بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

من فک میکنم عراق باشه ، صد در صد یه کشور عربی که هست.
ولی از نوع اون ماشینا معلومه که عراق ، البته این نطر منه.
ولی چه حالی می ده ایران باشه ، فک کنید ، اسنیک تو ایران!!!

خود کوجیما گفته که جایی تو خاور میانه است بعد سیاوش چه ربطی به اسراییل داره ;)
یه رفیق واقعی پیدا PSP رو بده ما متال گیر رو بازی کنیم:biggrin1:

خود کوجیما گفته که جایی تو خاور میانه است بعد سیاوش چه ربطی به اسراییل داره ;)
یه رفیق واقعی پیدا PSP رو بده ما متال گیر رو بازی کنیم:biggrin1:

آهان یادم نبود که اسرائیل وسط جنگلای آمازونه :biggrin1: خوب اسرائیل جزو خاورمیانه نیست؟!

پ.ن: ازین رفیق اگر هست یکیم به ما بده بازی کنیم :biggrin1:

سیاوش جون من جغرافیام خوبه ولی جدا به خاطر مسایل شرعی و سیاسی هیچوقت به اسراییل منفور نگاه نمیکنم و سه بار میگیم مرگ بر اسراییل:biggrin1:
سیاوش از اون رفیقا پیدا کردی ما رو بی خبر نزار:p:love:

فعلاً بیا برو از لینک زیر Cutscene های بازی رو بگیر ببین :( گرچه زیاد فایده نداره اما خوب... http://metalgearsolid.org/show_news.php?id=930

حالا کاری ندارم به اعتقادات مردم! اما خیلی هم صحیح نیست که ما به مسائل یکطرفه نگاه کنیم! اسرائیل منفور نیست در دنیا ولی ما هستیم! اجلاس ضد هولوکاست هم که برگزار میکنیم و عکس العمل های شدید رو در مجامع بین المللی میبینیم! توی اون منطقه سالهاست که جنگه! و واقعاً هم مشخص نیست که حق باکیه!! ما هم بهتر در فضایی که عده ای (عده که چه عرض کنم) ایجاد کردن قرار نگیریم. تونی بلر یک حرف خیلی قشنگ زد چندروز پیش برگشت گفت بنظر میرسه که دنیا به دو دسته تقسیم شده! دسته اول مسلمانان افراطی و دسته دوم اندیشه گرایان غربی! حالا من واقعاً نمیخواستم اینجا حرف سیاسی بزنم، جوه دیگه میگیره آدمو...

100% اینا عکسای کاور بازی نیست چون خیلیی خیلیی ساده اند ، من فک میکنم کار طرفدارا باشه اینا ، بعدشم فک نکنم کاورز cd به این زودی بسازند.
بهرحال دستت درد نکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or