بازی Black Ops 2 رکورد فروش در تاریخ دنیای سرگرمی ها را شکست

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
بازی "Black Ops 2" در طی 24 ساعت 500 میلیون دلار فروش کرده و بالاترین رکورد فروش یکروزه متعلق به سری "Call of Duty" را به نام خود ثبت نمود

آقای "Bobby Kotick" رئیس بخش CEO کمپانی اکتیویژن اعلام نمود "این بزرگترین لانچ تاریخ دنیای سرگرمی به حساب می آید".

black_ops_2_hmv_launch_5.jpg

آقای "Bobby Kotick" در ادامه افزودند:
با وجود فروش نیم میلیاردی بازی Black Ops 2 در 24 ساعت گذشته، ما مطمئنیم که این بزرگترین لانچ دنیای سرگرمی در امسال است که برای چهارمین سال پیاپی ادامه دارد.
فروش عناوین سری بازی Call of Duty در سطح جهان، بیشتر از عناوین فروش باکس آفیس عناوین بزرگی مانند "هری پاتر" و " جنگ ستارگان" می باشد که پرفروشترین عناوین تاریخ دنیای سینما هستند.
با توجه به بحران های عظیم اقتصادی، ما احتیاط لازم را برای متعادل نمودن مسایل مالی در سال 2012 و 2013، انجام خواهیم داد.

در انگلستان و در عرض تنها 5 دقیقه اول لانچ این بازی، تعداد 10000 نسخه از بازی به فروش رقت.
در آمریکا و در نیمه های شب، حدود 16000 مغازه خرده فروشی گیم و سرگرمی فروش این بازی را آغاز نمودند که حدود 1 میلیون نسخه در همان ساعات در کل آمریکا فروش این بازی بوده است.
این بازی همچنین بعنوان پرفروشترین پیش فروش در تاریخ سایت معتبر آمازون، رکورد جدیدی از خود به جای گذاشت
پیش بینی می شود این بازی در هفته اول بین 6.5 الی 7.2 میلیون نسخه در روز فروش نماید.

بازی Black Ops 2 اکنون بر روی کنسول های Xbox 360، PS3 و کامپیوترهای شخصی در سطح جهان در دسترس می باشد و نسخه WiiU این بازی در تاریخ 18 نوامبر (28 آبان) در آمریکا و 30 نوامبر (10 آذر) در اروپا عرضه خواهد شد.

لازم بذکر است بازی Halo 4 نیز توانسته بود در 24 ساعت اول عرضه در سطح جهان، رقمی معادل 220 میلیون دلار فروش کند

منبع 1
منبع 2

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بازی عالیه ولی گرافیکش ضعیفه! من هم از اول همینو گفتم بعضیا به ما پریدن! گرافیکشو اگه بالا ببرن اونجا محشر میشه! ضمنا من فقط فن هاردکور رزیدنت اویل هستم! بعضی ها فکر کردن من جز تعصبی های بتل و مدال هستم. :))

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
این یعنی چی اصلا ؟؟ :d ما که نفهمیدیم چجوری حساب میکنن !! همین مدرن 3 مگه پارسال تو روز اول 400 تا میل نزد ؟ :d
پس چرا هیلو 4 که 220 تا زده بود تا الان بهش میگفتن گرفروشترین 24 ساعت اول و اینا ؟؟؟ :d

نفهمیدیم چی شد والله ! :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
طبق این نقل قولی که تو NEOFAG گذاشتن MW3 حدود 400 میلون دلار روز اول فروخته بود . اگه اینطور حساب کنیم بازیه Halo4 رکورد MW3 را روی 360 زده چون باید این میزان فروش را به سه پلتفورم تقسیم کنیم . حتی خود BO2 را هم نمیشه گفت روی 360 بیشتر یا کمتر فروخته. حالا من در جریان نیستم نسخه PC هم همزمانه دیگه ؟! چون باید 500 میلیون دلار را تقسیم 3 تا پلتفورم کنیم که دید برای هر کدوم چقدر فروخته ! پس بعضی ها زیاد خوشحال نباشن :D بازیه HALO4 روی 360 تقریبا نصف فروش اول BO2 را فقط روی یک پلتفورم 360 داشته . باید منتظر بود امار دقیقا بدند .

In a press release earlier this morning, Activision announced that "Call of Duty: Black Ops 2" has sold over $500 million within it's first 24 hours of release. Five hundred million dollars in 24 hours. Not only does that set records across the board, it smashes their own record set by Modern Warfare 3 at $400 million last year.

With first day sales of over half a billion dollars worldwide, we believe Call of Duty is the biggest entertainment launch of the year for the fourth year in a row,” said Bobby Kotick, CEO, Activision Blizzard, Inc. “Life-to-date sales for the Call of Duty franchise have exceeded worldwide theatrical box office receipts for “Harry Potter” and “Star Wars,” the two most successful movie franchises of all time. Given the challenged macro-economic environment, we remain cautious about the balance of 2012 and 2013

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
از نظره من جایه تاسف داره... واقعا هم جایه تاسف داره... چند سال دیگه به حرفم میرسین ، زمانی که دیگه نه از David Cage خبری هست ، نه از بازی هایه خلاقانه و نه از ip هایه جدید... همه وقتی میبینن COD تو 24 ساعت اول با اون کیفیت بازی ، اینقدر میفروشه... کی دلش نمیخواد اینقدر فروش نداشته باشه؟
دوست عزیز Video Gaming همش درمورد سرگرمی و خوش گذروندن هست و گیمر جماعت دنبال فانه نه اینکه سر گیم درس فلسفه و زندگی بخوردش بدن. Acti ام با التماس درخواست و جادو جمبل بازی نمیفروشه. این 20 میلیون نفریم که COD رو میخرینُ نمیشه بیشعور جلوه داد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
طبق این نقل قولی که تو NEOFAG گذاشتن MW3 حدود 400 میلون دلار روز اول فروخته بود . اگه اینطور حساب کنیم بازیه Halo4 رکورد MW3 را روی 360 زده چون باید این میزان فروش را به سه پلتفورم تقسیم کنیم . حتی خود BO2 را هم نمیشه گفت روی 360 بیشتر یا کمتر فروخته. حالا من در جریان نیستم نسخه PC هم همزمانه دیگه ؟! چون باید 500 میلیون دلار را تقسیم 3 تا پلتفورم کنیم که دید برای هر کدوم چقدر فروخته ! پس بعضی ها زیاد خوشحال نباشن :biggrin1: بازیه HALO4 روی 360 تقریبا نصف فروش اول BO2 را فقط روی یک پلتفورم 360 داشته . باید منتظر بود امار دقیقا بدند .

معمولا COD روی 360 بیشتر میفروشه
اگر از این 500 میلیون 15 درصد( 75 میلیون) رو برای PC و 40 درصد (200 میلیون) رو برای PS3 و 45 درصد (225 میلیون) رو برای 360 در نظر بگیریم منصفانه تر باشه..

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
طبق این نقل قولی که تو NEOFAG گذاشتن MW3 حدود 400 میلون دلار روز اول فروخته بود . اگه اینطور حساب کنیم بازیه Halo4 رکورد MW3 را روی 360 زده چون باید این میزان فروش را به سه پلتفورم تقسیم کنیم . حتی خود BO2 را هم نمیشه گفت روی 360 بیشتر یا کمتر فروخته. حالا من در جریان نیستم نسخه PC هم همزمانه دیگه ؟! چون باید 500 میلیون دلار را تقسیم 3 تا پلتفورم کنیم که دید برای هر کدوم چقدر فروخته ! پس بعضی ها زیاد خوشحال نباشن :D بازیه HALO4 روی 360 تقریبا نصف فروش اول BO2 را فقط روی یک پلتفورم 360 داشته . باید منتظر بود امار دقیقا بدند .
نه عزیز من تقسیم بر 3 نباید بکنی چون رو همه ی پلتفرم ها که یه اندازه نمیفروشه. بیشترین فروشش روی 360 هست و کمترینش روی PC. اما پایرتینگ PC از همش بالاتره.

وقتی MW2 اومده بود یه آمار از فروشش اومد که 50% فروشش رو 360 بوده، 45% روی PS3 و فقط 5% روی PC !!!!
احتمالا وضعیت مشابهی هم برای نسخه های بعدیش هست.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نه عزیز من تقسیم بر 3 نباید بکنی چون رو همه ی پلتفرم ها که یه اندازه نمیفروشه. بیشترین فروشش روی 360 هست و کمترینش روی PC. اما پایرتینگ PC از همش بالاتره.

وقتی MW2 اومده بود یه آمار از فروشش اومد که 50% فروشش رو 360 بوده، 45% روی PS3 و فقط 5% روی PC !!!!
احتمالا وضعیت مشابهی هم برای نسخه های بعدیش هست.

حالا کی گفت باید تقسیم بر 3 به صورت مساوی بکنیم ؟! منظورم اینه نمیتونی دقیق بگی چقدر روی 360 فروخته . از این 500 میلیون دلار سهم قابل توجهش ماله ps3 و pc هست پس تا امار رسمی هنوز رکورد دسته halo4 هست ! باید منتظر بود و دید فقط روی 360 چقدر فروخته .

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
درسته بازی هر سال میاد ولی 2تا استدیو بازی رو میسازن پس هر استدیو دو سال وقت داره رو بازی کار کنه.مثلا mw2و انچارتد2و فورتزا3سال2009عرضه شدن نسخه بعدیشون2سال بعد یعنی 2011 خب پیشرفت فورتزا4وانچارتد3روببینین پیشرفتmw3..خیلی مسخرست:D
جالبه بازی تو1روز اول8میلیون میفروشه که برا خیلی از بازی های بزرگ و شاهکار یه رویایه دست نیافتنی که بتونن بعد چند سال فروششون به این عدد برسه

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
دوستانی که از نبود یه FPS درست حسابی بی بهره موندین و دست به دامن COD شدین که همه پلتفرم ها رو آباد میکنه اون ترمز دستی رو بکشین لطفا ً ؛ فروش کل مجموعش روی پلتفرم ها بوده و تا نیومدن امار دقیق هنوز بالاترین میزان فروش دست HALO 4 هست .

پس خواهشا ً یکم صبر بخرج بدید و همه جا خودتون رو علم نکنید واسه همه عالم و آدم ...

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
دوستانی که از نبود یه FPS درست حسابی بی بهره موندین و دست به دامن COD شدین که همه پلتفرم ها رو آباد میکنه اون ترمز دستی رو بکشین لطفا ً ؛ فروش کل مجموعش روی پلتفرم ها بوده و تا نیومدن امار دقیق هنوز بالاترین میزان فروش دست HALO 4 هست .

پس خواهشا ً یکم صبر بخرج بدید و همه جا خودتون رو علم نکنید واسه همه عالم و آدم ...
عزیزم اگه شما با خرید یک فروند 360 (:x) گیمر شدی و با بازی کردن هیلو 4 هم هیلو فن شدی و الانم با رکورد زدنش جشن گرفتی دلیل نمیشه به بقیه هم نسبت بدیش.
ما از اون زمانی که اولین نسخه ی COD اومد فنش بودیم و ربطی هم به پلتفرم مورد علاقمون نداره.
زیاد هم از اعصابت مایه نذار. اجالتا یه لیوان آب سرد بخور، معجزه میکنه.

پ.ن: خدا رو صد هزار مرتبه شکر بازی های مورد علاقمون نسخه های اولیه ـشون رو پلتفرمی نبوده که هیچ وقت از نزدیک ندیده باشیمش و نسخه ی اولش رو به صورت Remaster برای اولین بار سال 2011 تجربه کنیم :-j

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
خدا رو صد هزار مرتبه شکر بازی های مورد علاقمون نسخه های اولیه ـشون رو پلتفرمی نبوده که هیچ وقت از نزدیک ندیده باشیمش و نسخه ی اولش رو به صورت Remaster برای اولین بار سال 2011 تجربه کنیم
من کاری به صحبت های دوستمون ندارم ولی :D
Halo: Combat Evolved for PC - GameRankings
اکثر فن های Halo یا حتی اونایی که فن بازی نیستن، این بازی رو همون موقع رو PC تجربه کردن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر