بازی های PlayStation Vita

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Borderlands 2 (Iron Galaxy) VITA
تو جی دی سی قابل بازیه :| اگه اشتباه نکنم از فردا تا 21 ـم .
جدی چرا یه تریلرم از بازی ندادن ؟ اگه خوب باشه و PREVIEW سایت IGN هم اینو تاکید بکنه که میتونه سیستم سلر باشه مطمئنا باندل ـشو میخرم .

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
[h=1]تاریخ انتشار عنوان Freedom Wars در ژاپن مشخص شد[/h]در تاریخ ۶ ژوئن منتشر میشود و در زمان لانچ بخش مولتی پلیر آنلاین در دسترس نخواهد بود که با عرضه ی پچی بعد از انتشار عنوان، این قابلیت نیز به بازی اضافه خواهد شد.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
انیمه ای که در مورد P4 ساخته شده به نظرم حرف نداشت.

نمیدونم چرا زیاد خوشم نیومد :-s
فکر کنم باید یه بار دیگه ببینم شاید نظرم عوض شد :d

پ.ن:

تریلر جدید از اولین گیم پلی Oddworld: New ‘n’ Tasty اومده حتماً ببینید
به نظرم عالی بود.
صد در صد برای ویتا میگیرمش :d

Source

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
منم با انیمه پرسونا 4 خیلی حال نکردم...خوب بود ها...شاید چون بازیش رو بازی کردم این طور بود ولی برای کسایی که بازی گیرشون نمیاد خیلی عالیه...

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
نمیدونم چرا زیاد خوشم نیومد :-s
فکر کنم باید یه بار دیگه ببینم شاید نظرم عوض شد :d
شما خودت پرسونا را بازی کردی؟ به نظرم اگه بازی کنی بیشتر از انیمه ش خوشت میاد

منم با انیمه پرسونا 4 خیلی حال نکردم...خوب بود ها...شاید چون بازیش رو بازی کردم این طور بود ولی برای کسایی که بازی گیرشون نمیاد خیلی عالیه...
حسین جان اصلا باهات موافق نیستم ;) اتفاقا به نظرم هر کسی که بازی را انجام داده باشه، خیلی بیشتر متوجه انیمه میشه و اصلا براش یه حالت نوستالژی داره. مثلا تو انیمه اصلا به اون صورتی که تو بازی در مورد midnight channel توضیح داده شده بود، چیزی گفته نمیشه و فقط کسانی که بازی کرده بودن متوجه میشدن.
البته اینم بگم که من دقیق نمیدونم منظور شما کدوم انیمه هستشا. ولی اونی که من میگم یه سریاله حدود 25 قسمتیه.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
شما خودت پرسونا را بازی کردی؟ به نظرم اگه بازی کنی بیشتر از انیمه ش خوشت میاد

حسین جان اصلا باهات موافق نیستم ;) اتفاقا به نظرم هر کسی که بازی را انجام داده باشه، خیلی بیشتر متوجه انیمه میشه و اصلا براش یه حالت نوستالژی داره. مثلا تو انیمه اصلا به اون صورتی که تو بازی در مورد midnight channel توضیح داده شده بود، چیزی گفته نمیشه و فقط کسانی که بازی کرده بودن متوجه میشدن.
البته اینم بگم که من دقیق نمیدونم منظور شما کدوم انیمه هستشا. ولی اونی که من میگم یه سریاله حدود 25 قسمتیه.

واقعیتش هنوز نه .البته در حد 1 ساعت بازی کردم ولی هنوز فرصت نکردم کامل روش تمرکز کنم
ولی تو عید حتما بازی میکنم:d
دقیقا منم نظر همینه که احساس میکنم بازی رو اگه بازی کرده باشی داستان انیمه جذابیت بیشتری داره
نمونه اش خودم اول بازی tale of Abyss رو بازی کردم و بعد انیمه اش رو دیدم و خیلی بیشتر بهم چسبید :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
انیمه ی P4 از نظر کلی یه انیمه نیمه آشغاله (ببخشید رک میگم :d) یعنی جوری که یه آدمی که بازیشو بازی نکرده اصلا از انیمه خوشش نمیاد، ولی اگه بازیو بازی کرده باشی برات انیم قشنگیه. (فکت نیست، نظر منه :d)

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
واقعیتش هنوز نه .البته در حد 1 ساعت بازی کردم ولی هنوز فرصت نکردم کامل روش تمرکز کنم
ولی تو عید حتما بازی میکنم:d
وای ببین خوش به حالت. برا تعطیلاتت یه بازی معرکه داری. بازیش خیلی قشنگه. فکر کنم این Atlus حتما باید به من پاداشی یا اشتراکی بده از بس از این بازیش تعریف کردم :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
Sword Art Online: Hollow Fragment که معرف حضور همه هست :d

21328769706048564379.jpg

قرار شده ورژن تایوانی بازی به صورت زبان انگلیسی و چینی به همراه صدای ژاپنی در تاریخ May 29 ریلیز بشه :d
دقیقا چیزی که یه گیمر JRPG نیاز داره. هم صدای ژاپنی داره هم زیرنویس انگلیسی ;;)
Source

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

قرار شده ورژن تایوانی بازی به صورت زبان انگلیسی و چینی به همراه صدای ژاپنی در تاریخ May 29 ریلیز بشه :d
Source
باید دید بازی چطوری از اب در میاد !
کلا هم انلاین هست نه ×_×
1-2 تا تبلیغ ازش دیدم چیزه خاصی توی ندیدم D:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین

21328769706048564379.jpg

Source
این مال PSP بود فک کنم ملت تو کف ترجمه شدنش هستن 1 تیم هم داره ترجمش میکنه ! گرافیکش رو PSP عالی هست
الان دیگه خودشون احنمالاً با زیرنویس بدن :bighug:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
این خبر ربطی به بازی نداره ولی دونستنش خالی از لطف نیست

PSV-310-Coming-Tonight.jpg

امشب آپدیت جدید ویتا ورژن 3.10 میاد که شامل:

- نمایش بیش از 500 برنامه در صفحه نمایش ( قبلا 100 تا بود )
- اضافه شدن تقویم به ویتا
- اضافه شدن یه Option جدید " Manage Content on Memory Card " به برنامه Content Manager application
که میتونید اطلاعات رو بر روی کارت حافظه مشاهده کنید و راحت تر از هر زمان دیگه میتونین روی ویتا مدیریت داشته باشین
و میتونین با مشاهده حافظه محتویات و برنامه ها رو پاک کنین
-با استفاده از برنامه نرم افزار پیام هم میتونید پیام های صوتی رو ارسال و دریافت کنید
و میتونید پیام ها رو با دوستانتون در ps4 و ps3 عوض بدل کنید

source

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این خبر ربطی به بازی نداره ولی دونستنش خالی از لطف نیست

امشب آپدیت جدید ویتا ورژن 3.10 میاد که شامل:

- نمایش بیش از 500 برنامه در صفحه نمایش ( قبلا 100 تا بود )
- اضافه شدن تقویم به ویتا
- اضافه شدن یه Option جدید " Manage Content on Memory Card " به برنامه Content Manager application
که میتونید اطلاعات رو بر روی کارت حافظه مشاهده کنید و راحت تر از هر زمان دیگه میتونین روی ویتا مدیریت داشته باشین
و میتونین با مشاهده حافظه محتویات و برنامه ها رو پاک کنین
-با استفاده از برنامه نرم افزار پیام هم میتونید پیام های صوتی رو ارسال و دریافت کنید
و میتونید پیام ها رو با دوستانتون در ps4 و ps3 عوض بدل کنید

source
کلا چیزهای خوبی برای در نظر گرفتن . مهمترینش به نظرم همین Content Manager App هست که اضافه Manage داخلی ویتا . اونطوری پاک کردن خیلی سخت بود ! الان راحتر شده همه یک جا باشه .
کاشکی اپدیتی برای 4 و ویتا بدن بشه اطلاعات رو رد و بدل کرد و به جای Pc از برنامه های ویتا روی Ps4 بکاپ گرفت ×_×

به خاطر انیمه خودم دوست دارم بازی کنم ببینم چی کار کردن :d>:)
یه 2-3 تا بازی هم قبلا بود که نسخه های چینی english داشتن . اما کامل نبود . یعنی text های نصف و نیمه english بود و زیر نویسش هم خیلی کامل نبود . یاد ندارم چه عناوینی بود اما اگه این اینطوری نباشه خیلی خوب میشه D: بدم نمیاد بازیش رو امتحان کنم D: فقط میمونه خریدنش که باید از خارج وارد کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر