بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من این درخواست رو برای بارِ 1000ـم میکنم ازتون:D یک مسلمونی بیاد داستان بازی رو کامل بنویسه. ( میدونم تو این تاپیک کلی از داستان هست ولی هیچ کدوم کامل نیست ) به نظرم بهترین کسی هم که میتونه این کارو بکنه Nemesis عزیز هست.

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
علیرضا خان عزیز شما بهتره تایپیک رو از اول بخونی همه چی تا همه چی دستگیرت بشه.

من اینو فهمیدم ازش درسته خودم سوال در باره ی gw پرسیده بودک ولی یه جا میگه اسلات :ارسنال گیر فقط برای محافطت از gw ساخته شده و هده gw این هست که پیتریوت ها بتونن عقائد ا وافکاری رو که دوست دارن به ملت القائ کنن غلطه>؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza

من اینو فهمیدم ازش درسته خودم سوال در باره ی gw پرسیده بودک ولی یه جا میگه اسلات :ارسنال گیر فقط برای محافطت از gw ساخته شده و هده gw این هست که پیتریوت ها بتونن عقائد ا وافکاری رو که دوست دارن به ملت القائ کنن غلطه>؟
من همه ی تاپیک رو خوندم ولی در کل گفتم اگر یکی زحمتش رو بکشه خیلی عالی میشه.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام آقا این mgs خیلی سخته نشونه نداره دوربینشم زیاد جالب نیست محیطش هم سبزه همه توش گم میشن؟
سوال بود ؟ اگر بود:

سخت که خوب هست ( از لحاظ Advanatureـی نه از لحاظ Action ) دوربینش که حرف نداره ( توی 4ـش بهتر هم میشه ) محیطش سبز هست ولی کسی توش گم نمیشه ( منظورت رو از این نمیفهمم ! )

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک

جالبه چون اما امریخ میگفت که GW در واقع AIـه آرسنال گیر هست. در ضمن GW با ویروس اما داغون شد.

چرا نشونه نداره؟
شما حتما احتیاجی نیست مثل تراکتور برید جلو:biggrin1:. اسم کاراکتر MGS 3 روش هست naked Snake. مثل مار برید جلو تا هیچکس نبیندتون و مجبور نشید از سلاح سنگین استفاده کنید. در ضمن اگه MGS 3 رو روی Very Easy آغاز کنید بهتون یک ترنکولایزر میده که لیزیریه و مشکل شما رو حل میکنه. اگه هم از رنگ سبز بدتون میاد با MGS 2 شروع کنید که آبیه.

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
خوب من تو مرحله ی یک همونجا که کاسپاروف و اون یارو مو زرده را میبینی و موزرده را میکشی هستم نمیدونم کجا برم اخه یک در داره بستس چی کارش کنم؟
ضمنا من به غیرتم بر میخوره easy یا very easy یا normal بازی کنم فقط hard

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بابا خوده اسلت گفت در حقیقت arsenal gear واسه این ساخته شده که gw رو حمل کنه و محافطت کنه این یعتی این که هدف از ساخت ارسنال گیر فقط یه ملت رو خر کنن یا به طور کلی هدف اصلی ساخت ارسنال برای جنگ نبوده

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
بابا خوده اسلت گفت در حقیقت arsenal gear واسه این ساخته شده که gw رو حمل کنه و محافطت کنه این یعتی این که هدف از ساخت ارسنال گیر فقط یه ملت رو خر کنن یا به طور کلی هدف اصلی ساخت ارسنال برای جنگ نبوده
شما به حرف یک جاسوس پیر خرفت بیشتر توجه میکنی یا برنامه نویس GW؟
دقیقا توی همون اتاقی که با ومپ ریدن جنگید، اما گفت که GW، هوش مصنوعی Arsenal Gear هست. راستی چطور میشه یک جنگ افزار که 25 تا جنگ افزار REY توی خودش داره برای جنگ نباشه؟ چرا لیکوئید بزرگترین RAY رو دزدید؟

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
من این درخواست رو برای بارِ 1000ـم میکنم ازتون:D یک مسلمونی بیاد داستان بازی رو کامل بنویسه. ( میدونم تو این تاپیک کلی از داستان هست ولی هیچ کدوم کامل نیست ) به نظرم بهترین کسی هم که میتونه این کارو بکنه Nemesis عزیز هست.

یه چیزی از ps3forums پیدا کردم که یه توضیحات تقریبا کاملی رو راجع به کل داستان ;کاراکترها و ارتباطشون با داستان میده.خودم هنوز کامل نخوندمش چون خیلی طویله (طولانیه:cheesygri)
فقط یه مشکل خیلی خیلی خیلی کوچیکش اینه که انگلیشه:-":-"
فکر کنم تقریبا همه چیز رو با جزئیات و خیلی جالب توضیح داده اگه کمتر بود حتما ترجمه میکردم ولی قدر یه کتابه:cool:
------------------------------------------------------
من تاحالا جایی رو ندیدم که کل داستانرو انقدر قشنگ و به ترتیب توضیح بده.فکر کنم بخاطر اینه که بجای شروع به گفتن داستان هر شماره کنه داره خط داستانی بازی و شخصیتها رو به ترتیب میگه .
درکل همونطور که گفتم تنها ایرادش( که ایراد شاید کوچیکی هم نیست) طولانی بودنشه که شاید نشه راحت ترجمش کرد.

Attachments

• MGS SAGA.rar
    21.1 KB · مشاهده: 31
آخرین ویرایش:

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
خوب من تو مرحله ی یک همونجا که کاسپاروف و اون یارو مو زرده را میبینی و موزرده را میکشی هستم نمیدونم کجا برم اخه یک در داره بستس چی کارش کنم؟
چی کار کنم؟

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487

درش با بازوکا باز میشه:p
شوخی کردم ;) باید برگردی
حالا جدی تو 3روزه که اینجاشو گیر کردی:eek:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر