بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
ایرانسل گند زده . کلا اینترنت td توی ایران ثابت نیست . اگه در و همسایه هاتون کافیه سه چهار نفر استفاده کنن تا سرعت شما بشه در حد دایل آپ . بعضی وقتا نهایت سرعت دانلود به یک یا دو مگ میرسه

• Like
Reactions: GameMasterr

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,433
نام
علی
کسی تجربه ی VDSL از مخابرات یا TDLTE از شرکتهارو داشته؟ فیلمتر شکن وصل میشه باهاشون؟ برای تدریس آنلاین خارج از کشور لازم دارم. ای دی اس ال پدرسگ مخابرات جواب نیست و از جای دیگه هم مرکز مخابراتیه حموم زادمون نمیزاره بگیرم! ممنون

آخرین ویرایش:
  • Angry
Reactions: unloved

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
کسی تجربه ی VDSL از مخابرات یا TDLTE از شرکتهارو داشته؟ فیلمتر شکن وصل میشه باهاشون؟ برای تدریس آنلاین خارج از کشور لازم دارم. ای دی اس ال پدرسگ مخابرات جواب نیست و از جای دیگه هم مرکز مخابراتیه حموم زادمون نمیزاره بگیرم! ممنون

TD ایرانسل دارم از لحاظ دیوار شکن خیلی محدوده و به سختی براش چیزی گیر میاد که درست کار کنه (البته اگه خواستید من جایی رو میشناسم که واسه این جوابه)
اما در کل مخابرات از این لحاظ دستت رو خیلی بازتر میزاره.
سرعت هم بستگی به شلوغی محل و فاصله از دکل داره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
TD ایرانسل دارم از لحاظ دیوار شکن خیلی محدوده و به سختی براش چیزی گیر میاد که درست کار کنه (البته اگه خواستید من جایی رو میشناسم که واسه این جوابه)
سلام داداش اون جریانی که میگی رو ایرانسل جوابه رو برام بفرست. برای لایو استریم و اینا از تویچ و یوتیوب جوابه؟

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
231
vdsl دارم فیلترشکن هم پولی و رایگان چنتایی دارم که همشون 90 درصد مواقع وصل میشن

• Like

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
td بستگی به محل هم داره , البته با وی 2 ری و وینداسکریپ وصل میشه

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,433
نام
علی
شاتل میگه رو خطت باید ای دی اس ال بگیری تا ببینیم وی دی اس ال میکشه یا نه؟! داره جوک میگه و میخواد یه سرویس ای دی اس ال بندازه؟ برای خط خودم نیست، ممنون

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
231
تاپیکو اشتباه اومدم؟ لینک تتاپیک درستو دارید به من بدید؟ یا اسمشو بگید من بگردم پیدا کنم، ممنون
اینجا
بعد این شاتل چرت پرت میگه من خودم قبلا adsl داشتم تا ۱۶ مگ هم راحت جواب میداد خواستم تغییر بدم vdsl ولی پشتیبانی گفت نمی‌کشه خطتت بعد رفتم سمت مخابرات یه راست مستقیم vdsl ثبت نام کردم تا ۵۰ مگ کشید راحت نمی‌دونم چرا شاتل اینطوری گفت.... اگه میتونی همون مخابرات بگیر کیفیتش خوبه (حداقل واسه شهر ما) ارزونترین هم هست

• Like

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اینجا
بعد این شاتل چرت پرت میگه من خودم قبلا adsl داشتم تا ۱۶ مگ هم راحت جواب میداد خواستم تغییر بدم vdsl ولی پشتیبانی گفت نمی‌کشه خطتت بعد رفتم سمت مخابرات یه راست مستقیم vdsl ثبت نام کردم تا ۵۰ مگ کشید راحت نمی‌دونم چرا شاتل اینطوری گفت.... اگه میتونی همون مخابرات بگیر کیفیتش خوبه (حداقل واسه شهر ما) ارزونترین هم هست
چون شاتل DSLAM هاش تو منطقه شما کارت VDSL نداشته ! :|
VDSLیی که من دیدم سرعت آپلودش مثل ADSLهه فقط دانلودش خوبه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر