بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اول از همه تشکر میکنم برای کمیک های زیبایی که گذاشتید ( هنوز نخوندمشون ولی به زودی میخونم ) راستی اگه اینایی که تالان گذاشتید رو به صورت یه فایل زیپ جایی آپلود میکردید خیلی خوب میشد

میگم به نظرتون سوال نظرسنجی رو نباید عوض کنیم ، یه چندتا سوال مطرح کنید ( البته خودم یه ایده دارم ) تا از بینشون یکی رو انتخاب کنیم

Miss sparda

کاربر سایت
Nov 11, 2011
62
اول از همه تشکر میکنم برای کمیک های زیبایی که گذاشتید ( هنوز نخوندمشون ولی به زودی میخونم ) راستی اگه اینایی که تالان گذاشتید رو به صورت یه فایل زیپ جایی آپلود میکردید خیلی خوب میشد

میگم به نظرتون سوال نظرسنجی رو نباید عوض کنیم ، یه چندتا سوال مطرح کنید ( البته خودم یه ایده دارم ) تا از بینشون یکی رو انتخاب کنیم
منم با عوض کردن سوال موافقم. ولی ایده ای ندارم. یعنی یه ایده دارما ولی شاید به نظر مسخره بیاد.
نظرتون راجع به این چیه؟ فکر میکنید دانه با کدوم یکی از دخترای دویل می کرای رابطه ی عاشقانه داره؟
خوب راستش این سوال رو مطرح کردم چون واقعا واسه خودم سواله.البته میشه گزینه هیچکدام رو هم توش گذاشت!;)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تریش خانوم ممنون بابت سوالی که مطرح کردید ولی به نظرم یه سوال در مورد ورجیل باشه خیلی بهتره چون با کامیک ها هم میخونه

مثلا به نظرتون ورجیل توی نسخه جدید DmC حضور داره یا نه ؟

یا

آیا ورجیل شخصیتی شیطانی داشت ؟

یا یه چیزی توی این مایه ها

Miss sparda

کاربر سایت
Nov 11, 2011
62
یافتم یافتم!!! بالاخره فهمیدم علت پدید اومدن این موجود کریه المنظر به جای دانته تو dmc جدید چیه!:-o این حادثه تلخ. در پایان وسیله ایاب و ذهاب دم در منتظر عذاداران محترم هست!!!:((
dmc_page1_by_balvarin_d30v5vc.jpg
dmc_page2_by_balvarin_d30v644.jpg
dmc_page3_by_balvarin_d30v697.jpg
انا لالله و انا الیه راجعون:((

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یافتم یافتم!!! بالاخره فهمیدم علت پدید اومدن این موجود کریه المنظر به جای دانته تو dmc جدید چیه!:-o این حادثه تلخ. در پایان وسیله ایاب و ذهاب دم در منتظر عذاداران محترم هست!!!:((
dmc_page1_by_balvarin_d30v5vc.jpg
dmc_page2_by_balvarin_d30v644.jpg
dmc_page3_by_balvarin_d30v697.jpg
انا لالله و انا الیه راجعون:((

این که تکراریه

بجای این کارا بشین فکر کن یه سوال جالب برای نظرسنجی مطرح کن :D

Miss sparda

کاربر سایت
Nov 11, 2011
62
تریش خانوم ممنون بابت سوالی که مطرح کردید ولی به نظرم یه سوال در مورد ورجیل باشه خیلی بهتره چون با کامیک ها هم میخونه

مثلا به نظرتون ورجیل توی نسخه جدید DmC حضور داره یا نه ؟

یا

آیا ورجیل شخصیتی شیطانی داشت ؟

یا یه چیزی توی این مایه ها
علی جان امضای جدیدت خیلی جالبه. درسته. دانته هر جوری که باشه بازم دانتس و ما دوسش داریم و واسه همینه که دوست نداریم شکستش در مقابل رقبای این دورش رو ببینیم.
من از دانته ی جدید بدم نمیاد ولی مخالفشم .امیدوارم داستان جدید بتونه ای تغییر ناگهانی رو توجیح کنه.
در مورد سوال هم باید بگم که من هم موافقم با نظر شما. در مورد این که ورجیل تو این سری جدید هست یا نه باید بگم بعید میدونم. ولی یه عکسی در این مورد از یکی از طرفدارا دیدم که به نظرم جالب اومد.
vergil_and_dante_by_dantsorigin_d3aaovt.jpg

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
تریش و آرمین ممنون بابت کمیکها ! البته آرمین لینکش رو گذاشت من زودتر خوندم :d ولی داستانش به نظر جالب بود
علی دانته عزیز من هم با یه نظر سنجی موافقم خوبه یه چیز جدید بزاریم در رابطه ورجیل هم باشه خوبه

Miss sparda

کاربر سایت
Nov 11, 2011
62
عاشقشم ... خیلی عالیه... محشره... ترکوندی دختر ...کار من خیلی سختر شد... با کمیکای تو کی داستانای من رو می خونه؟:((
مرسی ولی حالا مگه من کشیدمش که اینطوری جو ورت داشته؟ تو هم بشین مثل ذختر خوب بنویس داستانو.8-|
راستی انتخاب تو کدوم گزینه از امضامه؟:-/من که دومیم>:)

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
آیا Sparda باز می گردد؟

-----------------

چطورید رفقا....؟ می گم تب تاپیک RE اینجا رو هم گرفته و همه دارید با انرژی کار می کنید که تاپیک سرپا بمونه ها...
;)

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,310
نام
shahab
آیا Sparda باز می گردد؟

-----------------

چطورید رفقا....؟ می گم تب تاپیک RE اینجا رو هم گرفته و همه دارید با انرژی کار می کنید که تاپیک سرپا بمونه ها...
;)
Spardaسلام:praying:. دوستان فعلا دارن تعارف تیکه پاره می کنند برای هم
چقدر اسپم خوبه نظرت چی ؟;)

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
آره ماشالا صفحات همینطور میره جلو ولی اسپم ندید خُـــــــب؟ :d
(نیست که خودم اسپم نمیدم :d)
آیا Sparda باز می گردد؟
به نظر من اگر بازگزدد هندی میشود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند