بازی Black Ops 2 رکورد فروش در تاریخ دنیای سرگرمی ها را شکست

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
بازی "Black Ops 2" در طی 24 ساعت 500 میلیون دلار فروش کرده و بالاترین رکورد فروش یکروزه متعلق به سری "Call of Duty" را به نام خود ثبت نمود

آقای "Bobby Kotick" رئیس بخش CEO کمپانی اکتیویژن اعلام نمود "این بزرگترین لانچ تاریخ دنیای سرگرمی به حساب می آید".

black_ops_2_hmv_launch_5.jpg

آقای "Bobby Kotick" در ادامه افزودند:
با وجود فروش نیم میلیاردی بازی Black Ops 2 در 24 ساعت گذشته، ما مطمئنیم که این بزرگترین لانچ دنیای سرگرمی در امسال است که برای چهارمین سال پیاپی ادامه دارد.
فروش عناوین سری بازی Call of Duty در سطح جهان، بیشتر از عناوین فروش باکس آفیس عناوین بزرگی مانند "هری پاتر" و " جنگ ستارگان" می باشد که پرفروشترین عناوین تاریخ دنیای سینما هستند.
با توجه به بحران های عظیم اقتصادی، ما احتیاط لازم را برای متعادل نمودن مسایل مالی در سال 2012 و 2013، انجام خواهیم داد.

در انگلستان و در عرض تنها 5 دقیقه اول لانچ این بازی، تعداد 10000 نسخه از بازی به فروش رقت.
در آمریکا و در نیمه های شب، حدود 16000 مغازه خرده فروشی گیم و سرگرمی فروش این بازی را آغاز نمودند که حدود 1 میلیون نسخه در همان ساعات در کل آمریکا فروش این بازی بوده است.
این بازی همچنین بعنوان پرفروشترین پیش فروش در تاریخ سایت معتبر آمازون، رکورد جدیدی از خود به جای گذاشت
پیش بینی می شود این بازی در هفته اول بین 6.5 الی 7.2 میلیون نسخه در روز فروش نماید.

بازی Black Ops 2 اکنون بر روی کنسول های Xbox 360، PS3 و کامپیوترهای شخصی در سطح جهان در دسترس می باشد و نسخه WiiU این بازی در تاریخ 18 نوامبر (28 آبان) در آمریکا و 30 نوامبر (10 آذر) در اروپا عرضه خواهد شد.

لازم بذکر است بازی Halo 4 نیز توانسته بود در 24 ساعت اول عرضه در سطح جهان، رقمی معادل 220 میلیون دلار فروش کند

منبع 1
منبع 2

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
@ بهنام :
بهنام تو هم با کل کل کردن فقط بهانه دست بقیه میدی ! یه مدت با بقیه کاری نداشته باش تا ببینیم این وضع تمسخری که عین گنداب داره همه ی تاپیک ها رو میگیره کی تموم میشه ! اصلاً کسی هست یه فکری به حالش بکنه یا نه !
والا احسان من حداقل تو این تاپیک نه با کسی کل کل کردم، نه اسمی از بازی دیگه ای آوردم، نه کاری به کار کس دیگه ای داشتم. این پست من تو این تاپیک:
واقعا عالیه! دست عوامل استدیوی Treyarch و اون گیمر های عزیزی که پرچم رو بالا نگه داشتن رو به گرمی میفشاریم بابت این زحمتی که میکشن :biggrin1:

پ.ن: بنده خدا این سری COD انقدر فروشش زیاده Forever Alone شده. هر سال میاد رکورد خودش رو میزنه میره تا سال بعد :biggrin1:
دیگه هر کسی که من رو میشناسه میدونه که از اولش هم من COD فن بودم. راجع به فروش بازی مورد علاقم هم اظهار نظر نکنم که یه وقت کسی برداشت سوء نکنه و بهش بر نخوره؟!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یه چیزی رو بگم
ما همه بلانسبت گیمریم باید افتخار کنیم که تو لانچ Entertainment بقیه رو ضربدر 10 هم بکنن بمون نمیرسن;;)

COD هم که دیگه همه قبول داریم (حتی هیترها) سالار فروشه:D:D:D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
طی 24 ساعت 500 میلیون دلارررررررررر؟!!!

پس توی ی هفته چقدر میشه؟!!!

پس توی ماه و سال چقدر میشه؟!!!

خدا، یکی از اون نسخه های این بازی رو قسمت کن ما هم اورجینال بخریم :|
در طول سال که روند فروش مثل 24 ساعت اول نیست که !

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
دوستان تو تاپیک آمار فروش خوندم که این آمار فقط مربوط به 360 و PS3 هست (دیروز، پریروز بود فک کنم)
...یعنی اگه بگیم فقط 50% ـش واسه 360 بوده، میشه 4 میلیون نسخه که بازم از هیلو بیشتره..(البته خب هیلو همه پسند نیست، قبول دارم این موضوع رو..)

یه نکته جالب هم اینکه MW2 توی هفته اول 550 میلیون فروخت، BO تو هفته اول 650 تا و MW3 حدود 750 تا...
حالا این اومده 24 ساعت اول 500 تا زده... خدا به خیر کنه! :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان تو تاپیک آمار فروش خوندم که این آمار فقط مربوط به 360 و PS3 هست (دیروز، پریروز بود فک کنم)
...یعنی اگه بگیم فقط 50% ـش واسه 360 بوده، میشه 4 میلیون نسخه که بازم از هیلو بیشتره...
به احتمال خیلی خیلی زیاد بیشتر از 50% واسه 360 بوده حتی !
حالا امار دقیقترش میاد

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
مسخره ترین بازی سال cod black ops 2
من بازی رو دیدم ولی نمیدونم این بازی چی داره که ارزش خرید داشته باشه.
فقط بکش و برو جلو.
مولتی پلیر هم که هیچی .
زامبی هم که خراب کردن.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
مسخره ترین بازی سال cod black ops 2
من بازی رو دیدم ولی نمیدونم این بازی چی داره که ارزش خرید داشته باشه.
فقط بکش و برو جلو.
مولتی پلیر هم که هیچی .
زامبی هم که خراب کردن.
این آمار فروش جعلیه استکبار این آمار رو داده که همه فکر کنن توی منجلاب بحران عمیق اقتصادی نیستند.
علاقه ی من به هیتران بخاطر همین چیزاست دیگه:))

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
فکر کنم تنها کاری که میشه باهاش رکورد درآمدی این عنوان رو زد صنعت دوست داشتنی و شیرین چاپ اسکناس هست :d

تو 24 ساعت 500 میلیون دلار چاپ کنن!؟!؟:-?
عمراً b-) چون باید ثانیه ای 57 تا اسکناس 100$ چاپ کرد:D
مگه قراره از یک پرینتر استفاده بشه؟
yahoo_4.gif

نه از این پرینتر گاوی ها میگذارن که رول میده بیرون،بعد اون رول ها رو برش میدن
ولی باز هم بعید میدونم:D

گیر نده حالا:">

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
میگم حالا که بحث شیرین , جذاب و دوست داشتنیه چاپ اسکناس پیش اومد نظرتون راجبه نصب 1000 تا پرینتر موازی در مرکز غنی سازی اسکناس چیه؟ (مرکز غنی سازی اسکناس مرکزیه که اسکناسهای 10 هزا تومنی رو پاک و روی اون 100 دلاری چاپ میکنه)

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
@ علی رضا :
علی رضا این بهنام اصلاً همچین آدمی که فکر میکنی نیست (تضمین میکنم :D) این گیر دادن ها هم صرفاً واسه اینه که یه عده بی فرهنگ فکر کردن خیلی خوشمزه ـن حتی اگر این بیچاره پست هم نداده باشه الان بهنام میاد الان بهنام میاد میکنن ! وقتی اینجوری یکی رو انگول میکنن چه جوری میشه توقع هر حرفی رو نداشت !
خلاصه ی حرف اینکه بی خیال ربط هیلو به بهنام بشید , باشد که توی هر تاپیکی این دو تا اسم رو با هم نبینیم :D
پ.ن : اگر به ترول هم باشه واسه هر بازی ای میتونم فلان تا کاربر نام ببرم که پای ثابت تاپیکاش هستن ... پس مشکل بهنام نیست , مشکل انگول کردن و خودشیرینی ـه !

@ بهنام :
بهنام تو هم با کل کل کردن فقط بهانه دست بقیه میدی ! یه مدت با بقیه کاری نداشته باش تا ببینیم این وضع تمسخری که عین گنداب داره همه ی تاپیک ها رو میگیره کی تموم میشه ! اصلاً کسی هست یه فکری به حالش بکنه یا نه !

===============

ادامه ی بحث فروش ... :D

نه منظورم این نیست :D صرفاً کل کل های ناخواسته ای که این چند وقت پیش اومده بود رو گفتم
ولی خداییش هر جا سخن از فن بازی و این حرف هاست ایشون درنقش وکیل مدافع سونی ظاهر میشن.
برید تو تاپیک امتیازات هیلو 4 نگاه کنید.
کلی از نظرات ایشون مستفیض میشید.

---------- نوشته در 04:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:56 PM ارسال شده بود ----------

در کل دست سازندگان بازی و شرکت مشتری محور اکتیویژن درد نکنه که قدر این حمایت ها رو میدونن و هر سال بازی "نو و متفاوتی" رو ارائه میدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر