بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
چند تا بازی rpg خوب که نوبتی نباشه سخت هم نباشه :dرو ویتا معرفی کنید.
YS خیلی خوبه انصافا ! هرچند خودم نگرفتم اما هرکی بازی کرده تعریف کرده لول D:
یه بازی دیگه هم هست به اسمه Dragon's Crown که حالت 2d داره و استایل loot و Harvest هست. بازیش عالیه !_! HnS و RPG

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
YS خیلی خوبه انصافا ! هرچند خودم نگرفتم اما هرکی بازی کرده تعریف کرده لول D:
یه بازی دیگه هم هست به اسمه Dragon's Crown که حالت 2d داره و استایل loot و Harvest هست. بازیش عالیه !_! HnS و RPG
مرسی عزیز ys نوبتی که نیست؟
اتفاقن خودم تو dragons crown گیر کردم تو اون مرحله که باید ۹تا طلسم جمع کنیم.میدونید اون طلسم هارو چطوری باید بگیرم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی عزیز ys نوبتی که نیست؟
اتفاقن خودم تو dragons crown گیر کردم تو اون مرحله که باید ۹تا طلسم جمع کنیم.میدونید اون طلسم هارو چطوری باید بگیرم؟
نه نوبتی نیست ... اما بزن بزن همینطوری هم نیست D: یه حالت Tactical هم داره .
باید Path B همه dungeon ها رو بری و boss fight ها اخرش رو توی یه محدوده زمانی بکشی تا talisman بده.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا بلاخره طلسم شکست :| امروز صبح تو تویتر دیدم تریلر ویتای بوردرلندز منتشر شد :| !!!!چیز خوبیه . آرمان بخره خوشش بیاد منم یه ویتای دیگه میخرم با یه بازی :D
از اعتبار منبع بی خبرم http://www.psvitahub.com/2014/04/borderlands-2-ps-vita-gameplay-trailer.html
اینم hands-on ـه IGN
http://www.ign.com/articles/2014/04/08/borderlands-2-on-vita-a-longer-more-detailed-look
More noticeable is the fact that defeated enemies no longer ragdoll and fall to the ground...
افتی که نسبت به نسخه کنسولی داشته اینه که دشمنا دیگه فیزیک RAGDOLL ندارند.
When you play, you may notice that distant objects -- like far-off mountain ranges -- have been removed.
آبجکت های دوردست مثل کوه ها حذف شدند {خوب نمیتونستند یه بازی مخصوصا ویتا بسازن نه پورت یه نسخه کنسولی؟ }
game runs stably at 30 frames-per-second, though it can drop down to about 28 frames and go up to about 33.
فریم بازی در محدوده 30 ثابته ! یعنی تا 28 افت میکنه و تا 33 بالا میره .
PS Vita's Borderlands 2 is content complete when compared to the original release on PlayStation 3, and it even comes with six DLC packs for free. (Corsi and his team aren't opposed to bringing the rest of the DLC to the Vita version in the future, but are taking a wait-and-see approach.
میگه که 6 دی ال سی که تاحالا اومده که مجانی هستند هیچ ولی فعلا برنامه ای برای باقی دی ال سی ها نداریم .
Borderlands 2 launches on PlayStation Vita in North America on May 13th, though you can score it a week early if you purchase the PS Vita Slim/Borderlands 2 bundle, which is set for release on May 6th.
تاریخ انتشار باندل باری 6 می ( تقریبا یک ماه دیگه ) و تاریخ انتشار بازیه تک هم 13 می میباشد .
{ ظاهرا کنترل بازی با ویتا اسلیم راحت تره ! }

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی رزیدنت اویل اوت بریک برای ویتا شایعه صد در صد بود ؟ خبری از ساختش نیست؟
خبرش نمیدونم ماله کی هست ! فکر کنم شاید 1.5 سال پیش D: اگر قرار بود شایعه به واقعیت نزدیک باشه تا الان باید خبری میشد ازش.

آقا بلاخره طلسم شکست :| امروز صبح تو تویتر دیدم تریلر ویتای بوردرلندز منتشر شد :| !!!!چیز خوبیه . آرمان بخره خوشش بیاد منم یه ویتای دیگه میخرم با یه بازی :D
از اعتبار منبع بی خبرم Borderlands 2 PS Vita Gameplay Trailer and Release Date Revealed ~ PS Vita Hub | Playstation Vita News, PS Vita Blog
اینم hands-on ـه IGN
Borderlands 2 on Vita: A Longer, More Detailed Look - IGN

افتی که نسبت به نسخه کنسولی داشته اینه که دشمنا دیگه فیزیک RAGDOLL ندارند.

آبجکت های دوردست مثل کوه ها حذف شدند {خوب نمیتونستند یه بازی مخصوصا ویتا بسازن نه پورت یه نسخه کنسولی؟ }

فریم بازی در محدوده 30 ثابته ! یعنی تا 28 افت میکنه و تا 33 بالا میره .

میگه که 6 دی ال سی که تاحالا اومده که مجانی هستند هیچ ولی فعلا برنامه ای برای باقی دی ال سی ها نداریم .

تاریخ انتشار باندل باری 6 می ( تقریبا یک ماه دیگه ) و تاریخ انتشار بازیه تک هم 13 می میباشد .
{ ظاهرا کنترل بازی با ویتا اسلیم راحت تره ! }
منم preview رو خوندم D: طرف خوشش اومده بود . اره من B2 رو بازی نکردم ( کلا 2-3 ساعت ) میخوام بازی کنم
میگفت خیلی به نسخه کنسولی نزدیک هست. یک چیز دیگه هم میگفت تعداد دشمنها مثلا 1-2 تا کمتر کرد تا فریم ریت ثابت باشه . به نظرم فریم 30 که خیلی خوبه D:
امیدوار شدم به پرتش D:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی Mercenary Kings که بازی Plus آین ماه برای PS4 بود قرار شده برای PS VITA هم عرضه بشه .
BlazBlue Chrono Phantasm هم اعلام شد تاریخه 26 june برای امریکای شمالی به صورت دیجیتالی و فیزیکی عرضه میشه ×_×

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اره من دانلودش کردم
تا چقدر دانلود کردی که حالا ارور میده؟ مشکل نت هست احیانا
100% دیگه!

بابا 2 بار از PC گرفتم بعد به PS3 منتقل میکنم بعد میرم به ویتا بفرستم میره تا اخر اخرش ارور میزنه میگه اررور ارسید!
از خود ویتا مستقیم گرفتی؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من که خودم عاشق bordelands 2 هستم 1 کشم بازی کردم خعلی حال میده...مگه اسلیم چطوره؟؟
به ظاهرا کسایی که نسخه نزدیک به final built رو از borderlands 2 دیدن راضی بودن ! مخصوصا خوده این ign ابرازه امیدواری کرده D: . باید موند دید چی میشه. زیاد به عرضه بازی چیزی نمونده .
اسلیم هم ok هست . من بیشتر فعلا با صفحه اش مشکل دارم از نظر کیفیت و عمقه رنگی D: اما از نظر طراحی و اینکه مموری داره و ... از ویتا خیلی بهتره . مخصوصا طوری که دستم گرفتم ( اینجا یک دونه اوردن برای امتحان کردن ) خیلی راحتر و سبکتر از ویتای اصلی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر