بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
اسم همه شخصیتها مثلا" رایدن عکس او شخصیت را بگذاری واقعا" ازت ممنون میشم

خوب شما برو به این لینکی که می دم اسم شخصیت ها+عکسشون+توضیحات دربارشون رو داره:

http://www.mgsaga.net/Profiles-Char-MG.htm (همون لینکی هِ که دوتا پست قبل تر از شما هم هستش )

-من وقتی متال گیر 2 رو برای pc بازی می کردم اگه اشتباه اسمشو نگم یه شخصیت داشت به نام شالا شاسکا که فکر کنم این شخصیت تو شماره یک این سری بازی هم بود که فکر کنم تو شماره یک این سری بازی روح برادر اسنیک (که دوباره اسم برادر اسنیک رو تو شماره یک از شما می خوام رو) میره تو بدن شالا شاسکا بگذریم می خواشتم بدونم این شخصیتی که الان گفتم شما در کجای متنتون دربارش گفتین اگر هم اسمشو اشتباه گفته بودم ببخشید چون من اصلا" با این سری بازی اشنایی ندارم

Adam Shalashaska همون Revolver Ocelot هست.
Ocelot توی MGS1 دست راستش رو از دست میده و دست رئیسش یعنی Liquid Snake رو به جاش پیوند می زنه! بعد بعضی مواقع Liquid به واسطه دستش کنترل Ocelot رو به دست می گرفت (MGS2) و گویا در MGS4 لیکوئید تقریبا کل کنترل Ocelot رو به دست گرفته و اسمش شده Liquid Ocelot و حالا شده رئیس Outer haven و . .. .

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دوست عزیز جناب اقای reza razor من یه تکه هایی از سریهای مختلف mgs رو دیدم فقط مشکل ماهایی که زیاد mgs باز نیستیم اینکه بسیاری از شخصیت های بازی رو به عکس میشناسیم اینکه من یه خواهشی از شما دوست عزیز دارم شما اگر امکان ویرایش پستت هست میتوانی پایین اسم همه شخصیتها مثلا" رایدن عکس او شخصیت را بگذاری واقعا" ازت ممنون میشم

حالا که ما مزاحم شدیم پس این چند تا سوال من هم که ازتون دارم جواب بدید
1-مثلا" این Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (PS2)
Metal Gear Solid 2: Substance (XBOX, PS2)
باهم از نظر داستانی هم فرق دارند ؟
2-این Metal Gear که برای psp او مده از لحاظ داستانی خیلی چیزارو میگه چون من psp دارم ولی نمیدونم چرا این گیم پلی این متال گیر psp (به نظر من) به راحتی متال گیر های دیگه نیست!! چون من چند با متال گیر 1 رو روی psp تمام کردم ولی وقتی دارم متال گیر psp رو بازی میکنم انگار دارم زجر میگشم حالا خلاصه سرت و درد نیارم داستانش انقر کیشه ای هست که بخاطرش این زجرو تحمل کنم :biggrin1:
برای PSP سه تا متال گیر اومده: metal Gear Ac!d، metal Gear Ac!d 2 و Metal Gear Solid Portable Ops که هیچکدومشون هیچی برای گفتن از لحاظ داستانی ندارن. اصلا در mGA سالید اسنیک یک Special Agent هست. در Portable Ops هم که نویسنده ش هیدئو کوجیما نیست، فقط حکایتی کوچیک از بیگ باس در مورد ساخت اوتر هیون اولیه هست.
3-من وقتی متال گیر 2 رو برای pc بازی می کردم اگه اشتباه اسمشو نگم یه شخصیت داشت به نام شالا شاسکا که فکر کنم این شخصیت تو شماره یک این سری بازی هم بود که فکر کنم تو شماره یک این سری بازی روح برادر اسنیک (که دوباره اسم برادر اسنیک رو تو شماره یک از شما می خوام رو) میره تو بدن شالا شاسکا بگذریم می خواشتم بدونم این شخصیتی که الان گفتم شما در کجای متنتون دربارش گفتین اگر هم اسمشو اشتباه گفته بودم ببخشید چون من اصلا" با این سری بازی اشنایی ندارم
البته در ادامه ی حرفهای master_Behi ما جوونیهای این کاراکتر رو در MGS3 به نام Major ocelot میبینیم. شخصی که چشم بیگ باس رو کور میکنه و بازهم از آخر جاسوس فیلاسفرها یا همون پتریتوها در میاد درضمن جالبه که پسر مربی بیگ باس یعنی The Boss و Sorrow یکی از همگروهان باس هست.

5-اخرین سوالم اینکه این متال گیر 2 که برای pc اومده بود داستانش جدا از اون دوتا متال گیری2 بود که در بالا گفتم
نه یک داستان داشتند.

در اخر هم فقط می توانم بگم که ببخشید اگه وقت شمل را گرفتم شدیدا" منتظر کمک شما دوست عزیز هستم
ممنون
------
-----

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
دوست عزیز جناب اقای reza razor من یه تکه هایی از سریهای مختلف mgs رو دیدم فقط مشکل ماهایی که زیاد mgs باز نیستیم اینکه بسیاری از شخصیت های بازی رو به عکس میشناسیم اینکه من یه خواهشی از شما دوست عزیز دارم شما اگر امکان ویرایش پستت هست میتوانی پایین اسم همه شخصیتها مثلا" رایدن عکس او شخصیت را بگذاری واقعا" ازت ممنون میشم

حالا که ما مزاحم شدیم پس این چند تا سوال من هم که ازتون دارم جواب بدید
1-مثلا" این Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (PS2)
Metal Gear Solid 2: Substance (XBOX, PS2)
باهم از نظر داستانی هم فرق دارند ؟
2-این Metal Gear که برای psp او مده از لحاظ داستانی خیلی چیزارو میگه چون من psp دارم ولی نمیدونم چرا این گیم پلی این متال گیر psp (به نظر من) به راحتی متال گیر های دیگه نیست!! چون من چند با متال گیر 1 رو روی psp تمام کردم ولی وقتی دارم متال گیر psp رو بازی میکنم انگار دارم زجر میگشم حالا خلاصه سرت و درد نیارم داستانش انقر کیشه ای هست که بخاطرش این زجرو تحمل کنم
3-من وقتی متال گیر 2 رو برای pc بازی می کردم اگه اشتباه اسمشو نگم یه شخصیت داشت به نام شالا شاسکا که فکر کنم این شخصیت تو شماره یک این سری بازی هم بود که فکر کنم تو شماره یک این سری بازی روح برادر اسنیک (که دوباره اسم برادر اسنیک رو تو شماره یک از شما می خوام رو) میره تو بدن شالا شاسکا بگذریم می خواشتم بدونم این شخصیتی که الان گفتم شما در کجای متنتون دربارش گفتین اگر هم اسمشو اشتباه گفته بودم ببخشید چون من اصلا" با این سری بازی اشنایی ندارم
5-اخرین سوالم اینکه این متال گیر 2 که برای pc اومده بود داستانش جدا از اون دوتا متال گیری2 بود که در بالا گفتم

در اخر هم فقط می توانم بگم که ببخشید اگه وقت شمل را گرفتم شدیدا" منتظر کمک شما دوست عزیز هستم
دیروز 08:32
همونطور که گفتم اگه شما دنبال دونستن داستان متال گیری همونایی که گفتم رو بخونی کافیه.
درمورد Ocelot هم یه مقداری همونجا توضیح داده شده.,وقتی راجع به Solidus و Patriots میگه. کامل بخونی پیدا میکنی.;)

فقط مشکل ماهایی که زیاد mgs باز نیستیم اینکه بسیاری از شخصیت های بازی رو به عکس میشناسیم اینکه من یه خواهشی از شما دوست عزیز دارم شما اگر امکان ویرایش پستت هست میتوانی پایین اسم همه شخصیتها مثلا" رایدن عکس او شخصیت را بگذاری واقعا" ازت ممنون میشم
اگه امکانشو داشتم حتما میکردم:-"
---------------------------
از توضیح دوستان هم ممنون

آخرین ویرایش:

Legendary_Snake

کاربر سایت
Mar 3, 2008
32
آخر MGS2 وقتي كه (liquid(ocelot بالاي metal gear ray بود گفت كه: فقط يك اتاق براي يك اسنيك (solid.liquid.solidus )و بيگ باس وجود داره .
يعني بيگباس زنده ي ؟ يا الكي يك چيزي پرونده ؟
و همين حرف رو باس به بيگ باس زد(آخر mgs3)
كلا شما از اين جمله چه برداشتي كردين؟

مرسي

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
آخر MGS2 وقتي كه (liquid(ocelot بالاي metal gear ray بود گفت كه: فقط يك اتاق براي يك اسنيك (solid.liquid.solidus )و بيگ باس وجود داره .
يعني بيگباس زنده ي ؟ يا الكي يك چيزي پرونده ؟
و همين حرف رو باس به بيگ باس زد(آخر mgs3)
كلا شما از اين جمله چه برداشتي كردين؟

مرسي
فکر کنم منظورش لقب بود. یعنی از سه تا کلون بیگ باس فقط یک نفر میتونه به درجه ی واقعی Big Boss برسه.

MGS4_Snake

کاربر سایت
Mar 19, 2008
56
نام
علی
اقایون نمی دونم اینجا جاش هست یا نه ولی کی تونسته از کشور خودمون رکورد بنده رو توی بازی متال گیر 3 بزنه ! البته می دونم خیلی ها هستن ولی می خوام بدونم که برم رکوردمو بهتر کنم ( از بیکاری ) تا وقتی MGS4 بیاد :cheesygri
من بازی رو در حالت Extreme با 13 تا save و بدون Alert شدن و بدون کشتن 1 نفر و بدون Continue توی 4 ساعت تموم کردم!!!!!!!!!
کسی هست که این رکورد رو زده باشه .
خدا وکیلیش اگه کسی هست و زده بگه . دروغ نباشه !!!!!!!

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
یه سوال که احتمالا قبلا پرسیده شده:اگه mgs3 از نظر داستانی اولین متال گیر هست چرا اونجا اسنیک یه چشش کور میشه تو sons of liberity چشاش سالمه ولی تو guns of the patriots باز یه چشمش کوره؟بعدشم به نظرم تو شماره چهارش اون یکی چشمش کوره:biggrin1:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
یه سوال که احتمالا قبلا پرسیده شده:اگه mgs3 از نظر داستانی اولین متال گیر هست چرا اونجا اسنیک یه چشش کور میشه تو sons of liberity چشاش سالمه ولی تو guns of the patriots باز یه چشمش کوره؟بعدشم به نظرم تو شماره چهارش اون یکی چشمش کوره:biggrin1:
بَه بَه :biggrin1: لیلی زن بود یا مرد ؟
کاراکتری که تو mgs 3 هست Big Boss یا همون Nake Snake خودمونه ;) که پدر ژنتیکیه Solid Snake هست
تو MGS 4 هم اسنیک کور نیست کی گفته کوره ؟ :confused:

GamerSpidy

کاربر سایت
Mar 2, 2008
163

اون Snake در MGS3
Snake اصلی هست که در آخر بازی لقب Big Boss رو میگیره
Big Boss در MGS3 به خاطر شلیک Ocelot چشم راستش کور میشه
و اون اسنیکی که در MGS2 هست ÷سر Big Boss جناب Solid Snake هست که از DNA اسنیک پدر یا اصلی (Big Boss ) کلون شده و هیچ کدوم از چشماش کور نیست

اگه به یک نکته خیلی ظریف در تریلر های MGS4 دقت کنی میبینی که Solid Snake که در این عنوان جدید Old Snake هم بهش میگن چشم روی چشم چپش یک دوربین گذاشته برای دید بهتر که ساخت Otacon هست و اصلا هیچ کدوم از چشمای Solid snake یا Old snake کور نیست

ضمنا دلیل پیر شدن زود Solid Snake به خاطر همین کلون شدنش هست
که در MGS2 دیگر برادر Solid snake که اون هم از DNA Big Boss کلون شده بود فقط 30 سال داشت ولی اندازه یک فرد 60 70 ساله به نظر میرسید که برمیگرده به همین مسئله کلون شدنش
که Solid snake هم دچارش شده و خیلی زود پیر شد

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
بازی نیوده و نمیشه چیزی رو قطعی گفت:-"
ولی فکر نکنم از بیگ باس دیگه خبری باشه ( اینو حدثیدم فقط)
البته فردا روچه دیدی:cheesygri وقتی میگن Grey Fox مرده بعد توی MGS1 ریکاورش میکنن شاید باس هم یجوری.../:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر