بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,653
من کلاس جهارم-پنجم بودم که بازی میکردم
چه حالی میداد مخصوصا وقتی از پشت یکی خفمه میکردی واااااایییییییییی
اون موقع سام فیشر کجا بوده؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
در مورد اینکه سم بهتره یا اسنیک بهتره هیچ حرفی گفته نشه چون جز جر و بحث الکی نتیجه ای در بر نداره و آخرشم هیچ کس حرف طرف مقابلو قبول نخواهد کرد.

آخرین ویرایش:

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
من هر سه نسخه اصلی متال گیر بیش از 10 الی 12 بار هرکدومو تموم کردم هیچ بازی متال گیر نمیشه هیچ شخصیتی هم اسنیک نمیشه و الان بی صبرانه منتظر Mgs4هستم . اما خیلی خوب میشد اگه روی 306 هم این بازی میومد . من فقط برای Mgs4میخوام Ps3 بگیرم. و اگه روی 360 نیومد هر طور شده Ps3میگیرم.

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
من هر سه نسخه اصلی متال گیر بیش از 10 الی 12 بار هرکدومو تموم کردم هیچ بازی متال گیر نمیشه هیچ شخصیتی هم اسنیک نمیشه و الان بی صبرانه منتظر Mgs4هستم . اما خیلی خوب میشد اگه روی 306 هم این بازی میومد . من فقط برای Mgs4میخوام Ps3 بگیرم. و اگه روی 360 نیومد هر طور شده Ps3میگیرم.

من هم دقیقا فقط بخاطر متال گیر ps3 میگیرم البته حوالی سال 2009

پارسال هم فقط به خاطر متال 3 ---- ps2 گرفتم

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
بچه ها حداقل يكي اين يه تيكرو ترجمه كنه

In the first MGS4 trailer we saw an ageing Snake inject himself with something. At the end of the trailer we see what looks like a younger Solid Snake: is that him having reversed the effects of the serum or not?

Kojima
I put that in there because i wanted you to think about it, but its not something you will actually know until you play the game

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
با اجازه از اساتيد زبان سايت.
چيزي كه من فهميدم:
اول دمو MGS4 ما يك اسنيك سن و سال دار رو ديديم كه چيزي رو به خودش تزريق ميكنه، آخر اون Trailer ما چيزي رو ديديم كه شبيه به اسنيك جوان تر است : آيا اين اسنيك همان اسنيك است كه با تاثير اون تزريق يا نه؟
كوجيما (ع) : من اونو اونجا گذاشتم كه شما رو به فكر فرو ببرم ولي تا موقعي كه بازي نكنيد، متوجه نميشيد چي هست. (البته ترجمه آخرش ميشه: "ولي اون چيزي نيست كه شما وقتي كه واقعا بازي كنيد، بفهميد." ولي به نظر من منظورش هموني بود كه اول نوشتم.)

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
كوجيما (ع)

آآآآآآآآخ دلم
55.gif
55.gif
39.gif

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
با اجازه از اساتيد زبان سايت.
چيزي كه من فهميدم:
اول دمو MGS4 ما يك اسنيك سن و سال دار رو ديديم كه چيزي رو به خودش تزريق ميكنه، آخر اون Trailer ما چيزي رو ديديم كه شبيه به اسنيك جوان تر است : آيا اين اسنيك همان اسنيك است كه با تاثير اون تزريق يا نه؟
كوجيما (ع) : من اونو اونجا گذاشتم كه شما رو به فكر فرو ببرم ولي تا موقعي كه بازي نكنيد، متوجه نميشيد چي هست. (البته ترجمه آخرش ميشه: "ولي اون چيزي نيست كه شما وقتي كه واقعا بازي كنيد، بفهميد." ولي به نظر من منظورش هموني بود كه اول نوشتم.)

انصافا کار کوجیما حرف نداره . این دو جمله رو هر کی بخونه میفهمه متال گیر 4 چه بازی بزرگی هست

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
به نظر من پرفروشترين عنوان كنسول هاي اين نسل ميشه ديگه نمي شه گفت نسل بعد

ولي ميكروسافات خيلي داره تلاش ميكنه فكر كنم موفق مي شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر