بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Miss sparda

کاربر سایت
Nov 11, 2011
62
دانتهههههههههههههه:((
چه ربطی داشت!؟
خودمم نمیدونم. از صبح تا حالا رو مود گریه به حال دانتم. آخه چراااااااااااااااا؟:((
این لئون بدجوری شبیه دانته دویل 4 . داغ دل منو تازه کرده:((دستمال خدمتتون هست!؟:-s

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
Spardaسلام:praying:. دوستان فعلا دارن تعارف تیکه پاره می کنند برای هم
چقدر اسپم خوبه نظرت چی ؟;)

آره ماشالا صفحات همینطور میره جلو ولی اسپم ندید خُـــــــب؟ :d
(نیست که خودم اسپم نمیدم :d)

به نظر من اگر بازگزدد هندی میشود :d
اتفاقاً اگه برگرده، داستان خیلی حماسی میشه... خیلی فاز میده...

یه لحظه فکر کنید....

همه چیز رو به انحطاطه... همه شکست خوردن... Dane, Vergil, Nero, Lady, Trish .... و دنیا داره از هم میپاشه ....

که KING پیداش میشه
Wowwwww

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,309
نام
shahab
دوستان کمتر اسپم بدید;) لیون یک دقیقه از نیم رخ وایستا بینم شبیه دانته ای . خب ........اره کمی شبیه هستی . عجب اسپمی کردم:d

Miss sparda

کاربر سایت
Nov 11, 2011
62
اتفاقاً اگه برگرده، داستان خیلی حماسی میشه... خیلی فاز میده...

یه لحظه فکر کنید....

همه چیز رو به انحطاطه... همه شکست خوردن... Dane, Vergil, Nero, Lady, Trish .... و دنیا داره از هم میپاشه ....

که KING پیداش میشه
Wowwwww
دانتهههههههههههههه:((
منم با نظر لئون عزیز موافقم. خیلی باحال میشه.
دانتههههههه:((

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
بچه ها بخدا اگه یه بار دیگه اسپم کردین !......... :|
:d
خب به نظر من هم موضوع خوبی لئون جان مطرح کرد :
اگه اسپاردا برگرده....
توی رمانمون من و آرمین در این مورد به یه نظر مشترک رسیدیم و اینکه اسپاردا که برگرده در واقع خانواده رو یه بار دیگه بهم پیوند میده و اینجوری میشه که این دفعه خانوادگی جلوی موندوس می ایستن ! اسپاردا نیرو رو تعلیم می ده و و وو (بقیه رو تو رمان بخونین ! ;))
و اما در مورد ورجیل
از نطرم اگه ورجیل قدرتش رو از دست بده مجبوره دست به دامن دانته بشه تا کمکش کنه و از اونجایی هم که غرورش ماشالاه به آسمان می رسه پس همینجوری رو نمی کنه و دانته خودش به این ماجرا پی می بره که باید به ورجیل کمک کنه ! در نهایت هم دوست دارم که توی صحنه ی خیلی غم انگیز ورجیل و اسپاردا بمیرن :-s:((
-----------------------------
راستی بچه ها علی سیف کجاست ؟!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,309
نام
shahab
ب
و اما در مورد ورجیل
از نطرم اگه ورجیل قدرتش رو از دست بده مجبوره دست به دامن دانته بشه تا کمکش کنه

وای ...وای قلبم گرفت خدا این روز رو نیاره ورجیل عزیزم بدون قدرت بشود.;) درمورد اسپاردا اگه برگرده باهات موافقم که خانواده را دوباره دوره هم جمع می کند ولی دانته یا ورجیل قبول می کنند؟؟

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
وای ...وای قلبم گرفت خدا این روز رو نیاره ورجیل عزیزم بدون قدرت بشود.;) درمورد اسپاردا اگه برگرده باهات موافقم که خانواده را دوباره دوره هم جمع می کند ولی دانته یا ورجیل قبول می کنند؟؟
ورجیل رو که شک دارم ولی دانته بخاطر خانواده دوستیش ممکنه قبول کنه ! البته ورجیل هم بخاطر حرص قدرت قبول می کنه ;)

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
مگه میشه دو نفر با هم دوقولو باشن؟!:D
چرا موهاشون سفیده؟!:D
شخصیت دیگه چی داره؟! معرفی کنید اگه دوقولو نیستن:D

نه بابا نمیشه همش فوتوشاپه :d
موهاشون سفیده چون باباشون موهاش سفید بود :d
یه دو تا دختر خانم هم توش هستن یکیش موهاش مشکیه اسمش لیدی
یکی دیگه موهاش طلائیه اسمش تریشه
یه پسر بچه هم تو شماره ی آخر بازی بود اسمش نیرو بود اونم اتفاقا موهاش سفید بود :d

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
نه من اینکاره نیستم یعنی فن این بازی نمیشم:D فن هاش مثل خوده بازیش عجیبن من نمیخام:D

---------- نوشته در 09:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

یه سئوال دیگه:D این بازی چند تا نسخه داره؟!نسخه 1ش رو باید رو PS2بازی کنم؟!یا PS1:D؟!

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
نه من اینکاره نیستم یعنی فن این بازی نمیشم:D فن هاش مثل خوده بازیش عجیبن من نمیخام:D

---------- نوشته در 09:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

یه سئوال دیگه:D این بازی چند تا نسخه داره؟!نسخه 1ش رو باید رو PS2بازی کنم؟!یا PS1:D؟!
ps 2 ! :d
بزار hd collection این بازی به زودی برای ps 3 و 360 میاد بعد برو بازی کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر