بتلفیلد 4 بر روی PS4 با رزولوشن 720p اجرا میشود!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
Battlefield-4-720P-PlayStation-4.jpg

بازی بتلفیلد 4 بر روی PS4 با رزولوشن واقعی 720p و به صورت 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه البته بازی به رزولوشن 1080p تبدیل مقیاس یا بزرگنمایی میشه ولی رزولوشن واقعی بازی همون 720p هست در مورد رزولوشنی که بازی روی xone اجرا میشه هنوز به صورت رسمی چیزی گفته نشده ولی ممکنه بازی روی Xone هم با رزولوشن واقعی 720p اجرا بشه...
سازندگان Killzone SF این بازی رو روی PS4 با رزولوشن واقعی 1080p ولی به صورت 30 فریم بر ثانیه در حالت تک نفره و 60 فریم بر ثانیه در حالت مولتی پلیر اجرا میکنن البته در حالت مولتی پلیر مقداری از جزیئات بازی کم میشه برای همین به نظر میرسه که سازندگان BF4 برای رسیدن به نرخ رندر 60FPS مجبور به نصف کردن رزولوشن بازی شده باشن.

منبع:
Battlefield 4 Officially Runs at 720P on PlayStation 4 - Upscaled to 1080P with 60 FPS

HAWX

کاربر سایت
Jul 31, 2010
79
بابک که برای شوخی گفت اما انصافا رو کدوم منطق ps4 50% قویتره؟:D
سرعت رم که تاثیری در قدرت نداره! یعنی در حد 1% یا 2%! دیگه چیش فرق داره که فنبوی های همیشه در صحنه اعتقاد دارن ps4 حدود 0.5 برابر قویتره

چون خود amd ادعا کرده قویترین apu رو برای ps4 ساخته راستی اعداد 1.23 و 1.84 ترافلاپ رو که فراموش نکردید

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,200
Source؟
In Theory: Can Xbox One multi-platform games compete with PlayStation 4? • Articles • Eurogamer.net
سرعت رم که تاثیری در قدرت نداره! یعنی در حد 1% یا 2%! دیگه چیش فرق داره که فنبوی های همیشه در صحنه اعتقاد دارن ps4 حدود 0.5 برابر قویتره
نه بابا شوخی چیه؟:-/ DF تایید کرده حدود 50% قوی تره، البته در عمل شاید کمتر از این 50% تو بازیهای مولتی پلتفرم به چشم بیاد. ولی خُب بازم نسخه های PS4 باید بهتر باشن.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

PS4 هفت گیگ رم GDDR5 در اختیار سازنده میزاره وان 5گیگ DRR3 ,طبق این میزارن رم در PS4 2 گیگ بیشتره اونم با سرعت GDDR5 پس خیلی بیشتر از 50درصد میشه.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
به نظر من نباید خودتون رو درگیر این کنید که بازی اول شخص اون هم بازی ای که سازندش DICE و ناشر EA هست بر روی کنسولها بهترین حالت رو داشته باشه چون این طور که از تجربه این ناشر و شرکاش پیداست تو تمام بازیهای اول شخصشون بر روی PC تمرکز کردن و مشخصات سیستمهای هیولایی که اگر بخواید با اون سیستمها این بازیها رو تجربه کنید باید پول 8 تا PS4 و یا X ONE رو خرج کنید که اون هم تازه هر چند سال یک بار بتونید از قدرت سیستمتون بر روی بازیها استفاده کنید،شماها رو نمی دونم اما من یکی که از یک بازی که بر روی PC ساختش کلید خورده انتظاری ندارم روی کنسولها هم همون جزییات رو دقیقن داشته باشه،اصل بازیهای یک کنسول بازیهایی هست که 1.انحصاری اون کنسول باشه 2.ساختش بر روی کنسول کلید خورده باشه
کلن من یکی که توقعی بیش از این از DICE و EA در قبال کنسولها ندارم،نه تنها این نسل و نسل بعد حتی اگر نسل 10 ام کنسولها یعنی PS6 هم بیاد باز هم همین ماجرا ادامه داره،در ضمن باید این بازیها رو با بازیهای شرکتهایی چون Naghty Dog,Santa Monica و ... مقایسه کرد (از نظر گرافیکی) چون این استودیوها بهترین و با تجربه ترین برنامه نویسان و مهندسان رو در اختیار دارن پس در نتیجه تا بازی این شرکتها رو بر روی PS4 نبینم نظر قطعی در مورد قدرت گرافیکی و پردازشش نخواهم داد

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,618
نام
Armin
In Theory: Can Xbox One multi-platform games compete with PlayStation 4? • Articles • Eurogamer.net

نه بابا شوخی چیه؟:-/ DF تایید کرده حدود 50% قوی تره، البته در عمل شاید کمتر از این 50% تو بازیهای مولتی پلتفرم به چشم بیاد. ولی خُب بازم نسخه های PS4 باید بهتر باشن.
اینا همه ش درسته تا زمانی که پای کلود وسط نباشه . اونوقته که X1 با قدرت بی نهایت کلود عملا چیزی به اندازه 2 به توان عدد آووگادرو از PS4 قوی تره .

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
اصلا تا حالا BF4 در حال اجرا بر روی X1 دیده نشده که بعضیا از الان عروسی گرفتن ...

من شخصا حاضرم سر هر چیزی خواستین شرط ببندم که در نهایت نسخه X1 هیچ برتری از لحاظ گرافیکی نسبت به PS4 نداره . ( مگه اینکه کلا سخت افزار MS اینی نباشه که تا الان مشخص شده ، یعنی همون اعتقادات خاص Gartall درست باشه :d )

نسل پیش کلا سخت افزار این 2 تا کنسول هیچ ربطی به هم نداشتن و از ریشه معماریشون با هم فرق میکرد و در واقع این بازیساز بود که تعیین میکرد بر اساس کدوم کنسول باریش رو بهینه کنه و اون تفاوت ها بوجود میومد .
اما در این نسل هر دو کنسول خیلی خیلی به هم شبیه هستن و شرایط قبل نمیتونه تکرار بشه .

ضمنا نگران کیفیت بازیهای نسل بعد هم نباشید ... هر دو کنسول بازیهایی رو نشون دادن در همین اول که اگه قرار باشه تا آخر نسل هم هیچ پیشرفتی نباشه ( که 1 در میلیارد هم امکان نداره ) من شخصا گله ای ندارم .... Infamous - Quantum Break - Forza - Watch Dogs - Killzone و ...

من کاری به بحثایی که میشه ندارم ماشالا فرخ خودش تنهایی دو سه تا فروم رو با هم حریفه تک به 50 که هیچی تک به پنج میلیونم کم نمیاره :d ولی احتمال اینکه سخت افزار Xbox one با چیزی که دربارش صحبت میشه فرق داشته باشه هست. یادم نیست کجا بود ولی یکی از همین سازنده های ایکس باکس وان همین چند وقت پیش تلویحی گفته بود که ما نمیتونیم یه سری چیزهارو تا روز ریلیز کنسول بگیم چون سری هستن یا یه چیزی تو همین مایه ها فکر کنم بچه ها لینکشو گذاشته بودن.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چون خود amd ادعا کرده قویترین apu رو برای ps4 ساخته راستی اعداد 1.23 و 1.84 ترافلاپ رو که فراموش نکردید​

تروخدا دست از این ترافلاپ ها بردارید! کارت گرافیک من 4 ترافلاپه! یعنی 4 برابر ps4 قدرت داره؟

- - -ویرایش - - -

PS4 هفت گیگ رم GDDR5 در اختیار سازنده میزاره وان 5گیگ
چرا خبر دروغ پخش میکنید؟ ps4 فقط سیستم عاملش 5 گیگه! در مورد 1 هم خبری ندادن

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,130

هنوز هیچ کدوم از این دو کنسول وارد بازار نشدن پس به طور عملی و تجربی نمیشه مقایسه و آزمایش کردشون. ولی به طور علمی و تئوری میشه و نتیجش هم توی عکس زیر هست.
011ecba39754.jpg

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,618
نام
Armin
تروخدا دست از این ترافلاپ ها بردارید! کارت گرافیک من 4 ترافلاپه! یعنی 4 برابر ps4 قدرت داره؟

- - -ویرایش - - -

الان شما خبر غیر دروغ پخش می کنید؟!:d:-/

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
هنوز هیچ کدوم از این دو کنسول وارد بازار نشدن پس به طور عملی و تجربی نمیشه مقایسه و آزمایش کردشون. ولی به طور علمی و تئوری میشه و نتیجش هم توی عکس زیر هست.
URL]
این چرت پرتا چیه آخه؟ یعنی کارت گرافیک من از نسل بعد بیشتر فریم میگیره؟
این اعداد رو بریزید دور تا کنسولا 1 سال از عمرشون نگذره این صحبتا فقط چرنده
الان شما خبر غیر دروغ پخش می کنید
yahoo_4.gif
yahoo_7.gif

تو همین فروم بگردی خبرش رو گذاشتن
البته من اشتباه کردم 3.5 گیگ برای سیستم عاملش میره! در حالی که این مقدار برا وان 3 گیگه!

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بعد اون وقت چطوری بعضی بازی ها بالای 3 گیگ رم مصرف می کنن.:|
اتفاقا در مورد X1 خبر رسمی دادن که فقط 5 گیگ برای سازندگان هست.
خواهشا اظهار نظر الکی نکنید.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من نمیدونم خود ـه ماکرو را به را میگه کنسول ما قوی تره , پهنای باندش دو برابره , با سیستم ابری شونصد درصد هم قوی تر میشه و یه گونی ترانزیستور داره و ... باز شما بیخیال نمیشین ؟ یکی میخاد خود ـه ماکرو رو سر این قضیه مسخره کنه . اعتماد به نفس که دارین تا این حد نوبره والا ! :D

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
من کاری به بحثایی که میشه ندارم ماشالا فرخ خودش تنهایی دو سه تا فروم رو با هم حریفه تک به 50 که هیچی تک به پنج میلیونم کم نمیاره :d ولی احتمال اینکه سخت افزار Xbox one با چیزی که دربارش صحبت میشه فرق داشته باشه هست. یادم نیست کجا بود ولی یکی از همین سازنده های ایکس باکس وان همین چند وقت پیش تلویحی گفته بود که ما نمیتونیم یه سری چیزهارو تا روز ریلیز کنسول بگیم چون سری هستن یا یه چیزی تو همین مایه ها فکر کنم بچه ها لینکشو گذاشته بودن.
چه بهتر.....پس با اين اوصاف كه شما ميگي حتما شاهد كيفيت برتر در xbo خواهيم بود......
مايكرو هم مشخصات سخت افزار كنسولش كه بهتر از رقيب هم هست رو كه ميتونه توتبليغات براي پيش فروش كنسولش خيلي كمك كنه براي اينكه ريا نشه سري نگه داشته....ok:)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

- - -ویرایش - - -

برای وان تایید رسمیه,برای PS4 هم بچه ها توی تاپیک کناری ثابت کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر