بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
والا منم گیج شدم :| موضوع اینه که کاپکام یه تریلر CGI فوق العاده زیبا از Devil may Cry پخش کرده و ملت موندن این مال بازیه یا فیلم :biggrin1:

الان دوباره یه عده دارن میگن فیلمه
یه تریلر از Devil may Cry...؟یعنی DmC؟:-"
لینک ویدیو رو دارین؟بزارین ما هم فیض ببریم...

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
والا منم گیج شدم :| موضوع اینه که کاپکام یه تریلر CGI فوق العاده زیبا از Devil may Cry پخش کرده و ملت موندن این مال بازیه یا فیلم :D

الان دوباره یه عده دارن میگن فیلمه

یعنی انقدر صحنه های جدید درش بوده که فرق بازی وفیلمش رو نگرفتند......شاید هم تبیلغ گمراه کننده بوده. یا شاید هم تکه های جدیدی از بازی بوده!!!!:-?

راستی رسیدن تایپیک به صفحه 300 رو تبریک می گم.:excited:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نکنه DMC5 بوده :-o:x
نه بابا اگه DMC5 بود که الان خبرش عین توپ صدا میکرد :D همین دانته جدید توی تریلره و مربوط میشه به دنیای DmC :D
یه تریلر از Devil may Cry...؟یعنی DmC؟:-"
لینک ویدیو رو دارین؟بزارین ما هم فیض ببریم...
دقیقا :D خوشم میاد به نکات ظریف توجه میکنی :D

اینم لینکش ( البته کیفیتش پرده سینماییه ) : DEVIL MAY CRY - Official MOVIE trailer (CAM) - YouTube
یعنی انقدر صحنه های جدید درش بوده که فرق بازی وفیلمش رو نگرفتند......شاید هم تبیلغ گمراه کننده بوده. یا شاید هم تکه های جدیدی از بازی بوده!!!!:-?
راستی رسیدن تایپیک به صفحه 300 رو تبریک می گم.:excited:
نه به اون صورت صحنه های جدید هم نداشت فقط خیلی جالب و با کیفیت کار شده بود ، مثلا دانته داشت با بیخیالی روی ماشین ها راه میرفت وقتی همه چیز دور و برش داشت میترکید ، یا وارد یه بانک شد و شروع کرد مبارزه با شیطون ها و .... کلا تریلر خیلی خوبی بود :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
همینطوری محض فان! :D

puxi465ii14pk31zpomb.jpg

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
خب Tameem توی اکانت توویترش تایید کرد که این یه تریلر CG برای بازیه :( ( حیف یه فیلم CGI از DMC خیلی باحال میشد :(( )

:((:((:((...

---------- نوشته در 08:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:03 AM ارسال شده بود ----------

همینطوری محض فان! :D

puxi465ii14pk31zpomb.jpg

ایول دانته دلمان خونک شد. بزن لهش کن.

---------- نوشته در 08:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:04 AM ارسال شده بود ----------

دموی DMC5 اینجوری باشه حال میده :d (من چرا گیر دادم به DMC5 /:))

:-??:-??:-??....:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بالاخره 3روز پيش DMC HD رو گرفتم و امروز DMC3 رو پلاتينيوم کردم. (حيف که دستگاهم هکه نميتونم ثبتش کنم :() واقعا مسخرشو دراوردن حتما بايد 4تا تروفيشو (که سخترين هاشم بود) با دانته بگيرى که کلى وقتمو گرفت چون همش داشتم با Vergil بازى ميکردم :x

حالا ميخوام برم DMC1 رو پلات کنم. DMC2 هم که فک کنم حسشو نداشته باشم ولى اگه شد حتما ميکنم.

اگه کسى سواليم داشت در خدمتم.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
این یکی از توئیت های چند وقته پیش Tameemـه، گفتم اینجا بگم، جالبه:

Alex Garland had a really helped our script for DmC.

الکس گارلند یکی از نوسنده های خیلی خوبه حال حاضره که داستان Enslaved رو نوشته. امید به داستان DmC بیشتر شد! :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
این یکی از توئیت های چند وقته پیش Tameemـه، گفتم اینجا بگم، جالبه:

الکس گارلند یکی از نوسنده های خیلی خوبه حال حاضره که داستان Enslaved رو نوشته. امید به داستان DmC بیشتر شد! :D

ببخشید میشه بگید کجای داستان Enslaved قشنگ بود؟؟ :-& یعنی افتضاح تر از این شخصیت پردازی و داستان ندیده بودم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ببخشید میشه بگید کجای داستان Enslaved قشنگ بود؟؟ :-& یعنی افتضاح تر از این شخصیت پردازی و داستان ندیده بودم.

ظاهرا تعریف شما با تعریفی که ما از داستان و شخصیت پردازی داریم متفاوته ، چون Enslaved هم داستان زیبایی داشت و هم شخصیت پردازی فوق العاده ایی ( حتی منتقدها هم در این دو بخش بازی رو تحسین کردن )

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

:| شما Enslaved رو بازی کردین اصلا؟! داستان Enslaved بد بود؟ اصلا داستان بد (که نبود) دیگه خواهشا به شخصیت پردازی گیر ندین.
اونجایی که پیگزی خودشو فدا می کنه، با وجود اینکه تریپ رو دوست داشت، شما تحت تاثیر قرار نگرفتی؟ ناراحت نشدی؟ این فداکاریش با اون قیافه ی زشت اش نشون نداد که با اینکه زشته اما قلب پاکی داره؟ از اولین لحظه ای که پیگزی رو دیدم، ازش بدم میومد اما بعد اون لحظه واقعا ازش خوشم اومد. به این میگن شخصیت پردازی. اون لحظه ای که تریپ سربند مانکی رو بازی می کنه، اما مانکی میگه دوباره ببندش، و شما می دونین که این دوتا همدیگه رو دوست دارن، اما نمی خوان به روی خوشون بیارن، شما تحت تاثیر قرار نگرفتین؟ مانکی تو لیست شخصیت های مورد علاقه تون نرفت؟ (برای من که رفت) به این میگن شخصیت پردازی.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
:| شما Enslaved رو بازی کردین اصلا؟! داستان Enslaved بد بود؟ اصلا داستان بد (که نبود) دیگه خواهشا به شخصیت پردازی گیر ندین.
اونجایی که پیگزی خودشو فدا می کنه، با وجود اینکه تریپ رو دوست داشت، شما تحت تاثیر قرار نگرفتی؟ ناراحت نشدی؟ این فداکاریش با اون قیافه ی زشت اش نشون نداد که با اینکه زشته اما قلب پاکی داره؟ از اولین لحظه ای که پیگزی رو دیدم، ازش بدم میومد اما بعد اون لحظه واقعا ازش خوشم اومد. به این میگن شخصیت پردازی. اون لحظه ای که تریپ سربند مانکی رو بازی می کنه، اما مانکی میگه دوباره ببندش، و شما می دونین که این دوتا همدیگه رو دوست دارن، اما نمی خوان به روی خوشون بیارن، شما تحت تاثیر قرار نگرفتین؟ مانکی تو لیست شخصیت های مورد علاقه تون نرفت؟ (برای من که رفت) به این میگن شخصیت پردازی.

اتفاقا بازى رو رفتم و اينايى که ميگى رو ديدم.
ولى من اصلا با اين عنوان حال نکردم که ميتونه 3 دليل داشته باشه:
1. نينجا تئورى ساختتش (که به احتمال زياد همينه)
2. چون اون موقع Castlevania LoS اومده بود و همزمان با اون داشتم Enslaved رو بازى ميکردم و اصلا باهاش حال نکردم.
3. گيم پلى افتضاح و به شدت خسته کننده اين عنوان.

به نظرم تنها چيزى که اين بازى داشت کمى گرافيک بود که بازم به LoS نميرسيد.

کلا من نميدونم چرا با هيچکدوم از کاراى NT حال نميکنم :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ظاهرا تعریف شما با تعریفی که ما از داستان و شخصیت پردازی داریم متفاوته ، چون Enslaved هم داستان زیبایی داشت و هم شخصیت پردازی فوق العاده ایی ( حتی منتقدها هم در این دو بخش بازی رو تحسین کردن )

شايد :d ولى من کلا با اين NT آبم توو يه جوب نميره.

کمى اسپم : حالا فک کن تو از يه شرکت (بين اين همه شرکت بازيسازى) متنفر باشى و دومين عنوان محبوبتو بدن به اون شرکت براى reboot. ميشه بپرسم چه حالى ميشى؟ دقيقا ميخواى اون موقع چيکار کنى؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر