بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام به همگی پیش از هر صحبتی گزینه ی 1 رو انتخاب می کنم :D

در ادامه باید بپرسم که گویا همگی می خواین دویل 4 رو روی پی سی بازی کنین، من که می خوام رو 360 بازی کنم، چه کنم ؟ :D
به افتخار به این انتخابت، کلاهم رو از سرم بر میدارم. حقا که دختر عاموی خودمی:biggrin1:
منم همین سوال رو داشتم
+
چی رو ملاک میذارید؟؟؟ stylish point یا همون درجه‌ی استیا مث S یا SS???
اصلا فرقی نداره روی کدوم پلتفرم بازی میکنین. فقط چیزی که ملاکه اینه که باید از بازیتون عکس بگیرین و بذارین (اگرم بتونین فیلم بگیریم که چه بهتر) تا ببینیم کی خوب بازی میکنه تا بفرستیمش با Brea مسابقه بده.
/:)

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ 4tus4

سوپـر اولترا اکسترم هیوج بیگ خفن بزرگ لایک :D

Holy Mother of Bayonetta :x
TruthFact#: امکان نداره من بتونم توی Bayonetta اینقدر حرفه ای بشم!

کلا کپکام قبل از معرفی بازی هاش زیاد سر و صدا نمیکنه :D مثلا Deep Down و Dead Rising 3 رو هم یهویی معرفی کردن :D
اتفاقا زمان مناسبیه :D تا سپتامبر که TGS بخواد برگزار بشه 20 ماه از عرضه DmC گذشته! حتی اگه DMC5 توی TGS 2014 معرفی بشه، در بهترین حالت عرضه اش میوفته برای اواخر 2015 یا اوایل 2016 که میشه 3 سال فاصله بین DmC و DMC5!

علی این ویدئو هیچ وقت یادم نمیره :((

i7p7rrh200wqjowjj2yo.jpg

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
با رای آتوسا شد:

یک: 5 رای
دو: 6 رای
سه: 2 رای

همچنان 2 جلوتر از بقیه است >:):D

@ احسان
آی گفتی :( یعنی میشه امسال یه تریلر اینجوری از ورجیل کبیر یا از اون بهتر اسپارداری اعظم منتشر کنند؟! :crying1::((

@ امین و علی
مگه قرار نبود از رنکینگ پایان هر مرحله عکس بگیریم و بزاریم توی تاپیک؟! :D اینجوری:
dbj13v777swv420bwu2o.png

5pivgax6ymu239te0o51.png
:D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
آقا به احترام سایت رای تحریره *3 میشه.دوتا بنداز رو 1 قربونت. :d

این Review کی علی گذاشته بود چند صفحه قبل رو نگاه کردم.DMC4 عجب گرافیک خوفی داشته زمان خودش.اون زمان رو PC زاغارات بازی کردم و بعدش هم دیگه فرصت نشد رو کنسول بریم غافل شدیم.

ولی طرف عجیب داش تلاش میکرد DMC4 رو سرتر از Bayonetta نشون بده یک جاهایی

فقط من این DMC4 رو داشتم واسه PC الان میگردم نیست:((

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

اصل انتقادش به QTE بود که تا حدودی هم حق میدم بهش :D الان DMC تنها بازی تماماً ریل تایمه موجود توی سبکه :D سازنده 4 تا دکمه و استایلیش کمبو گذاشته جلوت میگه باقیش با خودت :D هیچ جای بازی تو رو مجبور به انجام هیچ کاری نمی کنه :D Pure Gameplay :bighug:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@ سهیل

اتفاقا میگن قضیه برعکسه :-" ظاهرا چون اعضای تحریریه اکثرا کار گروهی خوبی دارن و به صورت گروهی کار میکنند، باید هر 3 رایشون رو یکی حساب کنی :-" یعنی الان باید دوتا عضو دیگه تحریریه هم بیان به گزینه یک رای بدن تا تازه (با احتساب رای قبلی تو) یکی به اون گزینه اضافه بشه :-":D

نیازی به تلاش کردن نیست :-":D

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
اصل انتقادش به QTE بود که تا حدودی هم حق میدم بهش :D الان DMC تنها بازی تماماً ریل تایمه موجود توی سبکه :D سازنده 4 تا دکمه و استایلیش کمبو گذاشته جلوت میگه باقیش با خودت :D هیچ جای بازی تو رو مجبور به انجام هیچ کاری نمی کنه :D Pure Gameplay :bighug:

آره ميدونم ولي خب بيش از حد روي اين نكته مانور ميداد.توي بيونتا هم يك سري از QTE ها اجباري بود.براي بخش تورچر اصل اجباري در كار نبود.منتهي قضيه اون بود كه بيونتا همه ي چيزهايي كه DMC4 داشت رو به انضمام اين قضايا توي خودش گونجونده بود.:-"

@ سهیل

اتفاقا میگن قضیه برعکسه ظاهرا چون اعضای تحریریه اکثرا کار گروهی خوبی دارن و به صورت گروهی کار میکنند، باید هر 3 رایشون رو یکی حساب کنی :-" یعنی الان باید دوتا عضو دیگه تحریریه هم بیان به گزینه یک رای بدن تا تازه (با احتساب رای قبلی تو) یکی به اون گزینه اضافه بشه :-":D

نیازی به تلاش کردن نیست :-"

ادعاي بزرگي بود.وارد نيست.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر