بتلفیلد 4 بر روی PS4 با رزولوشن 720p اجرا میشود!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
Battlefield-4-720P-PlayStation-4.jpg

بازی بتلفیلد 4 بر روی PS4 با رزولوشن واقعی 720p و به صورت 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه البته بازی به رزولوشن 1080p تبدیل مقیاس یا بزرگنمایی میشه ولی رزولوشن واقعی بازی همون 720p هست در مورد رزولوشنی که بازی روی xone اجرا میشه هنوز به صورت رسمی چیزی گفته نشده ولی ممکنه بازی روی Xone هم با رزولوشن واقعی 720p اجرا بشه...
سازندگان Killzone SF این بازی رو روی PS4 با رزولوشن واقعی 1080p ولی به صورت 30 فریم بر ثانیه در حالت تک نفره و 60 فریم بر ثانیه در حالت مولتی پلیر اجرا میکنن البته در حالت مولتی پلیر مقداری از جزیئات بازی کم میشه برای همین به نظر میرسه که سازندگان BF4 برای رسیدن به نرخ رندر 60FPS مجبور به نصف کردن رزولوشن بازی شده باشن.

منبع:
Battlefield 4 Officially Runs at 720P on PlayStation 4 - Upscaled to 1080P with 60 FPS

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
مگه قراره کیفیت شماره های بعدی Forza هم در حد همین Forza 5 بمونه؟ من گفتم کنسول به اندازه کافی قوی هست، مثالش رو هم زدم. منتظر هم می مونیم 60 فریم های بعدی معرفی بشن فعلا که 5-4 تا ریسینگ معروف معرفی شده فقط همون یکی که گفتم 60 فریم هست :D

پ.ن: گیمرهای هاردکور میتونن به امضای من مراجعه کنن و در خرید ریسینگ برتر هیچ شکی نداشته باشن :D
تو عالی بودن Forza 5 شکی نیست ولی هر چقدر هم که Turn 10 با استعداد باشه ، polyphony digital با تجربه تره، (به نمرات GT5 نگاه نکنید. اگر GT5 اشکالی هم داشته باشه به خاطر طولانی شدن پروسه ساختش بوده.)
هنوز که PD ریسینگ نسل بعدش رو معرفی نکرده هنوز زوده که بهترین ریسینگ نسل بعد رو انتخاب کرد.
پ.ن. : این که تغییر آب و هوا نداره مشکلی پیش نمیاد از اون حرف ها بود!:d ناسلامتی Next Generation هست:d ناسلامتی The King of Sim Racers هست:d.
پ.ن. : این بحث ربطی به این تاپیک نداره و این آخرین پست من در این رابطه تو این تاپیک بود.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,762
نام
محمد
تو عالی بودن Forza 5 شکی نیست ولی هر چقدر هم که Turn 10 با استعداد باشه ، polyphony digital با تجربه تره، (به نمرات GT5 نگاه نکنید. اگر GT5 اشکالی هم داشته باشه به خاطر طولانی شدن پروسه ساختش بوده.)
هنوز که PD ریسینگ نسل بعدش رو معرفی نکرده هنوز زوده که بهترین ریسینگ نسل بعد رو انتخاب کرد.
پ.ن. : این که تغییر آب و هوا نداره مشکلی پیش نمیاد از اون حرف ها بود!:d ناسلامتی Next Generation هست:d ناسلامتی The King of Sim Racers هست:d.
پ.ن. : این بحث ربطی به این تاپیک نداره و این آخرین پست من در این رابطه تو این تاپیک بود.
من اصلا نه بحثی سر PS4 داشتم و نه بازیهاش، نگفتم هم دیگه تا آخر نسل هیچ بازی ریسینگ 60 فریمی ساخته نمیشه. خیلی واضح گفتم XOne به اندازه کافی قوی هست و مثال در مورد قدرتش هم Forza 5 ـه. اصلا بحث اینکه فلان بازی بهتره و فلان کنسول قویتره و اینا نیست، یه حساب دو دو تا، چهار تاست دیگه :D

پ.ن: اون بخش رو حذف کردم که تاپیک روال عادی (!) خودش رو طی کنه وگرنه بخواد سر این چیزها بحث بشه که حرف خیلی زیاده :D البته اینجا نه، تو تاپیک مخصوصش میشه بعدا بحث کرد.

Edward Carnby

کاربر سایت
Aug 25, 2013
4
حدود 900p هم باشه ، 60 فریم ، یه مولتی 64 نفر شلوغ رو جمع کنه راضی هستیم

به هر حال دایس هستا !
الکی نیستا !

این جماعتی که حال ندارن 2 تا کلیک اضافه بزنن ، دستشون اوف بشه ؛ بتونن همچین چیزی بدن بیرون خیلیه خدایی !!

First Party ها که هیچی ، ببین Thrid party هایی مثل راک استار چی بسازن

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
مگه قراره کیفیت شماره های بعدی Forza هم در حد همین Forza 5 بمونه؟ من گفتم کنسول به اندازه کافی قوی هست، مثالش رو هم زدم. منتظر هم می مونیم 60 فریم های بعدی معرفی بشن فعلا که 5-4 تا ریسینگ معروف معرفی شده فقط همون یکی که گفتم 60 فریم هست :D

پ.ن: گیمرهای هاردکور میتونن به امضای من مراجعه کنن و در خرید ریسینگ برتر هیچ شکی نداشته باشن :D

اصلا ربطی نداره ... بحث این نیست که کنسول X1 ضعیفه یا نمیتونه بازی شاخ داشته باشه و ... اتفاقا بنظرمن در حال حاضر برای بازیهای لانچ X1 برتری داره ... به هر حال Turn 10 هم در این نسل نشون داد که فوق العاده ست و Forza 4 هم از لحاظ گرافیکی از همه ریسینگهای این نسل برتر بود ، خب مسلما روی X1 هم به بهترین شکل کارشو انجام میده و نمیتونیم مثلا Turn 10 رو با Evoloution مقایسه کنیم که داره Drive Club رو میسازه !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,762
نام
محمد
اصلا ربطی نداره ... بحث این نیست که کنسول X1 ضعیفه یا نمیتونه بازی شاخ داشته باشه و ... اتفاقا بنظرمن در حال حاضر برای بازیهای لانچ X1 برتری داره ... به هر حال Turn 10 هم در این نسل نشون داد که فوق العاده ست و Forza 4 هم از لحاظ گرافیکی از همه ریسینگهای این نسل برتر بود ، خب مسلما روی X1 هم به بهترین شکل کارشو انجام میده و نمیتونیم مثلا Turn 10 رو با Evoloution مقایسه کنیم که داره Drive Club رو میسازه !
چی به چی ربط نداره؟ :D من از کامنت های این تاپیک اینجوری استنباط کردم که چون مایکروسافت روی جزییات سخت افزار مانور نمیده به دلیل اینه که کنسولش ضعیف هست (نه لزوما ضعیف تر از رقیب، کلا ضعیفه)، ولی خب از نظر من و اون چیزی که می بینم حداقل کنسولش ضعیف نیست. حالا اینکه مقایسه ـش با رقیب اونو در چه سطحی قرار میده رو زمان مشخص میکنه. در کل منظورم اینه مانور دادن یا ندادن روی سخت افزار لزوما به این معنی نیست که طرف کنسولش قدرت کافی رو نداره :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
چی به چی ربط نداره؟ :D من از کامنت های این تاپیک اینجوری استنباط کردم که چون مایکروسافت روی جزییات سخت افزار مانور نمیده به دلیل اینه که کنسولش ضعیف هست (نه لزوما ضعیف تر از رقیب، کلا ضعیفه)، ولی خب از نظر من و اون چیزی که می بینم حداقل کنسولش ضعیف نیست. حالا اینکه مقایسه ـش با رقیب اونو در چه سطحی قرار میده رو زمان مشخص میکنه. در کل منظورم اینه مانور دادن یا ندادن روی سخت افزار لزوما به این معنی نیست که طرف کنسولش قدرت کافی رو نداره :D

من شخصا به هیچ وجه همچین نظری ندارم که X1 کلا ضعیفه ! از نوشته شخص دیگه ای هم همچین چیزی برداشت نکردم ! من در مقایسه با PS4 گفتم و نظرم اینه که اگه MS از لحاظ سخت افزاری در قیاس با PS4 چیزی داشت که میتونست اونو برتر نشون بده حتما در موردش حرف میزد و به هیچ وجه سکوت نمیکرد ... مسلما ESRAM و Move Engine به X1 کمک میکنن اما اگه این تاثیر در حدی بود که این اختلاف GPU و RAM که وجود داره رو کاور کنه چه دلیلی داره که راجع بهش حرفی نزنن ؟! مخصوصا در این شرایط که جو و تبلیغات کاملا بنفع سونیه ...
من از مسئولان MS رسما خواهش میکنم در مورد قدرت کنسولشون و تکنولوژی های بکار رفته شکست نفسی نکنن که باعث گمراهی یه عده مثل من بشه ! :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,762
نام
محمد
من شخصا به هیچ وجه همچین نظری ندارم که X1 کلا ضعیفه ! از نوشته شخص دیگه ای هم همچین چیزی برداشت نکردم ! من در مقایسه با PS4 گفتم و نظرم اینه که اگه MS از لحاظ سخت افزاری در قیاس با PS4 چیزی داشت که میتونست اونو برتر نشون بده حتما در موردش حرف میزد و به هیچ وجه سکوت نمیکرد ... مسلما ESRAM و Move Engine به X1 کمک میکنن اما اگه این تاثیر در حدی بود که این اختلاف GPU و RAM که وجود داره رو کاور کنه چه دلیلی داره که راجع بهش حرفی نزنن ؟! مخصوصا در این شرایط که جو و تبلیغات کاملا بنفع سونیه ...
من از مسئولان MS رسما خواهش میکنم در مورد قدرت کنسولشون و تکنولوژی های بکار رفته شکست نفسی نکنن که باعث گمراهی یه عده مثل من بشه ! :d
تو به عنوان یه گیمر نگران چی هستی؟ غیر از اینه که میخوای بازی های با کیفیت ببینی؟ خب دیگه نهایتش این هست تا 3 ماه دیگه منتظر می مونی و چند تا بازی انحصاری و مولتی پلتفرم از هر کدوم منتشر شد به نتیجه میرسی که اختلاف قدرت دو کنسول در چه سطحی هست :D اگه واقعا اختلاف قابل توجهی باشه تو همون بازی های لانچ مشخص میشه دیگه، اگه هم اختلاف زیاد نباشه که اهمیت زیادی نداره. بقیه حرفهام هم همون کامنت قبلیم هست که دیگه حوصلم نمیشه کپی کنم :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
Driveclub رو اعلام كرده بودن كه فقط 35% آمادست و هدفشون رسيدن به 1080p و 60 fps هست كه گويا بلاخره موفق شدن و توي گيمزكام نمايش دادن از اينجا ميتونيد گيم پليشو دان كنيد

E3 : DriveClub 60 fps gameplay - Gamersyde

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
تو به عنوان یه گیمر نگران چی هستی؟ غیر از اینه که میخوای بازی های با کیفیت ببینی؟ خب دیگه نهایتش این هست تا 3 ماه دیگه منتظر می مونی و چند تا بازی انحصاری و مولتی پلتفرم از هر کدوم منتشر شد به نتیجه میرسی که اختلاف قدرت دو کنسول در چه سطحی هست :D اگه واقعا اختلاف قابل توجهی باشه تو همون بازی های لانچ مشخص میشه دیگه، اگه هم اختلاف زیاد نباشه که اهمیت زیادی نداره. بقیه حرفهام هم همون کامنت قبلیم هست که دیگه حوصلم نمیشه کپی کنم :D

الان دقیقا کی گفته من نگرانم ؟!! هیچ نگرانی وجود نداره ، من در این نسل هم همون کاری رو میکنم که نسل قبل کردم ، بازی خوب رو روی هر کنسولی که باشه بازی میکنم و لذت میبرم ... اگر هم اختلافی باشه در بازیهای مالتی پلتفرم که قابل توجه باشه نسخه بهتر رو میگیرم .... ترجیح میدم روی PS4 باشه بخاطر Trophy . چون گیمرتگ Xbox م همون اویل نسل که به Achievement اهمیت میدادم بن شد و دیگه رفتم سمت تروفی . کنسول سونی هم بیشتر دوست دارم فقط بخاطر انحصاریهاش که با توجه به سلیقه من تا اینجا در مجموع اصلا با انحصاری های MS واسم قابل مقایسه نیستند .

Driveclub رو اعلام كرده بودن كه فقط 35% آمادست و هدفشون رسيدن به 1080p و 60 fps هست كه گويا بلاخره موفق شدن و توي گيمزكام نمايش دادن از اينجا ميتونيد گيم پليشو دان كنيد

E3 : DriveClub 60 fps gameplay - Gamersyde

این ویدیوی Off Screen ی که کپچر کردن 60 fps ه ... خود بازی همون 30 ه .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,762
نام
محمد
الان دقیقا کی گفته من نگرانم ؟!! هیچ نگرانی وجود نداره ، من در این نسل هم همون کاری رو میکنم که نسل قبل کردم ، بازی خوب رو روی هر کنسولی که باشه بازی میکنم و لذت میبرم ... اگر هم اختلافی باشه در بازیهای مالتی پلتفرم که قابل توجه باشه نسخه بهتر رو میگیرم .... ترجیح میدم روی PS4 باشه بخاطر Trophy . چون گیمرتگ Xbox م همون اویل نسل که به Achievement اهمیت میدادم بن شد و دیگه رفتم سمت تروفی . کنسول سونی هم بیشتر دوست دارم فقط بخاطر انحصاریهاش که با توجه به سلیقه من تا اینجا اصلا با انحصاری های MS واسم قابل مقایسه نیستند .
منظورم از تو صرفا "Nima" نیست، یعنی تو ـه گیمر :D کلی منظورم بود ولی چون کامنت تو رو نقل قول کردم خطاب به خودت گفتم. وگرنه به سلیقه شخصی باشه که خب هر کسی با هر کدوم از بازی های دو طرف بیشتر حال کنه میره سراغ همون. یکی هم قدرت کنسول واسش اهمیت داشته باشه با عرضه شدن بازی ها متوجه میشه باید کدومش رو انتخاب کنه. کلا بحث یه چیز دیگه بودا :D به نظرم بحث داره شخصی میشه، خواستی ادامه بدی تو پروفایل بیای بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر