بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
اقا مگه Capcom نگفته بود دمو قابل بازی Devil May Cry 4 فقط برای xbox 360 میاد چطور برای ps3 هم میاد البته من خودم طرفدار ps3 هستم و ps3 دارم راستی این دمو برای pc هم میاد

من كه نشنيده بودم CAPCOM چنين حرفي زده باشه. حالا هم كه گفتن Demo بازي اول سال 2008 مياد فقط اسم PS3 & 360 رو اوردن.

110reza

کاربر سایت
Oct 7, 2007
18
تو یکی از این سایتها نوشته بود که موقعی که رزلوشین بازی(دمو) رو بالا می بریم افت فریم نداریم و این یکی از مزیتهای این بازی هست.
بهتره تریلر بازی رو هم که جدیدا" اضافه شده ببینید.
مبارزه اول نرو و دانته با مزه پرونی دانته خیلی جالب شده!:cool:

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
تو یکی از این سایتها نوشته بود که موقعی که رزلوشین بازی(دمو) رو بالا می بریم افت فریم نداریم و این یکی از مزیتهای این بازی هست.
بهتره تریلر بازی رو هم که جدیدا" اضافه شده ببینید.
مبارزه اول نرو و دانته با مزه پرونی دانته خیلی جالب شده!:cool:
اگه لینکشو داری بزاری ممنون میشم !!

110reza

کاربر سایت
Oct 7, 2007
18
http://www.gametrailers.com/download/28691/t_devilmaycry4_combat_tutorial_pt2_gp_gt.wmv
تهیه کننده بازی در مصاحبه ای که مجله نیوزویک انجام داده گفته که در آخر بازی مسئولیت کاری رو که دانته انجام می داده نرو به عهده میگیره و این سیاست کمپانی هست که قهرمان برای کنسول جدید عوض بشه!
جالبتر اینکه گفته اصل موتور بازی برای PC طراحی شده و براحتی قابل تبدیل برای کنسولهای دیگه هست!!
بنظرم باید این بازی روی PC گرافیک بهتری داشته باشه طبق گفته تهیه کننده بازی

110reza

کاربر سایت
Oct 7, 2007
18
در ادامه مصاحبه با مجله نیوزویک کوبایاشی گفته که این دو نفر یعنی دانته و نرو در زندگی حقیقی با هم یک رابطه ای دارند.
این مصاحبه نظریه پدر و پسر بودن دانته و نرو رو تقویت میکنه.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اگه به سیستمهای PS3 و XBOX360 یه نگاه بندازیم میشه حدس زد که حداقل کارت گرافیک 256 رم 1.5 و سی پی یو 3000+ لازمه!!!
عجب سیستم خفنی :laughing:
انجین بازی تا اونجایی که من شنیدم همون انجینی هست که تو lost planet به کار رفته...پس مشکل زیادی نیست...فقط ممکنه به خاطر شلوغی و حرکات و ریتم تند بازی مقدار رم یه کم بالا بره...(واسه lost planet رم min اگه اشتباه نکنم 512 بود)

110reza

کاربر سایت
Oct 7, 2007
18
عجب سیستم خفنی :laughing:
انجین بازی تا اونجایی که من شنیدم همون انجینی هست که تو lost planet به کار رفته...پس مشکل زیادی نیست...فقط ممکنه به خاطر شلوغی و حرکات و ریتم تند بازی مقدار رم یه کم بالا بره...(واسه lost planet رم min اگه اشتباه نکنم 512 بود)

نمیدونم شاید حرف شما درس باشه ولی تهیه کننده بازی گفته که موتور بازی که تو loss planet بود رو با کمی تغییرات برای بهتر شدن حرکات سریع استفاده کردیم و بنابراین کارت گرافیک 256 شاید بهتر باشه. همچنین ram. برای CPU منظورم 3000 AMD بود که برای Intel حتما" کمتر هست. ولی تمام اینا حدس و گمان. تهیه کننده های بازی CRYSIS هم قبا از انتشار بازی گفته بودند که با یک سیستم 2 سال قبل هم میشه اونو بازی کرد!!!! ولی آیا واقعا" میشه؟

dante_DMC

کاربر سایت
Dec 21, 2007
31
من فقط devil may cry 3رو بازی کردم به همین دلیل داستان یک رو نمیدونم اگه میشه یه خلاصه از داستان devil may cry 1 برام بنوسین:biggrin1::love::cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر