بازی Black Ops 2 رکورد فروش در تاریخ دنیای سرگرمی ها را شکست

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
بازی "Black Ops 2" در طی 24 ساعت 500 میلیون دلار فروش کرده و بالاترین رکورد فروش یکروزه متعلق به سری "Call of Duty" را به نام خود ثبت نمود

آقای "Bobby Kotick" رئیس بخش CEO کمپانی اکتیویژن اعلام نمود "این بزرگترین لانچ تاریخ دنیای سرگرمی به حساب می آید".

black_ops_2_hmv_launch_5.jpg

آقای "Bobby Kotick" در ادامه افزودند:
با وجود فروش نیم میلیاردی بازی Black Ops 2 در 24 ساعت گذشته، ما مطمئنیم که این بزرگترین لانچ دنیای سرگرمی در امسال است که برای چهارمین سال پیاپی ادامه دارد.
فروش عناوین سری بازی Call of Duty در سطح جهان، بیشتر از عناوین فروش باکس آفیس عناوین بزرگی مانند "هری پاتر" و " جنگ ستارگان" می باشد که پرفروشترین عناوین تاریخ دنیای سینما هستند.
با توجه به بحران های عظیم اقتصادی، ما احتیاط لازم را برای متعادل نمودن مسایل مالی در سال 2012 و 2013، انجام خواهیم داد.

در انگلستان و در عرض تنها 5 دقیقه اول لانچ این بازی، تعداد 10000 نسخه از بازی به فروش رقت.
در آمریکا و در نیمه های شب، حدود 16000 مغازه خرده فروشی گیم و سرگرمی فروش این بازی را آغاز نمودند که حدود 1 میلیون نسخه در همان ساعات در کل آمریکا فروش این بازی بوده است.
این بازی همچنین بعنوان پرفروشترین پیش فروش در تاریخ سایت معتبر آمازون، رکورد جدیدی از خود به جای گذاشت
پیش بینی می شود این بازی در هفته اول بین 6.5 الی 7.2 میلیون نسخه در روز فروش نماید.

بازی Black Ops 2 اکنون بر روی کنسول های Xbox 360، PS3 و کامپیوترهای شخصی در سطح جهان در دسترس می باشد و نسخه WiiU این بازی در تاریخ 18 نوامبر (28 آبان) در آمریکا و 30 نوامبر (10 آذر) در اروپا عرضه خواهد شد.

لازم بذکر است بازی Halo 4 نیز توانسته بود در 24 ساعت اول عرضه در سطح جهان، رقمی معادل 220 میلیون دلار فروش کند

منبع 1
منبع 2

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
برای اینکه کالاف شوتری باب میل اکثر کاربران هست .

شاید یخورده میومد روی گرافیکش بیشتر کار می کرد از اینم بیشتر طرفدار پیدا می کرد و راجبش بحث میشد .

بهرحال این بهترین شوتر سال هست از نظر من

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
الان این تاپیک رو دیدم هوس Late Night Show کردم و قسمت چهارمش (Suffer Chamber) رو گذاشتم گوش کردم، اونجایی که بابی کوتیک دچار حمله عصبی میشه و میگه:

Do you have money? Do you make money? Do you think your game's gonna be blockbuster? Give me money! Gimme money! Gimme money now! Gimme money! Money! Money! Money!d

چی بگه آدم؟ من نمیگم CoD بازی بدیه، ولی هیچ جوری نمیشه از این واقعیت فرار کرد که پول گیمرها همین جا میره و باعث میشه از اون ور هزار تا استودیو و ناشر با بازی های بهتر به مشکل مالی بخورند...
sigh.gif

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
اونجایی که بابی کوتیک دچار حمله عصبی میشه
البته اون حمله ی عصبی نیست ، حمله ی چیز دیگست :d
چی بگه آدم؟ من نمیگم CoD بازی بدیه، ولی هیچ جوری نمیشه از این واقعیت فرار کرد که پول گیمرها همین جا میره و باعث میشه از اون ور هزار تا استودیو و ناشر با بازی های بهتر به مشکل مالی بخورند...
sigh.gif
خداییش این 1-2 ساله از بین این همه بازی چند تاش واقعا قشنگ در اومد ؟

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
عزیزم اگه شما با خرید یک فروند 360 (:x) گیمر شدی و با بازی کردن هیلو 4 هم هیلو فن شدی و الانم با رکورد زدنش جشن گرفتی دلیل نمیشه به بقیه هم نسبت بدیش.
ما از اون زمانی که اولین نسخه ی COD اومد فنش بودیم و ربطی هم به پلتفرم مورد علاقمون نداره.
زیاد هم از اعصابت مایه نذار. اجالتا یه لیوان آب سرد بخور، معجزه میکنه.

پ.ن: خدا رو صد هزار مرتبه شکر بازی های مورد علاقمون نسخه های اولیه ـشون رو پلتفرمی نبوده که هیچ وقت از نزدیک ندیده باشیمش و نسخه ی اولش رو به صورت Remaster برای اولین بار سال 2011 تجربه کنیم :-j

عزیزم حداقل یه حرف بگو مرغ آبپز از شنیدنش به خنده در نیاد ؛ اون بحث گیمر شدن من و آب یخ و فلان و اینا رو که بیخیال حوصله ندارم جوابگوی معضلات بلوغ جسمی و روحی یه دبیرستانی باشم .

اما این حرف فن شدنت دیگه خیلی تکراری شده ؛ یه مثال برات میزنم :
دیگه همه تو این سایت میدونن که من GT فن ـم و همیشه هم پشتش رو گرفتم و تاپیک های گوناگون اخبارش هم موجوده ، از اینور از شماره 4 به اینور فورزا به یکباره شمار فن هاش اوج گرفت و حرف و حدیث بین این دو زیاد شد .
حالا این درسته که من تو بحث با یکی که فن فورزاست صرف اینکه فورزا فن شده تو یکی دو سال اخیر بهش تیکه بندازم و بگم فلان و این حرف ها ؟؟ لول یکم شعور داشته باش برادر من چند بار بهت بگم .

من فن هیلوـم از زمان ریچ به اینور همونطور که فن GT ام از شماره اولش ، شما میای اینطور رفتار میکنی پس فردا یه فن 360 میاد واسه کوبیدن ریسینگ محبوب من رفتار داغون شما رو علم میکنه واسم .

باز هم میگم فکر کن و حرف بزن ؛ با آب یخ و پیچوندن توهمات به این و اون نتیجه اش همون میشه که بچه ها سبک سر میشمرنت .

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
یکم شعور داشته باش برادر من چند بار بهت بگم .
اومدی تو تاپیک مربوط به Call of Duty، با وسط کشیدن پای Halo قصد داری به سونی فن ها تیکه بندازی.
تا اینجاش از نظر من هیچ مشکلی نیست. مشکل از اونجایی شروع میشه که با وجود این کارت خودت رو با شعور، و بقیه (به طور مثال: من) رو فاقد شعور میدونی. صرف نظر از لحن زننده ای که تو این تاپیک و یه تاپیک دیگه به کار بردی.
انتظار نداشته باش وقتی با توپ پُر و لحن زننده میای کامنت میذاری جواب مودبانه و دوستانه بگیری ;)
بچه ها سبک سر میشمرنت .
تا کدوم بچه ها رو در نظر بگیری :)

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
مسئله همینجاس که مخاطب من فقط شمایی نه فرد ِ دیگه ؛ من زننده حرف میزنم از نظر شما ؟ خیل خب . شنیدی میگن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها ؟!
این داستان این چند روزه ما با شماست ؛ نگاه بکن ببین چقدر رو اعصاب من و ملت راه رفتی و هر تاپیکی رسیدی تیکه ای انداختی و رفتی بعد به لحن من توجه کن . مسخره بازی و خودشیرینی هم حدی داره حتی برای شخصی من و شما خیلی وقته اون حد رو شکستی و فکر میکردم بعد از تاپیک امتیازها کاملا تخلیه میشی که ظاهرا همچین چیزی صورت نمیگیره .

تا زمانی که اینطور رفتار کنی همینطور باهات رفتار میشه ؛ وقتی حد هر چیزی رو رعایت کردی اونوقت توقع داشته باش کسی بهت چیزی نگه که در مورد شما حتی بعضی از PS فن ها دیگه از دستت خسته شدن .
این حرف آخر من بود.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آقا این نوب نوب نوب که میگین چیه!؟:D
من خیلی از CoD خوشم میاد فکر هم کنم نوب حساب میشم
نوب یعنی طرفدارهای CoD!؟!؟به اون ها که یه چیز دیگه میگن:-b
اگه معنی نوب چیز بدی میشه نگینا:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ علی رضا :
علی رضا این بهنام اصلاً همچین آدمی که فکر میکنی نیست (تضمین میکنم :D) این گیر دادن ها هم صرفاً واسه اینه که یه عده بی فرهنگ فکر کردن خیلی خوشمزه ـن حتی اگر این بیچاره پست هم نداده باشه الان بهنام میاد الان بهنام میاد میکنن ! وقتی اینجوری یکی رو انگول میکنن چه جوری میشه توقع هر حرفی رو نداشت !
خلاصه ی حرف اینکه بی خیال ربط هیلو به بهنام بشید , باشد که توی هر تاپیکی این دو تا اسم رو با هم نبینیم :D
پ.ن : اگر به ترول هم باشه واسه هر بازی ای میتونم فلان تا کاربر نام ببرم که پای ثابت تاپیکاش هستن ... پس مشکل بهنام نیست , مشکل انگول کردن و خودشیرینی ـه !

@ بهنام :
بهنام تو هم با کل کل کردن فقط بهانه دست بقیه میدی ! یه مدت با بقیه کاری نداشته باش تا ببینیم این وضع تمسخری که عین گنداب داره همه ی تاپیک ها رو میگیره کی تموم میشه ! اصلاً کسی هست یه فکری به حالش بکنه یا نه !

===============

ادامه ی بحث فروش ... :D

راجع به فروش بازی مورد علاقم هم اظهار نظر نکنم که یه وقت کسی برداشت سوء نکنه و بهش بر نخوره؟!
نه منظورم این نیست :D صرفاً کل کل های ناخواسته ای که این چند وقت پیش اومده بود رو گفتم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر