بازی و نرم افزار برای Android

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
سلام بر بکس bc دوستان با هزار بدبختی رفتم بازی مدرن کمبات 3 رو به همراه دیتا دانلود کردم البته با gprs همراه اول.الان که وارد بازی میشم ازم میخواد که 4 مگ دیگه دان کنم با gprs که میزنم نمیره واسه دانلود متاسفانه اصلا به wi-fi دسترسی ندارم تو شهرمون هم که بازم دسترسی به وای فای ندارم حالا باید چیکار کنم؟یعنی با این وضع هرگز نمیتونم بازی کنم؟ممنون میشم بهم روشی بگید که با gprs اون 4 مگ رو دانلود کنم.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
سلام بر بکس bc دوستان با هزار بدبختی رفتم بازی مدرن کمبات 3 رو به همراه دیتا دانلود کردم البته با gprs همراه اول.الان که وارد بازی میشم ازم میخواد که 4 مگ دیگه دان کنم با gprs که میزنم نمیره واسه دانلود متاسفانه اصلا به wi-fi دسترسی ندارم تو شهرمون هم که بازم دسترسی به وای فای ندارم حالا باید چیکار کنم؟یعنی با این وضع هرگز نمیتونم بازی کنم؟ممنون میشم بهم روشی بگید که با gprs اون 4 مگ رو دانلود کنم.
یعنی کسی این بازی رو اجرا نکرده!؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
این بازی رو من هم دانلود کردم...جدیدا گیم لافت برای سازگاری بیشتر با گوشی میگه باید یه حجم خاصی رو اضافه بر حجم دیتا دانلود کنید...منم برای نوت یه دیتا دانلود کردم...یذره هم بعد نصب بازی گفت باید دانلود شه

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
لطفا اگه میشه یه فایل اجرایی درست و حسابی بازی مدرن کمبات 2 واسه اکسپریا ری قرار بدید.واسه من ارور فورس کلوز میده!ممنون میشم زود جوابم رو بدید

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
سلام برنامه ـی برای دیدن فیلم با ساپورت زیرنویس فارسی هست ؟ با تشکر ...
بله بفرما:پخش فیلم با زیرنویس فارسی با نسخه جدید MX Video Player Pro v1.7.7 به همراه کدک | اندرویدکده

---------- نوشته در 06:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:37 PM ارسال شده بود ----------

لطفا اگه میشه یه فایل اجرایی درست و حسابی بازی مدرن کمبات 2 واسه اکسپریا ری قرار بدید.واسه من ارور فورس کلوز میده!ممنون میشم زود جوابم رو بدید
خدا رو شکر بازم خودم مشکلش رو پیدا کردم!!!باید دکمه هاوم رو نگه داری تا بازی اجرا بشه!این مشکل فقط برای گوشی های 2011 سری اکسپریا هست که به این روش مشکل فورس کلوز فیکس میشه!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام دوستان من نوب هستم :D توی آندروید ...

جطوری بازی بریزم یا فایل توش ؟

---------- نوشته در 06:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:31 PM ارسال شده بود ----------

و یه چیز دیگه

Allwinner A10 Chip , Cortex A8 مدل پردازندمه Codec چه مدلی براش بگیرم برا زیر نویس فیلم ؟

dk 313

کاربر سایت
May 30, 2010
340
سلام دوستان دنبال یک بازی هستم سبک بازی استراتژی بود وقتی وارد منوی بازی میشدی عکس یک ادم بزرگ قرمز بود یک ادم سبز ریز هم جفتش بود.
بازیش هم به این صورت بود یک نقشه رو انتخاب میکردی بعد افراد پیاده اول میموندن بعد افراد پیاده گنده بعد هلیکوپتر و هر مرحله یک چیزی میومد.هر چیزی رو که نابود میکردی پول بهت میداد بعد میشد باش تیر بار بخری یا موشک انداز یا چسب انداز یا برج الکتریکی و.. اگه وسایلی که باید نابود میکردی رو نابود نمیکردی میرفتن توی یک دری و از قلبهای من کم میشدو.......
هر چی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد لطفا کمک کنید

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام دوستان دنبال یک بازی هستم سبک بازی استراتژی بود وقتی وارد منوی بازی میشدی عکس یک ادم بزرگ قرمز بود یک ادم سبز ریز هم جفتش بود.
بازیش هم به این صورت بود یک نقشه رو انتخاب میکردی بعد افراد پیاده اول میموندن بعد افراد پیاده گنده بعد هلیکوپتر و هر مرحله یک چیزی میومد.هر چیزی رو که نابود میکردی پول بهت میداد بعد میشد باش تیر بار بخری یا موشک انداز یا چسب انداز یا برج الکتریکی و.. اگه وسایلی که باید نابود میکردی رو نابود نمیکردی میرفتن توی یک دری و از قلبهای من کم میشدو.......
هر چی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد لطفا کمک کنید

Fieldrunners نبود؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
سلام دوستان من نوب هستم :biggrin1: توی آندروید ...

برو سایت های بازی اندروید مثل androidha.ir بازی رو دانلود کن یه فایل .apk میده بهت اون منتقل کن به گوشیت و روی فایل کلیک کن تا نصب شه و بیاد تو منوت

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
کسی میتونه لینک دانلودی از آخرین ورژن بازی Mystery Manor بزاره ؟
با اینکه از خود گوگل پلی بازی رو دانلود کردم،ولی نمیدونم چرا نمیزاره آپدیتش کنم! :| توی بازی که میرم میگه آپدیت اومده برو آپدیتش کن،بعد که میرم گوگل پلی گزینه ی آپدیت وجود نداره :|
آخرین ورژنش هم 1.0.62 هست! (حالا یکم قدیمی ترم بود اشکال نداره! :d )

• Like
Reactions: Sega_genesis

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی
سلام دوستان من نوب هستم :D توی آندروید ...

---------- نوشته در 06:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:31 PM ارسال شده بود ----------

و یه چیز دیگه

Allwinner A10 Chip , Cortex A8 مدل پردازندمه Codec چه مدلی براش بگیرم برا زیر نویس فیلم ؟
چاکر داش ممد هم هستیم.داداش باید ابتدا به رم یا حافظه ی داخلی گوشی بازی یا برنامه رو انتقال بدی بعد توی فایل منیجرش اونو نصب کنی.
برای MX Video Player به A7 دانلود کن بریز روش.البته بهتره به صورت کاملشو بریزی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر