بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

دوستان این طرح 2-8 شب یک روزه رو هرچی تلاش میکنم نمیتونم فعالش کنم !
از دیشب 5 بار درخواست دادم هیچ خبری نیست
اپراتوری چیزی نداره ایرانسل؟

سلام

دوستان برای اینترنت ایرانسل 7 روزه 2-8 صبح نامحدود رو پیشنهاد میکنید یا 30 روزه 24 گیگ 2-8 صبح؟ کدومش میتونیم بیشتر دانلود کنیم توی یک هفته! منظورم اینه که اون هفت روزه حدود 24 گیگ یا بیشتر میشه دانلود کرد یا نه؟

سلام

دوستان برای اینترنت ایرانسل 7 روزه 2-8 صبح نامحدود رو پیشنهاد میکنید یا 30 روزه 24 گیگ 2-8 صبح؟ کدومش میتونیم بیشتر دانلود کنیم توی یک هفته! منظورم اینه که اون هفت روزه حدود 24 گیگ یا بیشتر میشه دانلود کرد یا نه؟

من خودم دیشب یه دونه طرح نامحدود یک روزه واسه تست فعال کردم در کمال ناباوری سرعت زیر رو در اختیارم گذاشت :

sorat_dl.JPG

مینیموم سرعتی که بهم داد 600 تا بود !

دوستان یه توضیح کامل در مورد طریقه سویچ بین بسته روزانه و شبانه میدید؟!
و اینکه بعد از ساعت 2 شب به اونور، چطوری از بسته شبانه استفاده کنم و مطمئن باشم که از بسته روزانه کم نمیشه؟!!

- - -ویرایش - - -

من خودم دیشب یه دونه طرح نامحدود یک روزه واسه تست فعال کردم در کمال ناباوری سرعت زیر رو در اختیارم گذاشت :

sorat_dl.JPG

مینیموم سرعتی که بهم داد 600 تا بود !

چه جوری از گوشیم (Z1) به عنوان مودم تو PC استفاده کنم؟!
سایتی نیست که برنامه Sony PC Companion رو به بطور کامل بزاره؟! یعنی ما دیگه بخش های مختلف رو دانلود نکنیم؟!

سلام میشه یکی منو بی زحمت راهنمای کنه چطور اینترنت گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم مدل گوشی ام Samsung galaxy GT_S5360 هست خیلی ممنون میشم

از بخش SettingsواردTetheringشو گزینه ی USBوWIFIهست اگه نبود از نرم افزار FoxiFiیاPdaNetاستفاده کن
هر دو نرم افزار بر روی گوشی و کامپیوتر باید نصب باشند

دوستان این 4g سرعت ش چطوره برای دانلود بازی های xb1 ?
بعد میصرفه بخاطرش مودم 4g گرفت؟ چون گوشی خوبی ندارم

من الان روگوشیم (n97) با سیمکارت ایرانسل مال چند سال پیش انداختم طرح 1 روزه فعال کردم نهایت سرعتی که برای دانلود بهم میداد 300 بود بعد 3g سرعتش همین قدره؟
کسی نمیدونه چطور باید اینترنت رو انداخت روکنسول با گوشی(n97)

و اینکه بعد از ساعت 2 شب به اونور، چطوری از بسته شبانه استفاده کنم و مطمئن باشم که از بسته روزانه کم نمیشه؟!!

- - -ویرایش - - -

چه جوری از گوشیم (Z1) به عنوان مودم تو PC استفاده کنم؟!
سایتی نیست که برنامه Sony PC Companion رو به بطور کامل بزاره؟! یعنی ما دیگه بخش های مختلف رو دانلود نکنیم؟!

کسی نیست؟!

سلام
دوستان من یه وان ام ۷ دارم که ۴ جی هم هست اما به هیچ عنوان نمیتونم به اینترنت همراه اول به صورت ۳ جی وصل شم(اج وصل میشه) اما با رایتل و ایرانسل مشکلی ندارم به نظرتون مشکل کجاست؟ ممکنه به خاطر سیم کارتم باشه؟ نقاط مختلف تهران هم تست کردم.
ممنون

دوستان عزیز ۲تا نکته:

۱- اینکه بسته های نامحدود ، فقط اسماً نامحدوده و محدودیت ۱۰۰گیگی داره
۲- اگر بسته ۱روزه نامحدود (۱۰۰گیگ) رو بعد از ساعت ۲ فعال کنید، ۲شب میتونید از اینترنتش استفاده کنید

آقا اینو جواب بدید، جای دوری نمیره ها :d
تو نت چیزی پیدا نکردم

آقا اینو جواب بدید، جای دوری نمیره ها :d
تو نت چیزی پیدا نکردم

گوشی رو یک بار خاموش روشن کنید:d
اگر خط تون irancell هست شماره#10*141* بگیرید اونجا زده حجم اینترنت روزانه با شبانه رو . اول همین شماره رو بگیرید ببنید چقدر روزانه حجم دارید یه ذره دانلود کنید بعد سرعی این شماره رو که دادم بگیرید ببنید از حجم روزانه کم شده یا نه اگر کم نشده بود یعنی اینکه داره از شبانه استفاده میکنه

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان من یه وان ام ۷ دارم که ۴ جی هم هست اما به هیچ عنوان نمیتونم به اینترنت همراه اول به صورت ۳ جی وصل شم(اج وصل میشه) اما با رایتل و ایرانسل مشکلی ندارم به نظرتون مشکل کجاست؟ ممکنه به خاطر سیم کارتم باشه؟ نقاط مختلف تهران هم تست کردم.
ممنون
زنگ بزنید ابراتور ازشون سئوال کنید ببنید جریان چیه با یه گوشی دیگه هم تست کنید یا تنظیمات گوشیتونو Rest defult کنید ببنید درست میشه

دوستان این 4g سرعت ش چطوره برای دانلود بازی های xb1 ?
بعد میصرفه بخاطرش مودم 4g گرفت؟ چون گوشی خوبی ندارم

من الان روگوشیم (n97) با سیمکارت ایرانسل مال چند سال پیش انداختم طرح 1 روزه فعال کردم نهایت سرعتی که برای دانلود بهم میداد 300 بود بعد 3g سرعتش همین قدره؟
کسی نمیدونه چطور باید اینترنت رو انداخت روکنسول با گوشی(n97)
xb1 رو نمیدونم اما من خودم گذلشتم واسه دانلود 1 هفته نا محدود رو و بالاترین سرعتی که داد به من 790kb بود:d و بیشتر اوقات رو 200-500 هست
بستگی به خودت داره که چقدر میخوای باهاش کار کنی ببینی می صرفه برات.من یه USB هایی رو از سایت دیدم که کار گوشی رو میکنن یعنی سیمکارت رو داخل USB میذاری بعد وصل میکنی به PCبجای گوشی USB مودم شما میشه حالا نمیدونم برای XB1 هم این کار میکنه یا نه فیمتش هم 90 تومن بود فکر نکنم گرون تر شده باشه
من خودم امتحان نکردم حالا این سایت رو یه نگاه بنداز توضیح داده چطوری
Guide: Connect To Xbox Live & PSN via a Nokia Phone ...

- - -ویرایش - - -

چطور این یک روزه رو فعال کنم؟ کدش چنده؟

برای سرویس ایرنسل شماره #1*5*555* شما وقتی تو اون منو خرید اینترنت روزانه اش برید دکمه # رو فشار بدید صفحه بعدش رو میاره تو صفحه اخرش نا محدودش رو گذاشته

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or