بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

امیدوارم با فروش خوب این بازی و فروش کم نسخه 6 برای کنسولهای نسل 8 کپکام یه فکر درست و حسابی برای نسخه جدید بکنه

واقعا خیلی عجیبه که کپکام با مشاهده ی این فروش ها برای چندمین بار متوالی،متوجه خواسته ی اصلی فن ها نمیشه.اصلا فن ها به درک.به خاطر فروش خودش اینکارو بکنه.....بله.منم به شخصه امیدوارم که حداقل این زیرو،کار خودش رو بکنه! ;)

و باعث بشه ربکا رو هم توی بازی بعدی بیارن.این برای من مهمتره! :D

واقعا خیلی عجیبه که کپکام با مشاهده ی این فروش ها برای چندمین بار متوالی،متوجه خواسته ی اصلی فن ها نمیشه.اصلا فن ها به درک.به خاطر فروش خودش اینکارو بکنه.....بله.منم به شخصه امیدوارم که حداقل این زیرو،کار خودش رو بکنه! ;)

و باعث بشه ربکا رو هم توی بازی بعدی بیارن.این برای من مهمتره! :D

طرفدارا عاشق اون گیمین که اکشن باشه و لیون کرکتر اولش !!

• Like
Reactions: Nima Redfield

میدونم ، شکیبا.این چیزی که تو گفتی واقعیته و اون چیزی که من میگم صرفا آرزوهام!

تو همیشه از من صریح تر و رک تر بودی!

قبلا هم مفصلا درباره ی این مسئله بحث کردیم.ولی به دلایل امنیتی ازمون خواستن که جمعش کنیم! :D

طرفدارا؟؟ در اینکه نسل جدید راحت پسند شدن شکی نیست ولی اونا در زمره طرفدارها حساب نمیشن. در ضمن فروشن نسخه های نسل 8 رزیدنت 0 و 1 و رزیدنت 6 چیز دیگه ای میگه

میدونم ، شکیبا.این چیزی که تو گفتی واقعیته و اون چیزی که من میگم صرفا آرزوهام!

تو همیشه از من صریح تر و رک تر بودی!

قبلا هم مفصلا درباره ی این مسئله بحث کردیم.ولی به دلایل امنیتی ازمون خواستن که جمعش کنیم! :D
خب بحث آرزو ها رو بهتر نیست بزاریم کنار ؟؟ :D

آرزوی منم دیدن دوباره ی استیو و کارلوس و الکسه ولی به لطف کپکام هیچ وقت به آرزوهامون نمی رسیم :D

• Like
الکس ک ب رحمت ایزدی پیوست
کارلوس هم با جیل میاد یعنی شاید تو RE7 !!
استیو هم ک اصلا بیخیالش اونقدر مسئله شو پیچیده کردن ک استاد حساب دیفرانسیل هم نمیتونه تجزیه ش کنه:D

• Like
مدیرعامل کانتان گیمز ادعاهای جالبی در رابطه با Resident Evil 7 دارد

Resident-Evil-6-Player-Wallpaper-Free-Download-6872736-768x432.jpg

سرکان توتو که به عنوان مدیرعامل شرکت خدمات مشاوره‌ای کانتان گیمز در ژاپن شناخته می‌شود، در سایت توئیتر اقدام به انتشار اطلاعات بسیار جالبی پیرامون Resident Evil 7 کرده است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

متونی که در زیر مشاهده می‌کنید، توسط توتو در سایت توئیتر منتشر شده اند:

1. در رابطه با Resident Evil 7: بله در درست ساخت است. کل این بازی به ریشه‌‌های Resident Evil باز می‌گردد و وضعیتی پاک را خواهد داشت.
  2. این بازی را در E3 نمایش خواهند داد. تیم Resident Evil 7، جردن آمارو را استخدام کرده‌اند؛ طراحی که قبلا در کوجیما پروداکشنز بر روی MGS V و P. T کار کرده بود.
سرکان توتو هرچند سابقه بدی در ارائه اطلاعات ندارد اما هنوز هیچ گونه معرفی رسمی صورت نگرفته است. این خبر فعلا یک شایعه می‌باشد و باید تا E3 2016 صبر کنیم.

سرکان توتو که به عنوان مدیرعامل شرکت خدمات مشاوره‌ای کانتان گیمز در ژاپن شناخته می‌شود، در سایت توئیتر اقدام به انتشار اطلاعات بسیار جالبی پیرامون Resident Evil 7 کرده است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

• در رابطه با Resident Evil 7: بله در درست ساخت است. کل این بازی به ریشه‌‌های Resident Evil باز می‌گردد و وضعیتی پاک را خواهد داشت.
    • این بازی را در E3 نمایش خواهند داد. تیم Resident Evil 7، جردن آمارو را استخدام کرده‌اند؛ طراحی که قبلا در کوجیما پروداکشنز بر روی MGS V و P. T کار کرده بود.
سرکان توتو هرچند سابقه بدی در ارائه اطلاعات ندارد اما هنوز هیچ گونه معرفی رسمی صورت نگرفته است. این خبر فعلا یک شایعه می‌باشد و باید تا E3 2016 صبر کنیم.

وضعیتی پاک چیه بابا کی ترجمه میکنه اینارو؟؟ Clean Slate یعنی شروع تازه منظورش ریبوت بوده :|

خب بحث آرزو ها رو بهتر نیست بزاریم کنار ؟؟ :D

آرزوی منم دیدن دوباره ی استیو و کارلوس و الکسه ولی به لطف کپکام هیچ وقت به آرزوهامون نمی رسیم :D

بله.به لطف کپکام کلا ما به خیلی از آرزوهامون نرسیدیم و برعکس،خیلی ها به تمام آرزوهای زندگیشون رسیدن.کلا هر چیزی که توی خواب و خیالشون میدیدن! :D

استیو هم ک اصلا بیخیالش اونقدر مسئله شو پیچیده کردن ک استاد حساب دیفرانسیل هم نمیتونه تجزیه ش کنه:D

در مورد استیو که بهترین حرف ممکن رو زدی.دقیقا.....خودشون هم نمیدونن باهش چیکار کنن.اخیرا کپکام وقتی که یک داستان گنده و پیچیده مینویسه و عرضه ی ادامه دادنش رو نداره ولش میکنه.دقیقا مثل کاری که با سازمان کرد!

در مورد کارلوس هم اگه به عنوان پاتنر جیل توی 7 باشه،من شخصا حاضرم چندتا از گندکاری های اخیر کپکام رو ببخشم! :D

ولی در مورد الکس باید بگم الکس اصلی توسط کلیر کشته شد.ولی براساس هر دو پایان بازی،الکس در جسم ناتالیا به زندگی ادامه داد.پس نمیشه گفت داستانش تموم شده.شاید توی RE7 ادامه داده نشه که احتمالا هم نمیشه.ولی به هر حال هنوز پتانسیل داره!

• در رابطه با Resident Evil 7: بله در درست ساخت است. کل این بازی به ریشه‌‌های Resident Evil باز می‌گردد و وضعیتی پاک را خواهد داشت.
    • این بازی را در E3 نمایش خواهند داد. تیم Resident Evil 7، جردن آمارو را استخدام کرده‌اند؛ طراحی که قبلا در کوجیما پروداکشنز بر روی MGS V و P. T کار کرده بود.

بله.منم خبر رو از دوستم آتوسا شنیدم.جناب سرکان توتو گفته RE7 توی E3 رونمایی میشه و به ریشه ها هم برمیگرده.البته قبل 5 و 6 هم گفته بودن بازگشت به ریشه ها.ولی فکر کنم با توجه به فروش 5 و تفاوتش با فروش رولیشنز 2 و ریمستر 1 و 0 اینبار دیگه سرشون به سنگ خورده باشه.حداقل به خاطر فروش خودشون هم که شده،باید اینکارو بکنن!

سلام دوستان یه چیزی دارم براتون تازه ساختم البته عکس رو از یه سایت پیدا کردم و بقیشو اضافه کردم خخخخخخخ

sp1tzyx64yems8ja8ga0.jpg

کوتاه و پرمحتوا.واقعا حرف حساب جواب نداره.بهترین توصیف ممکن! =))

لطفا به کرکتر مورد علاقه ی من احترام بزارین :D درضمن الکس الان Dark Natalia هستش و هنوز نفس می کشه !

از کجا می دونین تو RE7 اصلا جیل باشه که کارلوس هم بیارن ؟؟

استیو هم اصلا پیچیده نیست فراموش شده است !!

بله.به لطف کپکام کلا ما به خیلی از آرزوهامون نرسیدیم و برعکس،خیلی ها به تمام آرزوهای زندگیشون رسیدن.کلا هر چیزی که توی خواب و خیالشون میدیدن! :D

در مورد استیو که بهترین حرف ممکن رو زدی.دقیقا.....خودشون هم نمیدونن باهش چیکار کنن.اخیرا کپکام وقتی که یک داستان گنده و پیچیده مینویسه و عرضه ی ادامه دادنش رو نداره ولش میکنه.دقیقا مثل کاری که با سازمان کرد!

در مورد کارلوس هم اگه به عنوان پاتنر جیل توی 7 باشه،من شخصا حاضرم چندتا از گندکاری های اخیر کپکام رو ببخشم! :D

ولی در مورد الکس باید بگم الکس اصلی توسط کلیر کشته شد.ولی براساس هر دو پایان بازی،الکس در جسم ناتالیا به زندگی ادامه داد.پس نمیشه گفت داستانش تموم شده.شاید توی RE7 ادامه داده نشه که احتمالا هم نمیشه.ولی به هر حال هنوز پتانسیل داره!

بله.منم خبر رو از دوستم آتوسا شنیدم.جناب سرکان توتو گفته RE7 توی E3 رونمایی میشه و به ریشه ها هم برمیگرده.البته قبل 5 و 6 هم گفته بودن بازگشت به ریشه ها.ولی فکر کنم با توجه به فروش 5 و تفاوتش با فروش رولیشنز 2 و ریمستر 1 و 0 اینبار دیگه سرشون به سنگ خورده باشه.حداقل به خاطر فروش خودشون هم که شده،باید اینکارو بکنن!

کوتاه و پرمحتوا.واقعا حرف حساب جواب نداره.بهترین توصیف ممکن! =))

نیما نیما نیما !!! مثل همیشه زدی به هدف !!! منم کلا بی خیال تمام آرزو هام می شم فقط این کپکام زایه کردن ما سر استیو رو با کارلوس جبران کنه :D

• Like
لطفا به کرکتر مورد علاقه ی من احترام بزارین :D درضمن الکس الان Dark Natalia هستش و هنوز نفس می کشه !

از کجا می دونین تو RE7 اصلا جیل باشه که کارلوس هم بیارن ؟؟

استیو هم اصلا پیچیده نیست فراموش شده است !!

نیما نیما نیما !!! مثل همیشه زدی به هدف !!! منم کلا بی خیال تمام آرزو هام می شم فقط این کپکام زایه کردن ما سر استیو رو با کارلوس جبران کنه :D

1-در مورد الکس 100 درصد درسته!

2-جیل توی RE7 قطعا هست.دربارش هم توی تلگرام بحث کردیم! :D

3-از نظر من استیو هم پیچیده هست هم فراموش شده.چون بازگشتش یک نویسنده ی حرفه ای و منطقی و یک داستان به شدت قوی و فوق العاده کار شده میخواد!

4-شکیبا شکیبا شکیبا !!! من همیشه میزنم به هدف! :D کارلوس هم هرچند بازگشتش واقعا خوشحالم میکنه،ولی حتی یک درصد هم نمیتونه خلا استیو رو جبران کنه.چون کلا استیو داستانش جذاست و اومدن کارلوس ربطی به رفع ابهام از سرنوشت استیو نداره.مثل این میمونه که مثلا هانک رو برگردونن و بگن این به جای سازمان! :D

5-دیگه حرفی ندارم! :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tifa Lockhart
وضعیتی پاک چیه بابا کی ترجمه میکنه اینارو؟؟ Clean Slate یعنی شروع تازه منظورش ریبوت بوده :|
چ شروع تازه ای!!!!؟؟
داش گلم اگه ریبوتی هم در کار باشه فک کنم تو بعضی از جاهای داستان7 برگردن ب راکون سیتی!!!

• Like
1-در مورد الکس 100 درصد درسته!

2-جیل توی RE7 قطعا هست.دربارش هم توی تلگرام بحث کردیم! :D

3-از نظر من استیو هم پیچیده هست هم فراموش شده.چون بازگشتش یک نویسنده ی حرفه ای و منطقی و یک داستان به شدت قوی و فوق العاده کار شده میخواد!

4-شکیبا شکیبا شکیبا !!! من همیشه میزنم به هدف! :D کارلوس همهرچند بازگشتش واقعا خوشحالم میکنه،ولی حتی یک درصد هم نمیتونه خلا استیو رو جبران کنه.چون کلا استیو داستانش جذاست و اومدن کارلوس ربطی به رفع ابهام از سرنوشت استیو نداره.مثل این میمونه که مثلا هانک رو برگردونن و بگن این به جای سازمان! :D

5-دیگه حرفی ندارم! :D

حرفت خیلی خنده داره !!!! مگه من گفتم به استیو ربط داره ؟؟!! گفتم اگه کارلوس باشه اون همه آزاری که سر Rev2 دیدمو می بخشم :D

• Like
حرفت خیلی خنده داره !!!! مگه من گفتم به استیو ربط داره ؟؟!! گفتم اگه کارلوس باشه اون همه آزاری که سر Rev2 دیدمو می بخشم :D

خنده دار نیست.اتفاقا دقیقا جواب حرفته.چون برخلاف تو،من به خاطر یک شخصیتی که یک هزارم ابهام استیو رو هم نداره،هیچوقت نمیتونم از گندکاری های کپکام بگذرم.منظور من این بود که هر کسی جایگاه خودش رو داره.کارلوس ابهام آنچنانی نداره که نیومدنش بخواد عیب داستانی محسوب بشه.خیلی راحت هم میتونه هر زمان دوباره وارد داستان بشه.در غالب B.S.A.A یا تراسیو یا D.S.O یا هر خراب شده ی دیگه ای.ولی سرنوشت استیو کلا سرنوشت کلیر و تی ورونیکا و کد ورونیکاست.بازگشتش هم نیازمند یا نویسنده ی قوی و یک داستان قوی تره!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or