بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
میگم من بیام این تاپیک بهم فحش میدین؟

نه من بنت میکنم !

یا یه کارت گرافیک توپ واسه کامپیوتر که متال گیر 2 رو بازی کنم؟

کارت گرافیک توپ برای متالگیر 2 ؟؟؟
متالگیر 2 فک کنم با Tnt2 هم به راحتی اجرا بشه تازه فریم اضافه هم میاری :)

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
عزیزم میدونی متال گیر 2 کدومه (همون ورژنی که برای ps2 اومدا) اون یکی از قویترین بازی ps2 از لحاظ گرافیکی
حتی با کارت گرافیک 5500 - 128 مگ خوب روون اجرا نشده!
من نمیدونم شما چه جوری این حرف میزنی؟؟؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
عزیزم میدونی متال گیر 2 کدومه (همون ورژنی که برای ps2 اومدا) اون یکی از قویترین بازی ps2 از لحاظ گرافیکی

دلیل نمیشه چون از بازیهای قوی PS2 بوده کارت گرافیک قوی ای نیاز داشته باشه

سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی اینه :

PIII 800M Hz, 128 MB RAM, DirectX8.1, 3D video card w 32MB RAM, 3.9 GB hard disc space, 8X DVD-ROM, Win98/ME/2K/XP, mouse

و گرافیک سطح بالایی هم نداره که بخوای کارت گرافیک قوی براش بخری ... همه میرن کارت گرافیک قوی میخرن که بشینن باهاش Doom & HL2 بازی کنن شما میخوای کارت گرافیک قوی بخری باهاش یه بازی پورت شده از PS2 بازی کنی !؟

در ضمن روون نبودن بازی با 5500 ربطی به بالا بودن گرافیک بازی نداره و ارتباط مستقیم با باگهاش داره
هرچند 5500 هم کارت بسیار بیخودیه

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دلیل نمیشه چون از بازیهای قوی PS2 بوده کارت گرافیک قوی ای نیاز داشته باشه

سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی اینه :

PIII 800M Hz, 128 MB RAM, DirectX8.1, 3D video card w 32MB RAM, 3.9 GB hard disc space, 8X DVD-ROM, Win98/ME/2K/XP, mouse

و گرافیک سطح بالایی هم نداره که بخوای کارت گرافیک قوی براش بخری ... همه میرن کارت گرافیک قوی میخرن که بشینن باهاش Doom & HL2 بازی کنن شما میخوای کارت گرافیک قوی بخری باهاش یه بازی پورت شده از PS2 بازی کنی !؟

در ضمن روون نبودن بازی با 5500 ربطی به بالا بودن گرافیک بازی نداره و ارتباط مستقیم با باگهاش داره
هرچند 5500 هم کارت بسیار بیخودیه

ps2 واقا گرافیک بالایی داره تازه متال گیرم توسط شبیه ساز به کامپیوتر تبدیل شده شما اگه بازی کنی متوجه منظور من میشید البته حق با شما هم تا حدودی هست.
اون سیستم مورد نظریم که گفتین عمرا نتونه کسی بازی کنه باهاش ، عمرا!:eek:
من با این سیستم نتونستم بازی کنم:
ram512-cpu1.7-vga128

ما چاکر مدیر سایتم هستیما:-"

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
مگه من اومدم تو تاپیک اسپلینتر سل به من فحش دادن :eek: :) :biggrin1:

شوخی کردم بابا!!
نه من بنت میکنم !

مرسی:biggrin1:

من با 5700 راحت اجرا کردم!
سنگین بودنش واسه اینه که باگ زیاد داره

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
به چه اجازه ای متال گیر بازی کردی:biggrin1:
به همون اجازه ای که تو اسپلینتر سل بازی کردی:biggrin1:

لطفا ادامه نده خیلی تاپیک منحرف شد شوخی شوخی الان بن میشم
45.gif

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
داستان خوب جلو رفته!
بچه ها من متال 3 رو بازی نکردم.ولی...شمایی که بازی کردید؟
دیروز یه شخصیت جدید معرفی شد.یه بابایی به پایتان Python که نیروی منجمد کننده داره و فقط و فقط به خاطر اسنیک اومده به این منطقه نظامی.
انگار که قبلا اسنیک زده کشتتش دوباره زنده مونده!(صد دفعه توی هر بازی یکی رو میکشه تو شماره بعدی میاد سراغش! این چه صیغه ایه؟)
هنوز اتفاق خاصی توی بازی نیفتاده! کار فقط به یللی تللی میگذره.راستیش رو بخواین Value بازی به شدت کمه و اگر به خاطر متال گیر بودنش نبود ارزش اینهمه وقت گذاشتن نداشت.ماموریتهای خیلی الکی بهت میدهکه میتونن وجود نداشته باشن و کارت راه بیفته!
این نظر من بود حالا خوبه یا که بده!
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
آهان!فهمیدم!
نه.مال متال3 نیست!
یکی از رفقای اسنیک بوده که توی ویتنام باهاش میجنگیده.بعدا مجروح میشه به طوریکه اسنیک یقین پیدا میکنه که اون مرده.
حالا برگشته.از بین رفتن گرمای بدن ملت رو میکشه حالا اون ازاین قضیه استفاده کرده تا زنده بمونه!!!!!!!
چرا زنده نگه داشتنش؟
کار کار CIA بود.اونا زنده نگه داشتنش برای اسنیک.چرا که اسنیک دیگه تبدیل به یه قهرمان و اسطوره شده بود.اونا نمیخواستنش چون میتونست خطرناک باشه.تنها کسی هم که برای این ماموریت مناسب بود استاد پایتان بودش!
حالا باید باهاش بجنگیم!
خیییییییییییییییییلی سخته! انگشتام جر خورد هنوز نتونستم بکشمش.حتی نزدیک هم نشدم.نه.اون زیاد خوب نمیجنگه.مشکل از کنترله.نشونه گیری اتوماتیکش موقعی که از ترمال ویژن استفاده میکنیم نمیتونه راه دور رو نشونه بگیره (محیط پر از بخاره و حریف رو فقط هنگامی میبینی که نزدیکت باشه (که خطرناکه) از راه دور هم که اتوماتیک نمیشه گرفتش.وقتی که میخوای نشونه بگیریش با آنالوگ جونت تا فیهاخالدونت (ما هنوز هم درباره محدوده دقیق فیهاخالدون مشکل داریم!شما میدونین کجاست؟) درمیاد! با Cursor هم که نمیشه.
یه چیز دیگه که خیلی منو آزار میده اینه که نمیتونی بمب بذاری سر راهش! توی همه متالگیر ها میشد نمیدونم چرا سر اینیکی نمیشه!(احتمالا به دلایلی سر این یکی نمیشه چون اون بمب مارو اول کار خنثی کرد!)
الان توی محوطه دنبال نارنجک میگردم تا بندازم به جونش.البته محوطه شهرمون رو میگمها!
چیزی که توی این بازی خیلی کم پیدا میشه Ration هست.انگار خواستن تلافی Snake Eater رو سرمون خالی کنن! الان اسنیکم نمیتونه مبارزه کنه چون نه استامینا داره نه سلامتی (با یه تیر خلاص میشه!) حداقل خوبی این بازی اینه که میتونی چهار نفر توی گروهت داشته باشی که اگه یکی مرد اونیکی بیاد جاش و انقدر مبارزه کنین تا بمیره یا ماموریت انجام بشه)
در هر صورت.
ما از ماهیت اسلحه سری جدید خبر دار شدیم.
همون چیزی که میتونه تمام روسیه رو یکجا هدف قرار بده.طی مصاحبتی که با یک افسر داشتیم اون گفت که این اسلحه چیزی مثل Shagohod هستش.اما شگوهود فقط یک موشک میتونست پرتاب کنه و این برای کل روسیه کافی نیست!
افسر میگه که ایندفعه فرق داره! یک تانکی میخوان بسازن که چندین موشک هسته ای رو حمل و پرتاب کنه.اما مشکلی وجود داشت که دقت موشک ها و برد و تحرک تانک رو دچار مشکل میکرد.
راه حال؟
تانکی که میتونه راه بره!
و این است اون اسلحه ای که روسها دارن توی شهر نظامیشون میسازن. البته اونطور که توی فیلم اول بازی به نظر میرسه اینه که رباتمون پرواز هم میتونه بکنه.(انقدر از این ژاپنی بازیهای بازیهای ژاپنی بدم میاد که نگو!مگه عقده تخیل دارین؟؟؟؟)
در هر صورت.
باید برم با این مرتیکه کچل مبارزه کنم تا ببینم چی میشه!
باتشکر....

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بچه ها قبلا رفته بودم تو سایت گیم تریلرز ، دیدم که اونجا تاریخ عرضه ی بازی اینو زده بود : اولین روزه ماه جولای (ماه هفتم) از سال 2007 ، بنظرتون راسته؟؟؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خوب!
دوسه روز پیش کلک این مرتیکه پایتان رو زدم ناکارش کردم!(ختم جمله بندی!!!!) ولی نامرد خیلی سخت بود.سه تا از بهترین یارهام رو از دست دادم....میتونستم لود کنم دوباره برم (قلقش دستم اومده بود!) ولی دیگه حسش نبود!
راستی.من در مورد این نیروی پایتان یکم سوتی دادم!
اون در واقع دمای بدنش به شدت بالا میرفت به طوریکه اگه ولش میکرد فقط 12 ساعت دوام میاورد. پس اومدن براش یه لباس درست کردن که توی نیتروژن مایع جریان داره و علاوه بر اون،این قدتهاش هم بهش میده که دست آخر به دردش نخورد!
جالبه!فقط شکستش دادم جای اینکه عین بچه آدم بمیره منفجر شد!!!!!!
خلاصه!
پس با دخالت پایتان ما نتونستیم از رفتن کلاهک های هسته ای به مخزن یا همون سیلوهای مخصوص متالگیر جلوگیری کنیم.
راه بعدی چیه؟از بین بردن خود کلاهک ها!
کلاهک ها از طریق هوا رفتن به منطقه که تیم جاسوس محل فرودگاه رو بدست آورد و اونجا با حرف کشی از مسوولین! محل سیلوها مشخص شد.
اونجا موقعی که میخوایم وارد بخش زیرزمینی سیلو بشیم اسنیک محاصره میشه و البته توسط یک نفر! کی؟ سرباز کامل!
دسپخت اون دختر توی آزمایشگاه.سرباز کامل که میتونه هرکاری بکنه و شکست ناپذیره البته راستشو بگم که کشتن این بابا خیلی آسون تر از پایتان بود.دوتا شلیک به بدن و یک هدشات با SVD و یک گلوله با اسلحه معمولی (قابل ذکره که طرف اگه منو فوت میکرد اون دنیا بودم!)
اما باید دونست که از این سربازها احتمالا بازهم هست.اینیکی اسمش نال Null بود.توصیفش راحته.این سربازهای کامل دقیقا پدربزرگ سابیورگ نینجاهای حال حاضر! هستن.علاوه بر تجهیز به اون شمشیر کذایی(ضد گلوله!!!!) نسبت به سایبورگهای آینده پیشرفت کرده!!!! و به اسلحه هم تجهیز شده.
در هر صورت.ما اونو شکست میدیم و اون ناباورانه میگه: تو زنده موندی(اسنیک:هان؟! چی میگی؟)....تا حالا نشده کسی روبروی من قرار بگیره و زنده بمونه....
سرباز دوباره حمله میکنه و اسنیک به راحتی دفاع میکنه اسنیک با خودش میگه: حرکات اون برام آشناست....منو یاد...
موزامبیک!
آخرین کلمه ای که از دهن اسنیک در میاد.افراد دشمن اونو محاصره میکنن و اسنیک دستگیر میشه (برای هزااااااارمین با در طول تاریخ متال گیر این مرتیکه باید دستگیر بشه بره زندان دوباره در بره! هی میگم متالگیر تکراری بازی در میاره(فرمول موفق دوباره تکرار میشه) هی بگین نه.اینیکی که دیگه برای تست کردن اسنیک نسبت به جدش نبود که!!!)
این کلمه موزامبیک یکم روی سبازکاملمون تاثیر میذاره به طوریکه برای چندلحظه از فرمان مافوقش داشت سربازمیزد و اسنیک رو میکشت(الهی میکشت و پارادوکس درست میکرد!) که البته همه چیز به خوبی گذشت...
حالا کمپبل و بربچس تا چند روز بعد که ارتباطشون با اسنیک قطع میشه یادشون میفته که برن دنبالش که دیگه من جلوتو نرفتم!
راستی یه چیز جالب!یک عضو غیر منتظره هم به گروه اضافه میشه! کی؟...پارامدیک!! Paramedic! اسنیک از پارامدیک درخواست چتربازهای امدادگر میکنه برای خط اول جنگ اما همگیشون به ویتنام اعزام شدن.پس پارامدیک تصمیم میگیره خودش بیاد وسط و ما هنوز منتظریم بیاد وسط!
همین!
احتمالا درآینده خیلی از بروبچش قدیم اضافه بشن! درکل با این سیاهپوسته Sigint هم ارتباط رادیویی داریم تا ببینیم چیکار میکنه!
باتشکر...

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
تا حالا خوب پیشرفتی ...موفق باشی (زیاد هم به فیها خالدون گیر نده از نظر ریاضی تعریف نشده!!!)
این متال گیر 2 چه ایرادی داره که امین گفت روی پی سی به مفت هم نمی ارزه!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر