بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

دوستان كسي با اين سرويسا انلاين زده؟؟ من رو كنسول اومدن امتحان كنم سرعت دانلود و اينام عالي شد اما نت تايپم شد ٣ اصلا نميتونستم بازي كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

تازه متوجه شدم این حرومی ها بسته شبانه رو حذف کردن:| یه 16 گیگ از حجمم مونده تا 3 مرداد وقت دارم بزنم دان کنم حروم نشه لعنت بهشون

همون شماره استعلام قيمت رو بزنيد مياد
*140*11#
حجمتم اگه تموم بشه اگر تمديد خودكار رو فعال كرده باشي و پول تو اكانتت باشه شارژ ميكنه مجدد، اگر نه كه از شارژ معموليت كم ميكنه

Sent from my iPhone using Tapatalk
تنها اطلاعات بسته رو میده که بفهمی چه بسته‌ای داری و کی تموم میشه

می‌خواهم ببینم چقدر از حجم مصرف شده است، نگران
بیشتر مصرف کردن نیستم نگران کم مصرف کردن هستم

Sent from my BlackBerry Q10
ستاره 100 ستاره صفر مربع اوکی بهت پیام کوتاه میده که تا حالا چقد مصرف کردی و اینکه اگه بسته شما تموم بشه بطور خود کار خودش تمدید میکنه که اگه می خوای تمدید نشه باید یه کدی بزنی که الان حضور ذهن ندارم :d

خدا لعنت کنه ایرانسل ...همراه اوا ل ..رایتل لعنت به اینا آخه تا کجا .....

این ایرانسل @#$%^& چرا بسته شبانه رو حذف کرده آخه :|
چه قدر کارمون راه میوفتاد با این ...
این بسته 3 گیگ 13 تومنش 3 گیگش روزانه ست یا ترکیبی با شبانه ـس؟
آدم خندش میگیره 3 گیگ 2 گیگ ... یه زمان شب تا صبح فیلم دانلود میکردیم 4 5 گیگ :))

ورداشت ؟ :|
بره زیر تریلی ایشالا با این میتوتستم مشکل دانلود گیم از استیمم حل کنم

من رسما اعلام امادگی کینم بریم توی بیجش جاییش اعراض کنیم کسی با منه ؟ /:)

واییی دستت درد نکنه تو فکر بودم سیم کارتم رو عوض کنم ولی با این حساب رو همون اینترنت ایراسنل خودم میمونم
واثعا تعرفه 2تا8 ایراسنل ارزونه

من چند ماه خیلی کم دانلود داشتم فقط بسته تمدید میکردم
یعنی15روز پیش حجم شبانه83گیگ داشتم:دی
دیشب اخربن شب بود حتی1مگ نذاشتم براش همشو تموم:دی ولی کلا خواب نداشتم
qnym_rps20150701_194822.jpg

دوستان من یه طرح 1 ماه 5 گیگ گرفته بودم واسه سیم‌کارت ایرانسل، فردا یک ماهش تموم میشه هنوز 4 گیگش مونده :d
میخواستم بدونم اگه یه طرح دیگه بخرم مثلا یک ماه 200 مگ، این 4 گیگ بهش اضافه میشه یا نه ؟
اگه نمیشه که بزنم یه چیزی دانلود کنم :d

دوستان من یه طرح 1 ماه 5 گیگ گرفته بودم واسه سیم‌کارت ایرانسل، فردا یک ماهش تموم میشه هنوز 4 گیگش مونده :d
میخواستم بدونم اگه یه طرح دیگه بخرم مثلا یک ماه 200 مگ، این 4 گیگ بهش اضافه میشه یا نه ؟

من چند ماه پیش این کار رو کردم و گیگ باقیمانده اضافه شد به طرح جدید ولی الان رو نمیدونم تغییرش دادن یا نه ... از ایرانسل هر چیزی بر میاد

شما ها فرقی بین H و H+ و LTE مشاهده میکنین اصن؟

برای من همشون روی 300ن تقریبن! اولا با LTE روی 1 و نیم مگ هم رفتم یک مدت ولی اصن فرقی نمیکنه الان!

اره همون200مگ ماهانه بخر اضافه میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or