بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

خی.هنوز هیچی مشخص نشده.فقط گفتن که یک بازی با عنوان ریمیک 2 در حال ساخته.والسلام! :D
بنظرم اگه قرار باشه یه کلاسیک رو ریمیک کنن همون بهتر دوربینشم مثل خودش باشه مثل ایول 1 . البته ممکنه واسه خیلی ها دوربین کلاسیک ها و نوع هدفگیری ایراد بزرگی باشه ولی اگه عادت داشته باشی به سری کلاسیک خیلی هم عالیه:D چون سختی کلاسیک ها به دوربینشه اینه که نمیدونی چی جلوته یهو غافلگیر میشی:Dو یکی هم دوس دارم اطاق ذخیره همون آهنگی رو بزنه که تو ps1 میزنه واقعا یکی از بهترین اهنگ های بازیه!

بنظرم اگه قرار باشه یه کلاسیک رو ریمیک کنن همون بهتر دوربینشم مثل خودش باشه مثل ایول 1 . البته ممکنه واسه خیلی ها دوربین کلاسیک ها و نوع هدفگیری ایراد بزرگی باشه ولی اگه عادت داشته باشی به سری کلاسیک خیلی هم عالیه:D چون سختی کلاسیک ها به دوربینشه اینه که نمیدونی چی جلوته یهو غافلگیر میشی:Dو یکی هم دوس دارم اطاق ذخیره همون آهنگی رو بزنه که تو ps1 میزنه واقعا یکی از بهترین اهنگ های بازیه!

نظر شما قابل احترامه ولی من جدا از این که یه کلاسیک باز حرفه ای و عاشق کلاسیکم اما ترجیح می دم دوربینش مدرن باشه. دوست دارم رزیدنت دو رو در قابل مدرن تجربه کنم. به نظر جالب می شه

نظر شما قابل احترامه ولی من جدا از این که یه کلاسیک باز حرفه ای و عاشق کلاسیکم اما ترجیح می دم دوربینش مدرن باشه. دوست دارم رزیدنت دو رو در قابل مدرن تجربه کنم. به نظر جالب می شه

منم کاملا باهت موافقم،شکیبا جان.منم با اینکه خودم کلاسیک بازم و قشنگ عمق و مفهوم دوربین کلاسیک رو درک میکنم،ولی اینبار واقعا دوست دارم که وقایع 2 رو از زوایه ی دیگری ببینم.خب حالا اگه با هر دوتا دوربین بسازن که فبها!

بعد از مدتی فرصت شد که نظرم رو درباره بازیهای Remake HD و Zero HD بگم. فعلا هم دوباره نسخه 2 رو شروع کردم و به ترتیب میرم جلو

اما در مورد بازی RE remake :
واقعا بازی بسیار عالی بود یعنی بهترین بازی توی سری همین نسخه هست. داستان، گیم پلی، صداگذاری و صداپیشگی، موسیقی و گرافیک همه چیز عالی هست. یک وحشت و بقای ناب که میکامی از خیلی نکاتش بعدا توی TEW استفاده کرد و باز هم نتیجه گرفت. یعنی وقتی برای بار چهارم این بازی رو تموم کردم با خودم کجا بودیم و به کجا رسیدیم.

در مورد RE 0 :

در کل بازی خوبی بود. قبلا DLC نبود دیگه و در حقیقت این بازی یه DLC برای رزیدنت 1 هست که ماجرایی تیم دوم عملیاتی و وقایع پیش از 1 رو بیان میکنه. گیم پلی و داستان بازی خوب بودن هرچند به پای نسخه 1 نمیرسیدن. شخصیت دوست داشتنی ربکا و بیلی هر بازیبازی رو جذب خودش میکنه و امیدوارم بلاخره یه خبری از این دوتا بشه. مود وسکر خیلی خوب بود و گیم پلی اون جذاب و جالب بود.

من فکر میکنم اگه به چنتا نکته توجه کنیم و چنتا پازل رو کنار هم قرار بدیم بتونیم بفهمیم که کاپکم چه دوربینی رو برای بازی میزاره.
خوب اول بگم که من خودم وقتی ps2اومد دوست داشتم اویل های که میان یه تعقیری توی دوبینشون بدن به صورتی که دست گیمر توی دیدن محیط اطراف باز تر بشه مثلا ما تو بازی های کلاسیک ممکن توی یک اتاق هیچوقت نتونیم سقفو ببینیم یا یک گوشه از اتاقو. شاید با خودتون بگین خوب چه نیازی هست اونجا که چیزی نیست اما وقتی این حالت تو تمام بازی اعمال میشه یه احساس خفگی و دستو پا بسته بودن به ادم دست میده.حالا مشکلی که توی این دوربین های جدید و روی شانه هست اینه که دیگه خیلی آزادی عمل داره برای گیمر تا به همجا نگاه کنه.در این حالت سازنده بازی باید روی همه گوشه کنارای بازی کار کنه که بازی یک دست باشه.که باعث بالا رفتن حجم.مدت زمان کارو هزینه ها میشه. حالا یه شرکتی مثل ناتیداگ این کارو میکه یه شرکتی بی شعوری:Dمثل کاپکم نمیکنه و میاد بازی رو نابود میکنه .محیط های بی کیفیت با ابجک های کم وضعیف ور داشتن دمو های سی جی و کارای دیگه که فکر کردن بهشون حالمو بد میکنه.
پس با توجه به این موارد کاپکم همون دوربین کلاسیکو میزاره چون الان همه رمیکو با رمیک 1و زیرو مقایسه میکنن و اگه بخواد دوربین مدرن بزاره باید کیفیت وگرافیکو خیلی بالا ببره که در حد او دو بازی باشه و کاپکم عمرن بیاد این کارو بکنه وگرافیکو در حد انچارتد4بزاره.مگر اینکه یک بازی بی کیفیت بده بیرون وبرای فنها وبازی کنا هیچ عرضشی قاعل نشه:-w

من فکر میکنم اگه به چنتا نکته توجه کنیم و چنتا پازل رو کنار هم قرار بدیم بتونیم بفهمیم که کاپکم چه دوربینی رو برای بازی میزاره.
خوب اول بگم که من خودم وقتی ps2اومد دوست داشتم اویل های که میان یه تعقیری توی دوبینشون بدن به صورتی که دست گیمر توی دیدن محیط اطراف باز تر بشه مثلا ما تو بازی های کلاسیک ممکن توی یک اتاق هیچوقت نتونیم سقفو ببینیم یا یک گوشه از اتاقو. شاید با خودتون بگین خوب چه نیازی هست اونجا که چیزی نیست اما وقتی این حالت تو تمام بازی اعمال میشه یه احساس خفگی و دستو پا بسته بودن به ادم دست میده.حالا مشکلی که توی این دوربین های جدید و روی شانه هست اینه که دیگه خیلی آزادی عمل داره برای گیمر تا به همجا نگاه کنه.در این حالت سازنده بازی باید روی همه گوشه کنارای بازی کار کنه که بازی یک دست باشه.که باعث بالا رفتن حجم.مدت زمان کارو هزینه ها میشه. حالا یه شرکتی مثل ناتیداگ این کارو میکه یه شرکتی بی شعوری:Dمثل کاپکم نمیکنه و میاد بازی رو نابود میکنه .محیط های بی کیفیت با ابجک های کم وضعیف ور داشتن دمو های سی جی و کارای دیگه که فکر کردن بهشون حالمو بد میکنه.
پس با توجه به این موارد کاپکم همون دوربین کلاسیکو میزاره چون الان همه رمیکو با رمیک 1و زیرو مقایسه میکنن و اگه بخواد دوربین مدرن بزاره باید کیفیت وگرافیکو خیلی بالا ببره که در حد او دو بازی باشه و کاپکم عمرن بیاد این کارو بکنه وگرافیکو در حد انچارتد4بزاره.مگر اینکه یک بازی بی کیفیت بده بیرون وبرای فنها وبازی کنا هیچ عرضشی قاعل نشه:-w

دقیقا.....اگه قرار باشه دوربین جدید باشه،باید روی جزئیات محیط خیلی بیشتر کار کرد.حتی اگه دوربین جدید اعمال بشه،مثل تمام نسخه های مدرن قطعا یک سری جواهرات و آیتمهای مخفی روی سقف و دیوارها جاسازی میشه.مهمتر از همه لوح های آبی رنگ (یا مثل رولیشنز 2 نقاشی های روی دیوار) که احتمالا فایل های مهم و مخفی بازی،با گرفتن اونها آزاد میشه.در حالیکه اگه دوربین بازی کلاسیک باشه،کلا تمام این مسائل منتفی هست.برای همین هم من شدیدا منتظرم که دوربین جدید رو ببینم.چون در این صورت،تنها تفاوت بازی دوربینش نیست.بلکه کلی ترفندها و آیتم های جدید هم به بازی اضافه میشه که انگیزه ی بازی کردنش رو دو چندان میکنه.مسائلی که باعث میشه ما کل محیط بازی رو با دقت بررسی کنیم و صرفا هدفمون کشتن و جلو رفتن نباشه!

مسئله ی قابل بحث دیگه،امکان ارتقاء اسلحه هاست که معلوم نیست در این بازی لحاظ میشه یا نه.هرچند خودم شخصا از این مورد خوشم نمیاد و به نظرم زیادی بازی رو اکشن و مدرن میکنه.ولی به هر حال اگه قرار باشه که روی بازی حسابی کار بشه و بازی اساسی تغییر کنه،ممکنه که این قضیه هم در بازی لحاظ بشه.مخصوصا اگه بحث جذب طرفداران جدید سری هم مطرح باشه.طرفدارانی که منتظر نسخه ای مثل 4 و 5 و 6 هستن!

به هر حال تمام این مسائل،با انتشار همون اولین تریلر بازی مشخص میشن و قطعا نوع دوربین و سبک کلی بازی رو خواهیم فهمید!

آخرین ویرایش:
سلام.ورودتون به تاپیک رو تبریک میگم و ممنونم از همکاریتون برای انتخاب نظرسنجی.امیدوارم بتونیم همکاری خوبی باهم داشته باشیم! ;)

اسم پروفایلتون نشون میده که باید از فن های حرفه ای و منطقی سری باشید و درک درستی از داستان دارید! :D

به خدا این جمله ی آخر شوخی بود! :|
سلام مرسی:);)
خوش اومدی مری
مرسی راینا:x
راستی نگفته بودی که این کاربر جدید با اسم پروفایل پرنسس کلیر،همون مریم خانم خودمونه.پس ورودشون رو بیشتر تبریک میگم! :D
من که شما رو نیمشناسم اما بابت خوش آمد متشکرم
همه جز اونیکه من و کشوند اینجا تبریک گفتن
از همه متشکرم:love:
با اینکه اینجا از بعضی جاها بهتره ، اما خب من زیاد فرصت نمیکنم بیام
به هر حال هر وقت بیام نظرم و میگم
تو نظر سنجی نظرم و کمی تغییر دادم و گزینه های 9 ، 10 و 11 و انتخاب کردم
نسبت به انتخابم نظرم و میگم
بستگی داره به عنوان ضعیف ترین نسخه چی و در نظر بگیریم ، خیلی ها با خوندن این قسمت نظر سنجی اولین بازی که به ذهنشون میرسه اوپریشن راکون سیتی
از نظر منم واقعا نسخه بسیار ضعیفی بود ، با اینکه من عاشق کلر و تو اون بازی هم هست اما نمیتونم بگم بازی خوبی بود ، چون واقعا افتضاح بود
شاید نه صد در صد از نظر همه حرف من مسخره است ، اما از نظر من اون بازی ساخته شده بود که بد باشه
کلا این بازی با RE فاصله داشت ، اصلا رزیدنت اویل نبود
فکر نکنم خود کپکام هم فکر میکرده این بازی به جایی برسه ، صد در صد میدونسته که زیاد هم فروش نمیگره مگر بین اشخاصی که طرفدار کال اف دیوتی هستن
دیدم که میگم ، فکر نکنید الکی میگم ، طرفدارهای کال اوف دیوتی بیشترشون اوپریشن راکون سیتی و دوست دارن و بعضی ها هم بهش هم عنوان call of evil و دادن:D
با این حال اگر بخوام از اون بازی چشم پوشی کنم و نسخه ضعیفی و نام ببرم قطعا اویل 6 ضعیفترین عنوان و از نظر من داره
البته تا چند روز پیش به عمق ضعف این بازی پی نبرده بودم تا این تاپیک و یکی بهم معرفی و بعد از خوندن چندتا از مطالب متوجه شدم که بیشتر از اون چیزیکه فکرش و میکردم افتضاح بوده
اما چرا؟........
بازی هایی مثل اوپریشن راکون سیتی جزو سری های فرعی هستن
سری های فرعی روشون کار نمیشه ، اون قدر وقت گذاشته نمیشه
کاراکترها فرعی دارن ، حتی موضوعات فرعی
هزینه زیادی هم اون قدرها پاشون خرج نمیشه ، وقتی هم که وارد بازار میشن سازنده ها خیلی راحت میگن این نسخه ربطی به داستان اصلی نداره
اما اویل 6 جزو سری اصلی بود
و از نظر من باید خیلی بهتر درست میشد نه که بزن برو
با این همه هزینه و صرف وقت و .....آخرشم هیچی
خیلی بد درست شده بود ، من عاشق بازی کردنم اما وقتی این و بازی انجام دادم خوابم گرفت
یکبار بیشتر تا آخرش نرفتم ، واقعا افتضاح بود از نظر من
میتونم بگم تنها قسمت از اون بازی هم که دوست داشتم دعوای کریس و لئون بود ، دوست داشتم کریس لئون بزنه و له کنه=))(شوخی)
میرسیم به این یکی
آیا بعد از نسخه 7 موافقید سری ریبوت شود؟
موافقم اگر با ریبوتش گند نزنن به عنوان و بلایی که سر Devil May Cry آوردن سر این نیارن
دوست دارید در نسخه ریمیک 2 از کدام نوع دوربین استتفاده شود؟
دوربین مدرن ، دوست دارم یکم فرق کن با سری کلاسیک ، ناسلامتی ریمیک

فقط امیدوارم به داستانش گند نزنن ، تو سری کلاسیک کلر سناریو اصلی و داشت
امیدوارم اینجا نیان بازی و دو دستی تقدیم لئون کنن[-(

این ها نظر من بود امیدوارم کسی از حرف هام ناراحت نشه:)

آخرین ویرایش:
سلام مرسی:);)

مرسی راینا:x

من که شما رو نیمشناسم اما بابت خوش آمد متشکرم
همه جز اونیکه من و کشوند اینجا تبریک گفتن
از همه متشکرم:love:
با اینکه اینجا از بعضی جاها بهتره ، اما خب من زیاد فرصت نمیکنم بیام
به هر حال هر وقت بیام نظرم و میگم
تو نظر سنجی نظرم و کمی تغییر دادم و گزینه های 9 ، 10 و 11 و انتخاب کردم
نسبت به انتخابم نظرم و میگم
بستگی داره به عنوان ضعیف ترین نسخه چی و در نظر بگیریم ، خیلی ها با خوندن این قسمت نظر سنجی اولین بازی که به ذهنشون میرسه اوپریشن راکون سیتی
از نظر منم واقعا نسخه بسیار ضعیفی بود ، با اینکه من عاشق کلر و تو اون بازی هم هست اما نمیتونم بگم بازی خوبی بود ، چون واقعا افتضاح بود
شاید نه صد در صد از نظر همه حرف من مسخره است ، اما از نظر من اون بازی ساخته شده بود که بد باشه
کلا این بازی با RE فاصله داشت ، اصلا رزیدنت اویل نبود
فکر نکنم خود کپکام هم فکر میکرده این بازی به جایی برسه ، صد در صد میدونسته که زیاد هم فروش نمیگره مگر بین اشخاصی که طرفدار کال اف دیوتی هستن
دیدم که میگم ، فکر نکنید الکی میگم ، طرفدارهای کال اوف دیوتی بیشترشون اوپریشن راکون سیتی و دوست دارن و بعضی ها هم بهش هم عنوان call of evil و دادن:D
با این حال اگر بخوام از اون بازی چشم پوشی کنم و نسخه ضعیفی و نام ببرم قطعا اویل 6 ضعیفترین عنوان و از نظر من داره
البته تا چند روز پیش به عمق ضعف این بازی پی نبرده بودم تا این تاپیک و یکی بهم معرفی و بعد از خوندن چندتا از مطالب متوجه شدم که بیشتر از اون چیزیکه فکرش و میکردم افتضاح بوده
اما چرا؟........
بازی هایی مثل اوپریشن راکون سیتی جزو سری های فرعی هستن
سری های فرعی روشون کار نمیشه ، اون قدر وقت گذاشته نمیشه
کاراکترها فرعی دارن ، حتی موضوعات فرعی
هزینه زیادی هم اون قدرها پاشون خرج نمیشه ، وقتی هم که وارد بازار میشن سازنده ها خیلی راحت میگن این نسخه ربطی به داستان اصلی نداره
اما اویل 6 جزو سری اصلی بود
و از نظر من باید خیلی بهتر درست میشد نه که بزن برو
با این همه هزینه و صرف وقت و .....آخرشم هیچی
خیلی بد درست شده بود ، من عاشق بازی کردنم اما وقتی این و بازی انجام دادم خوابم گرفت
یکبار بیشتر تا آخرش نرفتم ، واقعا افتضاح بود از نظر من
میتونم بگم تنها قسمت از اون بازی هم که دوست داشتم دعوای کریس و لئون بود ، دوست داشتم کریس لئون بزنه و له کنه=))(شوخی)
میرسیم به این یکی
آیا بعد از نسخه 7 موافقید سری ریبوت شود؟
موافقم اگر با ریبوتش گند نزنن به عنوان و بلایی که سر Devil May Cry آوردن سر این نیارن
دوست دارید در نسخه ریمیک 2 از کدام نوع دوربین استتفاده شود؟
دوربین مدرن ، دوست دارم یکم فرق کن با سری کلاسیک ، ناسلامتی ریمیک

فقط امیدوارم به داستانش گند نزنن ، تو سری کلاسیک کلر سناریو اصلی و داشت
امیدوارم اینجا نیان بازی و دو دستی تقدیم لئون کنن[-(

این ها نظر من بود امیدوارم کسی از حرف هام ناراحت نشه:)

اول ممنونم از لطفت.من شما رو از اون یکی سایت و همچنین از طریق شکیبا که دوست صمیمیم هست میشناسم.شکیبا و دریا رو هم خودم آوردم اینجا.من خودم عهده ی فعالیت اینجاست و با امسال،7 ساله که دارم اینجا فعالیت میکنم.از بودنت در اینجا واقعا خوشحالم! :)

دوم در مورد عملیات : راکون سیتی و 6 کاملا باهت موافقم و حرفی نمیمونه! ;)

سوم در مورد دوربین ریمیک 2 و گند نزدن به داستانش هم منم دقیقا همین نظر رو دارم!

چهارم در مورد ریبوت شدن سری بعد از 7 باید بگم که بستگی به داستانش داره که آی واقعا توی 7 تموم میشه و تمام ابهاماتش رفع میشه یا نه.وگرنه اگه قراره مثل 6 یک داستان کاملا فرعی و اضافی باشه که همین الآن ریبوت بشه بهتره.چون ساخته شدن و نشدنش هیچ فرقی نداره!

اول ممنونم از لطفت.من شما رو از اون یکی سایت و همچنین از طریق شکیبا که دوست صمیمیم هست میشناسم.شکیبا و دریا رو هم خودم آوردم اینجا.من خودم عهده ی فعالیت اینجاست و با امسال،7 ساله که دارم اینجا فعالیت میکنم.از بودنت در اینجا واقعا خوشحالم! :)

چهارم در مورد ریبوت شدن سری بعد از 7 باید بگم که بستگی به داستانش داره که آی واقعا توی 7 تموم میشه و تمام ابهاماتش رفع میشه یا نه.وگرنه اگه قراره مثل 6 یک داستان کاملا فرعی و اضافی باشه که همین الآن ریبوت بشه بهتره.چون ساخته شدن و نشدنش هیچ فرقی نداره!
خواهش
از اون یکی سایت؟عجیب فکر میکردم ناشناخته ام:Dخبر نداشتم کسی من و میشناسه:Dراجب من حرفم زدن؟:Dشگفتا
من به درخواست دریا جون اومدم اینجا اما تا اومدم خودش رفت:(
بگذریم ، بهتر از بحث دور نشیم
کاملأ درسته ، والله من اگر جای کپکام بودم حتمأ سری و کامل ریبوت میکردم
بدجور خرابش کرده ، داستان عملأ رو به نابودیه
اگر بخواد RE7 و درست کنه ، باید اول از همه یک نگاه کلی به داستان سری بندازه و هر چی که از قلم افتاده و به هم ربط بده و تبدیلش کنه به یک داستان درست حسابی
اصولأ با استفاده از ی نویسنده نمیتونه اینکار و بکنه
باید ی تیم نویسنده خوب واسه اینکار تشکیل بده ، با اینکه فکر نکنم اینکار و بکنه
از کنار ۷ اگر بخواد سرسری بگذره باید فاتحه این بازی خوند

• Like
Reactions: Nima Redfield
منم هردو دوربینو پیشنهاد میکنم
چون عاشق هر دوشونم!
هر کدومش ی مزیت هایی دارن ولی چون شماره2رو با دوربین ایزومتریک تموم کردم ترجیح میدم این بار با دید سوم شخص بازی کنم

فکر نکنم بشه هر دو دوربینو گذاشت

خواهش
از اون یکی سایت؟عجیب فکر میکردم ناشناخته ام:Dخبر نداشتم کسی من و میشناسه:Dراجب من حرفم زدن؟:Dشگفتا
اگر بخواد RE7 و درست کنه ، باید اول از همه یک نگاه کلی به داستان سری بندازه و هر چی که از قلم افتاده و به هم ربط بده و تبدیلش کنه به یک داستان درست حسابی

مری مطمئنی خودتی ؟؟ حرف زدنت تغییر کرده !!

هم تو هم مری دل خجسته ای دارین !!!

به نظر شما واقعا کپکام این کارو می کنه ؟؟ حتی اگه چیزی برای ادامه دادن نمونه باز هم کپکام این کار رو نمی کنه. پول مهم ترین چیزه و برای همین سر پر طرفداری مثل رزیدنت هیچ وقت تموم نمی شه حالا هر چقدر هم که گندش در بیاد !!

• Like
Reactions: Princess Claire
خواهش

بله.کاملا باهت موافقم.البته فاتحه ی سری از همون 6 خونده شد.ولی بازم 7 تنها راه نجاته و از نظر من،تنها فرصتی که کپکام داره.در غیر این صورت الفاتحه!

در مورد داستان هم بله.باید بتونن توی این نسخه،به تمام ابهامات و مسائلی که توی نسخه های قبلی ازشون گذشتن بپردازن.تیم نویسندگی هم خوبه.ولی به نظر من،جناب موراتا خودش به تنهایی میتونه کل ابهامات باقیمونده رو به بهترین شکل ممکن جمع بندی کنه.قبلا هم اینکارو کرده.اونم خط اصلی و مهمترین مسائل داستان رو (UC و 5 رو میگم.) وقتی برای خط اصلی و مسائل بنیادی داستان بتونه،قطعا جمع کردن ابهامات باقیمونده براش کاری نداره.البته با این گندی که توی 6 زذن،کارش یک ذره سخت شده.چون اول باید اون گندها رو پاک کنه و از سر راه داستان برداره.بعد بره سراغ کاری که از اول میخواسته بکنه.ولی بازم به نظرم از پسش برمیاد.البته همه ی اینها در صورتی هست که داستان رو بدن دستش که البته گمون نمیکنم.باز همون نویسنده ی سطحی نگر و ناوارد 6 و یک داستان آبگوشتی دیگه،اونم با ترشی زیاد! :|

آره.خیلی جالبه که تا تو اومدی دریا رفت.جاش واقعا خالیه.این اومدن تو و رفتن اون خیلی تصادفی شد! :-" باز جالب اینجاست که خودش،تو رو آورد اینجا.بگذریم.از بحث دور نشیم! :D

فکر نکنم بشه هر دو دوربینو گذاشت

به نظر شما واقعا کپکام این کارو می کنه ؟؟ حتی اگه چیزی برای ادامه دادن نمونه باز هم کپکام این کار رو نمی کنه. پول مهم ترین چیزه و برای همین سر پر طرفداری مثل رزیدنت هیچ وقت تموم نمی شه حالا هر چقدر هم که گندش در بیاد !!

نه شکیبا.ما هم میدونیم کپکام از این کارا نمیکنه و 100 درصد پول حرف اول و آخر رو براشون میزنه که اگه جز این نبود،شاهد شاهکاری مثل 6 نبودیم.ولی خب اگه توی واقعیت نمیتونیم بهشون برسیم،حداقل خیالمون که میتونیم ببینیمشون و دربارشون حرف بزنیم! :D

نه یکی دیگه ام خودم و جای مری جا زدم=)) خودمم دیگه
بحث تخصصیه ، نمیشه مثل وب بچه گانه حرف زد:D
چرا دروغ سطر به سطر حرف هام فکر کردم تا حرف بیخود نزنم ، خیلی هم سخت بود واقعا:D
اگر یادت باشه ، روزهای اول که باهم تو وبت راجب T-Veronica و مرگ استیو حرف زدیم چی گفتم؟
فکر میکردم اون گیاهی مانندی که به استیو ضربه زد ماده اسیدی داشت و باعث شد استیو بمیره=))
تو بهم گفتی که اینطور نیست و خیلی هم بهم خندیدی[-(
من تا چند روز پیش خیلی راجب این بازی اطلاعات نداشتم تا اینکه دوستم این تاپیک و بهم معرفی کرد
تازه اون موقع بعد از خوندن یکی دوتا از نظرات قبلی تازه متوجه شدم چی به چیه ، من حتی چیزی راجب (نردبان رو به آفتاب) هیچی نمیدونستم
الان هم خیلی راجبش چیزی نمیدونم ، اطلاعاتم هنوز کمه
اومد یکم راجب بازی اطلاعات کسب کنم و نظرم و بگم

به نظر شما واقعا کپکام این کارو می کنه ؟؟ حتی اگه چیزی برای ادامه دادن نمونه باز هم کپکام این کار رو نمی کنه. پول مهم ترین چیزه و برای همین سر پر طرفداری مثل رزیدنت هیچ وقت تموم نمی شه حالا هر چقدر هم که گندش در بیاد !
آره خب اگر به کپکام باشه فقط گند میزنه

@Princess Claire

درود. ورودتون رو به جمع بازیسنتر و به ویژه تاپیک رزیدنت خوش آمد میگم. :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
متشکرم:Rose:
بله.کاملا باهت موافقم.البته فاتحه ی سری از همون 6 خونده شد.ولی بازم 7 تنها راه نجاته و از نظر من،تنها فرصتی که کپکام داره.در غیر این صورت الفاتحه!

در مورد داستان هم بله.باید بتونن توی این نسخه،به تمام ابهامات و مسائلی که توی نسخه های قبلی ازشون گذشتن بپردازن.تیم نویسندگی هم خوبه.ولی به نظر من،جناب موراتا خودش به تنهایی میتونه کل ابهامات باقیمونده رو به بهترین شکل ممکن جمع بندی کنه.قبلا هم اینکارو کرده.اونم خط اصلی و مهمترین مسائل داستان رو (UC و 5 رو میگم.) وقتی برای خط اصلی و مسائل بنیادی داستان بتونه،قطعا جمع کردن ابهامات باقیمونده براش کاری نداره.البته با این گندی که توی 6 زذن،کارش یک ذره سخت شده.چون اول باید اون گندها رو پاک کنه و از سر راه داستان برداره.بعد بره سراغ کاری که از اول میخواسته بکنه.ولی بازم به نظرم از پسش برمیاد.البته همه ی اینها در صورتی هست که داستان رو بدن دستش که البته گمون نمیکنم.باز همون نویسنده ی سطحی نگر و ناوارد 6 و یک داستان آبگوشتی دیگه،اونم با ترشی زیاد!
از نظر من هنوز جا داره که نجات پیدا کنه
آره.خیلی جالبه که تا تو اومدی دریا رفت.جاش واقعا خالیه.این اومدن تو و رفتن اون خیلی تصادفی شد! :-" باز جالب اینجاست که خودش،تو رو آورد اینجا.بگذریم.از بحث دور نشیم!
همچین هم درجا نیست ها ، من تقریبا یک ماه عضو اینجام ، فقط تا حالا ارسال نداشتم ، دید هیچ از اویل نمیدونم گفت بیام اینجا ، به دریا گفتم بره من و تو دردسر میندازه گوش نکرد

• Like
Reactions: Nima Redfield

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or