بازی های PlayStation Vita

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بچه ها به نظرتون 4 تا Tomb Raider برای PS1 که تو استور هست رو ارزش داره بخرم؟ آخه من بازیشون نکردم. الان تخفیف خورده رو هم 11.5 دلاره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها به نظرتون 4 تا Tomb Raider برای PS1 که تو استور هست رو ارزش داره بخرم؟ آخه من بازیشون نکردم. الان تخفیف خورده رو هم 11.5 دلاره.
عطیقه جات رو واقعا میخوای بازی کنی D:
اگر دوست داری بازی کن . من خودم بیشتر 3 رو دوست داشتم ×_×
یا مثلا بازیهای جدید بگیر ! Fez خیلی خوبه !

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
عطیقه جات رو واقعا میخوای بازی کنی D:
اگر دوست داری بازی کن . من خودم بیشتر 3 رو دوست داشتم ×_×
یا مثلا بازیهای جدید بگیر ! Fez خیلی خوبه !

انصافا همین عتیقه جات بعضی مواقع بیشتر بازی های امروزی حال میده ... من خودم الان دارم دینو کرایسیس 2 بازی میکنم ... اول سخت بود برام ولی تا به کنترلش عادت کردم قلق هاش یادم اومد بازم مثل همون 12-13 سال پیش دارم ازش لذت میبرم .. بعضی بازی ها هیچ وقت تکراری نمیشن

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
انصافا همین عتیقه جات بعضی مواقع بیشتر بازی های امروزی حال میده ... من خودم الان دارم دینو کرایسیس 2 بازی میکنم ... اول سخت بود برام ولی تا به کنترلش عادت کردم قلق هاش یادم اومد بازم مثل همون 12-13 سال پیش دارم ازش لذت میبرم .. بعضی بازی ها هیچ وقت تکراری نمیشن

dino crisis که عالی بود...واقعا خاطره انگیز هست این بازی محیط هاش از پیش رندر شده بودن مثل alone in the dark و کلا این سبک مد شده بود سری بازی های رزیدنت اویل خیلی از عناصرشون رو از این بازی به ارث بردن حتی تو یه نسخه از اویل میتونی لباس رجینا رو تن ولنتاین کنی....پایان زیبایی هم داشت dino 2 که همه منتظر نسخه بعد بودیم که انگار کنسل شد ولی مثل اینکه رو اکس باکس دادن من خوب یادم نیست....کاش این عناوین فوق العاده رو hd یا ریبوت بدن تا اینکه ip های ضعیف بسازن:(مخصوصا برای ویتا که گیم کم داره

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,821
دوستان کسی بازی Corpse Party ویتارو بازی کرده ؟؟ مثل نسخه PSP میمونه؟؟ من تازه این بازیرو روی PSP پیدا کردم ، فوق العادس ، بعد اینکه نسخه های PSP هم برای Vita موجود هستن تو PSN یا خیر؟؟[h=1][/h]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کسی بازی Corpse Party ویتارو بازی کرده ؟؟ مثل نسخه PSP میمونه؟؟ من تازه این بازیرو روی PSP پیدا کردم ، فوق العادس ، بعد اینکه نسخه های PSP هم برای Vita موجود هستن تو PSN یا خیر؟؟
فکر میکنم فقط برای ریجن 1 عرضه شده بود . خودم بازی نکردم اما تعریفی هم زیاد ازش نشنیدم ... یک نسخه 3d هم داره برای ویتا میاد ازش فکر کنم اما فقط توی جاپن.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
این مانستر هانتری که FREE شده چطوره ... فردا میتونه ما رو تو طبعیت سرگرم کنه ... ؟؟؟ الانم دارم unit 13 رو برای فردا میگیرم ... چه بشه

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
این مانستر هانتری که FREE شده چطوره ... فردا میتونه ما رو تو طبعیت سرگرم کنه ... ؟؟؟ الانم دارم unit 13 رو برای فردا میگیرم ... چه بشه

مانستر رسما تعطیله :d من همون لحظه که دانلود کردم درجا پاکش کردم:d

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
اولین بسته الحاقی عنوان Tearaway در اروپا منتشر شد

پک LittleBigPaper به این عنوان ۱۴ آیتم و دکوراسیون جدید برای iotas و atois عرضه می کند همچنین ۲ کارکتر جدید هم با نام Sackboy و Sackgirl با این پک به دنیای Tearaway اضافه خواهند شد.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من امروز فهمیدم ویتا وان پیس هم داره :bighug:
عکس جدیدی از نسخه ژاپنی بازی اومده که میتونین ببینید:d

OPUWR-Screens_04-01-14.jpg

کل عکس ها بازی رو هم میتونین از اینجا ببینید

June 12 تو ژاپن و نسخه انگلیسی سال بد تو امریکا و اروپا ریلیز میشه:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اولین بسته الحاقی عنوان Tearaway در اروپا منتشر شد

پک LittleBigPaper به این عنوان ۱۴ آیتم و دکوراسیون جدید برای iotas و atois عرضه می کند همچنین ۲ کارکتر جدید هم با نام Sackboy و Sackgirl با این پک به دنیای Tearaway اضافه خواهند شد.
تشکر !
کاشکی یه سری مراحل اضافه هم بدن ! خیلی خوب میشه ×_× بازیش واقعا خیلی باحاله

من امروز فهمیدم ویتا وان پیس هم داره :bighug:
عکس جدیدی از نسخه ژاپنی بازی اومده که میتونین ببینید:d

کل عکس ها بازی رو هم میتونین از اینجا ببینید

June 12 تو ژاپن و نسخه انگلیسی سال بد تو امریکا و اروپا ریلیز میشه:d
حال نمیده D: شایدم بده D: این سریهای Dragon Ball جالبتر بودن بازیاش تا بقیه اینا .
من منتظرم ببینم این Gravity Rush 2 چی شد ×_× ... احتمالا توی TGS امسال خبرایی بشه ×_×

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر