بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
تنها کسی که توی این تایپیک دیدم که درمورد متال گیر واقعآ چیزی بارشه دوست عزیزم fox_hound1985 هستن(البته به دیگر دوستان بی احترامی نشه!!!) من برای ایشون احترام خاصی قائل هستم و استاد و سرور خودم میدونمشون.

ایشالله بتونم از ایشون کمال استفاده را ببرم.درضمن خوشحال میشم باز هم از این مطالب بگید خیلی استفاده کردم.

درضمن دوستمون آقای SUPERMHR در استفاده از اعداد وارقام دچار اشتباه هستند فکر کنم منضور ایشون این هست که 70% از بازی را بلد نیستند!!!!!!!!!!!!!!

من مطمعن هستم که این متن من باعث میشه که ایشون بخوان از خودشون دفاع کنند و به نزاع با بنده بپر دازند!!!!!!!!!

اما از اونجا که من عددی نیستم و حرفی برای گفتن ندارم به ایشون بگم که اگر حرفی خطاب به بنده بزنند به هیچ وجه جوابشون داده نخواهد شد!!!!!!(به دلیل لحن بدی که دارن)

البته فقط در این تایپیک!!!!!!!!

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
با سلام خدمت دوست گرامی....
جناب هیتمن!

اولا) باید بگم که بنده رو بیشتر از این خجالت ندین...سروری هم از خودتونه...
اما میشه بپرسم که دقیقا چطور شد که از صحبتهای من خوشتون اومد؟...از کدوم بخشش؟
به خدا من من خیلی دوست دارم که بقیه دوستان هم اینجا فعال باشن...سوال بپرسن...جواب بدن...یا حداقل به پستهای بنده ایراد بگیرن!
اما کو حس بحث و تبادل نظر!؟
همه دنبال اینن که فلان دمو از متال توی فلان نمایشگاه کی پخش میکنن!؟
یا اینکه یوری گاگارین کی رفت کره ماه!!!!؟؟؟؟
...

دوما)من هم هیتمن بازی کردم!!!:cheesygri ....
3و 4 رو تموم کردم...البته نه دقیقا اونطور که سازنده بازی میخواست...
مثلا اونجا که باید فلانی رو با سم میکشتم...مثل ولفن اشتاین یه دیگه حداکثرش..مثل I.G.I بازی کردم!!!!...همه رو کشتم و اینا....!:blushing:

سوما) فراموش نکنید که بنده هیچ وقت در مورد گیم پلی متال ادعای شاخی نکردم...ادعای بنده همیشه در باره داستان و خط موضوعی بازی بوده و هست.....

چهارمن)من تمام اون 3 روش مذکور رو خودم امتحان کردم...و بازی رو بصورت هارد...تموم شکنجه ها رو تحمل کردم...
اما روش چهارم!!!؟؟

چی بگم!؟
شاید باید به اسلات پیشنهادهای ناجور کرد!!؟؟:cheesygri
شاید هم باید سبیل لیکویید رو چرب کرد!!؟؟:blushing:

به هر حال منتظریم تا ببینیم روش چهارم چیه؟

با تشکر...

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
دوستان....

در قسمتی که سرهنگ کمپبل داره درباره لیکویید با اسنیک صحبت میکنه(توی متال1)...حتما متوجه شدید که سرهنگ به اسنیک میگه که اسنیک هم با لیکویید در جنگ دوم خلیج فارس(1991-حمله عراق به کویت) شرکت کرده....

لیکویید همراه نیروهای ویژه انگلیسی اونجا بوده...در حالی که اسنیک بهمراه نیروهای ویژه امریکا در اون جنگ شرکت داشته...
به اون نیروهای مخصوص امریکایی...کلاه سبز میگنGreen Beret
میدونستین که ایران هم در زمان قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی...دارای کلاه سبز بوده؟
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

حالا یه سوال!
کی میدونه که لیکویید اسنیک در اون جنگ...چه وظیفه ای داشته!؟.....و بعدا چطور میشه رئیس فاکس هاند!؟
++++++++++++

با تشکر....

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
fox_hound1985 دوست من اول بگم که منبه اطلاعات شما هیچ شکی ندارم.

دوم اینکه بزار اول خیلی ها که میگن این کاره هستن بشینن یک دور قشنگ این بازی را دوباره انجام بدن و همین روش سوم را انجام بدن وببینن چی میشه!!!!!!!!!

بعد اون موقع روش چهارم را میگم تا باز بشینن بازی کنن وببینن اون موقع چی میشه!!!!!!!!

در ضمن یک چیز دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil: :evil: :evil:

ببینم در مبارزه بین سولید لیکویید روی پشت بام !!!!!!!! جایی که لیکویید سوار بر هلی کوپتر هستش.

بعد از اینکه هلیکوپتر را از بین بردین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پیش خودتون فکر کردین که چجوری میشه که لیکویید زنده میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر نمیدوننی!!!!!!!!!(که شک دارم بدونید)

بعد از مبارزه با سنایپر ولف در محیط باز جایی که بعدش CD2 میخواد!!!!!

در محوطه خوب بگردید !!!!!!!!!!!

بعد بگید چی پیدا میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟

تا بقیشو بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

اینا تازه اولشه!!!!!!!!!!!!!!

باز هم براتون دارم.

هم از متال 2 و هم از متال 3

خوب من هنوز منطزر هستم ببینم کسی جواب اولی را داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

برای راهنمایی بیشتر در قسمت شکنجه بگم که برای روش 4 باید شما از مد وری هارد بازی را انجام بدین!!!!!!!!

اما برای اینکه روش 3 را ببینید هیچ فرقی نمیکنه که وری هارد باشه یا وری ایزی!!!!!!

این هم یک راهنمایی.

در ضمن دوست من از بس که شما خوب بازی را تعریف کردین داستانشو من میخوام دوباره بشینم تمام بازیهای متال گیر را انجام بدم.

در ضمن در مورد سوالتون هم میشه خودتون بفرماییدجوابشو!! biggrin1:

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
اقایون محترم سلام....و ارز ادب خدمت جناب هیتمن!

جواب سوال خودم که توی همون دمو بود:

لیکویید اسنیک در جتگ خلیج فارس...از طرف انگلیسیها مامور بود که موشک اندازهای متحرک عراق رو شناسایی کنه و نابود....

در مورد اون هلیکوپتر...من هم حدود 10 صفحه قبل چیزی گفتم...مبنی بر اینکه هلیکوپتر میل-24 سیستم اجکت نداره....پس در واقع لیکویید نمیتونسته که نجات پیدا کرده باشه....

در مورد سوالات تو هم باید بگم که متاسفانه جواب هیچ کدوم رو نمیدونم!:blushing:

البته اینجا یه کسی هست به اسم دارکفیلد....که هر دفعه میاد بالا میگه:
ای بابا..چرا دعوا میکنین!؟....شما خیلی زور بزنین...فوقش میشین اندازه من!!!!!!:-"

بد نیست اون هم یه اظهار نظری بکنه.....
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
سوال بعدی:

تواناییهای شاگاهود در متال گیر3 چی بود!؟( خداییش این دیگه خیلی تابلوئه! ).
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ در ضمن...هیتمن عزیز!

اگه منتظر نشستی تا کس دیگه ای بیاد به پستات جواب بده...باید بگم که ول معطلی!
طرفدارای متال گیر توی این تاپیک....عادت دارن که خیلی زود کم بیارن و تا یه بحث دروست و حسابی مثل همین بحثی که تو راه انداختی....سریعا غیبشون میزنه!!!!!!...و تاپیک برای یک ماه میخوابه!!!!!!!!!!!

و....بعد از یکی دو هفته میان و میگن:
اقا کسی از فلان دموی متال خبری نداره...!؟

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یک سوال عجیب به خاطر ابهاماتی که برام ایجاد شده!!! چرا همیشه عکس اسنیک به صورت طراحی های عجیب کشیده میشه که هیچ شباهتی به خود اسنیک نداره :-"

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
یک سوال عجیب به خاطر ابهاماتی که برام ایجاد شده!!! چرا همیشه عکس اسنیک به صورت طراحی های عجیب کشیده میشه که هیچ شباهتی به خود اسنیک نداره :-"

جناب...

منظورتون کدوم عکسها هستش!؟

باید بگم که چهره واقی سالید اسنیک همونی هستش که در متال گیر سالید 2 و 3 دیدی....
اون تصویر بدون ریش که در متال1 بود رو بیخیال شو....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

تواناییهای شاگاهود:

یه تانک بود که میتونست با سرعت 500 کیلومتر در ساعت حرکت کنه و موشکهای اتمی با برد 10000 کیلومتر( اگه اشتپ نکنم )...شلیک کنه....

البته موشکهای ضد تانک و تیر بار هم داشت...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
4 روش فرار از زندان توسط سالید اسنیک در متال گیر1:

1) ریختن سس روی زمین

2) قایم شدن زیر تخت

3) این یکی رو زیاد مطمئن نیستم....اما میگن که گری فاکس میاد و با سرش به در سلول میکوبه و در و باز میکنه....

4) اگه بیش از 4 بار شکنجه هارو تحمل کنی....اتاکان میاد و درو باز میکنه....

درسته!؟....جناب هیتمن!؟:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
البته یه نظریه دیگه هم وجود داره که من از بچه های metalgearsolid.org پرسیدم:

1)...
2)..
3) گری فاکس جانی رو میکشه و اسنیک ازاد میشه...

4) روش چهارمی هم وجود نداره!!!!!
++++++++++++++++++++++++++
دوستان....

یکی از بچه های اینجا....طی یک اقدام متحورانه و غافلگیر کننده....سعی کرد تا از من سوتی بگیره!!!!!!

ایشان میفرمایند که :
چرا من گفتم که چهره ایلی سالید اسنیک....همونی هستش که توی متال گیر سالید2و3 دیدیم....چون در نتال گیر سالید3....سالید نبود ...بلکه بیگ باس بود!!!!!

البته من به این دوست عزیز هیچ ایرادی نمیگیرم...
ایشون اگه از اول که وارد این تاپیک شدن...مثل من میرفتن و از اول تاپیک رو کلا مطالعه میکردن....اینجوری اظهار فضل نمیکرن!!!!!
ایشون ندیدند اون صفحه هایی رو که من در باره مسائل ژنتیکی بین سالید و ب.ب صحبت میکردم....
و احتمالا ایشون نمیدونن که سالید کلون ب.ب هستش....یعنی از نظر ظاهری شباهت کامل به ب.ب داره!!!!!!

و منظور من از اینکه گفتم:
چهره سالید همونیه که ما توی متال گیر سالید3 دیدیم....
یعنی چهره سالید با چهره ب.ب مو نمیزنه....

این هم جریان سوتی گیری از من...!

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
جناب...

باید بگم که چهره واقی سالید اسنیک همونی هستش که در متال گیر سالید 2 و 3 دیدی....
اون تصویر بدون ریش که در متال1 بود رو بیخیال شو....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

تواناییهای شاگاهود:

یه تانک بود که میتونست با سرعت 500 کیلومتر در ساعت حرکت کنه و موشکهای اتمی با برد 10000 کیلومتر( اگه اشتپ نکنم )...شلیک کنه....

البته موشکهای ضد تانک و تیر بار هم داشت...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
4 روش فرار از زندان توسط سالید اسنیک در متال گیر1:

1) ریختن سس روی زمین

2) قایم شدن زیر تخت

3) این یکی رو زیاد مطمئن نیستم....اما میگن که گری فاکس میاد و با سرش به در سلول میکوبه و در و باز میکنه....

4) اگه بیش از 4 بار شکنجه هارو تحمل کنی....اتاکان میاد و درو باز میکنه....

درسته!؟....جناب هیتمن!؟:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
البته یه نظریه دیگه هم وجود داره که من از بچه های metalgearsolid.org پرسیدم:

1)...
2)..
3) گری فاکس جانی رو میکشه و اسنیک ازاد میشه...

4) روش چهارمی هم وجود نداره!!!!!
++++++++++++++++++++++++++
دوستان....

یکی از بچه های اینجا....طی یک اقدام متحورانه و غافلگیر کننده....سعی کرد تا از من سوتی بگیره!!!!!!

ایشان میفرمایند که :
چرا من گفتم که چهره ایلی سالید اسنیک....همونی هستش که توی متال گیر سالید2و3 دیدیم....چون در نتال گیر سالید3....سالید نبود ...بلکه بیگ باس بود!!!!!

البته من به این دوست عزیز هیچ ایرادی نمیگیرم...
ایشون اگه از اول که وارد این تاپیک شدن...مثل من میرفتن و از اول تاپیک رو کلا مطالعه میکردن....اینجوری اظهار فضل نمیکرن!!!!!
ایشون ندیدند اون صفحه هایی رو که من در باره مسائل ژنتیکی بین سالید و ب.ب صحبت میکردم....
و احتمالا ایشون نمیدونن که سالید کلون ب.ب هستش....یعنی از نظر ظاهری شباهت کامل به ب.ب داره!!!!!!

و منظور من از اینکه گفتم:
چهره سالید همونیه که ما توی متال گیر سالید3 دیدیم....
یعنی چهره سالید با چهره ب.ب مو نمیزنه....

این هم جریان سوتی گیری از من...!

نشون دادی که ظرفیت نداری.میفهمی که؟
اونقدری ظرفیت نداری که برای اثبات اینکه "آره آقا من ادعا دارم!" حاضری وجهه خودت رو خراب کنی.
واقعا آدم تاسف میخوره.بازی به این قشنگی داره Noob از سروکولش بالا میره.عین انگل پوشوندن.
اظهار فضل شما با تای تانیث که داره شهره خاص و عام میشه.
شمایی که انقدر از ژنتیک سررشته دارین.خوب بگین ببینم چرا سالیدوس با بقیه فرق داشت؟چرا لیکوئید بلوند بود؟چرا اسنیک نبود؟؟؟
فکر کنم چندین صفحه پیش راجع به این قضیه به نوبهای عزیز توضیح دادم.اگر قدری عقلتون به این مساله ساده ژنتیک میرسه برین یه نگاهی بندازین.تفاوتهای بین این چهار نفر انکار ناپذیره.به حدی که توی دیالوگها هم بین دونفری که میدونیم فرق گذاشته شد....نمیفهمی....میدونم.
کلونها به یه دلیلی که شما نمیفهمی نمیتونن کپی هم باشن.دوقلوها هم که کلون طبیعین اثر انگشت متفاوت یا صدای متفاوت یا رنگ چشم متفاوت دارن.
این یه جواب بود.
آدم تو این تاپیک که میاد و شما رو میبینه....به قول تیم:
Its Like Thousand People Yelling in My Ear NOOOOOOB!!!!
شما وضعت خیلی خرابه.مثل فلش مموری میمونی.حفظ میکنی عین فلان.وقت فکر کردن که میرسه؟NOOOOB
انگار بازی رو به دستور تو و داستان رو با نظارت خودت ساختن! صاحابش میدونی! میگه"من چه زحمتهایی کشیدم براش"!!!!
واقعا نمونه ای.یک Noob کامل.اصلا مصادیقش رو از رو تو درست کنن خوبه.آمورش میشه برای بقیه.
ارزش خودت رو نشون دادی دیگه.
بدون من یه نفر که پستهات رو نمیخونم.واقعا حیفه شبکیه یکی از خوندن اراجیف شما آسیب ببینه.Ignore a LifeTime
از امروز واسه خودت زور بزن.
خدارو شکر میکنم که به این جمع MetalNoob تعلق ندارم....فقط میخواستم بهتون نشون بدم که مدعی هاتون این شکلین.بیاین جمعشون کنین.خوشحالم که هیچوقت ادعای MGSFan بودن نکردم.وگرنه میشدم جزو یکی از همین......
یادش بخیر یه زمانایی....اساتید قدیمی بیاین اینارو جمع کنین.میدونم زیاد شدن و دیگه سخته...ولی وجهه رو دارن خراب میکنن.....
دیگه به قول شاعر نمیدونم چی بگم! چرا؟ زبانم در دهان باز بسته است.
از امروز هم برا بقیه زور بزن.(فکر کنم دوبار شد).به جوجه کشی ادامه بده.موفق میشی.
فعلا.
با عرض معذرت از اساتید.
باتشکر.....

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بچه ها بس کنید.... این 2 روز دنیا ارزش نداره که همدیگه رو ناراحت کنید ;)

برای مثال عکس روی باکس شات mgs2 نسخه pc... یه طراحی عیجب که به همه چیز میخوره جز اسنیک.. از یکی از دوست هام پرسیدم با اینکه مثلا متال باز هست نتونست جوابم رو بده :confused:

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
عرض کنم خدمتتون که من ديروز با بازي-سنتر اشنا شدم و به گمونم حدود 4 ساعت وقت گذاشتم تا تمام پستهاي اين تاپيک رو بخونم!...!واقعا چشمام داشتن از جاشون ميپريدن بيرون!
اما ارزشش رو داشت!:)
يه خواهش از دوستان دارم و اونم اينه که لطفا توي يک تاپيک مباحث رو ارائه بدن که ما هم الاخون والاخون نشيم!
.
.
در باره زود پير شدن اسنيک هم بايد بگم که به احتمال قوي مربوط ميشه به همون قضيه کلون شدنش...و قبلا يکي از دوستان به (دالي) اشاره کرده بود که بايد بگم اون گوسفند رشدش سريع نبود و به علت کلون بودنش نمرد...بلکه يکسري از اختلالات توي سيستم دفاعي بدنش بود که باعث ميشد که از بيماريهاي عفوني رنج ببره...پس دانشمندا هم خودشون راحتش کردن!
يعني اينکه تا حالا مطلبي در باره پيري زودرس در کلونها منتشر نشده...ولي در باره اسنيک يا همينه يا قضيه Fox Die ! که البته شما هم به نتيجه اي نرسيديد.
.
اون دوستمون هم که ميگفت در سري بازي هاي متال گير يکسري از عوامل تکرار ميشن(مثل شکنجه شدن و...)کاملا موافقم.و ميدونيم که متال2 شبيه سازي مراحل متال1 بود توسط پاتريتها تا ببينن که يه ادم بيتجربه(در ميدون جنگ واقعي) چطور عمل ميکنه...اما متال1 چي؟ اونهم بازسازي وقايع سال 1964 بود؟
.
در مورد نورافکنهاي روي سر سام فيشر هم بايد بگم که اگه منظورتون نايت وژن گوگلها هستش...اونا نوري به محيط نميدن...بلکه نور محيط رو به چشم استفاده کننده ميرسونن.پس سام نبايد هم توي تاريکي ديده بشه.
.
جناب سياوش خان! شما گفتيد که چون توي کشور ما قانون کپي رايت وجود نداره پس کپي کاري ما ايرانيها دزدي به حساب نمياد!!؟؟ اگه منظورتون اين بود...بايد بگم که حرف شما واقعا مايه تاسف هستش...يعني اين که قانون به خودي خودش بي ارزش هست و اگه با چوب بالاي سر ما ايستادن!...اونوقت...اي ي ي...شايد اجراش بکنيم؟(فقط لطفا با لگد توي دهن من نزنيد!!!:) )
.
يکبار هم بحثي در مورد توارث پذيري صفات اکتسابي و ارثي پيش اومد و دوستمون هم به خوبي توضيح دادن که در کلون کردن...فقط صفات پدري به ارث ميرسن...دقيقا همينطوره...ببينيد...ساليد اسنيک و دو برادرش کلونهاي بيگ باس هستند...يعني اين که شما نبايد دنبال مادر اونا بگرديد(که اين کارو کرديد!)...کلون يعني اينکه از يک سلول غير جنسي يک فرد...فردي دقيقا با شکل و شمايل و تمام صفات ظاهري و باطني(ژنتيکي) فرد اوليه بدست ميارن.
چرا از سلول غير جنسي استفاده ميکنن؟ به اين علت که سلول جنسي( اسپرم يا تخمک) داراي نقشه ژني متفاوتي نسبت سلولهاي غير جنسي اون فرد هستش...به همين علته که ما شکل پدر يا مادرمون نيستيم...بلکه ما ترکيبي از صفات مختلف اونا هستيم.
خب...سلول غير جنسي بيگ باس(مو/پوست و...) رو ميارن...هسته اون رو جدا ميکنن و سيتوپلاسمش رو دور ميندازن...چون صفات در هسته هستن نه سيتوپلاسم...بعد هسته سلول غير جنسي بيگ باس رو گذاشتن توي يک سيتوپلاسم ديگه...
اين سيتوپلاسم دوم همون چيزي هست که شما ازش بعنوان مادر ساليد و ساليدوس و ليکوئيد نام برديد...خب...چ.ن فات و اطلاعات ژنوم فقط از هسته خونده ميشن...پس اصلا اهميتي نداره که اون سيتوپلاسم براي کي بوده يا چه ويژگيهايي داشته.
از ترکيب هسته سلول غير جنسي و سيتوپلاسم ثانويه...يک سلول اوليه جنيني بوجود مياد که اون رو به رحم يک خانم(باز هم اصلا مهم نيست که کيه) تزريق ميکنن و 9 ماه بعد...
ساليد و ليکوئيد و ساليدوس بوجود ميان.
اما مگه معني کلون اين نيست که فرد کلون شده بايد دقيقا هم شکل با فرد اوليه باشه؟
پس چرا فقط ساليد شکل بيگ باس هستش؟(البته توجه کنيد که به اشتباه ميگيم شبيه...بلکه ساليد(فرد کلون شده) دقيقا خود بيگ باس(فرد اوليه) هستش)
.
به اين علت که ژنهاي غالب از کوروموزومهاي بيگ باس نصيب ساليد شد...و ژنهاي مغلوب براي ليکوئيد موندنن اما ساليدوس... اون ژنهايي بينابين ژنهاي غالب و مغلوب بيگ باس نصيبش شدن!
.
پس...ساليد خود بيگ باس شد...ليکوئيد دقيقل با 100% تفاوت با بيگ باس شکل گرفت...ساليدوس هم از نظر شکل و شمايل و خصلت..يه چيزي شد بين ساليد و ليکوئيد!
.
اميدوارم اين مطالب به دردتون خورده باشه.
(خودمونيم...اون 3 واحد ژنتيک که پاس کردم بالاخره به دردمون خورد!!!!!):D :cheesygri :eek:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خب...
دوستان....

این اولین پسته منه توی این تاپیک.....

حالا دوست عزیز ما....جناب SUPERMHR تشریف اووردن....هنوز کفشهاشون رو در نیاوردن....پریدن وسط تاپیک!

ایشون چندتا ایراد از من گرفتن که بد نیست بهشون بپردازم:

1) تا جایی که من یادمه....این من بودم که توی اولین پستم در باره ژنتیک در داستان متال صحبت کردم....اما بنظر میاد یه عده زباله که هیچی از ژنتیک نمیدونن میخوان پست منو صاحاب شن!

2) ایشون میگن که: من از اول که اومدم توی این تاپیک....کلا اراجیف بافتم به هم!!!...و هیچ مطلب علمی در صحبتهای من نبوده!!!!!.....و هیچ کس هم توی این تاپیک از مطالب من استفاده نکرده!!!!

3) ایشون میگن که:
بنده توسط ایشون Ignor شدم...و احتمالا توسط دیگر افراد حاظر در اینجا هم ایگنور شدم....
اگه اینطوره...من از کسایی که منو ایگنور کردن در خواست دارم که به من بگن تا سرشون رو بیشتر از این درد نیارم!!!!!

4)ایشون میگن که من ادعا دارم که برای متال گیر خیلی زحمت کشیدم!
بله...این ادعای منه....
من که نگفتم برای ساختش زحمت کشیدم!
ن برای فهمش زحمت کشیدم....کاری که خیلی های دیگه نکردن!
چه شبهایی که من متال بازی میکردم....چه شبهایی که من داشتم مقالات مرتبط با متال رو میخوندم....چقدر پست که در این باره ندادم....
به نظر شما...من با کسی که این زحمات رو نکشیده...برابرم!؟

5) ایشون میگن که من فقط حفظیات متال رو بلدم....بلد نیستم در باره متال فکر کنم!
خب...اینجا یه خورده فلسفی شد!....نمیدونم منظور ایشون چیه!!؟؟
البته اگه پست منو توی صفحه قبل بخونید....درباره متال گیر رکس....احتمالا متوجه میشید که اونا فقط حفظیات نیست!....یه خورده روشون فکر هم شده!!!!

6)ایشون میگن:
زمانی که من داشتم در باره ژنتیک بحث میکردم.....ایشون داشتن به من ژنتیک یاد میدادن!!!!
من یادم نمیاد!!!...شما چطور!؟

7)ایشون میگن مه:
من اینجا دارم توسط اعضا تحمل میشم!
من تا به حال بسیار چرت و پرت گفتم و اساتید محترم اینجا منو تحمل میکنن!
و به این دلیل به پستهای من جواب نمیدن ...چون بسیار چرند و پرند هستن!!!!!

8)ایشون میگن که:
من دچار یه نوع سادیسم هستم...!
و سادیسم من اینه که من میخوام به بقیه فخر بفروشم!!!!
میخوام به بقیه بگم که شما هیچی بارتون نیست و فقط من بارمه!!!!!

.....
.....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خب... دوستان....
ازتون میخوام که خودتون قضاوت کنین!

من واقعا دارم توی این تاپیک تحمل میشم!؟
من واقعا یه موجود اضافی هستم!؟

اگه اینطوره...خب به من بگید تا شرم رو کم کنم و دیگه اینجا پست ندم...و سر شما رو درد نیارم....
اینو صادقانه میگم....
اصلا هم ناراحت نمیشم....

با تشکر.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
برای مثال عکس روی باکس شات mgs2 نسخه pc... یه طراحی عیجب که به همه چیز میخوره جز اسنیک.. از یکی از دوست هام پرسیدم با اینکه مثلا متال باز هست نتونست جوابم رو بده
هان خوب اینو از اول میگفتی!
خوب این هم از عنایات استاد میکامیه دیگه.
شینجی میکامی که طراحی شخصیتهای بازی و محیطها و.... رو بر عهده داره یه سبک خاصی برای خودش داره که که خوب....توی بازی قابل اجرا نیست.
در واقع طرحهای اولیه خیلی خامی داره که به قول خودش حتی زن یا مرد بودن کاراکتر هم معلوم نمیشه(من خودم به شخصه تا وقتی MGS2 رو بازی نکرده بودم فکر میکردم رایدن زنه!).
شما اون طرحهایی رو که روی باک شات یا والپیپر های مختلف میبینین رو میتونین به نوعی ArtWork در نظر بگیرین.
ولی در کل طرحها خیلی جالبه!درسته خطوط اضافی توش زیاده.ولی به مرور توی طراحی شخصیت این خطها کم میشن تا اون شخصیتی در میاد که شما انتظار دارین.طرحهای ثانویه رو یادمه قدیما سایت MGS داشتش.الان هم فکر کنم بشه طرحهای MGS3 رو پیدا کرد.(یادش بخیر....یه روز یه کتاب دستم اومد عنوانش تاریخ گیم بود....یا نمیدونم...بازیهایی که دنیای گیم رو متحول کردن! یه همچی چیزهایی.
یه سری از همین طرحهای متالگیر رو از ابتدا تا تکامل و سه بعدی سازی نشون داده بود......خیلی جالب بود.حتی طرحهای منتیس بدون ماسک رو اونموقع برای اولین بار دیدم و اونهم خیلی جالب بود(به مدد گرافیک! PS1 آدم هرچی زور میزنه نمیتونه تصور کنه منتیس چه شکلیه!!!)
باتشکر....

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
290
این هم از عنایات استاد میکامیه دیگه.
شینجی میکامی که طراحی شخصیتهای بازی و محیطها و.... رو بر عهده داره یه سبک خاصی برای خودش داره که که خوب....توی بازی قابل اجرا نیست.

سلام
فکر کنم منظورت کوجیما بود نه میکامی;)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
کسی واقعا در مورد این همه زری که من زدم هیچ سوالی نداره!!؟؟:confused:
یعنی شما واقعا این همه علامه دهر تشریف دارین!!؟؟:confused:
خب...خدا رو شکر...
خیلی ببخشیدا این اطلاعات شما به درد خودت می خوره کسی این قدر به مسائل جزیی دقت نمیکنه حالا شما می خوای این همه خودتو بکش این ور اونور بگرد دنبالشون فقط بعه درد اطلاعات عمومی خودت می خوره

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
یه سری .... اومدن دارن به جاییکه با همدیگه متحد شن sc fan boys رو K.O کنند اومدن همدیگرو اسکول میکنن
راستی شما دوتا که با هم دعوا میکنید میتونید بگید که Frank Ieager کی بود اگه اینو بدونید معلومه حالیتونه البته من نمیگم چیزی بارمه نه میخوام ببینم 18 چرخ ها چقدر بار زدن و در جایی که جناب Darkfield هستند من ادعام نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر