بازی Black Ops 2 رکورد فروش در تاریخ دنیای سرگرمی ها را شکست

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
بازی "Black Ops 2" در طی 24 ساعت 500 میلیون دلار فروش کرده و بالاترین رکورد فروش یکروزه متعلق به سری "Call of Duty" را به نام خود ثبت نمود

آقای "Bobby Kotick" رئیس بخش CEO کمپانی اکتیویژن اعلام نمود "این بزرگترین لانچ تاریخ دنیای سرگرمی به حساب می آید".

black_ops_2_hmv_launch_5.jpg

آقای "Bobby Kotick" در ادامه افزودند:
با وجود فروش نیم میلیاردی بازی Black Ops 2 در 24 ساعت گذشته، ما مطمئنیم که این بزرگترین لانچ دنیای سرگرمی در امسال است که برای چهارمین سال پیاپی ادامه دارد.
فروش عناوین سری بازی Call of Duty در سطح جهان، بیشتر از عناوین فروش باکس آفیس عناوین بزرگی مانند "هری پاتر" و " جنگ ستارگان" می باشد که پرفروشترین عناوین تاریخ دنیای سینما هستند.
با توجه به بحران های عظیم اقتصادی، ما احتیاط لازم را برای متعادل نمودن مسایل مالی در سال 2012 و 2013، انجام خواهیم داد.

در انگلستان و در عرض تنها 5 دقیقه اول لانچ این بازی، تعداد 10000 نسخه از بازی به فروش رقت.
در آمریکا و در نیمه های شب، حدود 16000 مغازه خرده فروشی گیم و سرگرمی فروش این بازی را آغاز نمودند که حدود 1 میلیون نسخه در همان ساعات در کل آمریکا فروش این بازی بوده است.
این بازی همچنین بعنوان پرفروشترین پیش فروش در تاریخ سایت معتبر آمازون، رکورد جدیدی از خود به جای گذاشت
پیش بینی می شود این بازی در هفته اول بین 6.5 الی 7.2 میلیون نسخه در روز فروش نماید.

بازی Black Ops 2 اکنون بر روی کنسول های Xbox 360، PS3 و کامپیوترهای شخصی در سطح جهان در دسترس می باشد و نسخه WiiU این بازی در تاریخ 18 نوامبر (28 آبان) در آمریکا و 30 نوامبر (10 آذر) در اروپا عرضه خواهد شد.

لازم بذکر است بازی Halo 4 نیز توانسته بود در 24 ساعت اول عرضه در سطح جهان، رقمی معادل 220 میلیون دلار فروش کند

منبع 1
منبع 2

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
CoD خیلی ها هستند که طرف شاید اصلا اهل گیم هم نباشه، ولی میبینه دوستاش دارن هر روز تو لایو CoD بازی میکنن، اینم به هوای اونا میره یه کنسول میگیره و باهاشون بازی میکنه.
البته این قضیه دقیقا در مورد سری بازی halo هم صدق می کنه .

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام دوستان . من یه نوب کژوال و آماتور هستم و باید عرض کنم COD رو فقط حرفه ای ها و هاردکور ها بازی میکنن :d . از اونجایی هم که بازی خیلی هاردکور ساخته شده این همه مشکل توش به وجود اومده :d و از اونجایی که PS3 کنسولی فوق حرفه ای هست با قدرتی باورنکردنی و پردازنده ای 10 هسته ای بازی ساختن بارش خیلی سخته و Treyarch با این همه هاردکور بودنش تو روی این کنسول کم آورده و در کل دوباره یادم به اون یارو افتاد با M249 داشت رو در روی تانک بهش شلیک میکرد :d .
دوستان بی خیال . یه آپدیت میدن حل میشه این همه جر و بحث داره ؟ :-/>:d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
سلام دوستان . من یه نوب کژوال و آماتور هستم و باید عرض کنم COD رو فقط حرفه ای ها و هاردکور ها بازی میکنن :d . از اونجایی هم که بازی خیلی هاردکور ساخته شده این همه مشکل توش به وجود اومده :d و از اونجایی که PS3 کنسولی فوق حرفه ای هست با قدرتی باورنکردنی و پردازنده ای 10 هسته ای بازی ساختن بارش خیلی سخته و Treyarch با این همه هاردکور بودنش تو روی این کنسول کم آورده و در کل دوباره یادم به اون یارو افتاد با M249 داشت رو در روی تانک بهش شلیک میکرد :d .
دوستان بی خیال . یه آپدیت میدن حل میشه این همه جر و بحث داره ؟ :-/>:d
حالت خوبه؟اینا چه ربطی به رکورد شکنی BOII داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر