بازی های PlayStation Vita

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
ترسیدم پایتخت برم نداشته باشه رفتم توپخونه تماشا رم 32 رو270 و کیلزون160 و سوال دست دومو خریدم 9
هالا یک سوال دارم قیمت خوب ریدم؟
ایا رم تقلبی هم تو بازار پیدا میشه.

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
ترسیدم پایتخت برم نداشته باشه رفتم توپخونه تماشا رم 32 رو270 و کیلزون160 و سوال دست دومو خریدم 9
هالا یک سوال دارم قیمت خوب ریدم؟
ایا رم تقلبی هم تو بازار پیدا میشه.
بد نخریدی.
رم تقلبی واسه ویتا نداریم (کاش بود).

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
ایندیه گیم جدید به نام Velocity 2X برای ویتا معرفی شد و الان باید ما خوشحال باشیم.:|
75999166869800809285.jpg

البته بازی قشنگیه اما به من یکی اینجور بازی ها در کنار بازی های Console Quality می چسبه متاسفانه!

- - -ویرایش - - -

کارگردان عنوان محبوب Disgaea 4 بر روی یک RPG دیگر (یا پورت آن به نقل از برخی منابع دیگر) برای PS VITA کار میکند.
85565357243881257785.png

- - -ویرایش - - -

خبر مهم؛ سونی صدای هواداران را شنید، ما تصمیمی برای رها کردن پلی استیشن ویتا نداریم!

شرمنده متن خبر طولانی بود نتونستم بزارم،هرکس تونست لطف کنه ترجمه اش رو بزاره.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راستی در قسمت app ها ویتا علاوه بر اینستاگرام و ... یه برنامه نیاز داره که سریال های تلویزیونیو همزمان با پخش جهانیشون پخش کنه ! ( همچین چیزی که نداره نه ؟ )
که تو همه ریجن ها کار کنه نه مختص ریجن 1 !
مثلا game of thrones رو همزمان با شبکه تلویزیونیش پخش کنه ! یا اصلا همون کانالو بگیره:D ( برا کساییکه ماهپاره های اون جهتی ندارن :D )

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
آقایون Fruit ninja رو بگیرید تو دانشگاه سر کلاس خسته شدید یه دست بزنید خیلی حال میده . با ipad خیلی تو چشم هستش ولی با ویتا هم خیلی حال میده هم راحت میشه بازی کرد .
یه سوال داشتم دیگه همین جا می پرسم : 1 - COD Declassified آنلاین پس داره ؟ 2- سرور هاش الان کسی هستن ؟
کسی می دونه چرا بازی warrior lair برای ویتا کنسل شد ؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
هر کی بد گفته چرت گفته...

ببخشید کاربر محترم چرا میگید چرت گفته هر شخصی که بد گفته ؟

اگر انتقاد به معنای کوبوندن باشه چندان خوب نیست

من به شخصه خیلی از ویتا (در اصل بازیهای ویتا) خوشم نمیاد به جزء چندتا عنوان محدود و کم

ویتا خود کنسولش تقریبا خوبه و مشکلی نداره

ویتا فقط تعداد کمی بازی پرفروش داشته

ویتا هنوز فروش نسبتا خوبی نداره همین مسئاله حداقل میتونه باعث بشه که third party ها نسبتا عالی براش نیاد

در کنسول ویتا یکی از بدترین resistance ها رو براش منتشر کرد سونی

یکی از بدترین COD ها رو داره این کنسول

البته مدت خیلی زیادی از عرضه ویتا نمیگذره و امکان بهتر شدن شرایط هنوز هم هست

ممنون

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
اینکه اسکرین شات از Disgaea هست. اما معلوم نیست بازی ای که در دست ساخت دارن Disgaea باشه.
البته همین الان هم Disgaea 3 واسه Vita هست و نسخه 4 هم 2014 میاد.

آره خود کارگردان گفته که رو یه عنوان دیگه قراره کار کنند، اما بعضی سایتام نوشتن که میخواد نسخه 4 هم روی ویتا پورت بشه.اگه همون 3 که میگی پورت شده پس احتمالا نسخه 4 رو پورت کنه.وقتی Disgaea انقد طرفدار و فروش داره و می تونه کلی از اسم بازی پول دربیاره چرا بره یه عنوان جدید و ناشناس بزنه؟

Disgaea 3 رو خودت بازی کردی؟ چند بهش میدی؟جلوه های بصریش که ظاهرا با 4 فرقی نداره.

داستان و شخصیت پردازیش برام مهمه، بردیا فکر کنم رفته باشه چون خیلی دوسش داشت!

- - -ویرایش - - -

بچه ها این بازی Ecolibrium که Free هستش چطوره؟

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
در مورد Disagea !

کلا این بازی من 3 شمارش رو بازی کردم یکی شماره اول بازی رو 2 و دومیش یک اسپین آف روی پی اس پی و شماره 4 روی 3 بازی کردم !‌

میتونم بگم هر سایتی بگردید بهترین نسخه 1 یا 4 رو معرفی میکنن اگر میخواهید این بازی رو شروع کنید نسخه ی 4ش رو رو ویتا بگیرید اگر قراره بیاد ولی در کل 3ش رو هم حتما یا حداقل یک شمارش رو تجربه کنید !‌

شخصیت های بامزه و باحال با صدا و دیالوگ های جذاب گیم پلی شطرنجی ولی باحال و درجه سختی متوسط رو به بالا !

کلا این بازی رو ویتا خیلی باحال تره !‌

البته این رو بگم بعدا از شماره 1 و 4 بهترین نسخه 3 هست ولی از 2 نه تا حالا شنیدم نه دیدم نه بازی کردم !

ولی من پیشنهاد میکنم اولویت رو بزارید پرسونا 4 رو ویتا بعدش ویرتویال لاست ریوارد بعدش این مگر اینکه با این سری آشنا باشید !‌

الیته سری آتلیر هم هسن که فقط توتوری رو پیشنهاد میکنم بالانس ترین بینشون بود ! که رو ویتا هم هست !‌

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر