بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,653
اصلا با میکروسافت حال نمیکنم ، جدیدنم از وقتی فهمیدم یه سری از طرفداراش با اسلحه به طرف کسایی که توی صف ps3 شلیک کردند.(اسم اسلحه تو این مایه ها بود BB)
شما هم واسه این میگی چون راحت تر میتونی بازی کنیش (قیمت-انتطار کمتر از نظر کنسول خریدن)
تازه تو ps3 گرافیکشم بهتر چون ps3 از xbox360 بهتر!

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
دوست عزیز شما از کجا می دونی طرفداران 360 بودن.
من عاشق این بازی هستم ثانیه شماری میکنم برای این بازی من الان 360 هم دارم و هر طور شده برای بازی کردن این بازی ps3میخرم من الانم الانه با اینکه هر شماره از متال گیرو 10 الی 12 بار تموم کردم اما بازم از بازی کردنش خسته نشدم و نمیشم.
دیگه خدا وکیلی هم 360 هم تا اینجا گل کاشته واقعا بازیهاش عالیه تا حالا هم که یک سال از اومدنشه گذشته 5 بازی بالای 9 داشته .

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
بچه ها بازي متال گير 1 براي كامپيوتر از كجا مي تونم تهيه كنم
كسي ادرسي سراغ داره
به هر مغازه اي مي گم ميگه ندارم چون خيلي قديميه

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,653
بچه ها بازي متال گير 1 براي كامپيوتر از كجا مي تونم تهيه كنم
كسي ادرسي سراغ داره
به هر مغازه اي مي گم ميگه ندارم چون خيلي قديميه

بهتر CD PLAYSTATION بگیری بعد با برنامه ی PLAYSTATION بازیش کنی
سی دیشم تو بازار پر

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
من که هر چی دنبال متال گیر 2 نسخه ی pc گشتم پیدا نکردم . بی فایدست :(

DC این بازی رو داره ولی به نظر من این بازی رو نسخه PS2 بازی کنی خیلی بهتره البته من در مورد اینکه برنامه ای هست که میشه بازیهای PS2 رو روی کامپیوتر بازی کرد چیزی نمیدونم ولی کلا نسخه کامپیوتر یه سری مشکلات گرافیکی داره اگر نیست که هیچی ولی یه پیشنهاد بهت میکنم اونم اینکه اگه میخوای این بازی رو روی کامپیوتر بازی کنی حتما یه دسته بگیر چون کنترل بازی با کیبورد یه ذره سخته

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
بچه ها کسی بازیه Mgs رو که برای گیم کیوب بازسازی شده رو بازی کرده من که دارم میمیرم تا این بازی رو بازی کنم فکر کنید دوباره متال گیر 1 رو ولی این بار با گرافیک باحالتر دارین بازی میکنین به به

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
اصلا با میکروسافت حال نمیکنم ، جدیدنم از وقتی فهمیدم یه سری از طرفداراش با اسلحه به طرف کسایی که توی صف ps3 شلیک کردند.(اسم اسلحه تو این مایه ها بود BB)
شما هم واسه این میگی چون راحت تر میتونی بازی کنیش (قیمت-انتطار کمتر از نظر کنسول خریدن)
تازه تو ps3 گرافیکشم بهتر چون ps3 از xbox360 بهتر!

ببین عزیز من 360 دارم و برای خرید PS3 و بازی MGS4 اصلا نمیتونم صبر کنم همونطوری که PS2 رو برای MGS گرفتم PS3 رو هم میگیرم اما به یه چیز اعتقاد دارم کسی که بخواد جانب داری یه کنسول رو بکنه اول از همه خودش شکست میخوره شمایی که از سونی طرفداری میکنی و در خودت یه نفرت بی مورد از مایکروسافت به وجود اوردی چه صدمه ای به مایکروسافت زدی؟؟ این موضوع برای طرفداران ایکس باکس هم صدق میکنه اگر واقعا گیمر هستی باید تمام سعی تو بکنی که کنسول ها رو امتحان کنی تا هیچ چیز رو از دست ندی به هر حال جا نیست بحث رو ادامه بدیم فقط میتونم بگم به امید روزی که PS3 بخریم و بشینیم MGS4 رو بازی کنیم من که منتظر اون روز میمونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر