بازی و نرم افزار برای Android

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
روت کردن برای موبایل ضرری نداره ؟
خیر به هیچ وجه!
من الان گوشیم رو روت کردم خیلی هم خوشحالم:D
با روت کردن می‌تونید:
به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنید
بازی ها رو کرک کنید
پول بازی ها رو بی نهایت کنید
بعضی از برنامه های سیستمی غیر قابل حذف رو از بین ببرید
بازی ها و برنامه های نیازمند روت رو اجرا کنید
کاستوم رام نصب کنید
باتری رو کالیبره کنید
و....

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,409
نام
Matthew
علاوه بر توضیحاتی که امیرحسین داد، شما می توانید بازی ها رو توی مموری خودتون نصب کنید ( نه مموری داخلی ) که این یکی از مهمترین دلایل روت کردن هست
چون بازی های جدید دیتا حجم زیادی دارند و برای راحتی و عملکرد بهتر گوشی باید اینا رو توی مموری (ext SD ) بریزی ... اتفاقا من خودم دو هفتس که گوشی خریدم و هنوز روت نکردم،
با راهنمایی همین دوست عزیزم امیرحسین فهمیدم که اصلا مشکلی نیست، تازه خیلی راحت میشه Unroot هم کرد ...

البته اگر گارانتی نداری که فکر نکنم دقدقه ای واسه روت داشته باشی :d

پ.ن: امیرعلی :d

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
پول بازی ها رو بی نهایت کنید
البته این نیاز به روت نداره، بیشتر به هک فایل بازی ربط داره، همین الان بازی Temple Run 2 هست هک شده با پول 9999999 !‌ :d بدون نیاز به روت دستگاه ، الته بعضی بازی ها هم به روت نیاز دارن
شما می توانید بازی ها رو توی مموری خودتون نصب کنید ( نه مموری داخلی )
اینم باز بستگی به گوشیت داره مثلا S4 بدون روت هم این اجازه رو بهت میده ! البته باید به آخرین ورژن Firmwareـش آپدیت کنی.
البته اگر گارانتی نداری که فکر نکنم دقدقه ای واسه روت داشته باشی
البته راحت میشه Unrootـش کرد و بردش گارانتی هیچکس هم نمیفهمه ! :d

همونطور که دوستان زحمت کشیدن و توضیح دادن هیچ ضرری نداره، ولی من بهت پیشنهاد میکنم فقط اگه هدف خاصی از روت داری مثل نصب CFW و ... روت کنی، یعنی همینطوری الکی روت نکن :d

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
یعنی روت کردن در دنیا یک کار مجاز هست ؟؟؟

مشکلی که بعضی ها با روت کردن دارن اینه که میگن گارانتی باطل میشه
همه ی گوشیها و تبلتهایی که دیدم یه روش برای آنروت دارن خیلی راحت میتونید برگردید به حالت اول!

من اولین دستگاه اندرویدی که خریدم بعد از 2هفته روتش کردم! بعدیارو همون لحظه اول روت کردم بوت لودرشونم باز کردم!!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,409
نام
Matthew
مشکلی که بعضی ها با روت کردن دارن اینه که میگن گارانتی باطل میشه
همه ی گوشیها و تبلتهایی که دیدم یه روش برای آنروت دارن خیلی راحت میتونید برگردید به حالت اول!

من اولین دستگاه اندرویدی که خریدم بعد از 2هفته روتش کردم! بعدیارو همون لحظه اول روت کردم بوت لودرشونم باز کردم!!

یعنی منم که فردا دقیقا میشه دو هفته اولین گوشی آندرویدیمو روت می کنم :d
چه جالب :d

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
ا

البته راحت میشه Unrootـش کرد و بردش گارانتی هیچکس هم نمیفهمه ! :d

درست و غلطش رو نمیدونم ولی رفتم customer servicer سامسونگ توی شهرک غرب اونجا گفتن اگه روت بشه و گارانتی ما باشه...موقع باز کردن دستگاه و تشخیص خرابی یا هرچیز دیگه ای با یه نرم افزار یا یه چی تو این مایه ها میفهمن که دستگاه قبلا روت بوده یا نه...مثل اینکه سریال یه جایی رو عوض میکنه روت(آسیب نمیزنه فقط عوض میکنه)
.................

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
یه نرم افزار یا یه چی تو این مایه ها میفهمن که دستگاه قبلا روت بوده یا نه
Unroot کردن روش های مختلفی داره، اگه درست انجام بدی،‌ هیچ کس نمیتونه بفهمه که روت شده.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بعضی شرکتها حتی با روت و آنلاک بوت لودر مشکلی ندارن!
2تا شرکت هستن که نکسوس7 وارد و گارانتی میکنن باهاشون صحبت کردم هردو گفتن روت و آنلاک کن مشکلی نیست :d

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
آقا یه سوال.
دنبال یه نرم افزار شبیه به نزم افزار Photoforge تو iOS هستم. یعنی تقریبا همون امکانات رو برای ادیت عکس بده ولی برای اندروید باشه. اگه نرم افزار مشابهی میشناسید بگید لطفا.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
روت كردن و زدن كاستوم رام در اغلب گوشيها از طريق چك كردن ايكونهاي موجود در منو برنامه ها ، چك كردن Setting و منو about device و در حالت حرفه اي تر با رفتن به مود downloading و برسي گزينه هاي كاستوم باينري و ...قابل فهميدنه اگر شما قبل از زدن رام رسمي و يا ان روت كردن با برنامه triangle away كانتر گوشي رو ريست كنيد و بعد ان روت كنيد ، پدر جد سامسونگ هم نميفهمه كه شما چه بلاهايي به سر گوشي اورديد چه برسه به تيمهاي پشتيباني و تعميرات اين گارانتيها.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
آقا یه سوال.
دنبال یه نرم افزار شبیه به نزم افزار Photoforge تو iOS هستم. یعنی تقریبا همون امکانات رو برای ادیت عکس بده ولی برای اندروید باشه. اگه نرم افزار مشابهی میشناسید بگید لطفا.
من 20-30 تا app این شکلی دانلود کردم ولی همشون یک نقص اساسی داشتن. مثلاً تو یکی میشد کات کنی ولی ریسایز نمیشد و توی بعدی برعکس.
کسی میدونست بگه. منم میخوام همچین چیزی :D

پ.ن. نرم افزاری برای کنترل و نمایش دیتا هست؟

آخرین ویرایش:

4U my love

کاربر سایت
Mar 3, 2013
27
1:سلام به همه من برا روت گوشیم از چند نفر پرسیدم گفتن که باید از سایت خود هواوی bootloader بگیرم بعد ریکاوری نصب کنم میشه اینا رو توضیح بدین دستتون طلا

2:بعد یه سوال دیگه برنامه واقعی برای افزایش رم وجود داره اگه داره لطف کنید در سایت قرار بدید

huawei y300 و huawei g510

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر