بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
برادران آخه وقتی ISP بیچاره داره پینگ ۱۴۰ با سرور ۴.۲.۲.۴ میده آخه چ نیازی هست دیگه از سرویسای کاعش پینگ استفاده کنید؟

من الان شاتل دارم ... با سرور گیم شاتل پینگم ۱۴۰ هست با همون سروری ک گفتم
Call of duty رو ب نحو احسنت دارم بازی میکنم چندین ماه هست

ب قول دوستمون خودتون رو ب این سرویس های کاهش پینگ عادت ندید معلوم نیست چی ب چیه

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من الان 3-4 روزه که دارم از همین ایران تورنمنت استفاده میکنم هر 2دقیقه 7-8 تا تایم اوت میده ، بقیه هم همینطورن ؟ کسی اگه از جای دیگه استفاده کرده و اوکی بوده لطفا معرفی کنه.
برای منم مشکل شما رو دارم...سیستک خوبه یکم از قبل بالاتر رفته 110 میده به من ولی ثباتش بالاتر از همست...cpr وping service م بد نیست....cpr یکم بهتره...تست کن

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
برای منم مشکل شما رو دارم...سیستک خوبه یکم از قبل بالاتر رفته 110 میده به من ولی ثباتش بالاتر از همست...cpr وping service م بد نیست....cpr یکم بهتره...تست کن

الان برای شما هم ایران تورنمنت خرابه درسته ؟ سیستک اوکی بوده براتون ؟ پینگ سرویس فکر کنم سرور هاش همه از یک دیتاسنتر مشترک با ایران تورنمنت باشه !

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
الان برای شما هم ایران تورنمنت خرابه درسته ؟ سیستک اوکی بوده براتون ؟ پینگ سرویس فکر کنم سرور هاش همه از یک دیتاسنتر مشترک با ایران تورنمنت باشه !
ازه دیگه گفتم که:d
از cpr بگیر یکم وضعش ثابته...سرور 1.2 و3 به من خوب جوا داده....

3lectro

کاربر سایت
Jun 23, 2006
132

الان همشون مشکل دارن، ایران تورنمنت و CPR جفت از پارس پک سرویس می گیرن. البته سرور 3 تا 5 CPR معمولا از پارس آنلاین و یا رندومه که از روت آلمان می گذره پینگشم بالا پایین میشه. سرور 2 سیستکم که پینگ داخلیش خوبه آی پی شرکت شاتل رو میده که اونم پکت لاس داره. من چند تا آی پی از سرورهایی رو که از روت آذربایجان می گذرن از سرور اروپا یک ساعتی چک کردم بین 5 تا 10 درصد پکت دارن همه.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
نتایج تست سرور 3 پینگ سرویس
Untitled.png

تست 11 ایران تورنومنت
Untitled1.png

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
مشکلشون حل شده ؟ 3-4 روز قبل که هربار ما خواستیم بازی کنیم خراب بودن همشون .
نتایج تست رو برای همین گذاشتم یه 15 دقیقه ای داشت پینگ میکرد....همچین مشکلی نبود....ممکنه تو ساعت های مختلف قضیه فرق کنه

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستانی که سیستک دارند لطفا با سرور 2 سیستک آیپی زیر رو پینگ کنند و نتیجه رو بگن
94.250.207.132

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر