بازی و نرم افزار برای Android

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
می‌تونم وصلش کنم به PC و از نت اون استفاده کنم؟ چون مودمم Wireless نیست و نمی‌تونم با Wi Fi وصل شم.
راحتترين كار استفاده از GPRS گوشي هست البته كنده ولي در نبود وايرلس جواب ميده بعدم اگه لپ تاپ دارين ميتونيد اينترنت رو وايرلسش Share كنيد و با وايرلس گوشي از اون ديتا بگيريد.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بايد قبل از اجرا به اينترنت وصل باشي و وي پي ان كانكت كرده باشي اگر احيانا دفعه اول اين كار رو نكردي و توي تلاشهاي بعديت اين كار رو انجام داده باشي بايد بازي رو كش و ديتاش رو پاك كني و دوباره نصبش كني و كاري رو كه گفتم براي بار اول انجام بدي.
والله من MC4 که دارم نیاز به اینترنت نداره. راحت اجرا میشه. بدون حتی یه اتصال کوچیک

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
والله من MC4 که دارم نیاز به اینترنت نداره. راحت اجرا میشه. بدون حتی یه اتصال کوچیک
:|
خب مگه فقط یه ورژن از بازی هست یا فقط یک شخص یا گروه بازی رو کرک کردن!؟
مسلمه کلی ورژن و نسخه از هر بازی میشه پیدا کنید که مثلا تویکی باید با تیتانیوم بکاپ ری استور کنید یا مثلاتوی یکی دیگه با برنامه های Unlocker قفلش بشکنید اما چیزی که واضحه اینه که مشکل این دوستمون (که خودم هم تجربش رو داشتم) مربوط به نداشتن اتصال وی پی ان هست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
بازی PlayStation All-Star Island رو کسی لینکی ازش داره؟ :d
فقط روی استور اروپا اومده :-s

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
PlayStation® All-Stars Island .شما در یک جزیره مرموز قرار دارید که برای زنده ماندن در این جزیره باید بدوید و بدوید!و سکه ها و قطره های کوکا کولا رو جمع کنید.

ویژگی ها:گرافیک سه بعدی خوب-تغییر مکان-قهرمان های شناخته شده از بازی های محبوب-موسیقی هیجان انگیز-مینی گیم های گوناکون

1_playstation_all_stars_island.jpg
3_playstation_all_stars_island.jpg
5_playstation_all_stars_island.jpg
8_playstation_all_stars_island.jpg
6_playstation_all_stars_island.jpg

Download
For Android 2.3 and higher [24.6 MB][apk]

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
SC Blacklist یک بازی اکشن و زیبا می باشد که همزمان با انتشار آن برای کنسول ها نسخه اندروید آن نیز با نام Spider-Bot منتشر شده است . در این بازی زیبا شما در نقش سم فیشر وظیفه کنترل یک ربات جاسوسی را بر عهده دارید . در هر مرحله از بازی باید ماموریت که به شما داده می شود را مخفیانه انجام دهید و به مراحل بعدی بازی صعود کنید . بازی از آیتم های فوق العاده جذابی برخوردار می باشد که با گذشت زمان در اختیار شما قرار خواهند گرفت . از ویژگی های دیگر بازی می توان به گرافیک بالا و گیم پلی روان بازی اشاره نمود .

KcdMl3khu-2Yn7BLop-LKSVpd2CbOQkpj08r1quIlX7eO0Ke0n2zCAqwikoNT8yfYg=h310
zeLVPXIjp4YLasPGPGejf3_ANoEOqmKEs0-rIVUr6869Si19vkj8OY9d-PRWQKpKeBYc=h310
3I2p0l1H4N4Qt9rfVIwp5Y_ZNBxaYb3iitbB1eQDRyOgtkjzSA-o9ry14PsYTGthh3Q=h310

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
با سرعت برانید و گرد و غبار به پا کنید! اکنون نسخه هشتم بهترین و محبوب ترین بازی مسابقه ای اندروید منتشر شده است. با سرعت برانید و یک رانندگی پر از هیجان و خطر را با فیزیک عالی تجربه کنید!
اتومبیل های لوکس رویایی
- ۴۷ خودرو زیبا با عملکرد بالا که ۸۰ درصد آن ها جدید می باشند!
- وجود بهترین شرکت های خودروسازی از قبیل : بوگاتی ویرون، لامبورگینی، فراری، پاگانی زوندا و …
- صدای فوق العاده جذاب و واقع گرایانه موتور ماشین ها
دریافت هوابرد
- مسابقه هایی با جذابیت و هیجان بالا (پرش از ارتفاع)
- مانور در هوا هنگام پرش های بلند از موانع
مکان های عجیب و جذاب جدید
- ۹ مکان مختلف شامل : ونیز، گویان فرانسه، ایسلند، صحرای نوادا و …
- وجود آهنگ های اصلی و جذاب به هنگام مسابقه
- وجود موارد مخفی نهفته در بازی
ویژگی های جدید سرعتی بازی
- وجود ۸ فصل و ۱۸۰ مرحله در حالت حرفه ای
- تصویر بسیار واقعی در هنگام تصادف و …
- وجود عوامل جدید و زیبای دیگر نهفته در بازی
- وجود سیستم آسیب دقیق وارد شده به اتومبیل
قابلیت مولتی پلیر و چالش های جدید
- قابلیت بازی ۸ نفر به صورت همزمان
- نمایش اطلاعات دوستان
- نمرات و امتیازات جدید به هنگام رانندگی
- به اشتراک گذاشتن دستاورد های مسابقه و سرعت نهایی خود

1130.jpg

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
دوستان یه Live Wallpaper می‌خوام که با توجه به ساعت گوشی تغییر کنه و مثلا تو روز، هوا آفتابی باشه و وقتی ساعت گوشی مثلا 10 شب هست ماه بیاد و اینا:D
ممنون

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
درود
دوستان یه Live Wallpaper می‌خوام که با توجه به ساعت گوشی تغییر کنه و مثلا تو روز، هوا آفتابی باشه و وقتی ساعت گوشی مثلا 10 شب هست ماه بیاد و اینا:D
ممنون
یکی از معروفترین لایو والپیپرها ، که تغییرات مد نظر شما رو داره Google Now Live Wallpaper هست:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bongoman.gnowwallpaperhd&hl=en

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
ظاهراً گوگل بخش App های مجانی رو برای ایران ازاد کرد. الان میشه از play Store دیافت کرد (فقط چیزهای Free).
دیروز گوگل اعلام کرد که ایران هم به لیست کشورهایی که میتونن App مجانی دانلود کنن اضافه شده، ولی سازنده هر App به صورت جداگانه باید بره در Develper Console خودش و تیک ایران رو فعال کنه، که با توجه به سیل عظیم بازی ها و اپ ها ممکنه چند وقت طول بکشه...

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
PlayStation® All-Stars Island .شما در یک جزیره مرموز قرار دارید که برای زنده ماندن در این جزیره باید بدوید و بدوید!و سکه ها و قطره های کوکا کولا رو جمع کنید.

ویژگی ها:گرافیک سه بعدی خوب-تغییر مکان-قهرمان های شناخته شده از بازی های محبوب-موسیقی هیجان انگیز-مینی گیم های گوناکون

1_playstation_all_stars_island.jpg
3_playstation_all_stars_island.jpg
5_playstation_all_stars_island.jpg
8_playstation_all_stars_island.jpg
6_playstation_all_stars_island.jpg

Download
For Android 2.3 and higher [24.6 MB][apk]

اینکه انچارتده -- نمیدونستم باسه اندروید هم اوومده

- - -ویرایش - - -

درود
ممنون
منم لازم دارم اگه میشه یه غکس از اون والپیپر بزارین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر