بحث و تبادل نظر در رابطه با فروشندگان اکانت های ظرفیتی و قانونی

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
من یه اکانت از یه نفر خریدم که از فروشگاه یانگ سنتر خریده بود. اکانت اونموقع برام فعال کردن بدون هیچ مشکلی. حالا بعد از مدتها که مججد وارد اکانت شدم میگفت باید sign in بشی
حالا یانگ سنتر میگه ما فقط به اون اولیه که از ما خریده فقط پشتیبانی میدیم و به شما پشتیبانی نمیدیم. میگه که من باید به اون طرف بگم که پیام بده به اینا.
عجیبه واقعا

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
من یه اکانت از یه نفر خریدم که از فروشگاه یانگ سنتر خریده بود. اکانت اونموقع برام فعال کردن بدون هیچ مشکلی. حالا بعد از مدتها که مججد وارد اکانت شدم میگفت باید sign in بشی
حالا یانگ سنتر میگه ما فقط به اون اولیه که از ما خریده فقط پشتیبانی میدیم و به شما پشتیبانی نمیدیم. میگه که من باید به اون طرف بگم که پیام بده به اینا.
عجیبه واقعا
من که پشت دستمو داغ کردم دیگه ظرفیتی نگیرم 850 پول بی زبون رو ریختم تو جوب

• Like
Reactions: AMIN-1399F

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
من که پشت دستمو داغ کردم دیگه ظرفیتی نگیرم 850 پول بی زبون رو ریختم تو جوب
کلا خرید دیسک امن و راحت تره ،فروشش هم بهتره.
خرید اکانت در دو حالت منطقیه ،اول بحث هزینه بالای دیسک دوم اینکه کنسول دیحیتال باشه.
ولی دیسک اون ارامش رو داری که دیگه داستان نداری.
هم امکان تعویض هست هم فروش.

روز نیست خبر کلاهبرداری و بی توجهی فروشنده های اکانت ها نیاد.

آخرین ویرایش:

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
کلا خرید دیسک امن و راحت تره ،فروشش هم بهتره.
خرید امانت در دو حالت منطقیه ،اول بحث هزینه بالای دیسک دوم اینکه کنسول دیحیتال باشه.
ولی دیسک اون ارامش رو داری که دیگه داستان نداری.
هم امکان تعویض هست هم فروش.

روز نیست خبر کلاهبرداری و بی توجهی فروشنده های اکانت ها نیاد.
من یبار سر خرید اکانت ۶۰۰ تومن رفت تو پاچم‌. فقط باید از جایی که میشناسید خرید کنید.
از یانگ سنتر من چندین بار خرید داشتم حتی حضوری از فروشگاهشون هم دسته خریدم
اما نمیدونم این سری چرا اینجوری کردن

• Like
Reactions: mikami.pro

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
خرید دیسک دیگه دردسر های دانلود بازی هم ندارید. واقعا بهتره ولی خب گرونتر!
الان طوری شده دیسک هم بخری باید کلی دیتا دانلود کنی
چون اکثر بازی ها ناقص یا باگ و مشکل پرفورمنس دارن و بدون ابدیت بعضا خیلی سخت میشه بازیشون کرد (مثل جدای سوروایو و........)
پس دلیل (بخاطر دانلود نکردن دیسک بگیریم) ، منتفی میشه
البته باز هستن بازی هایی که همون موقع لانچ بهترین شرایط رو دارن و مشکلی نداره بدون ابدیت بازی کنی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
الان طوری شده دیسک هم بخری باید کلی دیتا دانلود کنی
چون اکثر بازی ها ناقص یا باگ و مشکل پرفورمنس دارن و بدون ابدیت بعضا خیلی سخت میشه بازیشون کرد (مثل جدای سوروایو و........)
پس دلیل (بخاطر دانلود نکردن دیسک بگیریم) ، منتفی میشه
البته باز هستن بازی هایی که همون موقع لانچ بهترین شرایط رو دارن و مشکلی نداره بدون ابدیت بازی کنی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
اونکه بله درسته ولی هرچی باشه دوروز دیگه بخوای بفروشی میدونی پول دستتو میگیره حالا بالا پایینش مهم نیست از طرفی هم استرس اینو نداری که بازیت قفل بشه یا خدایی نکرده مشکلی برای دستگاهت پیش بیاد

• Like
Reactions: mikami.pro

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
اونکه بله درسته ولی هرچی باشه دوروز دیگه بخوای بفروشی میدونی پول دستتو میگیره حالا بالا پایینش مهم نیست از طرفی هم استرس اینو نداری که بازیت قفل بشه یا خدایی نکرده مشکلی برای دستگاهت پیش بیاد
شما دیسک بازی میخری و بازی میکنی و تموم میشه و حالا برای فروشش چیکار میکنی؟ راهنمایی کنید تا ما هم بدونیم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
شما دیسک بازی میخری و بازی میکنی و تموم میشه و حالا برای فروشش چیکار میکنی؟ راهنمایی کنید تا ما هم بدونیم
تو همین بازی سنتر اگهی میکنه.
تو دیوار اگهی میکنه
تو ایسام آگهی میکنه
تو گروه های تلگرامی و واتس اپی اگهی میکنه

• Like
Reactions: гадюка

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
کار خاصی انجام نمیدم بستگی به بازی داره که خرید میکنم شده یه بازی با قیمت پایینتر دادم شده بالاتر رد کردم رفته واسه فروششم از تو دیوار اقدام میکنم و یا داخل همین سایت بازیسنتر و در بدترین حالت هم که فروش نره که خیلی کم پیش اومده بردم توپخونه فروختم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر