بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

اینم سرعت دانلود ما :d

srg3_screenshot_2015-06-06-05-26-36.png

متاسفانه با وجود این که سرعت دانلود خوبه اما هر مدت یه بار [ شاید نیم ساعت ] سرعت به صفر می رسه و مجبور میشم اینترنت رو قطع و وصل کنم. راه حلی برای پیشنهاد میدید ؟

سلام دوستان.من الان نت 3gام رو به کامپیوتر وصل کردم همش 40 کیلوبایت سرعت دانلودشه!!!!ولی با یه موبایل دیگه 400 کیلوبایته!!!!!چرا این طوریه؟؟سیم کارت خودم اعتباریه ولی اون یکی دائمیه.هر دو هم همراه اول.
راستی سرعت دانلود 4g همراه اول و ایرانسل چنده؟؟

سلام دوستان.من الان نت 3gام رو به کامپیوتر وصل کردم همش 40 کیلوبایت سرعت دانلودشه!!!!ولی با یه موبایل دیگه 400 کیلوبایته!!!!!چرا این طوریه؟؟سیم کارت خودم اعتباریه ولی اون یکی دائمیه.هر دو هم همراه اول.

کسی نبود یه راهنمایی کنه؟؟

55555.PNG

سرعت شبانه ی ایرانسل من :دی

کوفتت بشه دوست عزیز.:d

4G یا 3G؟؟!چه طوره برای دانلود ارزونه یا گران؟؟

یه نفر جواب سوال ما رو بده:

آخرین ویرایش:
کوفتت بشه دوست عزیز.:d

4G یا 3G؟؟!چه طوره برای دانلود ارزونه یا گران؟؟

یه نفر جواب سوال ما رو بده:

3G هست یا 4G

سیمکارتم 4G ایرانسله ولی خب انتنم توی اتاقم که این سرعت رو باهاش گرفتم همون 3G هست !

طرح شبانه 24 گیگ یک ماهه 10 هزار تومنه ! خوبیش اینه تگه استفاده نکردی از 24 گیگت در صورت تمدید گیگ ها مصرف نشدت به ماه بعد هم انتقال پیدا میکنه مثلاً من الان بالا 30 گیگ حجم دارم

سعی کنید با کابل به لپتاب یا PC وصل کنید نت گوشیتون رو.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or