth بشه اصلا خوب نیست ولی Dead Space آره خوبه. هرچند به نظرم بهترین عناوین برای گیم پلی همون رزیدنت های کلاسیک هستن
قشنگ نظرت برعکس منه :D

نيما تاحالا شده در مورد بازي اي غير Re بحث كني؟:)) يا اصلا بازي اي غير Re انجام بدي :)) يا دختري توي اون انجمنتون باشه تو بهش دستور بدي بياد اينجا و نياد؟:)) يا اصلا دختري بياد اينجا از كريس و كيلر خوشش نياد؟:)) اصلا به che علت فقط از اون سايت دختر مياد و pesar نمياد

جواب هر رنگ رو با همون رنگ مینویسم.دو بخش قهره ای رنگ هم جوابشون باهم هست !

خیر.دلیلی نداره.من گیمر نیستم و گیم هم برام اهمیتی نداره.این رو صراحتا گفتم و میگم.هرکی هم هرچی میخواد فکر کنه.از RE هم صرفا دنبال داستانش هستم.اگه گیم پلی RE رو هم دوست دارم و هر کدوم رو بیشتر از 10 بار تموم کردم هم باز به خاطر تاثیری هست که داستانش روم گذاشته.وقتی دنبال گیم نیستم و مقوله ی کاریم بازی نیست ، چه نیازی داره که بخوام بازی های دیگه رو انجام بدم؟

خب این جمله نحوه ی قضاوت شما در مورد افراد رو نشون میده.یکجوری حرف میزنی که انگار صبح تا شب با من زندگی میکنی.دوست عزیز ، من 7 ساله اینجام.از ابتدای تاسیس تاپیک.شما چند وقته توی این تاپیک فعالیت میکنید؟چه شناختی از من دارید؟اولا که من گفتم گیمر نیستم و همچین ادعایی هم ندارم.پس حتی اگه به قول شما به جز فقط RE هیچی رو هم بازی نکرده باشم ، نه جای تعجب داره و نه خجالت میکشم.ولی محض اطلاعتون ، من داینوکرایسیس 1 و 2 ، هاروست مون :بازگشت به طبیعت ، پارازیت ایو 1 و 2 ،اسپایدر من 1 و 2 ، زینا ، سایلنت هیل 2 و بازگشت به خانه ، آسیسنز کرید 1 ، دد اسپیس 1 و چندین بازی دیگه رو تموم کردم و اتفاقا داینو کرایسیس 1 ، هاروست مون : بازگشت به طبییت و پارازیت ایو 2 رو هم خیلی خیلی بیشتر از RE دوست دارم.RE رو صرفا به خاطر داستانش پیگیرشم.گفتم که بدونید !

دقیقا.....من کسانی رو میارم اینجا که طرز فکر صحیح و منطقی از داستان بازی داشته باشن و حداقل اصل و فرع داستان رو از هم تشخیص بدن.دوست داشتین یک عده رو بیارم که عاشق لیون و ایدا هستن و تنها انتظاری که از شماره ی بعدی هم دارن فقط حضور مجدد اوناست !

خب این حرفتون واقعا نوع طرز فکر و شخصیت شما رو نشون میده.خواهشا حرمت ها رو نگه دارید.اولا من اگه هر کار میکنم یا هرکی رو میارم به خودم مربوطه.همونطور که مثلا اگه شما هم همچین کاری بکنید ، من هیچوقت نمیام تیکه بندازم یا مسخره بازی های دیگه.چون به من ربطی نداره.دوما خدا رو شکر به حدی از درک و شعور رسیدم که مثل آدمهای مریض ، به همه چیز جنسی نگاه نکنم و نوع طرز فکر و میزان اطلاعات طرف مقابلم برام مهم باشه ، نه جنسیتش.این اشخاصی که شما مد نظرتونه رو من تا حالا حتی عکسشون رو هم ندیدم.چون هدفم از رابطه باهشون چیز دیگست.میتونید باور کنید ، میتونید نکنید.اصراری ندارم.در ضمن ، محض اطلاعتون مریم خانم (Prancess Claire) رو من نیاوردم اینجا.خودشون لطف کردن و تشریف آوردن.آتوسا هم نه توی اون سایت و نه در هیچ سایت دیگه ای فعهالیت نداشته و نداره.چون وقتش بیشتر از اینها براش ارزه داره که بخواد با یک مشت نخاله که سری رو خلاصه شده در نسخه ی 4 و کاراکترهای لیون و ایدا میبینن سر و کله بزنه.ایشون رو من از خیلی وقت پیش و از جای دیگه باهشون دوست بودم.بعد هم لطف کردن دعوت من رو پذیرفتن و اومدن اینجا.دلیلی نداشت که اینا رو توضیح بدم.ولی بازم خواستم گفته باشم !

امیدوارم جواب ابهاماتتون رو گرفته باشید !

در ضمن ، تا جایی که من یادم میاد ، توی پست قبلیم شخص دیگری رو نقل قول کرده بودم و مخاطبم شخص دیگری بود.البته مرسی که جواب دادید.امیدوارم منم تونسته باشم جواب سوالاتون رو بدم !

من تازه اون اخبار ایول 7 رو خوندم که حمید زده

- در حال حاضر دو سناریو برای بازی تایید شده

- یک سناریو بر روی بازی بصورت تک نفره استوار است در حالی که سناریو دیگر بصورت مشارکتی یا CO -OP میباشد.

- سناریو CO- OP تا حدودی دارای اکشن هست چیزی شبیه به رزیدنت یول 4 (و نه حتی به اندازه ی رزیدنت ایول 6)

- شخصیت اصلی در بخش انفرادی " هنری نام دارد" و او در یک منطقه برفی در اروپا قرار داد.

- دو شخصیتی که در بخش co -op بازی حضور دارند فلیپ و خالد نام دارند و داستان بازی در آسیای میانه وقوع میپیوندد. منطقه ای به نام التحبی

- حوادث داستان دو سال پس از رزیدنت ایول 6 اتفاق می افتد

- به نظر میرسید تنها شخصیت قدیمی بازی کریس ردفیلد است که البته او نقش راهنما را در بازی دارد که با مرکز در تماس است.

- هر سناریو داستان مستقل و مربوط به خودش را دارد.

- در بخش انفرادی و داستان هنری زمانی که اون متوجه میشود که دولت قصد پرتاب موشک های حاوی ویروس را به تمام نقاط اروپا دارد در حال فرار دچار سانحه شده و هلیکوترش سقوط میکند.

- فلیپ و خالد بعد از اینکه افرادشان را از دست داده اند در شهر به دام افتاده اند.

-تا جایی که میدانیم دشمن اصلی در سناریو هنری یک شخصیت مونث است.

- اینکه دشمنان اصلی در بازی که و یا چه کسانی هستند هنوز مشخص نیست و هیچ اشاره به آن نشده است.

- گیم پلی بازی تا حدی به بازیهای Dead Space و The Last Of Us شباهت دارد و حرکان ناگهانی و مبازات تن به تن که در بازی رزیدنت اویل 6 دیده شده به بازی برگشته است.

- سرانجام بازیکنان قادر خواهند بود که درها را ببندند - قفل کنند و بدین وسله فرصت پر کردن اسلحه و ترکیب کردن گیاهان شفا بخش را قبل از اینکه در توسط زامبی ها شکسته شود داشته باشند.

- زامبی ها میتوانند به درون مجاری هوایی بپرند و یکباره از جلوی شما در آیند.

- در مورد جعبه ی آیتم و اینوتوری اطلاعاتی در دست نیست.

- سناریو هنری شامل حل کردن معماها هم میشود اما سناریو دوم فاقد این ویژگی ست.

- دلیل اینک کپکام از شخصیت های جدیدی در این شماره استفاده کرده است این است که شخصیت هایی مانند لیان و دیگران به اندازه کافی در سری ها حضور داشتند و داستان آنها ممکن است در قالب یه CH Movie یا کتاب های مصور منگا ادامه پیدا کند .

- این عنوان به کپکام این اجازه را داده است تا داستان جدید به همراه شخصیت های جدید خلق کنند شخصیتی مانند هنری که تا به حال با اسلحه های بیلوژیکی مواجه نشده است . این یک فرصت استثنایی است تا یک عنوان Survival Horror را در آخرین شماره از سری بازی های رزیدنت ایول به معرض نمایش بگذارند.

- آنها در تلاش هستند که مدت زمان این سناریو ها دو برابر باشد 16 ساعت تقریبا دو برابر رزیدنت اویل 5

- و در آخر بازی قرار است اواخر سال جاری عرضه شود.

=============================================
نکات مثبتش زیاده ولی همینایی ک قرمز کردم خیلی شیک میتونه گند بزنه به بازی دو سناریو کردن هم ک تنها دلیلش اینه ک هم اکشن بازا رو راضی نگه داره هم فن های قدیمی رو

حالا فعلا که در حد شایعس و امیدوارم هیچکدوم اینا تایید نشه

===============================================

یه سوال هم در مورد revelation 2 :

پایان اصلی کدوم بود ؟ آلکس مرد یا زندس ؟

بله.همونطور که نریمان عزیز هم اشاره کرد ، این یک شایعه ی خیلی قدیمی هست که کمی پس از ریلیز نسخه ی 6 منتشر شد.اگه به شایعه باشه ، شایعات خیلی قوی تر و منطقی تری توی این مدت اومدن.ولی خب حقیقت اینه که هیچکدوم از اونا رسمیت ندارن !

در مورد الکس هم ربطی به پایان خوب و بد نداره و توی هر دو پایان بازی ، در جسم ناتالیا زنده میمونه !

@hmd2009
حمید یه سر به تاپیک بزن دلمون برات تنگ شده :D

من هر روز توی تلگرام باهش در ارتباطم.این روزا کلا تنها کارش انتظار برای RE7 هست.بنده ی خدا چند ساله چشم انتظاره ! :D

آخرین ویرایش:

شاید برای کسی مثل شما گیم پلی مهم باشه اما برای من فقط داستان مهمه. فقط داستان اوکی ؟؟!!
و هیچ وقت با چهار تا کرکتر چرت و پرت نمی شه داستانی که من می خوام ساخته شه

خدا کنه فقط جیل و کلر حداقل به عنوان کاراکتر اصلی تو نسخه جدید حضور نداشته باشن :D

جیل درسته. نباشه بهتره اما کلر باید باشه :D کلر نباشه من رسما سکته می کنم :D

• Like
Reactions: Nima Redfield
جیل درسته. نباشه بهتره اما کلر باید باشه :D کلر نباشه من رسما سکته می کنم :D
کلر هم مثل جیل دیگه حالا شما طرفدارشی بماند :دی ولی کلا دیگه به نظرم حضور این دوتا لزومی نداره حداقل به عنوان شخصیت اصلی مثل همون لیان و کریس اینا هم دیگه پتانسیل کاراکتر اصلی رو ندارن. اینجا فقط میمونه بحث طرفدارای هر شخصیت

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM
کلر هم مثل جیل دیگه حالا شما طرفدارشی بماند :D ولی کلا دیگه به نظرم حضور این دوتا لزومی نداره حداقل به عنوان شخصیت اصلی مثل همون لیان و کریس اینا هم دیگه پتانسیل کاراکتر اصلی رو ندارن. اینجا فقط میمونه بحث طرفدارای هر شخصیت

@Nima Redfield

کلر با جیل فرق داره. خیلی ها می گن جیل باید بیاد اما من می گم ارزش داستانی نداره دیگه. اما کلر پرونده ی باز داره هنوز. درسته تو RE6 گند زدن به شری و چسبوندنش به جیک که خودشم اضافه بوده اما کلر هنوز یه برگ برنده نسبت به جیل داره اونم برگشتن استیو به داستانه :D همچنین اگه قراره الکس حضور داشته باشه دوست دارم کلر مقابلش قرار بگیره

• Like
کلر هم مثل جیل دیگه حالا شما طرفدارشی بماند :D ولی کلا دیگه به نظرم حضور این دوتا لزومی نداره حداقل به عنوان شخصیت اصلی مثل همون لیان و کریس اینا هم دیگه پتانسیل کاراکتر اصلی رو ندارن. اینجا فقط میمونه بحث طرفدارای هر شخصیت

بحث کلیر با جیل تفاوت داره.داستان کریس و جیل رسما توی 5 تموم شد و بعدش توی هرچی بیان ، صرفا فرعی و تجاری هست.هرچند خودم شخصا مطمئنم که جیل قطعا توی 7 هست و از این بابت هم خوشحالم ، ولی واقعا قبول دارم که داستانی برای ادامه نداره و صرفا به خاطر طرفداراش و فروش هست.ولی کلیر هنوز هم پتانسیل زیادی داره.بعد از 15 سال غیبت ، فقط آوردنش توی یک بازی کوتاه بدون شماره که شاید داستانش از شماره دارهایی مثل 6 مهمتر باشه (که هست) ، ولی قطعا از نظر کپکام و با توجه به بودجه و.....یک نسخه ی فرعی محسوب میشه.پس کنار گذاشتن کلیر به بهانه ی هچنین نسخه ای عاقلانه نیست !

علاوه بر اینکه مهمترین نقطه ی ابهام داستان کلیر یعنی استیو که اصلا بعد از کد ورونیکا به خاطر همون منتظرش بودیم ، همون در داستان مطرح نشده.ممکن هم هست که هیچوقت مطرح نشه.ولی به هر حال کلیر حداقل به خاطر اون همچنان پتانسیل داره !

جدای از همه ی اینها ، در رولیشنز 2 فهمیدیم که کپکام کلا ردفیلدها رو در مقابل وسکرها قرار داده.مسئله ای که من از سال 2009 و بلافاصله پس از انتشار گلد ادیشن احتمال دادم.پس اگه این قانون بخواد ادامه پیدا کنه ، قطعا باید مجددا کلیر رو در مقابل الکس ببینیم.دقیقا مثل رابطه ی کریس و آلبرت !

البته همه ی اینها در صورتی هست که داستان استیو و الکس ادامه داده بشه.در غیر این صورت ، کلیر هم میاد توی یک داستان فرعی و تجاری که در این حالت نیاد واقعا بهتره !

@Nima Redfield

کلر با جیل فرق داره. خیلی ها می گن جیل باید بیاد اما من می گم ارزش داستانی نداره دیگه. اما کلر پرونده ی باز داره هنوز. درسته تو RE6 گند زدن به شری و چسبوندنش به جیک که خودشم اضافه بوده اما کلر هنوز یه برگ برنده نسبت به جیل داره اونم برگشتن استیو به داستانه :D همچنین اگه قراره الکس حضور داشته باشه دوست دارم کلر مقابلش قرار بگیره
منم فقط منتظر بیلی و ربکا هستم. خسته شدم از جیل و کلر تو 50 سری حضور داشتن:Dبیلی و ربکا همینجوری ولشون کردن معلوم نشد سرنوشتشون چی شد. بیلی یکی از بهترین شخصیت هایی بود که تو ایول آوردن از هر نظر عالیه:Dالبته این نظر شخصی منه
استیو هم یه کرکتر مرده به حساب میاد خودشونم نمیدونن با این کرکتر چی کار کردن تو دو راهی خیلی بدی خودشونو قرار دادن. تو این همه نسخه کلر بود اگه میخواستن استیو رو هم میاوردن ولی این کارو نکردن!
فقط امیدوارم پسر وسکرو رو نیارن چقدر تهوع آور بود این شخصیت در صورتی که میتونستن مثل پدرش با ابهت بسازنش:D
از لئون و کریس هم خسته شدم کریس و لئون بیان یه نشانه از اکشن تر شدن بازیه! هر نسخه اینا اومدن بازی یه درجه اکشن تر شد:))

منم فقط منتظر بیلی و ربکا هستم. خسته شدم از جیل و کلر تو 50 سری حضور داشتن:Dبیلی و ربکا همینجوری ولشون کردن معلوم نشد سرنوشتشون چی شد. بیلی یکی از بهترین شخصیت هایی بود که تو ایول آوردن از هر نظر عالیه:Dالبته این نظر شخصی منه
استیو هم یه کرکتر مرده به حساب میاد خودشونم نمیدونن با این کرکتر چی کار کردن تو دو راهی خیلی بدی خودشونو قرار دادن. تو این همه نسخه کلر بود اگه میخواستن استیو رو هم میاوردن ولی این کارو نکردن!
فقط امیدوارم پسر وسکرو رو نیارن چقدر تهوع آور بود این شخصیت در صورتی که میتونستن مثل پدرش با ابهت بسازنش:D
از لئون و کریس هم خسته شدم کریس و لئون بیان یه نشانه از اکشن تر شدن بازیه! هر نسخه اینا اومدن بازی یه درجه اکشن تر شد:))

دقیقا. منم با اینکه کلر، جیل، کریس و لیان شخصیت اصلی باشن کاملا مخالفم. خسته شدیم از بس اینا رو دیدیم

کلر که فقط تو 3 بازی اصلی حضور داشته !! و مهم داستانه نه تعداد حضور !!

حضور بیلی و ربکا هم خوبه دوست دارم ببینمشون

درمورد استیو باید بگم حرفاتون واقعا عجیبه !! هم راه برگردوندنش خیلی خیلی راحته هم کلر بعد از مرگ استیو فقط تو یه بازی حضور داشته. اون یه بازی هم ( Rev2 ) نشونه های زیادی از این داره که استیو قرار بوده تو بازی باشه !!

• Like
سلام
بنظر من رزیدنت دیگه خیلی از کرکتر های قدیمی استفاده کرده و اگه از کرکتر های جدید یا کسایی که قبلا کم یا یکبار حضور داشتن استفاده کنه شخصا خیلی بیشتر استقبال میکنم .

شاید گیم های اخیری که کپکام داده باشه واسه کسایی که تازه با اویل آشنا شدن جذاب و ترسناک حتی باشه اما واسه کسایی که این بازیو دنبال کردن تکراری بوده !!

سلام
بنظر من رزیدنت دیگه خیلی از کرکتر های قدیمی استفاده کرده و اگه از کرکتر های جدید یا کسایی که قبلا حضور داشتن استفاده کنه شخصا خیلی بیشتر استقبال میکنم .

شاید گیم های اخیری که کپکام داده باشه واسه کسایی که تازه با اویل آشنا شدن جذاب و ترسناک حتی باشه اما واسه کسایی که این بازیو دنبال کردن تکراری بوده !!

سلام جیگر :D خوبی ؟؟ خوش اومدی :D

الان منظورت اینه لیون و کریس و جیل نباشن ؟؟!! خب من کاملا حرفتو قبول دارم. ولی نه دیگه در حدی که کرکتر های اصلی بشن کرکتر های تازه خلق شده

• Like
Reactions: Cloud_Strife
سلام جیگر :D خوبی ؟؟ خوش اومدی :D

الان منظورت اینه لیون و کریس و جیل نباشن ؟؟!! خب من کاملا حرفتو قبول دارم. ولی نه دیگه در حدی که کرکتر های اصلی بشن کرکتر های تازه خلق شده

مرسی گلم تو خوبی ؟ :دی

و کلر . :دی نه کرکتر های جدید که فقط همونایی که قبلا حضور داشتن از جمله جیک خیلی خوب و جذاب میتونه باشه .
یه باس قوی هم که میتونه خیلی بهترش کنه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or