بازی DOOM به صورت "Classic Collection" در این هفته عرضه می‌شود

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
به نام خدای مهربان و بخشنده ...

اطلاعات زیادی در مورد این نسخه از سوی سونی منتشر نشده است اما عنوان "DOOM Classic Collection" در اواخر این هفته برای شبکه‌ی اینترنت سونی یعنی PSN عرضه می‌شود.

20121120_doom_2.jpeg

به احتمال فراون این نسخه‌ی کالکشن برای تداعی عناوین پیشین است. یا این‌که با عرضه‌ این عنوان به استقبال عنوان جدید این سری می رود. در هرحال DOOM Classic Collection شامل شماره‌های ۱ و ۲ و ۳ از بازی DOOM است که در PSN قابل دانلود خواهد بود.

منبع

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
حالا خوبه یه بازی مثل killzone نسل گذشته با اون امتیازات فاجعه بارش و کیلر بازیش ! الان این نسل تبدیل شده به شاهکار و........... ! و خیلی از بازیها که نمیخوام نام ببرم همشون زیر 90 میانگین داشتند ولی تبدیل به بازیه عالی به قول بعضی ها شاهکار شدند و متحول کننده سبک خودشون لول ! ولی rage یه بازی که فقط چوب کارگردانیه قسمت داستانیش را خورد میشه با میانگین 83 و همچنین تعریف شدید بعضی از سایتهای مهم را داشته و توبخش شوتینگ و گرافیک اسلحه و ... تعریف بسیاری از سایتها متعدد دیده میشه اسمش زباله دونی ؟؟!! جالبه که بخشی که مربوط به کارمک بوده هم اونم در شرایط 60 فریم که دیگه بهتر از این را نمیشد یه بازی با 60 فریم ساخت! اخر سال هم که نامزد شدنش همون بخش شد میشه اسمش فاجعه بنام کارمک ! وای بر من ! یعنی اخر سال rage کاندید بخش شوتر و گرافیک شده پیدا کنید برای من یه همچین بازیه زباله دونی که تو این دوتا بخش کاندید بشه ؟؟!!

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
البته این نظرشخصی شماست و قابل احترام ولی نظر من 180 درجه برعکس نظر شماست

نظر دادن خيلي خوبه منم قبلن سر اينكه ريج لاقل براي pc فاجعه بود كلي با اون رفيقمون بحث كردم

اما حسين جان توهين به hl2 نابخشودنيه نكن - بابا من سر hl2 صلا :d نكن حسين:d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
امروز ترول هاف لایف و دوم فردا هم ترول ماریو و pac man:|
هنوز که هنوزه رو دست gravity gun اسلحه نیومده اونوقت میشنن هاف لایف ترول میکنن:|
کاش نظرت 180 درجه با من فرق میکرد متاسفانه 180 درجه با همه سایتها هم فرق میکنه ! آخ !!
انصافا" داستان و نزدیکنمای بافتش که استاندارد نبود /:)

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
عزیز من اولا که تبلیغات و بازاریابی اینقدر شاخه و کانال داره که نمیشه شمرد، بعد هم هر تولید کننده ای هرطور دلش خواست میتونه عنوان و محصول خودش رو معرفی کنه و به نوعی مارکتینگ محصول کاملا بسته به ذوق و تفکر و نگرش سازنده ی محصول به مارکتینگ و تبلیغات برمیگرده. من شغل خودم تبلیغاته، حسمم راجع به اون کلکشن و معرفی این عنوان بصورت مجدد بر روی استیم و PSN بهم دروغ نمیگه، مطمئنم شماره ی 4 بزودی معرفی میشه. از نظر من بهترین نوع تبلیغ برای یه محصول قدیمی و البته با کیفیت تجدید فاکتورها و قابلیت های اون محصول و به نوعی قسمت های بولد شده و مهمش هست برای نسل جدیدتر. توی این صنعت هم Doom از پایه گذاران این سبک(FPS ) حساب میشه و جریان ساز سبکی هست که الان بزرگترین اینترتینمنت دنیا ( COD ) از دلش دراومده. پس این عنوان یه عنوان خیلی موفق به حساب میاد کافیه برای ارائه ی ورژن جدیدش سازنده یه نقبی بزنه به گذشته ی پرافتخارش و عنوانی که رویکرد جدیدی رو ارائه داده زمان خودش. همین کافیه تا دوباره نگاه ها به سمت محصولش برگرده و برای آینده ی این عنوان و کسب طرفدارای جدید و آگاه کردن طرفدارای قدیمی ، برگ تضمین شده ای به حساب بیاد. از نظر من یکی از بهترین انواع تبلیغاته.
خب این نظر شماست و محترم هستش. اگر صرفا برای تبلیغ باشه ، برای تبلیغ چیزی پول نمیگیرند.
برات یه مثال میزنم : وقتی خدای جنگ کالکشن اول معرفی شد دموی نسخه سوم هم باهاش بود . اینجوری حرف شما مصداق پیدا میکرد و به شعور من مخاطب هم توهین نمیشد.
ولی نه اینکه یه بار DOOM رو تو لایو بدند . بعد یه بار دیگه نسخه BFG بدن . بعد یه بار دیگه به نام کلاسیک تو PSN بدند و همون رو هم عین نسخه چند سال قبل رو pc بدند . بعد طرفداراش بگند این صرفا برای امادگی ذهن مخاطب هستش . ولی اولین چیزی که بدون شک مورد نظر ناشر بوده فروش مجدد و کسب درامد هستش. که تا اینجاش هم مشکلی نیست . مشکل طرفداری لجام گسیخته بعضی از افراد هستش

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
bluestar :

یعنی اگه الان ما بگیم ارائه ی این کالکشن پک ها و... برای تبلیغ شماره ی بعدی بازی نیست و سازنده خواسته بازی رو دوباره عرضه کنه و از توش پول دربیاره شما راضی میشین؟:d اگه راضی میشین که هچ چون خودتون هم میگین طبیعیه که بخوان محصولشون رو بفروشن و حق هر سازنده ایه مثل سونی و... پس بحثی نمیمونه:d.

ولی اگه من شخصا بخوام نظر خودم رو بگم تا قیامت هم میگم که اینکارها علاوه بر سودی که برای سازنده داره ، صد در صد برای آمادگی ذهنی مخاطبین جدید و قدیم بازی هست و بزرگترین قدم برای Introduce و معرفی دوباره ی جهان Doom به صنعت گیم هستش.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
باشد تا با چند ضلعی های دووم 1و 2 و هاف لایف 2 و توهمات نوستراداموسی خود رستگار شوید!... و بازی های آنچارتد،گاو،هوی رین،هیلو و متال گیر رو آشغال خطاب کنید!=;
Talk to the hand , cause listening I am not

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
باشد تا با چند ضلعی های دووم 1و 2 و هاف لایف 2 و توهمات نوستراداموسی خود رستگار شوید!... و بازی های آنچارتد،گاو،هوی رین،هیلو و متال گیر رو آشغال خطاب کنید!=;
Talk to the hand , cause listening I am not
هیچ کس از دوستان همه ی بازی هایی که شما بالا اسم بردی رو با هم جمع نبست
در جواب نظرتون هم با همه ی احترام فقط می تونم بگم
عاقلان دانند!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
الان اینجا DOOM ترول شد یا کارمک یا چیز دیگه ای ؟ :d

نوید جان بحث ترول نیست قضیه اینجاست اگه ایرادات ی استودیو را بگیم که فقط کارش هایپ کردن هست خودش هم قبول داشت که اشتباه کرده و حتی نمی تونه رو ویندوز 7 یا 8 ی بازی بسازه و فقط فقط بلد هست ایراد بگیره از ویندوز گرفته تاسخت افزار ...............................و وقتی خروجی کاراش را با شرکت های دیگه مقایسه می کنیم به اوج کاراهای این شرکت ها پی می بیریم شرکت های دیگه هم از کره ماه اینجا نیامدند چشم داریم و کاراشون می بینیم
حالا این وسط ی عده ای تعصب دارن و راجب جملات ما برداشت دیگه ای می کنند مشکل خودشون هست
به هر حال منتظر بازی های جدید این 2 شرکت هستند و انتظار دارم کاری کنه مثل زمانیکه کرایتیک با کرایسیس کردچه گیم پلی چه داستان و چه گرافیک و ............ و دنیا ی گیم را تکان دادالبته بعید می دونم

Gartall

کی صحبت از CRYSIS 2 و BF3 و کرد باز زدی تو جاده خاکی !کلا خودت دوست داری داستان درست کنی
'گفتم که شما ازادی نظر بدی ولی ترول کردن نه .
الان شما مدیر هستی یا ناظم یا چیزی که داری تصمیم میگیری که من چی بگم یا چی نگم !
خیلی مشکل داری با کامنتهای من بلک لیست را برای همچین مواقعی گذاشتن !

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نوید جان بحث ترول نیست قضیه اینجاست اگه ایرادات ی استودیو را بگیم که فقط کارش هایپ کردن هست خودش هم قبول داشت که اشتباه کرده و حتی نمی تونه رو ویندوز 7 یا 8 ی بازی بسازه و فقط فقط بلد هست ایراد بگیره از ویندوز گرفته تاسخت افزار ...............................و وقتی خروجی کاراش را با شرکت های دیگه مقایسه می کنیم به اوج کاراهای این شرکت ها پی می بیریم شرکت های دیگه هم از کره ماه اینجا نیامدند چشم داریم و کاراشون می بینیم
حالا این وسط ی عده ای تعصب دارن و راجب جملات ما برداشت دیگه ای می کنند مشکل خودشون هست
به هر حال منتظر بازی های جدید این 2 شرکت هستند و انتظار دارم کاری کنه مثل زمانیکه کرایتیک با کرایسیس کردچه گیم پلی چه داستان و چه گرافیک و ............ و دنیا ی گیم را تکان دادالبته بعید می دونم
خودش قبول داشت چه اشتباهی کرده ؟ خودش قبول داشته که اشتباه کرده از قدرت نهایی PC تو بازیش استفاده نکرده . برای بار هزارم هم کارمک فقط تو بخش گرافیکی دخیله اینو نمیتونی درک کنی نمیتونی یاد بگیری که وقتی کارمک میاد معذرت خواهی میکنه از طرف همه استادیو هست نه تنها خودش ؟! شما برو همون کرایتک جونت را بچسب . این بازی هرچقدر هم هایپ داشته باشه اندازه 10 درصد هایپ های بازیهای امثال CRYSIS 2 و BF3 و KZ3 و......... نداشت و اخر سر هم میانگینش با همینها تقریبا یکیه و حداقل کارش اینه که تو دوتا بخش اخر سال کاندید شده :

Best Graphics

Uncharted 3: Drake's Deception
Batman: Arkham City
LA Noire
RAGE
کجاست کرایسیس 2 جونت و کیلزون جونت و لول اف 3 با اون هیاهو ؟! که دهن ملت را سرویس کردن ؟

Best Shooter
Call of Duty: Modern Warfare 3
*********** 3
Gears of War 3
RAGE
باز کجاست کرایسیس 2 جونت و بقیه ؟

هایپ به این میگن که مثل کرایتک که 2 سال تو گوش همه کرکری بخونن با اون حرفهای گنده تر از دهنشون که همه بازی ها امثال halo را مسخره میکردند و.......و اخر سال بهشون کلم و خیار سال هم ندند .

'گفتم که شما ازادی نظر بدی ولی ترول کردن نه .

الان شما مدیر هستی یا ناظم یا چیزی که داری تصمیم میگیری که من چی بگم یا چی نگم !
خیلی مشکل داری با کامنتهای من بلک لیست را برای همچین مواقعی گذاشتن !

من نه ناظمم نه مدیر و..... ولی پستی که ترول باشه ی نشر شخصی خوب میدونم .

تو و امثال تو به صورت خیلی تابلو تو هر تاپیک مربوط به کارمک و ....حضور دارید ! اگه با شخص مورد نظر مشکل داری نیاز نیست بیای هی نظراتت را فتوا کنی و باعث بهم ریختن تاپیک بشی یا طرفداراش را مشغول خودت کنی اگر شخص من هم تو تاپیک هاش حضور دارم چون طرفدار کاراشم . مشا هم عینه من وقتی از یه بازی خوشت نمیاد لازم نیست بیای همیشه تو تاپیکش ابراز وجود کنی ! همه فهمیدن شما با جناب کارمک و والو و hl2 و doom و....مشکل داری اگه بازیش را دوست نداری حداقل کارت اینه به طرفداراش احترام بزاری و نیای اینجا را به ترول ببندی ولی خب مشکل شخصی شما ظاهرا فراتر از اینچیزهاست !!!

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
البته بهترین گرافیک 2011 کرایسیس 2 بود و نامردی شد نذاشتنش :(

ولی با فرخ موافقم در کل ، id همیشه در زمینه گرافیکی سرآمد بوده و نمیشه بخاطر ضعف قسمت های دیگه تیمش گرافیک فوق العاده کاراش رو زیر سوال برد ، Rage هم می خواست رو PC اونچیزی که کارمک می خواست بشه مجبور بودن 80 GB اقلا بازی بدن که اصا بازار آماده همچین ظرفیتی نیست ، بخش دیجیتالش بماند که سرورهای فوق العاده می خواد چون همزمان 1 میلیون نفر مثلا 80 GB دانلود کنن کمر هر سروری میشکنه و سرشکن هم نمیشه تو مثلا 10 ساعت . بازی 10 15 GB سریع سرشکن میشه ولی اون نه .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
الان والو چه ربطی به کارمک داره که در موردش بحث میکیند؟ هاف لایف اصولا یه شوتر معمولی نیست که بخواد با بازی های این سبک مقایسه بشه بیشتر ادونچر اول شخصه!
این جناب کارمک هم همیشه ادعای زیادی میکنه! قبل از عرضه دووم3 بقدری هایپ و تبلیغات در موردش انجام دادن که هم فکر میکردن قراره بهترین گیم کل تاریخ بشر عرضه بشه ولی بازی اومد و نمرش شد 86/100 که خوب هست ولی اصلا در سطح اون هایپ عظیم نیست.در همون زمینه گرافیک هم فارکرای1 زد تو پوز بازیش!
دووم4 هم احتمالا گرافیک خیلی قوی داره ولی بازیش در همون حد ریج و دووم3 میشه چون توان اینا در همون حده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر