بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,566
نام
امین
دیشب همراه اول قاطی کرده بود برای من با اینکه 100 گیگم پر شده بود سرعت بالا بود تو 2 ساعت 40 گیگ زدم به بدن :D
یک هفته ای هست مثل قدیم شده برا منم تو 5 روز 800 گیگ دانلود کرده😅

آخرین ویرایش:

Farshad1992

کاربر سایت
Feb 3, 2022
70
برای من همراه اول تو سایت های داخلی اصلا محدودیت نداره هر چقدر که بخوام دانلود کنم ولی تو سایت های بین المللی دقیقا بعد 100 گیگ مصرف میاد رو 250 کیلو بایت. (که تقریبا میشه همون دو مگابیت)

• Sad
Reactions: Taha75

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,896
نام
مهراد
هنوزم میشه محدودیت ها رو دور زد با شادوساکس و من دیشب که آخرین شب دانلودم بود استفاده کردم مثلا از تلگرام ویدیو دانلود میکردم یا نرم افزار از سایت های خارجی و اوکی بود. لینک های داخلی هم که خب داخلی هستن یا مستقیم باشن توسط ربات نیم بها اوکی میشن.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
هنوزم میشه محدودیت ها رو دور زد با شادوساکس و من دیشب که آخرین شب دانلودم بود استفاده کردم مثلا از تلگرام ویدیو دانلود میکردم یا نرم افزار از سایت های خارجی و اوکی بود. لینک های داخلی هم که خب داخلی هستن یا مستقیم باشن توسط ربات نیم بها اوکی میشن.
اصلا معلوم نیست چه جوری این محدودیت هارو اعمال میکنن
برای من اسفند و اردیبهشت اصلا محدود نشد
بعد ماه پیش بعد از دانلود بازی 30گیگی از لینک داخلی محدود شد
برای بعضیا لینکهای داخلی هم محدود میشه برای بعضیا نمیشه
معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن

• Like
Reactions: NHM and SiminSecret

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
580
میشه از این روش در کنسولم استفاده کرده!؟

Farshad1992

کاربر سایت
Feb 3, 2022
70
از دیشب تا حالا سرعت همراه اول بین 500Kb تا 1Mb برام متغیره. زنگ زدم به پشتیبانی میگه برو SpeedTest نتیجه تست رو بگیر. تست گرفتم رو 7 مگابیت موند. میگه 7 خوبه! مشکل دیگه ای ندارین ؟ گفتم نه، ممنون که اطلاع رسانی کردین که 7 خوبه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر