بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
بابا بشینید از اول بخونید بیاید جلو..یک حالی میده بخدا!:laughing:..مطمئن باشید ضرر نداره...خیلی چیزا یاد میگیرید...مخصوصا با توام OLD_SNAKE :blushing:

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
باید اینجا مینوشتی ! برای چی تاپیک جدا زدی ؟ Metal Gear از هم میپاشه ها !:)

متشکرم...Nemesis

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
گفتم این پست و اینجا بگذارم تا بعضی از دوستان شاید ندیده باشن ببینن.
اسکن جدید
فکر کنم این همون تریلری هست که قرار تو Leipzing نشون داده بشه.
اما همونطور که دوستمون گفت به نظر میاد که باس های این شماره باشن و اسمهاشون بسیار شبیه باس های MGS هست.
فکرکنم منطقی ترین دلیل که میشه برای اون کلاغ ها که صفحه های قبل بحثش بود آورد همینRaging Raven هست و فکر نکنم این سری تنها باشه چون تو دمویی که کوجیما بازی میکرد این ها گروهی اون ساختمون رو با خاک یکی کردن:eek:درضمن فکر کنمLaughing Octopus زن باشه.
Raidenکجایی؟!
52.gif

به شدت دوست دارم یک بار دیکه سایکومانتیس و اسنایپر ولف رو ببنم:love:ولی همشون که مردن:confused:
دوستان نظرتون چیه؟هوم؟!

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
سایکو منتیس هم هست ... انگار همون ها هست با اسمای دیگه شاید هم فک و فامیلاشون هستن :biggrin1:
همین فامیل بازیاس که کار دست آدم میده:)
با چند نفر باید بجنگیم؟:-"

169fs578333.jpg

ویرایش:
تریلر رو دیدین؟ طفلک اسنیک با کیا باید بجنگه! تا الان همه غم و غصه هامون Gekko ها بود که سپردیم به رایدن حالا اینا چی؟

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اقا ما یادمون رفته چی به چی بود!متال یک هم گم کردم نمیدونم کجاس!یه انسان نیکوکاری بیاد اسم شخصیت های مهم رو بگه فقط که یادم بیاد چی به چی بود!مثلا Dead Cell کیا بودن؟!ومپ و فورچن و ....؟!کلا یک توضیح اجمالی در حد یادآوری واسه کسی که هر کدوم از بازیا رو یه چند باری رفته.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آقا این مرتیکه کوجیما دیگه شورشو در آورده این حیوون های مسخره دیگه چیه آورده ؟ ( باس ها )

مگه داریم X-MAN بازی میکنیم .

من که خیلی از این باس ها بدم اومد .

واقعا کوجیما بازی رو با باغ وحش اشتباه گرفته .

من کلا از اول با این روبوت های مسخره مخالف بودم .

کلا من با بازی های تخیلی زیاد حال نمیکنم .

MGS که تخیلی نبود . :((

معلوم نیست این مرتیکه کوجیما داره چه ... میخوره . :mad::biggrin1:

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
اقا ما یادمون رفته چی به چی بود!متال یک هم گم کردم نمیدونم کجاس!یه انسان نیکوکاری بیاد اسم شخصیت های مهم رو بگه فقط که یادم بیاد چی به چی بود!مثلا Dead Cell کیا بودن؟!ومپ و فورچن و ....؟!کلا یک توضیح اجمالی در حد یادآوری واسه کسی که هر کدوم از بازیا رو یه چند باری رفته.
اینکه خیلی میشه ...اما اگر حالش رو دارین برین اینجا.فکر کنم کارتون رو راه بندازه.
آقا این مرتیکه کوجیما دیگه شورشو در آورده این حیوون های مسخره دیگه چیه آورده ؟ ( باس ها )

مگه داریم X-MAN بازی میکنیم .

من که خیلی از این باس ها بدم اومد .

واقعا کوجیما بازی رو با باغ وحش اشتباه گرفته .

من کلا از اول با این روبوت های مسخره مخالف بودم .

کلا من با بازی های تخیلی زیاد حال نمیکنم .

MGS که تخیلی نبود . :((

معلوم نیست این مرتیکه کوجیما داره چه ... میخوره . :mad::biggrin1:
من فقط یه جمله از لرد رو نقل قول میکنم
Never Feed a Troll
از همین پست شما نتیجه گرفته میشه که تا حالا یک شماره از این بازی رو هم بازی نکردید!
چ! متال گیر تخیلی نبود؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اینکه خیلی میشه ...اما اگر حالش رو دارین برین اینجا.فکر کنم کارتون رو راه بندازه.

من فقط یه جمله از لرد رو نقل قول میکنم

از همین پست شما نتیجه گرفته میشه که تا حالا یک شماره از این بازی رو هم بازی نکردید!
چ! متال گیر تخیلی نبود؟
من هم متال 1 هم 2 هم 3 رو به دفعات بازی کردم . :mad: ( و تموم )

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
از boss ها خوشت نمیاد بازی نکن عزیز مگه زورت کردن راستی یه مطلب هم در مورد تریلر e3 گروه فاکس هاند رو واقعا بد طراحی کردند مثل عروسک پلاستیکی می مونن مخصوصا مریل با اون موهاش که اصلا تکون نمی خوره وقتی هم که می افته زمین هیچ تغییر تو حالت موهاش نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر