بتلفیلد 4 بر روی PS4 با رزولوشن 720p اجرا میشود!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
Battlefield-4-720P-PlayStation-4.jpg

بازی بتلفیلد 4 بر روی PS4 با رزولوشن واقعی 720p و به صورت 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه البته بازی به رزولوشن 1080p تبدیل مقیاس یا بزرگنمایی میشه ولی رزولوشن واقعی بازی همون 720p هست در مورد رزولوشنی که بازی روی xone اجرا میشه هنوز به صورت رسمی چیزی گفته نشده ولی ممکنه بازی روی Xone هم با رزولوشن واقعی 720p اجرا بشه...
سازندگان Killzone SF این بازی رو روی PS4 با رزولوشن واقعی 1080p ولی به صورت 30 فریم بر ثانیه در حالت تک نفره و 60 فریم بر ثانیه در حالت مولتی پلیر اجرا میکنن البته در حالت مولتی پلیر مقداری از جزیئات بازی کم میشه برای همین به نظر میرسه که سازندگان BF4 برای رسیدن به نرخ رندر 60FPS مجبور به نصف کردن رزولوشن بازی شده باشن.

منبع:
Battlefield 4 Officially Runs at 720P on PlayStation 4 - Upscaled to 1080P with 60 FPS

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,130
این چرت پرتا چیه آخه؟ یعنی کارت گرافیک من از نسل بعد بیشتر فریم میگیره؟
این اعداد رو بریزید دور تا کنسولا 1 سال از عمرشون نگذره این صحبتا فقط چرنده

تو همین فروم بگردی خبرش رو گذاشتن
البته من اشتباه کردم 3.5 گیگ برای سیستم عاملش میره! در حالی که این مقدار برا وان 3 گیگه!

100 ها بار توسط 100 ها نفر همینجا گفتن که ما داریم از کنسول ها صحبت میکنیم ولی عده ای هی اصرار میکنن PC رو وارد بحث کنن! بله شما میتونی روی یه کیس 2 تا کارت گرافیک که هر کدومشون به تنهایی از هر دوی این کنسول ها قوی تره بندازید و جواب قسمت بعد هم باز بله خیلی قویتر از کنسول هاست. مکانیزم PC با Gaming Console فرق داره چطور باید این رو به شما ثابت کرد؟ حافظه گرافیکی PS3 و XB360 فقط 256 مگ هستش پس چطور به این بازی ها رسیدن؟ چون تمام قطعات کنسول برای بازی ساخته و بهینه شدن و نرم افزارشون هم مخصوص بازی کد شدن حالا باز بیان بگید PC من قوی تره... نمیدونم باید دیگه چطور توضیح بدم!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
كاري به باقي بحث ها ندارم ولي من ترجيح ميدم Battlefieild 4 رو همون 720P بازي كنم عوضش كنارش Killzone Shadowfall و The Order يا از اونور Quantum Break و Ryse رو هم بتونم بازي كنم.

Remedy

کاربر سایت
Aug 24, 2013
10
بابک که برای شوخی گفت اما انصافا رو کدوم منطق ps4 50% قویتره؟:D
سرعت رم که تاثیری در قدرت نداره! یعنی در حد 1% یا 2%! دیگه چیش فرق داره که فنبوی های همیشه در صحنه اعتقاد دارن ps4 حدود 0.5 برابر قویتره

سرنی
منبع معتبر تر از این میخوای؟:d

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
چه بهتر.....پس با اين اوصاف كه شما ميگي حتما شاهد كيفيت برتر در xbo خواهيم بود......
مايكرو هم مشخصات سخت افزار كنسولش كه بهتر از رقيب هم هست رو كه ميتونه توتبليغات براي پيش فروش كنسولش خيلي كمك كنه براي اينكه ريا نشه سري نگه داشته....ok:)

آخه همه چیز که مشخصات سخت افزاری نیست... من نمیدونم شاید PS4 از Xone خیلی قویتر باشه شاید یکم قویتر باشه شاید اصلا برعکس باشه اون چیزی که من میدونم اینه که اعداد روی کاغذ همه چیز رو به آدم نمیگن باور کنید مسئله به همین سادگیه قبلا در موردش نظر دادم دوست داشتی تو این پست بخون:

http://forum.bazicenter.com/thread77604/page20/#post2721881

در مورد قدرت Xone هم مایکروسافت کم تبلیغ نکرده از اینکه رسما گفته قویترین کنسول بازی تاریخ هست تا همین الان تبلیغ رسمیش تو سایت Xbox که داره میگه سوپرکامپیوتر ساختیم:

64348670626288138398.jpg

http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/innovation

دیگه نمیدونم شاید فکر میکنن بیشتر از این تبلیغ کنن نتیجه برعکس داره یا شاید هنوز سونی بعضی چیزارو رو نکرده باشه به هر حال اینا دوتا کمپانی هستن که اندازه دو تا کشور دفتر و دستک و کارشناس تبلیغات و آنالیزرو جاسوس صنعتی و هزار تا چیز دیگه دارن.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آخه همه چیز که مشخصات سخت افزاری نیست... من نمیدونم شاید PS4 از Xone خیلی قویتر باشه شاید یکم قویتر باشه شاید اصلا برعکس باشه اون چیزی که من میدونم اینه که اعداد روی کاغذ همه چیز رو به آدم نمیگن باور کنید مسئله به همین سادگیه قبلا در موردش نظر دادم دوست داشتی تو این پست بخون:

http://forum.bazicenter.com/thread77604/page20/#post2721881

در مورد قدرت Xone هم مایکروسافت کم تبلیغ نکرده از اینکه رسما گفته قویترین کنسول بازی تاریخ هست تا همین الان تبلیغ رسمیش تو سایت Xbox که داره میگه سوپرکامپیوتر ساختیم:

دیگه نمیدونم شاید فکر میکنن بیشتر از این تبلیغ کنن نتیجه برعکس داره یا شاید هنوز سونی بعضی چیزارو رو نکرده باشه به هر حال اینا دوتا کمپانی هستن که اندازه دو تا کشور دفتر و دستک و کارشناس تبلیغات و آنالیزرو جاسوس صنعتی و هزار تا چیز دیگه دارن.

ببین من اصلا با این کل کل کاری ندارم دوست هم ندارم داشته باشم اما یه سوال چند تا سازنده تا الان گفتن Ps4 قویتر از ONE ؟ چند نفر برعکس این حرف زدن ؟ اگه قراره به صحبت هر دوتا شرکت هم توجه نکنیم دیگه سازنده ها که دروغ نمیگن میگن ؟

مورد بعدی انتظار معجزه از سرتون بیرون کنید دیگه الان اگه قرار بود کنسول ها تغییر کنن تا الان تغییر کرده بود دیگه 2 ماه به عرضه کنسول انتظار تغییر نداشته باشین .

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
ببین من اصلا با این کل کل کاری ندارم دوست هم ندارم داشته باشم اما یه سوال چند تا سازنده تا الان گفتن Ps4 قویتر از ONE ؟ چند نفر برعکس این حرف زدن ؟ اگه قراره به صحبت هر دوتا شرکت هم توجه نکنیم دیگه سازنده ها که دروغ نمیگن میگن ؟
فکر کنم پست من خیلی واضح بود دوست عزیز لطفا یه بار دیگه بخونش...
من اکثر سازنده هارو دیدم در باره مشخصات روی کاغذ صحبت کردن به جز سازنده watch dogs که گفته بود بازی رو Xone ممکنه پویاتر باشه به دلیل استفاده از کلود جای دیگه ندیدم سازنده ای که برای جفت کنسولا در حال بازی ساختن باشه گفته باشه بازی ما روی کنسول فلان بهتر اجرا میشه.

Remedy

کاربر سایت
Aug 24, 2013
10

مورد بعدی انتظار معجزه از سرتون بیرون کنید دیگه الان اگه قرار بود کنسول ها تغییر کنن تا الان تغییر کرده بود دیگه 2 ماه به عرضه کنسول انتظار تغییر نداشته باشین .

پس چرا نسخه ps4 رزولوشن 720 اجرا میشه؟حتما تقصیر سازنده هاست؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
فکر کنم پست من خیلی واضح بود دوست عزیز لطفا یه بار دیگه بخونش...
من اکثر سازنده هارو دیدم در باره مشخصات روی کاغذ صحبت کردن به جز سازنده watch dogs که گفته بود بازی رو Xone ممکنه پویاتر باشه به دلیل استفاده از کلود جای دیگه ندیدم سازنده ای که برای جفت کنسولا در حال بازی ساختن باشه گفته باشه بازی ما روی کنسول فلان بهتر اجرا میشه.

مشخصات روی کاغذ به نظرت الان که Gamescom امده هنوز دارن در مورد کاغذ صحبت میکنن ؟ یا اینها dev kit دارن دیگه ؟ یعنی میخوای بگی ملت الان دارن برای PS4 بازی میسازن یا xbox one که گفتن PS4 قویتره نمونش Gaijin از روی کاغذ این صحبت کردن همشون ؟ پس چطور 2 ماه دیگه قراره کنسول ها عرضه بشن ؟

یعنی سازنده NFS هم حرفی نزده که گفته یکی از کنسول ها قویتره ؟ مهم اینکه گفته شده یکی از کنسول ها قویتره ؟ این هم آینده مشخص میکنه اما اینکه شما داری جوری جلوه میدی انگار اون سازنده های که این حرف زدن کاغذ بوده بعد این همه مدت و چرا حرفشون پس نگرفتن و بیان نکردن برعکسه جای شگفتی نداره ؟

الان برای من سوال شده واقعا میگم یا سازنده ها کلا دستشون به کنسول ها نخورده یا کارمک که گفته بود کنسول ها به هم نزدیکن هم از روی کاغذ این صحبت کرده ؟ به خاطر اینکه اگه حرف کارمک ملاک بگیریم(نمیدونم چطور باید حسابش کرد یک روز برای بعضی ها حکم خدا داره یه روز نه مثل خیلی از سازنده های دیگه ) سازنده NFS یه جورایی bullshit گفته از طرف دیگه اگه حرف کارمک درست بگیریم پس این حرفی که گفته میشه روی PS4 اینجوری اجرا میشه BF و روی ONE بهتره هم bullshit میشه و از طرف دیگه کارمک هم که از کنسول ها تعریف کرده بود bullshit میشه حرفش این وسط .

اگه نزدیکن این همه دعوا چیه هرکی بره کنسولش بگیره حالش ببره بر مبنایی بازی که میپسنده انقدر کش دادن نداره این مطلب .

چقدر bullshit استفاده کردم .:d

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,990
نام
فرهاد
من نمی‌دونم چرا یه عده فکر می‌کن سونی در قبال سخت فزارش داره تبلیغ میکنه؟ لینک زیر تعداد بیمشاری از سازندگانی هست که PS4 رو مورد ستایش قرار دادن. اینا هم تبلیغ سونی بوده؟
[h=3]Developers all over praising PS4 [/h]

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
اصلا تا حالا BF4 در حال اجرا بر روی X1 دیده نشده که بعضیا از الان عروسی گرفتن ...

من شخصا حاضرم سر هر چیزی خواستین شرط ببندم که در نهایت نسخه X1 هیچ برتری از لحاظ گرافیکی نسبت به PS4 نداره . ( مگه اینکه کلا سخت افزار MS اینی نباشه که تا الان مشخص شده ، یعنی همون اعتقادات خاص Gartall درست باشه :d )
این روزها پروفایل من چقدر محبوب شده :bighug: میبینم که ماشالا چیزی را از پروفایل از دست نمیدی ! نیاز به اعتقادات نیست چون به شخصه به نظر من همین سیستم esram و move engine ها برتری خاصی دارند مایکرو بیخودی روی این چیزه هزینه نکرده تحقیق نکرده ! بیخودی با ibm و amd و.......... همکاری نکرده که سالها روی این چیزها تحقیق و برسی کنه و تکنولوژی جدید وارد کنه ! و میلیارد دلار خرج کرده ! میلیارد ها دلار خرج کردن ( که مطمئنا طرف مقابلش توان همچین چیزی را نداره !) که چی نتیجه ضعیف تر بگیره ؟ وگرنه هیچ کاری نداشت براش تا بره از همین تکنولژی حال حاضر استفاده کنه و نتیجه بهتری هم بگیره ! لول ! اگر هم نتیجه ضعیفتری مایکرو بگیره خودم میام شهادت میدم که خاک عالم سر مایکروسافت باد !

هنوز که اول نسلی بنظر بنده ما عناوین با گرافیک بهتری داریم مثل ryse و forza 5 گه اتفاقا در فریم ریت بالاتری هم اجرا میشه !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر