بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Farshad1992

کاربر سایت
Feb 3, 2022
70
اینم از پشتیبانی رایتل، کلا دیوونه خونس! :d

خدایی نمیدونم بشینم براش توضیح بدم که 1.5 مگابیت یعنی 200 کیلوبایت یا همون بذارم تو دنیای خودش بمونه! (آخه 4G تا 200 کیلوبایت رو کجا تایید کرده من همین الآن برم درشو گلِ بگیرم)

Attachments

• Screenshot_20220622-203719.png
    Screenshot_20220622-203719.png
    250.7 KB · مشاهده: 52
آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
اینم از پشتیبانی رایتل، کلا دیوونه خونس! :d
اینا معیار و کیفیت سرعت اینترنت مردم را با کشورهای آفریقایی مثل گینه و سومالی و ... می سنجند . از اونا بهتر باشه یعنی کاملا اوکی هست . صحبت با پشتیبانی کار بیهوده ای هستش

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
تو زیرساخت های ایران حالا حالا ها مسئله پینگ + پهنای باند حل و فصل نخواهد شد . از همین هم سالی چندهزار میلیارد دارن پول در میارن و حتی از محل درآمد اپراتورها پول تزریق میشه به صداسیما که برای من و شما محتوا مهدوی و غرب ستیزی و... بسازن:D با پول خودت حمله میکنن به مغز و شعور خودت :hide:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,454
تو زیرساخت های ایران حالا حالا ها مسئله پینگ + پهنای باند حل و فصل نخواهد شد . از همین هم سالی چندهزار میلیارد دارن پول در میارن و حتی از محل درآمد اپراتورها پول تزریق میشه به صداسیما که برای من و شما محتوا مهدوی و غرب ستیزی و... بسازن:D با پول خودت حمله میکنن به مغز و شعور خودت :hide:
بنظرم زیرساخت ها مشکل خاصی ندارن لااقل برای برخی شبکه ها
مهم اینه که اینا نمیخوان این اتفاق بیفته هیچ وقت

• Like
Reactions: Taha75 and NO ps3

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
عجیبه ، با اینکه تو این ماه 900 گیگ دانلود کردم هنوز محدود نشده همراه اول برام!
گوش شیطون کر انگار بیخیال محدودیت شدن منم دیشب بالای 100 تا دانلود کردم .ریترنال را با 66 گیگ فکر کنم تو 3 ساعت گرفت .خیلی حال داد :D

• Like
Reactions: Taha75

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
گوش شیطون کر انگار بیخیال محدودیت شدن منم دیشب بالای 100 تا دانلود کردم .ریترنال را با 66 گیگ فکر کنم تو 3 ساعت گرفت .خیلی حال داد :D
من ی اپدیت وارزون با رزیدنت اویل دو ریمیک دانلود کردم سرعتش برام شده 1 مگ

آخرین ویرایش:
  • Sad

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
اقا من هم با رایتل هم با همراه اول اومدم دانلود کنم سرعت بالای 1 مگابایت نمیده داستان چیه
بسته رایتل گرفتم نیم ساعت نامحدود سرعت 1 مگابایت میده
کس دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟
هفته پیش با همراه اول تا 15 مگابایت دانلود میداد محدود هم نشده چون کلا 4 گیگ دانلود کردم باهاش رایتل هم الان همینطوری شده 1 مگابایت سرعت میده

آخرین ویرایش:

Farshad1992

کاربر سایت
Feb 3, 2022
70
اقا من هم با رایتل هم با همراه اول اومدم دانلود کنم سرعت بالای 1 مگابایت نمیده داستان چیه
بسته رایتل گرفتم نیم ساعت نامحدود سرعت 1 مگابایت میده
کس دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟
هفته پیش با همراه اول تا 15 مگابایت دانلود میداد محدود هم نشده چون کلا 4 گیگ دانلود کردم باهاش رایتل هم الان همینطوری شده 1 مگابایت سرعت میده
رایتل با استفاده از انتخاب دستی شبکه همه شبکه های موجود رو امتحان کن ببین رو کدوم بهتره رو همون بذار.

• Like
Reactions: barney stinson

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
رایتل با استفاده از انتخاب دستی شبکه همه شبکه های موجود رو امتحان کن ببین رو کدوم بهتره رو همون بذار.
بازم نهایت تا ۲ مگ رفت بالا قبلا تا ۱۵ رایتل میداد گند زدن توش

Farshad1992

کاربر سایت
Feb 3, 2022
70
بازم نهایت تا ۲ مگ رفت بالا قبلا تا ۱۵ رایتل میداد گند زدن توش
متاسفانه اینترنت الآن شانسی شده، یه روز خوبه یه روز بد. یه بار با بسته نامحدود همراه اول نزدیک 400 گیگ گرفتم باز محدود نشد ولی ماه بعدش بعد از 80 گیگ سرعت اومد رو 200 کیلو بایت

• Like
  • Cool
Reactions: Taha75 and NHM

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
capture_gjdy.jpg

یک شادو ساکس + نت همراه اول محدود شده روی سرعت 100 گیگ :)

• Like

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
روی گوشیم نرم افزار ADM دارم . گاهی شب ها که می زارم دانلود بعد ۱۰ ۲۰ گیگ که با همراه اول دانلود می کنه اتومات نرم افزار ADM روی حالت Pause می رود !! چرا ؟؟؟ گوشیم روی حالت سیو باتری هست ولی ADM را روی حالت unrestricted گذاشتم.

شارژ گوشی هم سریع تمام می شود بعد از ۳ ۴ ساعت. شما چجوری تا صبح کلی با همراه اول بدون مشکل و آسیب رسیدن به باتری گوشی دانلود می کنید ؟؟؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
چه شکلیه عزیز این شادوساکس ؟ چون منم بازی های کنسول رو با pc دانلود میکنم
نرم افزار Netch نسخه 1.6.2 رو از گیت هاب دانلود میکنید.

بعد این آدرس رو کپی و داخل برنامه از منوی بالا گزینه Copy Server From Clipboard رو می‌زنید و سرور اضافه میشه. از منوی پایین سرور هم گزینه Bypass LAN رو انتخاب و Start میکنید.

ss://Y2hhY2hhMjAtaWV0Zi1wb2x5MTMwNTpQQ2JUdHpYazdyWG9AMTg1LjIwNC4xLjI1MTo0NDM#MCI%f0%9f%87%ab%f0%9f%87%aeHelsinki%40AzadNet

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر