بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
من تبلت lte دارم و سیم کارتم رو تبدیل به 4g کردم.بسته دانلود شبانه گرفتم شب اول سرعتم تا 5 مگ هم میرفت الان سرعتم با هزار زحمت به 1.5 تا 2 میرسه.آنتنمم از اول به زور بین 2 تا و 3 تا متغیره.بین 95 تا 105 دسیبل متغیره.پینگم هم بین 70 تا 90 متغیره.چیکار باید بکنم ؟البته خونه ما ویلایی هست و خونه های بقل دستی اکثرا 6-7 طبقه هستن میرم پشت بوم تا 3 تا آنتن راحت پره بعضی وقتا 4 تا میشه و بین 80 تا 90 دسیبله.چیکار باید بکنم ؟

من چند وقته دانلود شبانه سیم کارت استفاده میکنم.
سرعتش متغییره. تا 100 گیگ در یک شب هم گرفتم. شب هم بوده 20 گیگ گرفتم.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
برای گیم TD-LTE ایرانسل بهتره یا 4G موبایل؟ من الان از نت موبایل با USB Tethering برای بازی استفاده می کنم و از کیفیتش هم راضی ام (پینگ حدود 100-140 توی اکثر بازی ها، بیشتر مواقع کاملا بدون پکت لاس)

میخوام بدونم TD-LTE ایرانسل از این لحاظ فرق خاصی با 4G موبایل داره یا نه

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
برای گیم انلاین چطوره؟ خودت ازش استفاده کردی؟
خوبه ، بستگی به منطقه ت داره !
تو سعادت آباد 80mb سرعت میده پینگشم عالیه ، با ضمانت ازشون سرویس بگیر !
دیگه از این اشعار قشنگ مصرف عادلانه هم نداره !

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
486
خوبه ، بستگی به منطقه ت داره !
تو سعادت آباد 80mb سرعت میده پینگشم عالیه ، با ضمانت ازشون سرویس بگیر !
دیگه از این اشعار قشنگ مصرف عادلانه هم نداره !
چجور ضمانتی؟ به هر حال میتونه دبه کنه سر سرعت و پینگ
راهی هست ادم ببینه با منطقش اوکی هست یا نه؟ قبل خرید

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
چجور ضمانتی؟ به هر حال میتونه دبه کنه سر سرعت و پینگ
راهی هست ادم ببینه با منطقش اوکی هست یا نه؟ قبل خرید
ضمانت روی قرارداد که اگر پینگ و سرعتتون از یه حدی بالاتر و پایین تر رفت ،ناراضی بودین، پولتونو پس بگیرید.
بعد از نصب روی پشت بوم میتونید تست بگیرید اگر ناراضی بودید بگید جمعش کنن، فقط یادتون باشه که شرایط رو قبل از فرستادن کارشناس نصب، بهشون بگید !

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
برای گیم انلاین چطوره؟ خودت ازش استفاده کردی؟

زیتل برای گیم آنلاین افتضاحه :D به شدت پکت لاست داره چه برای خود من و چه برای خیلی از دوستان دیگه. ولی خب نامحدود واقعی هست :D همه جوره هم به نفع مشتری عمل میکنن طوری که آدم خودش شرمنده میشه :D از همه لحاظ عالیه فقط گیم آنلاین رو باید دورش خط بکشی.

کلا برای گیم آنلاین dsl بهترین حالت ـشه تو ایران به لحاظ پایداری و اینا.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
زیتل برای گیم آنلاین افتضاحه :D به شدت پکت لاست داره چه برای خود من و چه برای خیلی از دوستان دیگه. ولی خب نامحدود واقعی هست :D همه جوره هم به نفع مشتری عمل میکنن طوری که آدم خودش شرمنده میشه :D از همه لحاظ عالیه فقط گیم آنلاین رو باید دورش خط بکشی.

کلا برای گیم آنلاین dsl بهترین حالت ـشه تو ایران به لحاظ پایداری و اینا.
گفتم بستگی به منطقه داره، بخاطر همین بهشون گفتم ضمانت بگیرن !
فعلا پایدارتر از فیبر مخابرات ندیدم ، هرچند امنیتش تو دیواره ، در این حد که میکروتیک یه نفر دیگه رو تو Winbox میدیدم :lol:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
ضمانت روی قرارداد که اگر پینگ و سرعتتون از یه حدی بالاتر و پایین تر رفت ،ناراضی بودین، پولتونو پس بگیرید.
بعد از نصب روی پشت بوم میتونید تست بگیرید اگر ناراضی بودید بگید جمعش کنن، فقط یادتون باشه که شرایط رو قبل از فرستادن کارشناس نصب، بهشون بگید !

من زیتل دارم ولی متاسفانه هر چند دقه یکبار نت قطع میشه! شما هم این مشکل رو دارید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر