بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
خیلی ببخشیدا این اطلاعات شما به درد خودت می خوره کسی این قدر به مسائل جزیی دقت نمیکنه حالا شما می خوای این همه خودتو بکش این ور اونور بگرد دنبالشون فقط بعه درد اطلاعات عمومی خودت می خوره

اینا اطلاعات عمومی نیست......
اینا اطلاعاتی هستش که من مطمئنم بدرد هر متال بازی میخوره.....

به نظر من اگه کسی ادعای متال باز بودن رو داره....و اونوقت ندونه موشک اتمی چیه!!....باید بره بوق بزنه!
یه عده فکر میکنن که ادم باید بشینه و متال رو بازی کنه....دیگه اصلا سراغ اطلاعات جانبی بازی رو هم نگیره!!!
خیلی زشته!
باز هم میگم..کسی که انگلیسیش خوب نیست...
کسی که معلومات نظامی نداره...
کسی که نمیدونه ژنتیک چیه...
....

همچین شخصی اصلا متال باز نیست!:-"

در ضمن....شما نمیخواد خودت رو با اطلاعات عمومی من ناراحت کنی!!!!
اگه میخوای چیزی بگی.....جواب سوالای منو بده...یا نکنه میخوای بگی جوابشون رو میدونستی؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلام
فکر کنم منظورت کوجیما بود نه میکامی;)

نه منظورشو درسته، همون استاد يوجي شينكاوا هستن (شينجي ميكامي خالق بزرگ سري Resident Evil هستن) كه علاوه بر شراكت در نوشتن داستان بازي آرتوركها و طراحي شخصيت هاي بازي كاملاً بر عهده ايشون هست. سبك كارهاي ايشون يك مقدار اگرسيوه (خشن) براي اينكه دنياي MGS كلاً دنياي خشن و تاريكيه، و اين كاملاً از مردگي رنگها در بازي پيداشت همه چيز يك تمه تاريكي رو داره.

یه سری .... اومدن دارن به جاییکه با همدیگه متحد شن sc fan boys رو K.O کنند اومدن همدیگرو اسکول میکنن
راستی شما دوتا که با هم دعوا میکنید میتونید بگید که Frank Ieager کی بود اگه اینو بدونید معلومه حالیتونه البته من نمیگم چیزی بارمه نه میخوام ببینم 18 چرخ ها چقدر بار زدن و در جایی که جناب Darkfield هستند من ادعام نمیشه

البته نحوه صحيح نوشتنش Frank Jaeger هست اما تلفظش همون هست كه شما ميفرمائيد يعني "فرانك ئيگر" كه همون Null‌ يا Gray Fox ـه خودمونه تنها كسي كه تونسته به رنك Fox برسه.

---- Last Word ----
از دوستان قديمي معذرت ميخوام من كمتر به اينجا سر ميزنم چون بنظر من تاپيك به بيراهه رفت اگر سوالي رو ببينم كه بنظرم مطرح شدنش منطقي بياد يا كلاً سوالي باشه كه جوابش بتونه كمكي بكنه ميام و جواب ميدم.

دوستان خواهش ميكنم اگر پست كسي براتون ناراحت كنندس يا به هر نحو از نوع اون خوشتون نمياد خيلي راحت مثل من اون شخص رو به ليست چشم پوشيهاتون اضافه كنيد تا نه اعصاب خودتون خورد بشه نه اينكه جو صميميمون كه تا بحال توامان با احترام شوخي و خنده بوده خراب بشه.

آخرین ویرایش:

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
خیلی ببخشیدا این اطلاعات شما به درد خودت می خوره کسی این قدر به مسائل جزیی دقت نمیکنه حالا شما می خوای این همه خودتو بکش این ور اونور بگرد دنبالشون فقط بعه درد اطلاعات عمومی خودت می خوره

kenji مطمعن باش این زر ها که fox_hound1985 میزنه هیچ کدومش برای شما نیست!!!!!!!!

بهتره نخونیشون!!!!!!!!!!!!!

در ضمن من این قدر این تایپیک برام مهم هستش دارم از اولش را کامل میخونم و تا الا30صفحه ازش رو خوندم!!!!!!!!!!

شما هم رفتی بقل دست اون یکی دوستت شما هم دیگه جوابتون داده نخواهد شد به شرطی که اول و قبل از اینکه بخوای شاخ بشی جواب سوال منوبدی!!!!!!!

فکر کنم اول من سوال کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(اما با تمام اینها جوابتو میتونی توی امضای آقای nemesis ببینی)!!!!!!

در ضمن در مورد آقای دارک فیلد تا اونجا که مطالبی از ایشون خوندم تا الان برای من هم آدم قابل احترامی شده.

و از این به بعد اصلآ قصد ندارم که موضوع در این تایپیک عوض بشه!!!!!!!!!!!!!!

هیچ گونه جوابی مبنی بر خارج بودن از بحث متال داده نجواهد شد.

در ضمن من به شیوه خودم با اون شخص برخورد میکنم(که مصلمآ خارج از قوانین سایت نیست و به سایت و اعضا هیچ توهین وبی احترامی نخواهد شد)

در ضمن به همه برای اینکه اگر واقعآ میخوان در مورد متال بحث کنن پیشنهاد میکنم اینجا تشیف داشته باشن(البته من نه صاحب اینجا هستم و نه کسی) اما چون این موضوع برام خیلی مهم و با عرضش هست این رو عرض میکنم.

امید وارم از من هیچ کسی خرده نگیره من خاک پای همتونم.

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
راستی شما دوتا که با هم دعوا میکنید میتونید بگید که Frank Ieager کی بود اگه اینو بدونید معلومه حالیتونه البته من نمیگم چیزی بارمه نه میخوام ببینم 18 چرخ ها چقدر بار زدن و در جایی که جناب Darkfield هستند من ادعام نمیشه
در مورد اون جمله آخر من هم تایید میکنم!
در مورد اولی هم بگم که این ملاک محسوب نمیشه! من که خداروشکر متال باز نیستم میدونم Frank همون سرباز ساخته الیزا توی MGSPO و همون گری فاکس یا نینجای خودمون هستش! در ضمن اسمش رو فکر کنم اشتباه نوشته باشی.شاید اشتباه کنم ولی اولش J نیست؟
سلام
فکر کنم منظورت کوجیما بود نه میکامی
اینم یه نمونه از همون 70% که گفتم! به قول معروف از لوتی گری فقط زنجیر و پاشنه کشش رو داره.
یعنی واقعا نمیدونی شینجی میکامی کیه؟
........
فکر کنم همون روال قبلی رو پیش بگیرم بهتره!
باتشکر....
پ.ن.: بابا سرعت عمل! چند دقیقه بیشتر طول نکشید پست دادنم!دونفر یهو!

آخرین ویرایش:

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
یه سری .... اومدن دارن به جاییکه با همدیگه متحد شن sc fan boys رو K.O کنند اومدن همدیگرو اسکول میکنن

ببین....
من میگم از دارکفیلد هم بیشتر بارمه!
بخوای ثابت هم میکنم!

در ضمن....اگه اینجا از اون سایتهای در پیت بود...تا حالا چند تا فحش دروستو حسابی بهی داداه بودم!!!!!!
تو اونهمه پستهای منو نمیبینی!!!!!؟؟؟؟؟؟ اونا کاملا بی ارزشن!؟
چرا درباره اونا صحبتی نمیکنی!؟

در ضمن....اینقدر جلوی من هندونه زیر بغل دارکفیلد نزار بچه...!

گفتم که....هر کس بخواد در مورد هر موضوعی از متال باهاش مناظره میکنم!

در ضمن......اون اسمی هم که گفتی....اسمه گری فاکس بود!

فهمیده حالا!؟
فهمیدی 18 چرخها چقدر بار میزنن!؟

برای همتون متاسفم.........

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++

خب...
دوستان....

این اولین پسته منه توی این تاپیک.....

حالا دوست عزیز ما....جناب SUPERMHR تشریف اووردن....هنوز کفشهاشون رو در نیاوردن....پریدن وسط تاپیک!

ایشون چندتا ایراد از من گرفتن که بد نیست بهشون بپردازم:

1) تا جایی که من یادمه....این من بودم که توی اولین پستم در باره ژنتیک در داستان متال صحبت کردم....اما بنظر میاد یه عده زباله که هیچی از ژنتیک نمیدونن میخوان پست منو صاحاب شن!

2) ایشون میگن که: من از اول که اومدم توی این تاپیک....کلا اراجیف بافتم به هم!!!...و هیچ مطلب علمی در صحبتهای من نبوده!!!!!.....و هیچ کس هم توی این تاپیک از مطالب من استفاده نکرده!!!!

3) ایشون میگن که:
بنده توسط ایشون Ignor شدم...و احتمالا توسط دیگر افراد حاظر در اینجا هم ایگنور شدم....
اگه اینطوره...من از کسایی که منو ایگنور کردن در خواست دارم که به من بگن تا سرشون رو بیشتر از این درد نیارم!!!!!

4)ایشون میگن که من ادعا دارم که برای متال گیر خیلی زحمت کشیدم!
بله...این ادعای منه....
من که نگفتم برای ساختش زحمت کشیدم!
ن برای فهمش زحمت کشیدم....کاری که خیلی های دیگه نکردن!
چه شبهایی که من متال بازی میکردم....چه شبهایی که من داشتم مقالات مرتبط با متال رو میخوندم....چقدر پست که در این باره ندادم....
به نظر شما...من با کسی که این زحمات رو نکشیده...برابرم!؟

5) ایشون میگن که من فقط حفظیات متال رو بلدم....بلد نیستم در باره متال فکر کنم!
خب...اینجا یه خورده فلسفی شد!....نمیدونم منظور ایشون چیه!!؟؟
البته اگه پست منو توی صفحه قبل بخونید....درباره متال گیر رکس....احتمالا متوجه میشید که اونا فقط حفظیات نیست!....یه خورده روشون فکر هم شده!!!!

6)ایشون میگن:
زمانی که من داشتم در باره ژنتیک بحث میکردم.....ایشون داشتن به من ژنتیک یاد میدادن!!!!
من یادم نمیاد!!!...شما چطور!؟

7)ایشون میگن مه:
من اینجا دارم توسط اعضا تحمل میشم!
من تا به حال بسیار چرت و پرت گفتم و اساتید محترم اینجا منو تحمل میکنن!
و به این دلیل به پستهای من جواب نمیدن ...چون بسیار چرند و پرند هستن!!!!!

8)ایشون میگن که:
من دچار یه نوع سادیسم هستم...!
و سادیسم من اینه که من میخوام به بقیه فخر بفروشم!!!!
میخوام به بقیه بگم که شما هیچی بارتون نیست و فقط من بارمه!!!!!

.....
.....
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +
خب... دوستان....
ازتون میخوام که خودتون قضاوت کنین!

من واقعا دارم توی این تاپیک تحمل میشم!؟
من واقعا یه موجود اضافی هستم!؟

اگه اینطوره...خب به من بگید تا شرم رو کم کنم و دیگه اینجا پست ندم...و سر شما رو درد نیارم....
اینو صادقانه میگم....
اصلا هم ناراحت نمیشم....

با تشکر.
قانون شماره 11) برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سؤال از انجمن‌ها استفاده نمایید در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق پیام خصوصی، ایمیل، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکلات احتمالی نخواهد داشت. همچنین سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال درست یا نادرست بودن و منابع نوشته ها و مطالب اعضا را ندارد.

شمايي که از قوانين اين سايت خبر نداري بهتره اول اونارو خوب مطالعه و حفظ کني بعد بياي پست بدی.

لطفا پست من رو نقل قول نکن چون حوصله ندارم بهتره بری قوانین رو بهتر بخونی

با تشکر

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
دارک فیلد جان من که میدونستم شما اینو بلدی اما خواستم جناب fox hound که کم اورده و افتاده به جون ID بنده و هی spam میفرسته و اسم خودشونو گذاشتن hacker. جواب سوال منو بدن که میدونستم نمیتونه جواب بده حالا :-"
اون ID هم نوش جونت انقدر spam بفرست که جونت درباید در ضمن پز زبان انگلیسی رو هم نده که بدجوری ضایع میشی ایندفعه

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
دارک فیلد جان من که میدونستم شما اینو بلدی اما خواستم جناب fox hound که کم اورده و افتاده به جون ID بنده و هی spam میفرسته و اسم خودشونو گذاشتن hacker. جواب سوال منو بدن که میدونستم نمیتونه جواب بده حالا :-"
اون ID هم نوش جونت انقدر spam بفرست که جونت درباید در ضمن پز زبان انگلیسی رو هم نده که بدجوری ضایع میشی ایندفعه

خوب راستش من متوجه نشدم معذرت ميخوام. چون همونطور كه اشاره كردم ايگنورش كردم. هم اينجا هم ياهو چون برام واقعاً مسئله ساز شده بود. بازم معذرت.

به دوست جديدمونم جناب هيتمن هم خوش آمد ميگم.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,653
سلامی دوباره این چند وقته بد هوای اسنیک و متال گیر گرفته مارو راستی تریلر بعدی Mgs4 تو E3 هست دیگه ؟ من که بد منتظرشم
راستی اینم بگم کسی در حد سیاوش جان ( darkfield ) از متال گیر تو ایران اطلاعات نداره پس دست و پای الکی نزنید ...

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
با سلام خدمت دوستان....

میبینم که دارین یه کودتای خزنده انجام میدن!..ایول!

جناب کنجی!
میشه بپرسم منظورتون چیه از اینکه من برای شما اسپم میفرستم!؟
من کی به شما PM دادم!؟...

در ضمن...مگه من جاب سوالتو ندادم!؟
مگه نگفتم که منظورت گری فاکس بود!
پس چی میگی که کم اوردم!؟:evil:

سیاوش جان!
تو هم انگار یادت رفته که بلد نبودی که اوا کجا گم و گور شده بود و من بهت گفتم!...البته شاید هم میدونستی و یادت رفته بود!:-"

بقیه دوستان هم چرا اینقدر خودتونو خفیف میکنین و هندونه میزارین زیر بغل دارکفیلد!
خب...شما هم سعی کنید و به اون حد برسید!
یعنی چی هر دفعه دارکفیلد رو حلوا حلوا میکنین

مثلا اون دوستی که میگه بقیه زیاد دست و پا نزنن!...تو کی فهمیدی که معلومات من در باره متال چقدره که زر زیادی میزنی!؟
کی به یکی از سوالای من جواب دادی که حالا دایه عزیز تر از مادر شدی برای سیاوش!؟:evil:

حالا میفهمم.....
عجیب نیست که هیچ کدوم از شماها توی 10 صفحه قبل هیچ فعالیت چشم گیری نداشتین...
یک دفعه همتون ریختین توی تاپیک و دارین از همدیگه دفاع میکنین!؟
شماها تا حالا کجا بودین!؟
یه دفعه چی شد که احساس خطر کردین و همه با هم علیه من متحد شدین!؟

واقعا که جالبه!
من هم هدفم همین بود که همه فعال باشن....:-"

( در ضمن جناب کنجی....محض اطلاعتون بگم که سالید اسنیک در متال1 وقتی داشت در باره یکه از دوستاش با نوامی هانتر صحبت میکرد....معلوم شد که این دوست...کسی نیست جز فرانک جیگر....همون گری فاکس....که برادر خونده نوامی بوده و.......حالا فهمیدی من چقدر بارمه!؟...یعنی تو واقعا فکر میکردی که من جواب این سوال زباله رو نمیدونستم!؟....واقعا که!!!!!!)

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,653
ما کسی حلوا حلوا نمی کنیم عزیز شما داری خودتو میکشی و میگی من از درکفیلد بیشتر بارمه ، اگه بیشتر حالیته با حرفات و کارات ثابت کن نه که جو اینجارو بهم بزنی ! من فک می کنم که سیاوش از همه بیشتر بارشه اگه شما خلافش و فک میکنی به من ثابت کن ، من دارم نظرمو میگم وگرنه همتونو دوست دارم و مشکلی با کسی ام ندارم ...
البته اطلاعات شما هم خیلی بالا هست و در این شکی نیست اما کمی میری تو حاشیه ، همین

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
ما کسی حلوا حلوا نمی کنیم عزیز شما داری خودتو میکشی و میگی من از درکفیلد بیشتر بارمه ، اگه بیشتر حالیته با حرفات و کارات ثابت کن نه که جو اینجارو بهم بزنی ! من فک می کنم که سیاوش از همه بیشتر بارشه اگه شما خلافش و فک میکنی به من ثابت کن ، من دارم نظرمو میگم وگرنه همتونو دوست دارم و مشکلی با کسی ام ندارم ...
البته اطلاعات شما هم خیلی بالا هست و در این شکی نیست اما کمی میری تو حاشیه ، همین

دوست عزیز خواهش میکنم.....
من هم با کسی مشکل ندارم.....
البته لازم میبینم که جمله خودم رو تصحیح کنم...من از دارکفیلد بیشتر بارمه...البته توی یه سری زمینه ها....

و بعدش هم باید بگم....اگه من به حاشیه میرم...به خاطر علاقه من به متاله!
من درست برخلاف دارکفیلد که نظرش اینه که اگه سوالی باشه میاد و جواب میده....نظر من اینه که خودم سوال بپرسم...
حالا جواب خیلی از اینها رو خودم میدونم.....
اما میخوام هم مطمئن شم...هم اینکه تاپیک نخوابه......هم اینکه دور هم یه جمع دوستانه بحث و گوفتگو در باره متال داشته باشیم...که متاسفانه بقیه همکاری نمیکنن....نمیدونم....این چه وضعیه!؟....نه کسی سوال میکنه...نه کسی به سوال کس دیگه جواب میده!!!

بعد من هم که میام و یه بحث راه میندازم....اخه باید اسمش رو بزلچارید به حاشیه رفتن!!؟؟

اخه اگه فقط سوالهایی مثل اینک: فرانک جیگر اسم کی بوده بپرسم...خوبه!؟..اصلا ارزشش رو داره!؟
خب من که میام و در باره ژنتیک و سیاست و مسائل نظامی مربوط به متال فک میزنم...نشونه چیه!؟
نشونه اینه که من میخوام فخر بفروشم!؟
به کی!؟....به دارکفیلد!؟...به بقیه دوستان!؟....

بزارید روراست باشم...
من توسط REZA_MGS3 با اینجا اشنا شدم....اون یادشه.....قبل از ایتکه بیام اینجا...بهش گفتم که اطلاعات تو 70% اطلاعات منه....اون موقع فکر میکردم که توی متال دیگه به اخرین حد رسیدم!
اما اومدم اینجا و:eek:
سرم سوت کشید!....با خیلی از مسائل متال من همینجا اشنا شدم....
حالا چطور میتونم برای همین دوستان شاخ بشم!؟

ولی بعضیها مغرضانه انتقاد میکنن میکنن!؟
اخه توی کدوم یکی از پستهای من لحن فخر فروشی یا کلاس گذاشتن دیده میشه!؟

به هر حال...
اگه کسی از من به هر دلیلی رنجیده...من معذرت میخوام....
بیاید از نو شرو کنیم....:blushing:

با تشکر.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
:laughing: خوشم میاد بعضیا بد جوری خودشونو لو میدن اگه راست میگی اون مکالمه ی اسنیک با نائومی کجای متال گیر 1 بود که شما ازش حرف میزنی تو حتی تطفظ صحیح Fran Jeager رو هم بلد نیستی یه سوال ساده تر Frank Jeager کجایی بود :) معما چو حل شود آسان شود وقتی دارک فیلد اومده همه چیز رو گفته شما میای به نام خودت میزنی راست میگی اینو جواب بده
در ضمن او یابو عوضی هم که spam میفرستاد همش به جای متال گیر میگفت متال:sick:

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
:laughing: خوشم میاد بعضیا بد جوری خودشونو لو میدن اگه راست میگی اون مکالمه ی اسنیک با نائومی کجای متال گیر 1 بود که شما ازش حرف میزنی تو حتی تطفظ صحیح Fran Jeager رو هم بلد نیستی یه سوال ساده تر Frank Jeager کجایی بود :) معما چو حل شود آسان شود وقتی دارک فیلد اومده همه چیز رو گفته شما میای به نام خودت میزنی راست میگی اینو جواب بده
در ضمن او یابو عوضی هم که spam میفرستاد همش به جای متال گیر میگفت متال:sick:

به خدا من اهل اسپم و این حرفا نیستم....اینجا گیم نته....دوستان هم که کم اذیت نمیکنن...
حالا یارو چی میگفت!؟

در ضمن...ببین دوست عزیز....گفتم که اگه سیاوش برای تو خیلی شاخه....برای من اینطور نیست...اما احترامش واجبه.....
من چند بار با اون چت کرد...میتونی درباره مقدار معلومات من از اون بپرسی!

اما خدا وکیلی!؟
یعنی بعد از این همه پستی که من دادم....تو هنوز در باره من اینطوری فکر میکنی!!؟؟
واقعا برات متاسفم.../:)

اولا من تو رو در اون حد نمیبینم که بخوام بهت چیزی رو توضیح بدم....
تو خودت با این سوال کردنت ثابت کردی چه مسائل بی ارزشی برای تو مهم محسوب میشه!

اما برای لینکه نگی کم اوردم میگم:
الان یادم نمیاد که نوامی کجایی بود....اما امریکایی نبود...بعد فرانک جیگر پدر و مادر نوامی رو میکشه....بعد دلش برای اون میسوزه و اون رو به خواهر خوندگی میپزیره...البته خود نوامی چیزی نمیدونه....
در متال1...در جایی که اسنیک در زندانه....میخواد که برای فرار از درد روحی شکنجه...با نوامی صحبت کنه....بعد صحبت کشیده میشه به خانواده و دوستان اسنیک و نوامی....
و اسنیک میگه که من یه دوستی داشتم بنام فرانک جیگر....و جریان متال گیر1 و 2 رو براش توضیح میده و بعد هم میگه که ما با هم هیچ خصومتی نداشتیم...بلکه 2 سرباز در 2 جناح مختلف یک جنگ بودیم...و من مجبور شدم اونو بکشم....
....

خب...
فکر نکنم توضیحی از این کاملتر در باره سوالت پیدا کنی....
درست نمیگم!؟
حالا چی میگی!؟
معلوماته من چطوره!؟
هر سوال دیگه ای هم داشته باشی پایه ام...
اما تو رو خدا سوال دروست و حسابی بپرس....

و در ضمن...
فراموش نکن که ما با هم دعوا نداریم....

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
زمانی که علم و اخلاق از هم دور میشوند

سلام .
دوست ندارم بگم بچه بازی اما واقعا از شما ها بعیده چرا هی به رخ هم میکشید . جنگش رو شما میکنیدد دودش تو چشم اونای میره که به این تاپیک دل بستن تا 4 تا چیز مبهم بازی رو بدونن .بعد میگن اینجا چرا همه به خون هم تشنن :(
با اینکه بحث های فوق وحشتناک به پایان رسیده . خواستم چنتا چیز رو بعد از مدتها بگم .
. fox_hound1985. اشتیاق ایشون و معلوماتشون در باره متال گیر قابل توجه . که رسیده به نقطه انفجار داره فوران میکنه . عین یه آتشفشان . اما اونقدر به متال فکر میکنه که چیزی جز متال نمی بینه و این یکم بده . کسی نمیگه زحمت نکشیدی ولی اول واسه خودت بوده بعد دیگران ... رک گفتم دیگه شرمنده :( . چون با شناختی که داشتم ازت میدونم که خیلی هیجان داری خیلی دلت میخواد اطلاعاتت رو رو کنی و 4 نفر هم توجه کنن .ولی راهش این نیست . یه موقع های هم از خط خارج میشی و بد اخلاقی میکنی . میدونم که اطلاعات نظامی داری . خیلی هم در باره متال اطلاعات داری . میخوام این رو بگم خودت شخصا وقتی میری سر کلاس از کدوم استاد بیشتر خوشت میاد . استادی که خیلی میدونه اما اخلاقش .......... یا استادی که خیلی میدونه و شاید یه چیزای رو ندونه اما خوش برخورده . انصافا از هر کی بپرسی 2 رو انتخاب میکنه . نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه خیلی زور زدم ناراحت نشی .
قسمت دوم : دلیل نمیشه اعتبار یه کاربر رو زیر سوال ببرین . پیشنهاد خوبی بود . توجهی بهش نکنین . بد و خوب تعیین نمیکنم . فکر هم نمیکنم کسی اینجا با حلوا حلوا کردن کسی به جای رسیده باشه . اما میدونم که منظورشون احترامه با هر دلیلی که باشه .
بعضی ها هم که برخورد های عجیبی میکنن . خدا نکنه یه بنده خدا اشتباهی بکنه یه جمله اشتباهی بگه . دیگه نمیگه خودش هم از صفر شروع کرده بوده .

حرف آخر : از آزادی فقط املاش رو یاد گرفتن بعضی ها آزادی اینی نیست که هرچی دلت خواست بار طرف کنیم . یعنی اینکه به حرفی که یه آدم دیگه میزنه احترام بزاریم دقیقا مثل انتظاری که خود ما داریم . سرم درد گرفت بس که هر جا رفتم این چیزا رو دیدم . حیف نیست این همه اطلاعات هی بسوزه .الان باید یه کتاب در مورد متال داشتیم به جای این بحث ها

قرار نیست منت سر کسی بزاریم یا به رخ همدیگه بکشیم که چی داریم
خوب دیگه امیدوارم از امروز شاهد همکاری باشیم تا بحث و درگیری لفظی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر