بازی های PlayStation Vita

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
اقا من گیر کردم ویتا بخرم یا گوشی ! کسی نیست یکم توضیح بده بعد بگه کدوم بهتره ؟
بازیا زیاد گرون در میاد وضعیت بازی آنلایناش چطوره ؟

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان یکی درمورد فیفا15 توضیح بده تو رو خدا...
کسی خریده...؟
گیم پلی عوض شده اصن...؟
http://shhort.com/d?r=tOzGgxHxc

- - -ویرایش - - -

رفیق برو تو تاپیک خودش این سوالو بپرس...
فقط در همین حد بهت بگم که من خودم ویتا رو به هر مدل گوشیی ترجیح میدم حتی با این وضعیت بازی هاشم من ویتا رو ترجیح میدم...
http://shhort.com/d?r=tOzGgxHxc

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
اطلاعات کامل تری کسی از فیفا 15 داره بزاره 3 سال خرمون کرد همش یه نسخه بود فقط کیتا اپدیت میشد.گیم پلی و گرافیک تغییری کرده؟
نه این نسخه هم مثل قبلیهاست.همون آپدیته فقط.
همین که فیفا رو آپدیت میکنن و رو ویتا ریلیز میکنن،باس کلاهمون بندازیم هوا.
کاش PES رو ویتا میومد اونوقت EA همچین غلطی نمی کرد.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
بنده هم دقیقا عین شما هستم و پولش رو کنار گذاشتم دقیقا نمیدونم چیکار کنم، ولی یه نکته خیلی مهم که رو اعصابم هست و بیشتر منو به خرید ویتا وادار میکنه اینه که با گوشی نمیشه خوب بازی کرد(مثل تفاوت های بازی با لپ تاپ و PC یا بدتر) مثلا داغ میکنه و اینکه کنترل خوبی هم روش نداری، ازینورم بازی هاش زیاد جالب نیستن و حرفه ای ساخته نشدن. اما مزیتش خوب اینکه گوشیته دیگه همیشه باهاته و اینکه بازیهاش مجانی هستن و اینکه فروشش هم در آینده به مراتب راحتتر و با ضرر کمتری خواهد بود. ازینورم ویتا گرون درمیاد و تقریبا با یه گوشی رده متوسط مثل S4mini یا Xperia SP (این دوتا واسه بازی فک کنم مناسب تر باشن) برابری میکنه.

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
گوشی چیه بابا، من که جز flappy bird روی گوشی بازی نمی کنم.
همین چند روز پیش از بهترین بازی های تاریخ FF و JRPG یعنی FF X رو روی ویتا تموم کردم! حالا واسه موبایل Square هنوز FF VII هم نداده.

masoud-13

کاربر سایت
Mar 7, 2014
10
من فیفا 15 رو خریدم .دقیقا هیچ فرقی با فیفا 13 نداره .حتی منو ها .همه چی .یه چیز جالب تر . خ خ خ .انلاین توش حذف شده و فقط تک نفرست . حتی قسمت اپدیت بازیکنان توش برداشته شده .یعنی ترکیب و ترانسفر ها توش اپدیت نمیشند . شورشو از حد گزرونده .

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من فیفا 15 رو خریدم .دقیقا هیچ فرقی با فیفا 13 نداره .حتی منو ها .همه چی .یه چیز جالب تر . خ خ خ .انلاین توش حذف شده و فقط تک نفرست . حتی قسمت اپدیت بازیکنان توش برداشته شده .یعنی ترکیب و ترانسفر ها توش اپدیت نمیشند . شورشو از حد گزرونده .

آنلاینم نداره ؟
واقعا از دست این ea !
نسخه ی 3ds فیفا 15 هم آنلاین نداره !

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
akiba trip رو هیچ ندیدم کسی حرفشو بزنه . مثل یاکوزاست . من زیاد از ژاپنیا خوشم نمیاد از این خوشم اومده ! خوبیشم اینه زیاد طولانی نیست مثل عناوین دیگه ژاپنی .
بخش داستانیش همش 8 ساعته .البته برا پلاسش امید دارم . وگرنه 40 دلاره !!

Attachments

• 1080681250.jpg
    1080681250.jpg
    77.7 KB · مشاهده: 21
  • 1080681249.jpg
    1080681249.jpg
    74.7 KB · مشاهده: 17
  • 1080681240.jpg
    1080681240.jpg
    68.5 KB · مشاهده: 19

FishingForUrf

کاربر سایت
Sep 24, 2014
32
akiba trip رو هیچ ندیدم کسی حرفشو بزنه . مثل یاکوزاست . من زیاد از ژاپنیا خوشم نمیاد از این خوشم اومده ! خوبیشم اینه زیاد طولانی نیست مثل عناوین دیگه ژاپنی .

واسه این که این بازی epic fail شد کلا

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من بازیش رو خریدم
اونقدرها هم که نقدها تحویلش نگرفتن بد نیست !
تا وسطهاشم رفتم . کلا بازیه باحالی اگه توی این سبکهای بزن بزن دوست دارین . به کنار از اینکه داستانش و استایله بازیش یکم شیشه خورده داره اما کلا بازیش سرگرم کنندس .
بازDisgaea 4 خیلی عالیتر هست بازیش . من این اخری از بازیهایی که گرفتم کلا راضی بودم D:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوستان عزیز خبری از FIFA 15 روی ویتا کسی داره چجوریه ؟؟ گیم پلی ؟ آنلاین ؟ Ultimate Team ؟؟

کاربر masoud-13 گرفته بودند .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر