بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

بله.کاملا باهت موافقم.البته فاتحه ی سری از همون 6 خونده شد.ولی بازم 7 تنها راه نجاته و از نظر من،تنها فرصتی که کپکام داره.در غیر این صورت الفاتحه!

در مورد داستان هم بله.باید بتونن توی این نسخه،به تمام ابهامات و مسائلی که توی نسخه های قبلی ازشون گذشتن بپردازن.تیم نویسندگی هم خوبه.ولی به نظر من،جناب موراتا خودش به تنهایی میتونه کل ابهامات باقیمونده رو به بهترین شکل ممکن جمع بندی کنه.قبلا هم اینکارو کرده.اونم خط اصلی و مهمترین مسائل داستان رو (UC و 5 رو میگم.) وقتی برای خط اصلی و مسائل بنیادی داستان بتونه،قطعا جمع کردن ابهامات باقیمونده براش کاری نداره.البته با این گندی که توی 6 زذن،کارش یک ذره سخت شده.چون اول باید اون گندها رو پاک کنه و از سر راه داستان برداره.بعد بره سراغ کاری که از اول میخواسته بکنه.ولی بازم به نظرم از پسش برمیاد.البته همه ی اینها در صورتی هست که داستان رو بدن دستش که البته گمون نمیکنم.باز همون نویسنده ی سطحی نگر و ناوارد 6 و یک داستان آبگوشتی دیگه،اونم با ترشی زیاد! :|

آره.خیلی جالبه که تا تو اومدی دریا رفت.جاش واقعا خالیه.این اومدن تو و رفتن اون خیلی تصادفی شد! :-" باز جالب اینجاست که خودش،تو رو آورد اینجا.بگذریم.از بحث دور نشیم! :D

نه شکیبا.ما هم میدونیم کپکام از این کارا نمیکنه و 100 درصد پول حرف اول و آخر رو براشون میزنه که اگه جز این نبود،شاهد شاهکاری مثل 6 نبودیم.ولی خب اگه توی واقعیت نمیتونیم بهشون برسیم،حداقل خیالمون که میتونیم ببینیمشون و دربارشون حرف بزنیم! :D

خیلی باحال گفتی :)) ولی خب با حرف من موافقی دیگه

اینجا هم بحث خیالاتمون نیست بحث واقعیته :D

بیایید واقع بین باشیم :D

بیایید از UC صحبت کنیم :D

نه یکی دیگه ام خودم و جای مری جا زدم=)) خودمم دیگه
بحث تخصصیه ، نمیشه مثل وب بچه گانه حرف زد:D
چرا دروغ سطر به سطر حرف هام فکر کردم تا حرف بیخود نزنم ، خیلی هم سخت بود واقعا:D
اگر یادت باشه ، روزهای اول که باهم تو وبت راجب T-Veronica و مرگ استیو حرف زدیم چی گفتم؟
فکر میکردم اون گیاهی مانندی که به استیو ضربه زد ماده اسیدی داشت و باعث شد استیو بمیره=))
تو بهم گفتی که اینطور نیست و خیلی هم بهم خندیدی[-(
من تا چند روز پیش خیلی راجب این بازی اطلاعات نداشتم تا اینکه دوستم این تاپیک و بهم معرفی کرد
تازه اون موقع بعد از خوندن یکی دوتا از نظرات قبلی تازه متوجه شدم چی به چیه ، من حتی چیزی راجب (نردبان رو به آفتاب) هیچی نمیدونستم
الان هم خیلی راجبش چیزی نمیدونم ، اطلاعاتم هنوز کمه
اومد یکم راجب بازی اطلاعات کسب کنم و نظرم و بگم

آره خب اگر به کپکام باشه فقط گند میزنه

متشکرم:Rose:

از نظر من هنوز جا داره که نجات پیدا کنه

همچین هم درجا نیست ها ، من تقریبا یک ماه عضو اینجام ، فقط تا حالا ارسال نداشتم ، دید هیچ از اویل نمیدونم گفت بیام اینجا ، به دریا گفتم بره من و تو دردسر میندازه گوش نکرد

چه سرگذشت جالبی با شکیبا داشتین.شکیبا من رو در جریان جزئیات نذاشته بود! :D

ایشالا به مرور زمان اطلاعاتتون بالا میره.شک نکنید.من هم از همون روز اول که اینجوری نبودم! ;)

سوالی در مورد داستان داشتید هم من در خدمتم.شما هم مثل شکیبا دوست من هستید! :)

خیلی باحال گفتی :)) ولی خب با حرف من موافقی دیگه

اینجا هم بحث خیالاتمون نیست بحث واقعیته :D

بیایید واقع بین باشیم :D

بیایید از UC صحبت کنیم :D

خب تمام فرضیات از خیالات نشات میگیرن دیگه.علاوه بر اینکه 7 هنوز نیومده و یک درصد ممکنه این خیالاتمون (یا حداقل بخشی از اونها) به واقعیت تبدیل بشه! :D

باشه.UC هم خیلی مهم و جالبه و هم اینکه مناسبت داره.مناسبتش هم اینه که من الآن دارم مجددا بازیش میکنم! :D

کپکام قصد دارد سه بازی بزرگ خود که هنوز معرفی نشده‌اند را در آوریل سال ۲۰۱۷ (فروردین الی اردیبهشت) منتشر کند. یکی از آن‌ها نسخه جدید Monster Hunter است و دو عنوان دیگر هم کاملا مرموز هستند. با این حال، ما در حال حاضر می‌دانیم که چه میزانی از فروش این عناوین انتظار می‌رود.
همان‌طور که در جدول زیر مشاهده می‌کنید، از بازی مرموز شماره یک انتظار می‌رود ۴ میلیون نسخه فروش داشته باشد. این در حالی است که سازندگان از بازی مرموز شماره ۲ و Monster Hunter انتظار فروش ۲ میلیون نسخه‌ای دارند.
انتظار فروش ۴ میلیون نسخه‌ای از بازی مرموز شماره یک حاکی از آن است که احتمالا نسخه جدیدی از یکی از سری‌های معروف کپکام در دست ساخت قرار دارد. کپکام در روز گذشته گفت Resident Evil Umbrella Corps حکم بازاریابی برای یک بازی با مقیاس بزرگ را دارد. این یعنی احتمالا ما شاهد انتشار Resident Evil 7 تا پایان سال جاری خواهیم بود.

کپکام تاریخ انتشار دقیقی را برای این عناوین مشخص نکرد. این شرکت فقط گفت انتظار می‌رود هر سه عنوان قبل از پایان سال مالی کپکام یعنی ۳۱ مارس ۲۰۱۷ (جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶) منتشر شوند.

اگر یکی از این عناوین قرار باشد که به‌زودی معرفی شود، احتمالا در E3 شاهد چنین چیزی خواهیم بود البته برخلاف ناشرانی مانند الکترونیک‌آترز، یوبی‌سافت و بتسدا، شرکت کپکام چیز خاصی را در این رویدادها نشان نمی‌دهد و کنفرانس مخصوص به خود را ندارد. با این حال، این بدان معنا نیست که ما شاهد هیچ اعلامیه مرتبط با عناوین کپکام در E3 2016 نخواهیم بود. در E3 2014، کپکام بسته الحاقی جدیدی را برای Dead Rising 3 در کنفرانس مایکروسافت معرفی کرد. یک سال بعد هم جزئیاتی از شخصیت‌های Street Fighter V و بتای این عنوان در کنفرانس سونی در E3 2015 به اشتراک گذاشته شد.

ایشالا به مرور زمان اطلاعاتتون بالا میره.شک نکنید.من هم از همون روز اول که اینجوری نبودم! ;)

خب تمام فرضیات از خیالات نشات میگیرن دیگه.علاوه بر اینکه 7 هنوز نیومده و یک درصد ممکنه این خیالاتمون (یا حداقل بخشی از اونها) به واقعیت تبدیل بشه! :D

باشه.UC هم خیلی مهم و جالبه و هم اینکه مناسبت داره.مناسبتش هم اینه که من الآن دارم مجددا بازیش میکنم! :D

منظورم اون یکی UC بود :D
ولی اگه کپکام به جای ساخت UC می رفت یه DLC داستانی برای Rev2 می ساخت خیلی بهتر بود همون طوری که قبلا با هم درموردش بحث کرده بودیم

هنوز خیلی سوالا تو ذهن گیمرا ( یا حداقل من و دوستم زهرا ) درموردش مونده که فکر نکنم بشه تو نسخه های بعدی بهشون پرداخت

کپکام قصد دارد سه بازی بزرگ خود که هنوز معرفی نشده‌اند را در آوریل سال ۲۰۱۷ (فروردین الی اردیبهشت) منتشر کند. یکی از آن‌ها نسخه جدید Monster Hunter است و دو عنوان دیگر هم کاملا مرموز هستند. با این حال، ما در حال حاضر می‌دانیم که چه میزانی از فروش این عناوین انتظار می‌رود.
همان‌طور که در جدول زیر مشاهده می‌کنید، از بازی مرموز شماره یک انتظار می‌رود ۴ میلیون نسخه فروش داشته باشد. این در حالی است که سازندگان از بازی مرموز شماره ۲ و Monster Hunter انتظار فروش ۲ میلیون نسخه‌ای دارند.
انتظار فروش ۴ میلیون نسخه‌ای از بازی مرموز شماره یک حاکی از آن است که احتمالا نسخه جدیدی از یکی از سری‌های معروف کپکام در دست ساخت قرار دارد. کپکام در روز گذشته گفت Resident Evil Umbrella Corps حکم بازاریابی برای یک بازی با مقیاس بزرگ را دارد. این یعنی احتمالا ما شاهد انتشار Resident Evil 7 تا پایان سال جاری خواهیم بود.

کپکام تاریخ انتشار دقیقی را برای این عناوین مشخص نکرد. این شرکت فقط گفت انتظار می‌رود هر سه عنوان قبل از پایان سال مالی کپکام یعنی ۳۱ مارس ۲۰۱۷ (جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶) منتشر شوند.

اگر یکی از این عناوین قرار باشد که به‌زودی معرفی شود، احتمالا در E3 شاهد چنین چیزی خواهیم بود البته برخلاف ناشرانی مانند الکترونیک‌آترز، یوبی‌سافت و بتسدا، شرکت کپکام چیز خاصی را در این رویدادها نشان نمی‌دهد و کنفرانس مخصوص به خود را ندارد. با این حال، این بدان معنا نیست که ما شاهد هیچ اعلامیه مرتبط با عناوین کپکام در E3 2016 نخواهیم بود. در E3 2014، کپکام بسته الحاقی جدیدی را برای Dead Rising 3 در کنفرانس مایکروسافت معرفی کرد. یک سال بعد هم جزئیاتی از شخصیت‌های Street Fighter V و بتای این عنوان در کنفرانس سونی در E3 2015 به اشتراک گذاشته شد.

بسیار جامع و عالی.سپاسگذارم! :)

بله.با این توضیحاتی مه درباره ی انتظار فروش هر سه نسخه داشتید،شکی نیست که اون عنوان 4 میلیون دلاری چیزی جز RE7 یا ریمیک 2 (احتمالا RE7) نیست.البته اومدنش به خودی خود مهم نیست.چطوری اومدنش مهم هکه قبلا مفصلا دربارش بحث شد! ;)

منظورم اون یکی UC بود :D
ولی اگه کپکام به جای ساخت UC می رفت یه DLC داستانی برای Rev2 می ساخت خیلی بهتر بود همون طوری که قبلا با هم درموردش بحث کرده بودیم

هنوز خیلی سوالا تو ذهن گیمرا ( یا حداقل من و دوستم زهرا ) درموردش مونده که فکر نکنم بشه تو نسخه های بعدی بهشون پرداخت

خدا نکشتت ، شکیبا.اون یکی UC؟خب درست حرفتو بزن! =))

آخه اون اصلا ارزش بحث کردن و وقت گذاشتن داره؟من که شخصا نه بازی میکنم و نه در موردش نظری میدم.کلا عنوانی که داستان نداره،از نظر من انگار اصلا ساخته نشده.خودتم این رو خوب میدونی! ;)

• Like
Reactions: Princess Claire

بله:D
انشالله:)
حتما سوالی داشتم میپرسم ، الان هم ی سوال دارم
این UC خوب با UC بد کدوم عنوانها هستن دقیقا؟میشه اسم کاملش و بگید؟

بسیار عالی ، خسته نباشید

• Like
Reactions: Nima Redfield
بله:D
انشالله:)
حتما سوالی داشتم میپرسم ، الان هم ی سوال دارم
این UC خوب با UC بد کدوم عنوانها هستن دقیقا؟میشه اسم کاملش و بگید؟

بسیار عالی ، خسته نباشید

اون UC مزخرفه که داستان نداره و قراره بیاد،اسمش Umbrella Corps هست و اون UC قشنگه که داستانش خیلی مهمه و سال 2007 اومد هم اسمش Umbrella Chronicles یا ماجراهای آمبرلا هست! ;)

• Like
فکر کنم مغزم و قاطی کتاب های درسی جا گذاشتم و همینجوری اومدم انجمن=))
دو هفته پیش داشتم راجب همین Umbrella Chronicles با الی حرف میزدم ها ، اصلأ هواسم نیست:D

مثل اینکه کپکام از ORC درس عبرت نگرفته که Umbrella Corps و ساخته:|آخه این آ*ش*غ*ا*ل دیگه چیه:|:-&
بنظرم اسم اون دوتا بازی یکیش
Dead Rising4
و
Devil May Cry

اگه اویلی هم باشه ریمیک نسخه دومه!!
منم فکر کنم نسخه 5 DMC سری کلاسیک باشه ، داخل یکی از سایت های خبری راجبش خوندم ، قرار سری جدیدش عنوان بشه
فکر کنم فعلأ خبری از ۷ نیست ، مگر اینکه کپکام بخواد طرفدارهای اویل و قافلگیر کنه

• Like
فکر کنم مغزم و قاطی کتاب های درسی جا گذاشتم و همینجوری اومدم انجمن=))
دو هفته پیش داشتم راجب همین Umbrella Chronicles با الی حرف میزدم ها ، اصلأ هواسم نیست:D

مثل اینکه کپکام از ORC درس عبرت نگرفته که Umbrella Corps و ساخته:|آخه این آ*ش*غ*ا*ل دیگه چیه:|:-&

منم فکر کنم نسخه 5 DMC سری کلاسیک باشه ، داخل یکی از سایت های خبری راجبش خوندم ، قرار سری جدیدش عنوان بشه
فکر کنم فعلأ خبری از ۷ نیست ، مگر اینکه کپکام بخواد طرفدارهای اویل و قافلگیر کنه
Dmc 2013 هم ب کمک همین نینجا تئوری ساخته شد!

Dmc 2013 هم ب کمک همین نینجا تئوری ساخته شد!
بله میدونم ، راجب RE زیاد اطلاعات ندارم اما راجب DMC و FF اطلاعاتم کاملهB-):D
رفتم ویکی راجب CU جدید خوندم ، نوشته بود سبکش کاملأ شکل سبک کال آف دیوتی:| آخه من موندم این چه ربطی به اویل داره که اسمش روش گذاشتن:|واقعأ که .......

• Like
بله میدونم ، راجب RE زیاد اطلاعات ندارم اما راجب DMC و FF اطلاعاتم کاملهB-):D
رفتم ویکی راجب CU جدید خوندم ، نوشته بود سبکش کاملأ شکل سبک کال آف دیوتی:| آخه من موندم این چه ربطی به اویل داره که اسمش روش گذاشتن:|واقعأ که .......

دقیقا مسئله همینه.هیچ ربطی نداره! :D

نه داستان نداره،نه آتمسفر،نه ترس نه گیم پلی و نه هیچ چیز دیگه.فقط اکشن مطلق.یک تقلید ناموفق و سطحی از سری کال آف دیوتی که میشه اسمش رو ORC دوم گذاشت! :-w

در ضمن،اسمش UC هست نه CU! :D

• Like
دقیقا مسئله همینه.هیچ ربطی نداره! :D

نه داستان نداره،نه آتمسفر،نه ترس نه گیم پلی و نه هیچ چیز دیگه.فقط اکشن مطلق.یک تقلید ناموفق و سطحی از سری کال آف دیوتی که میشه اسمش رو ORC دوم گذاشت! :-w

در ضمن،اسمش UC هست نه CU! :D
اوا آره جای U و C و جا به جا گفتم:D=))

• Like
بازی Umbrella Corps یک بازی شوتر آنلاین چند نفره هست و اسم بازی هم Umbrella Corps هست نه Resident Evil و کپکام هم هیچ جا نگفته این بازی یه نسخه از Resident هست. احتمالا از بازی شوتر آنلاین هم انتظار داستان سرایی ندارید که :-؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or