بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
با توجه به ریت دانلودی که میده و نامحدود بودنش واقعا غنیمته!
قطعی تون شاید بخاطر اداپتورPoeت باشه..
من کارم شبکه س ، خیلی جاها ازشون سرویس گرفتم. کیفیت و ریت دانلودش واقعا عالیه ولی بعضی جاها بوده اذیت کرده که جمع کردیم از رسپینا یا شرکتای دیگه اینترنت گرفتیم. مثلا محدوده شریعتی قیطریه، قطعی زیاد داره !

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,049
اینترنت TD-LTE ایرانسل. سرعت دانلودم زیر 11 مگ بر ثانیه نمیاد. بعضا 13 مگ بر ثانیه هم میشه.

2020_07_09_17_17_04.png

mahdijamshidpor

کاربر سایت
Jul 1, 2020
19
سلام دوستان یه توصیه میکنم بهتون هیچوقت مودم tdlte نخرید سرعتش داغونه اولاش خوبه بعد از 1 ماه سرعت میاد 100 کیلوبایت . موقعی که تست سرعت میگیرید مینویسه 10 مگابایت ولی موقع دانلود میزنه 100 کیلوبایت . بخدا سیم کارت ایرانسل 4.5 g از مودم tdlte بهتره . این نظر من بود حالا شما خود دانید

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
همه ش میگن بستگی به نزدیکی به دکل . والا دکل تهه کوچه ست در بهترین حالت 6مگ بیشتر رویت نشده از ایرانسل ک اونم ثابت نیست . تایم اوت فراوان داره و افت سرعت وحشتانک در حد 800 کیلوبایت . یه اشتراک 7روز ps now میگیر میبینی کل 7روز فقط صرف دانلود 70 گیگ بازی شده:D

پینگ هم که همیشه بالای 150ست . نت تایپ هم ک جایی برای تعریف نداره ک حداقل یه نیمچه ب کار گیم بیاد.

الان ک گرون کردن ک دیگه اصلا بهش فکر نمیکنم . کلا یک مورد نت استیبل و کم اذیت تو زندگی م سراغ ندارم:D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود

رفقا کسی راهکاری برای دمیج نخوردن فایل های دانلود با td ایرانسل سراغ داره جز قندشکن و تک کانکشن کردن؟ دیشب فایل ها رو پشت سر هم میزد داغون میکرد لامصب!
اون طرف هم که زیتل مدتیه سمت ما شبکه ـش به چوخ رفته کلا. پینگ افتضاح، سرعت افتضاح... چی کار دارن میکنن خدایی :D

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
درود

رفقا کسی راهکاری برای دمیج نخوردن فایل های دانلود با td ایرانسل سراغ داره جز قندشکن و تک کانکشن کردن؟ دیشب فایل ها رو پشت سر هم میزد داغون میکرد لامصب!
اون طرف هم که زیتل مدتیه سمت ما شبکه ـش به چوخ رفته کلا. پینگ افتضاح، سرعت افتضاح... چی کار دارن میکنن خدایی :D
کدوم منطقه هستید ؟

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
بروبچه های TD-LTE ایرانسل وضعیت نت شما هم به هم ریخته؟ مال من دقیقه ای یه بار انگار تایم اوت میده نت و قطع میشه ولی اتصال مودم ثابت و برقراره. سرعت دانلود هم وقتی نت برقراره خوبه. ولی اینکه هر چند دقیقه قطع و وصل میشه آزار دهندس. چیز پی ان و اینا هم به سختی وصل میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر