بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

• Thread starter Thread starter alprh
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312
این اصن مال DMC نیست :دی خودتون ببینیدش :دی ترجیح میدم تا یه مدت آفتابی نشم :-"

کمبو مد های DMC که اصن یه دنیای دیگه ای هستن :دی

پسر عجب چیزی بود این ویدیو :x با دیدنش به این نتیجه رسیدم که بازی مذکوری که ازش ویدیو گذاشتی خیلی به یه سیستم کمبو زنی ایده ئال که بتونیم بکوبونیمش تو فرق سر فنای بازیهای مذکور دیگه:> نزدیک شده :d

احسان الان ویدئوـه رو دیدم :دی طرف واقعا حرفه ای بود و کمبو ها رو خیلی خوب ردیف میکرد ولی خب الان با دیدن این کمبوها به نظرم یکی از بزرگترین تفاوت های GoW با DMC و Bayo مشخص میشه :دی توی این کمبو ویدئویی که گذاشتی تمام مدت داشتم فکر میکردم WoW! طرف خیلی تمرین کرده تا این کمبوها رو کنار هم بچینه و واقعا هم ذهن خلاقی داشته! ولی بزرگترین تفاوتی که این کمبو Video با کمبو ویدئو های Bayo و DMC داشت این بود که حتی یکبار هم نشد که برام سوال پیش بیاد که این شخص چطوری داره این حرکات رو اجرا میکنه! تمام حرکاتی که توی این کلیپ نشون میداد برام قدیمی بودن و دست کم بکبار خودم انجامشون داده بودم و تنها عنصر جدید نحوه چینش حرفه ای یانشون بود :دی

در حالی که وقتی داری کمبو ویدئوهای پرچم دارای سبک رو نگاه میکنی اکثر اوقات دهنت باز مونده که اصلا طرف چطوری داره این حرکات رو انجام میده :دی اصلا همچین قابلیت هایی هم توی بازی بودن و تو ازشون خبر نداشتی؟! :دی نکته دیگه هم دفعات تکرار یک کمبو بود که توی اون بخش های پایانی کاملا به چشم میومد (مثلا اون ضربه سلاح سبزه که دشمن رو توی هوا نگه میداره توی اکثر کمبوها نقش اساسی داشت :دی ) در صورتی که توی DMC و Bayo یه همچین مسئله ای اصلا به چشم نمیاد چون تنوع کمبوها فوق العاده بالاست و بازی برای کمبو زنی در سطح بالا طراحی شده :دی

گذشته از این حرفا واقعا کمبو ویدئو قشنگی بود :x خیلی دوست دارم ببینم این دوستمون که با GOW III همچین کمبو های زیبایی اجرا کرده با بازی هایی مثل Bayo و DMC4 چکار میکنه :دی

احسان الان ویدئوـه رو دیدم :biggrin1: طرف واقعا حرفه ای بود و کمبو ها رو خیلی خوب ردیف میکرد ولی خب الان با دیدن این کمبوها به نظرم یکی از بزرگترین تفاوت های GoW با DMC و Bayo مشخص میشه :biggrin1: توی این کمبو ویدئویی که گذاشتی تمام مدت داشتم فکر میکردم WoW! طرف خیلی تمرین کرده تا این کمبوها رو کنار هم بچینه و واقعا هم ذهن خلاقی داشته! ولی بزرگترین تفاوتی که این کمبو Video با کمبو ویدئو های Bayo و DMC داشت این بود که حتی یکبار هم نشد که برام سوال پیش بیاد که این شخص چطوری داره این حرکات رو اجرا میکنه! تمام حرکاتی که توی این کلیپ نشون میداد برام قدیمی بودن و دست کم بکبار خودم انجامشون داده بودم و تنها عنصر جدید نحوه چینش حرفه ای یانشون بود :biggrin1:

در حالی که وقتی داری کمبو ویدئوهای پرچم دارای سبک رو نگاه میکنی اکثر اوقات دهنت باز مونده که اصلا طرف چطوری داره این حرکات رو انجام میده :biggrin1: اصلا همچین قابلیت هایی هم توی بازی بودن و تو ازشون خبر نداشتی؟! :biggrin1: نکته دیگه هم دفعات تکرار یک کمبو بود که توی اون بخش های پایانی کاملا به چشم میومد (مثلا اون ضربه سلاح سبزه که دشمن رو توی هوا نگه میداره توی اکثر کمبوها نقش اساسی داشت :biggrin1: ) در صورتی که توی DMC و Bayo یه همچین مسئله ای اصلا به چشم نمیاد چون تنوع کمبوها فوق العاده بالاست و بازی برای کمبو زنی در سطح بالا طراحی شده :biggrin1:

گذشته از این حرفا واقعا کمبو ویدئو قشنگی بود :x خیلی دوست دارم ببینم این دوستمون که با GOW III همچین کمبو های زیبایی اجرا کرده با بازی هایی مثل Bayo و DMC4 چکار میکنه :biggrin1:

علی اصن فکر مقایسه ی گاو با DMC هم به سرت نزنه :biggrin1: بازیی مثل DMC مدرسه ی کمبو سازیه :biggrin1: ولی توی گاو با یه سری حرکات از پیش تعیین شده میشه کمبو ساخت :biggrin1: مثل همون DS II که خودت گذاشتی :biggrin1:
اون سلاح سبزه هم توی گاو نقش Ebony & Ivory رو داره دیگه :biggrin1: طرف برای بالا نگه داشتن دشمن باید ازش زیاد استفاده کنه :biggrin1:
ولی با اینحال خیلی قشنگ بود ، یعنی فکر نمی کردم توی گاو هم بشه همچین کارایی کرد :biggrin1:

اصولاً کسی بخواد بازیی مثل گاو رو بذاره جلوی DMC تنها چیزی که پیش میاد اینه که FAIL میشه :دی مثل امیر :دی

آره خداییش با وجود سادگی کمبوهای بازی اونا رو خیلی قشنگ Chain کرده بود :دی منم فکر نمیکردم بشه اینجوری کمبو ها رو کنار هم چید :دی واقعا آدم با استعدادیه. فقط یکی باید این بنده خدا رو با DMC/Bayo آشنا کنه تا استعدادهاش به طور کامل شکوفا بشه :دی

دوستان اینم از خبر جدید !!! :d:d:d
03522933229521607244.jpg

آقا اون چه ویدئویی بود ! :d ما چند روز دیگه ماراتن داریم به جا ای کارا یکم روحیه بدین نه اینکه بترسونین !! :d:d:|
کمبو زدنش واقعا عالی بود .... خب من برم ببینم میشه بدون easy automatic هم بازی کرد ؟!!!

54672887121357369464.jpg

:arrowd:

BAYONETTA CRAZY COMBO

HnS واقعی به این میگن :دی

در اصل بخواهیم بگیم تنها بازیهایی که میشه اینجوری کمبو زد DMC و Byo ـه :دی تمام بازیهای دیگه از NG بگیر تا MGR و گاو همگی یه سری کمبوی از پیش تعیین شده هستن که پشت سر هم تکرار میشن :دی + درصد آزادی عمل بیونتا توی کمبو زنی از DMC هم بیشتره ، خودم در جریانم :دی
Power of Kamiya و این حرفها :دی
البته بماند همینی هم که داری بهش می خندی من و تو و ... عمراً بتونیم بزنیمش :دی

پ . ن : مرتیکه ما شونصد روزه داریم خودمون رو پاره می کنیم میگیم گاو HnS نیست بیایید به گزینه 1 رای بدید بعد میای عکس کامیا میذاری میگی گاو HnS نیست :دی خب پاشو بیا بگو گزینه 1 دیگه :| :دی

آخرین ویرایش:
مد کمبوی gow طرف دمش گرم خیلی‌ هم هنر کرده (واقعا کرده) اما فقط از استرگرِ نمسیس هیپ (بلید سبزه) سواستفاده کرده که به راحتی‌ هر چه تمام تر تارگت رو برات لقمه میگیره تو هوا و بدون ذره‌ای ترس از کمبو لاست تا صبح میشه زدش، البته تقصیر اون نیستا ته بازی همینه یعنی‌ بهتر از این دیگه نمیشه کومبو چین کرد.
کافیه با همین ویدئو دومیه از بایو که این یکی‌ دوستمون گذاشت مقایسه بشه، gow شاید نهایت بیستا کمبو پایه رو چند جور ترکیب کرده زده (بازم میگم کارش درسته و کار هر کسی‌ نیست) اما بایونتا غیر از چند تا استارتر و لانچر همش داره کمبو جدید میزنه:-s
لعنت بهتون من رفتم بایونتا بازی کنم

باور کنید الان من جزوه جلومه دارم درس میخونم و از ماجرای بحثتون هم اطلاعی ندارم فقط پست آخر احسان رو خوندم :دی و خاستم بگم گاو اگر منظورتون کریتوس کبیر و بازیه خداوندگار جنگ هست که خب اگر هک اند اسلش نیست پس چیست؟ :دی بازی فرمانروای سایه ها رو در کدوم دسته قرار میدید در این صورت ؟ :دی

باور کنید الان من جزوه جلومه دارم درس میخونم و از ماجرای بحثتون هم اطلاعی ندارم فقط پست آخر احسان رو خوندم :دی و خاستم بگم گاو اگر منظورتون کریتوس کبیر و بازیه خداوندگار جنگ هست که خب اگر هک اند اسلش نیست پس چیست؟ :دی بازی فرمانروای سایه ها رو در کدوم دسته قرار میدید در این صورت ؟ :دی

هر دو HnSهستند ولی ن HnSحرفه‌ای در حد DMC و Bay...از اینرو به همه‌ی بازیای این سبک میگیم HnS و به عناوین حرفه‌ای مث همون دوموردی ک گفتم میگیم CAG= Character Action Game...
پ.ن:اینا همگی در صورتی درسته ک شوما یَ تا پست بدین اینجا ک شامل عدد زیبای "2" باشه:دی...
گزینه‌های کلیم هستندی در این پستندی:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=3316005

54672887121357369464.jpg

:arrowd:

BAYONETTA CRAZY COMBO

HnS واقعی به این میگن :دی
Holy Mother of Bayonetta :x
TruthFact#: امکان نداره من بتونم توی Bayonetta اینقدر حرفه ای بشم!

دوستان تو تویتر و ... در باره نسخه بعدی سرنخی ندادند؟
فکر کنم حالا حالا های زوده برای نسخه بعدی:-s
کلا کپکام قبل از معرفی بازی هاش زیاد سر و صدا نمیکنه :دی مثلا Deep Down و Dead Rising 3 رو هم یهویی معرفی کردن :دی
اتفاقا زمان مناسبیه :دی تا سپتامبر که TGS بخواد برگزار بشه 20 ماه از عرضه DmC گذشته! حتی اگه DMC5 توی TGS 2014 معرفی بشه، در بهترین حالت عرضه اش میوفته برای اواخر 2015 یا اوایل 2016 که میشه 3 سال فاصله بین DmC و DMC5!

آخرین ویرایش:
سلام به همگی پیش از هر صحبتی گزینه ی 1 رو انتخاب می کنم :دی

در ادامه باید بپرسم که گویا همگی می خواین دویل 4 رو روی پی سی بازی کنین، من که می خوام رو 360 بازی کنم، چه کنم ؟ :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or