بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

این هم از اونها :

1.لوگوی جدید متال گیر رو دیدید ؟! بهش دقت کنین ! اگه این لوگو رو برگردونین یک تاریخ به دست میاد که دقیقا 20 سال بعد از عرضه اولیم MG رو نشون میده...یعنی تاریخ بیستمین سالگرد تولد MG هست : 7/7/2007
بعضیها میگن که این تاریخ نشون دهنده تاریخ عرضه قسمت چهارم سری Metal Gear Solid هست....این نظر اولین بار توی ویکی پدیا نوشته شده بود....

2.توی پوستری که از بازی در E3 2005 دیده بودیم مردی بود که احتمال دادند خود Big Boss باشه...توی دموی TGS 2006 هم ما مردی رو میبینیم که دقیقا شبیه خود Big Boss هست...ولی حدود 30 سال جوانتر....حالا ممکنه این احتمال وجود داشته باشه که ژنهای Big Boss دوباره بازسازی شده باشه....من نمیدونم ! در ضمن توجه کنین که شخصیت فوق دقیقا مثل خود Big Boss و Solid Snake که فرزند Big Boss هست یک فرد سیگاری هستش...راستی ! این فرد احتمالا نقش مثبتی نخواهد داشت چونکه در این دمو میبینیم که به طرز مضحکی از طرف یک پرنده پذیرایی میشه و این طرز نشون دادن یک شخصیت مختص شخصیتهای مثبت یک بازی نیست....

3.این شخصیت میتونه "جانی ساساکی" باشه...Johnny Sasaki

هنوز برمن معلوم نشد که چرا بیگ باس بعد از اون همه فداکاری برای کشورش (در اسنیک ایتر) تصمیم گرفت تا مسیر زندگیش رو عوض کنه و در نهایت به صورت یه شخصیت منفی دربیاد
البته حدس خودم برمیگرده به نحوه کشته شدن the boss مربی بیگ باس (و رهبر گروه کبری)
کسی نظری نداره؟؟

خوب اون از طرف آدمهای سیاسی ضربه خورد!
یعنی ار کسایی که فک میکرد آدمای خوب باشند!
ولی در عوض با آدمی مبارزه کرد که اون راه رو برای اسنیک آسون کرد
اونم به همین دلیل عوض شد و به نطر من حق داره متنفر باشه
-------------------------------------------------------------------------
راستی اون یارو کیه آخر دموی تی جی اس 2006 ؟ کسی نفهمیده؟
ریش براش بذاری کپه جوونی های بیگ باس میشه؟ نظر شما چیه؟؟؟

اگه جزغاله شده بود که تو نسخه چهار نبود.
میتونیم کطکئن باشیم که از اونجا یه جوری فرار کرده
البته من نمیگم اونی که توی اخر دموی تی جی اس بیگ باس ها

آقا ما داشتیم یکی از دموهای متال گیر و با نرم افزار فری دانلود منیجر دانلود میکردیم
که حدود 50 مگش هم رفته بود و ما تا اونجاشو دیدیم
بعد ما ویندوزمون عوض کردیم حالا دوباره نرم افزار رو نصب کردیم (فری منیجر دانلود)
حالا میخوام از ادامه ی اون فایل که تو ویندوز قبلی دانلود میکردم دانلود کنم
ولی هر کاری مکنم نمیشه همش می خواد از اول دانلود کنه (حجم کل فایل 120 مگ)
خیلییی خیلییی ممنون میشم اگه یکی سریعتر جواب منو بده

ای بابا ....این کوجیما هم ملت رو گذاشته سر کار !!!!
از سال 1964 تا 2015 این بیگ باس تو داستان هست ...
من هنوز تو خماری آخر پسران آزادی موندم

آقا ما داشتیم یکی از دموهای متال گیر و با نرم افزار فری دانلود منیجر دانلود میکردیمکه حدود 50 مگش هم رفته بود و ما تا اونجاشو دیدیمبعد ما ویندوزمون عوض کردیم حالا دوباره نرم افزار رو نصب کردیم (فری منیجر دانلود)حالا میخوام از ادامه ی اون فایل که تو ویندوز قبلی دانلود میکردم دانلود کنمولی هر کاری مکنم نمیشه همش می خواد از اول دانلود کنه (حجم کل فایل 120 مگ)
متاسفانه هیچ راهی نداره چون ظاهرا فایلهای دانلود شده تا اتمام کامل دانلود جایی در درایو c باقی میمانند و مقدار دانلود شده هم (یعنی آدرس سکتور پایانی دانلود شده ) هم در فایلی شبیه به نوت پاد ذخیره میشه هر دو بعد از نصب ویندوز .......:(من که راهی سراغ ندارم...

اگه جزغاله شده بود که تو نسخه چهار نبود.
میتونیم کطکئن باشیم که از اونجا یه جوری فرار کرده
البته من نمیگم اونی که توی اخر دموی تی جی اس بیگ باس ها

پس Liquid دنبال جسد کی بود تو MGS 1 ؟!؟!؟!؟!!؟.... حتی توی اون کاورآرت E3 بیگ باس یک جسد بود! و این کاملاً مشخص بود.. تازه خود کوجیما تویکی از مصاحبه هاش اینو تکذیب کرد که این بیگ باشه.. البته ممکنه باشه اما با طرق خاص نه اینکه خودش باشه و نمرده باشه... مردنش مرده.. جسدشم پیدا شده بود.. پس این قضیه تموم...

آقا ما داشتیم یکی از دموهای متال گیر و با نرم افزار فری دانلود منیجر دانلود میکردیم
که حدود 50 مگش هم رفته بود و ما تا اونجاشو دیدیم
بعد ما ویندوزمون عوض کردیم حالا دوباره نرم افزار رو نصب کردیم (فری منیجر دانلود)
حالا میخوام از ادامه ی اون فایل که تو ویندوز قبلی دانلود میکردم دانلود کنم
ولی هر کاری مکنم نمیشه همش می خواد از اول دانلود کنه (حجم کل فایل 120 مگ)
خیلییی خیلییی ممنون میشم اگه یکی سریعتر جواب منو بده

شما بگو تا کجاشو دیدی من بقیشو برات تعریف میکنم

------------

من موندم تو نسخه ی چهارم اسنیک چطوری میخواد اون روبات هارو نابود کنه :confused:

Mafia_for_ever با امضات خیلی حال کردم ، ایول.

اون دمو رو خودم دیدم بصورت آنلاین و بی کیفیت ولی میخواستم با کیفیت خوبشو دانلودکنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or