بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
کیفیت نت اکثر ISP ها به طور همزمان کاهش پیدا کرده. ایرانسل طول روز اوکیه ولی شبانه به طور محرز پارامترهای کیفی سیگنال افت میکنن، شاتل رو که دیگه خودتون مستحضر هستین وضعیتشو، همراه اول و آسیاتک سرعت رو مدتیه به وضوح پایین تر آوردن، زیتل که کلا شبکه ـش رو به زوال ـه، بقیه سرویس دهنده ها رو هم دقیق اطلاع ندارم. دیتاسنتر آسیاتک و سایت هایی که روش هستن هم به طرز عجیبی مشکل خوردن طوری که تو یه بازه هایی سرعت تقریبا 1/3 میشه.
ببینیم خدا چی میخواد ولی هر چی که هست به نظر میاد از سمت زیرساخته.

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
دوستان مودم ایرانسل خریدم آنتن نمیده چطوری میتونم مرجوع کنم؟:D
راهی فک نکنم داشته باشه مگه اینکه بفروشی
کیفیت نت اکثر ISP ها به طور همزمان کاهش پیدا کرده. ایرانسل طول روز اوکیه ولی شبانه به طور محرز پارامترهای کیفی سیگنال افت میکنن، شاتل رو که دیگه خودتون مستحضر هستین وضعیتشو، همراه اول و آسیاتک سرعت رو مدتیه به وضوح پایین تر آوردن، زیتل که کلا شبکه ـش رو به زوال ـه، بقیه سرویس دهنده ها رو هم دقیق اطلاع ندارم. دیتاسنتر آسیاتک و سایت هایی که روش هستن هم به طرز عجیبی مشکل خوردن طوری که تو یه بازه هایی سرعت تقریبا 1/3 میشه.
ببینیم خدا چی میخواد ولی هر چی که هست به نظر میاد از سمت زیرساخته.
سرعت همه پایینه ولی رایتل عالیه اینجا همه گیمر هستند من 6 تا 12 ظهر نامحدود میگیرم تو 6 ساعت 30 گیگ دان میکنه درحالی که همراه اول 10 ساعت 9 گیگ!

• Like
Reactions: Farzad1998

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
راهی فک نکنم داشته باشه مگه اینکه بفروشی

سرعت همه پایینه ولی رایتل عالیه اینجا همه گیمر هستند من 6 تا 12 ظهر نامحدود میگیرم تو 6 ساعت 30 گیگ دان میکنه درحالی که همراه اول 10 ساعت 9 گیگ!
اخه تو قرار داد نوشته تا ۷ روز میتونی برگردونی:-??

• Like
Reactions: Bizhanl

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
فک نکنم پس بگیرن!
بازم مطمئن نیستم فقط نظرم رو گفتم
موفق باشی
بعد یه سوال شما میدونی چقد طول میکشه سیم کارت دیتا فعال شه؟
اخه من سیم کارتو میندازم سیگنال کلا یه خطم نداره ولی تو نقشه تو محدوده ایم:-??

• Like
Reactions: Bizhanl

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
از سایت خود ایرانسل

اگه از ایرانسل گرفتی مودم رو تا اون جایی که یادمه به راحتی پس میگرفتن. خود من 2 سال پیش که برای اولین بار td گرفته بودم، منطقه پوشش نداشت و مودم رو گرفتن و مابقی مبلغ رو برگردوندن.
الان رو در جریان نیستم که به چه صورت شده سیاست هاشون، ولی تماس بگیر حتما، ان شاء الله خیره.

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
بعد یه سوال شما میدونی چقد طول میکشه سیم کارت دیتا فعال شه؟
اخه من سیم کارتو میندازم سیگنال کلا یه خطم نداره ولی تو نقشه تو محدوده ایم:-??
باید باهاشون تماس بگیری تا فعال کنن

برای سیم دیتا بسته گرفتی؟

yamakasi

عضو جدید
Nov 25, 2020
1
سلام / من کلا مشکلم با همه فرق میکنه / من 2 تا از این مودم ها خریدم ولی با فاصله 1 ماه و جفتشون از روز اول یه مشکل داشتن و مشکل اینه که وقتی مودم رو روشن میکنم / مثلا ساعت 11:33 دقیقه / همین که مودم شروع میکنه به کارکردن ( پینگ دادن ) 10 ثانیه بعد از کارکردن یه تایم اون ( time out ) میاد که کلا 20 ثانیه قطع میشه و بعد از بیست ثانیه درست میشه و کارمیکنه و میره دقیقا 2 ساعت دیگه ساعت 1:33 دقیقه دوباره تایم اوتش میاد و این هر 2 ساعت یکبار این اتقاق میوفته و ساعت تایم اوتش از اون ساعتی که ریست روشن میشه هر 2 ساعت یکبار میاد تا وقتی که مودم خاموش بشه و تایم اوتهای بعدی دیگه بستگی داره به ساعتی که شما روشنش کنید و دوباره تو هر 2 ساعت یکبار 20 ثانیه قطع میشه . بازم تکرار میکنم که هر 2 مودم اینشکلی هستن و از روز اول همینجوری کار میکنن . کسی هست که این مشکل رو داشته باشه ؟ یا درستش کرده باشه ؟ آخه من مودم رو فرستادم قسمت تعمیرات مودم ایرانسل و بعد از 10 روز زنگ زدن و گفتن ما نمیتونیم درستش کنیم . اکه کسی میتونه کمک کنه طلفا به این شماره تماس بگیره . 09120558813

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
دوستان مودم ایرانسل خریدم آنتن نمیده چطوری میتونم مرجوع کنم؟:D
اگه 7 روز از فعال سازی سیم کارتت نگذشته زنگ بزن با خط ایرانسل 707 یا 09377070000 مرجوع میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر