بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

radikal0120

کاربر سایت
Jul 2, 2014
140
نام
یزدان
ماشالا چه سرعت بالاییم داره...
کلا وایمکس بدرد نمیخوره به هیچ عنوان.مخصوصا مبین نت که میشه گفت آشغال ترین ISP موجوده.

- - -ویرایش - - -

آیفونت چیه؟

الفا+ اصلا ۴جی نیست که
الفا ۲جی و الفا + ۳جی هستش

Sent from my iPad using Tapatalk

hamed87

کاربر سایت
May 5, 2008
100
دوستان یه سوال داشتم اگه من بسته شبانه همراه اولو فعال کنم (که از ساعت 2 تا 7 هست ) و شب فایلی با حجم بالا رو بزارم برا دانلود
که مثلا دانلودش تا فردا ساعت 12 ظهر طول بکشه دانلودش سر ساعت 7 صبح قطع میشه یا نه از ساعت 7 تا 12 با تعرفه معمولی دانلود میکنه ؟

supermir

کاربر سایت
Mar 29, 2013
86
دوستان یه سوال داشتم اگه من بسته شبانه همراه اولو فعال کنم (که از ساعت 2 تا 7 هست ) و شب فایلی با حجم بالا رو بزارم برا دانلود
که مثلا دانلودش تا فردا ساعت 12 ظهر طول بکشه دانلودش سر ساعت 7 صبح قطع میشه یا نه از ساعت 7 تا 12 با تعرفه معمولی دانلود میکنه ؟
اگر حجمت تموم تشه ادامه پیدا میکنه

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
دوستان کسی اطلاع داره کرج تحت پوشش ۴g هست یا نه؟ الان نت گوشی رو روشن کردم فقط 3g اومد.رو ایرانسل ۴g بود مشکلی نداشت

Sent from my iPhone

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
یه چند تا سوال داشت دوستان:
۱ـفرق بین mci و tci چی هست؟
۲ـچرا جلوی mci میزنه 2G ولی جلوی tci میزنه ۳G؟
۳ـمن تنظیمات نتورک گوشی رو روی mci اتوماتیک میزاره ولی وقتی روی tci میزارم علامت H بالای گوشی میاد ولی روی MCI میزارم علامت E میاد

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
شمال شرق مشهد
4g ایرانسل
bz7r10w7ojagxmqa26dm.png

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
درود. طبق چیزی تو سایت خود همراه اول خوندم، بسته هاش به دو صورت به اتمام می رسن - حجمی و زمانی - و با اتمامشون به هرصورت به طور خودکار دوباره شارژ میشن. اما خب الآن بسته ی شبانه ی 22 گیگابایتی که گرفتم، تموم شده اما به طور خودکار شارژ نشده ! الآنم هرکاری می کنم نمی تونم دوباره شارژش کنم و مجبورم صبر کنم تا پایان مدت اعتبار. راه حلی دوستان پیشنهاد ندارن ؟

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
دوستان اگه کسی اینجا از بسته شبانه همراه اول 3g (اون 22 گیگیه) استفاده کرده میشه بگه سرعتش چه طوره؟ من سیم کارت همراه اول ندارم میخوام ببینم اگه خوبه برای دانلود شبانه یه دونه بگیرم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
دوستان ایرانسلی، راهی واسه ترافیک خریدن هست ؟ الان من 2 گیگ از بسته ام مونده میخوام 1 گیگ دیگه بخرم.
تنها راهش اینه یه بسته ی 1 گیگ بخری علاوه بر افزایش حجم مدت زمان اون بسته به بسته ی فعلیت هم اضافه میشه.

مثلا من یه روز مونده به اتمام زمان بسته ی 10 گیگم میام یه بسته ی 200 مگ میخرم یک ماه اضافه میشه به حجمی که دارم !

Sent from my HTC One using Tapatalk

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان اگه کسی اینجا از بسته شبانه همراه اول 3g (اون 22 گیگیه) استفاده کرده میشه بگه سرعتش چه طوره؟ من سیم کارت همراه اول ندارم میخوام ببینم اگه خوبه برای دانلود شبانه یه دونه بگیرم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام
من دارم استفاده میکنم ... ببین بسته به منطقه و دکلی که ازش آنتن میگیری ممکنه سرعت فرق بکنه ... من بالاترین سرعتی که داشتم 1.5 مگ بیت ریت دانلود بوده ولی به صورت معمول سرعت دانلودم بین 800 تا 1 مگ هستش

ایرانسل ولی چون LTE هستش سرعتش به مراتب بالاتره و من اکثرا بالای 2.5 مگ بیت ریت دانلود دارم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی

همینو بگم که من آپدیت 1.08 ویچر 3 رو که 7.5 گیگ بود، چند شب پیش 2 ساعته گرفتم با کنسول :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر